Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4488694 Napisano: 28.06.2011 06:11:07 w Wkurza mnie...
tato999 napisał(a):

że nie działa mi wątek krasnala emotka emotka emotka emotka


mi tez nie działa emotka myslałam, że to znowu mój komputer szwankuje... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4488680 Napisano: 28.06.2011 06:05:55 w Wkurza mnie...
friq napisał(a):

sarenka napisał(a):

wkurza mnie pogoda
Gdzie te upały i temp. powyżej 30 stopni C ??
Mam wrażenie jakby był wrzesień i jesień się zaczynała emotka



Ile bym dał za takie upały, ja jestem wkurzony na maxa na pogodę. Pada non stop ;/ Dzisiaj miało być słońce cały dzień leje, chodzi taki otępiały i śpiący ;/ Ale sie wakacje zaczęły. A na dodatek do końca tyg deszcz emotka



u jednych słońce, u innych deszcz a u mnie halny emotka No serio... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4488666 Napisano: 28.06.2011 05:59:19 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Zrobiłam prezentację zdjęć do konkursu, fakt, że w regulaminie była mowa o wysłaniu zdjęcia, ale podeszłam do tematu kreatywnie... I moja praca została zdyskwalifikowana, a kolaże, czyli posklejanych kilka zdjęć (czyli niezgodnych z regulaminem, skoro miało być jedno!) zostały... emotka Trochę mi przykro, nasiedziałam się baaaaaardzo długo emotka


Zdjęcie = obraz. JEDEN
Prezentacja = grupa, seria zdjęć. WIELU
Kolaż (collage) to tylko technika, za pomocą której stworzono obraz (zdjęcie). Ale JEDNO.

Uważam, że to nie Ty, ale Jury ma rację. Kolaż spełnia wymagania regulaminowe, bo jest JEDNYM zdjęciem. Prezentacja już nie.
emotka emotka



Tak wiem, ale napisali na tablicy - po tym jak ktoś napisał czy kolaż jest dozwolony - że pomysły na zdjęcia mogą być bardzo różne, żeby ich zaskoczyć. W regulaminie nie było nic o formacie pliku .jpg ani nic w tym stylu, więc mój pomysł na zdjęcia był w formie prezentacji emotka Kolaż to tez nie jest jedno zdjęcie, a kilka w jednym emotka to ja tez zrobiłam kilka zdjęc w jednym pliku.. eee tam, zachowam prezentację na lepszy konkurs z lepszymi nagrodami emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4486589 Napisano: 28.06.2011 07:21:38 w Wkurza mnie...
Echh wkurzyłam się emotka Zrobiłam prezentację zdjęć do konkursu, fakt, że w regulaminie była mowa o wysłaniu zdjęcia, ale podeszłam do tematu kreatywnie.. I moja praca została zdyskwalifikowana, a kolaże, czyli posklejanych kilka zdjęć (czyli niezgodnych z regulaminem, skoro miało być jedno!) zostały... emotka Trochę mi przykro, nasiedziałam się baaaaaardzo długo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4485917 Napisano: 27.06.2011 07:32:35 w Wkurza mnie...
edith napisał(a):

joan napisał(a):

edith - wcale nie na całe lata, będzie dobrze, mówię Ci. A do ortopedy idziecie prywatnie?


Niewiem co mamy robic to wszystko dzisiaj sie stalo sprobuje jutro zalatwic w innej przychodni prywatnie to ostatecznosc a rezonans niewiem kiedy emotka


Moja mama tez miała kontuzję i robiła sobie zastrzyki w brzuch - przeciw zakrzepicy. Nic nie bolało, na pewno trudniej zrobić sobie.. brrrrrr...
edith - trzymam kciuki za zdrówko syna! Szkoda, że lekarz nie mógł Wam wystawić skierowania na pilny rezonans... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4485023 Napisano: 27.06.2011 02:43:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

efelinkaaa

#4483483 Napisano: 27.06.2011 08:25:43 w Inne mniejsze markety
enia2007 napisał(a):

bip napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

bluesky napisał(a):

jaka regulaminowa cena tego łóżeczka?


od 1099-1399, tak mi się wydaję emotka Są 4 do wyboru.


a czy ktos może potrafi odnalesc w necie te łóżeczka? jest tylko zdjecie jednego w gazetce ale nigdzie poza tym ich nie widze!



np.takie jest
http://allegro.pl...bon-i1679386659.html


http://allegro.pl...aty-i1679388803.html Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4483441 Napisano: 27.06.2011 08:11:20 w Inne mniejsze markety
bluesky napisał(a):

jaka regulaminowa cena tego łóżeczka?


od 1099-1399, tak mi się wydaję emotka Są 4 do wyboru. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4483436 Napisano: 27.06.2011 08:08:51 w Inne mniejsze markety
magdus8 napisał(a):

monia24 napisał(a):

magdus8 napisał(a):

a co za konkurs z łóżeczkami? nie widzę go w bazie emotka


bo go w bazie nie ma - nie ma linka do tego konkursu, był tylko opisywany na forum, w gazetce e.leclerc oraz Wściekły wysyłał na maila regulamin emotka



dzięki za odp. emotka a powiedz mi jeszcze czy to czasówka i co trzeba kupić?



konkurs skonczył się wczoraj.
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4483331 Napisano: 27.06.2011 07:25:05 w Inne mniejsze markety
efelinkaaa napisał(a):

kammaro napisał(a):

@efelinkaaa
Może wskoczył ci polski znak i poszło jako 3 wiadomości ( pierwsza poprawna, reszta bez Leclerc, więc błędna treść)
U mnie też poszły poprawnie



nie wiem czemu ja tego nie zauwazyłam, wyskoczył mi polski znak.. ł.. myślicie, że z polskim znakiem poszło?


Dobra już wiem, poszły mi tylko dwa słowa emotka

Jakby co - ja też jestem chętna do zakupu łózeczka jakby mi się nie udało, w zamian za paragon i jakąś dodatkową kwotę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4483294 Napisano: 27.06.2011 07:04:26 w Inne mniejsze markety
kammaro napisał(a):

@efelinkaaa
Może wskoczył ci polski znak i poszło jako 3 wiadomości ( pierwsza poprawna, reszta bez Leclerc, więc błędna treść)
U mnie też poszły poprawnie



nie wiem czemu ja tego nie zauwazyłam, wyskoczył mi polski znak.. ł.. myślicie, że z polskim znakiem poszło? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4482604 Napisano: 26.06.2011 07:44:00 w Inne mniejsze markety
keiti78zg napisał(a):

a w tym knku pislaiscie cały ten wstep czy tylko LECLERC.odpowiedz?



ja napisałam cały wstęp
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4482592 Napisano: 26.06.2011 07:41:44 w Inne mniejsze markety
kammaro napisał(a):

@efelinkaaa
Może wskoczył ci polski znak i poszło jako 3 wiadomości ( pierwsza poprawna, reszta bez Leclerc, więc błędna treść)
U mnie też poszły poprawnie



Tylko jedna poszła, bez polskich znaków emotka W sumie wtedy akurat zgubiłam chwilowo zasięg i długo się wysyłało.. Może to ma znaczenie?
Jednak status dostarczono, zwrotka przyszła - mam nadzieję, że do nich dotarł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4482570 Napisano: 26.06.2011 07:37:11 w Inne mniejsze markety
efelinkaaa napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

mahuska napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

czy ktoś wysyłał dzisiaj smsa na łóżeczka z leclerca? Kurcze, przedwczoraj było wszystko dobrze - zwrotka z podziękowaniami, a dzisiaj zwrotka z podziękowaniami, a później dwa smsy pod rząd błedna treść lub wiadomość wysłana pod zły numer. Nie wiem czy dotarły, czy nie..?




u mnie wszystko OK


u mnie tez oki


hmm.. a u mnie nie ;( Może jednak doszło do nich? Kurde, dostałam dobrą zwrotkę pierwszą, następna była zła.. Nie mam więcej numerów telefonu emotka



Pewnie nie napisałas leclerc. a lecderc. emotka
Mnie tak z automatu wstawiało i tez mialem problem.


nie używam słownika... Mam: LECLERC.Kiedy moje dziecko itd. Sprawdzałam kilka razy...

yaro - jak wysyłałeś coś z błedem też dostałeś najpierw dobrą zwrotke a za kilka sekund złą?



status smsa: dostarczono... Najpierw podziękowali za smsa, a potem błąd, może to coś chwilowego emotka Wysłałabym jeszcze raz to samo, ale autoplagiacik zrobię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4482563 Napisano: 26.06.2011 07:34:41 w Inne mniejsze markety
yaro2004 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

mahuska napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

czy ktoś wysyłał dzisiaj smsa na łóżeczka z leclerca? Kurcze, przedwczoraj było wszystko dobrze - zwrotka z podziękowaniami, a dzisiaj zwrotka z podziękowaniami, a później dwa smsy pod rząd błedna treść lub wiadomość wysłana pod zły numer. Nie wiem czy dotarły, czy nie..?




u mnie wszystko OK


u mnie tez oki


hmm.. a u mnie nie ;( Może jednak doszło do nich? Kurde, dostałam dobrą zwrotkę pierwszą, następna była zła.. Nie mam więcej numerów telefonu emotka



Pewnie nie napisałas leclerc. a lecderc. emotka
Mnie tak z automatu wstawiało i tez mialem problem.


nie używam słownika... Mam: LECLERC.Kiedy moje dziecko itd. Sprawdzałam kilka razy...

yaro - jak wysyłałeś coś z błedem też dostałeś najpierw dobrą zwrotke a za kilka sekund złą? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4482505 Napisano: 26.06.2011 07:15:03 w Inne mniejsze markety
keiti78zg napisał(a):

mahuska napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

czy ktoś wysyłał dzisiaj smsa na łóżeczka z leclerca? Kurcze, przedwczoraj było wszystko dobrze - zwrotka z podziękowaniami, a dzisiaj zwrotka z podziękowaniami, a później dwa smsy pod rząd błedna treść lub wiadomość wysłana pod zły numer. Nie wiem czy dotarły, czy nie..?




u mnie wszystko OK


u mnie tez oki


hmm.. a u mnie nie ;( Może jednak doszło do nich? Kurde, dostałam dobrą zwrotkę pierwszą, następna była zła.. Nie mam więcej numerów telefonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4482454 Napisano: 26.06.2011 06:57:11 w Inne mniejsze markety
czy ktoś wysyłał dzisiaj smsa na łóżeczka z leclerca? Kurcze, przedwczoraj było wszystko dobrze - zwrotka z podziękowaniami, a dzisiaj zwrotka z podziękowaniami, a później dwa smsy pod rząd błedna treść lub wiadomość wysłana pod zły numer. Nie wiem czy dotarły, czy nie..? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4481207 Napisano: 26.06.2011 09:43:45 w Polecam
polecam stronę bakarelli. Kobieta robi świetne lizaki z ciasta, po prostu talent niesamowity! Mnóstwo inspiracji, sama próbowałam robić takie łakocie na 2 urodziny synka, tylko: nie mam dostępu do niektórych produktów, nie mam tyle talentu...

http://www.bakerella.com/

Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4481185 Napisano: 26.06.2011 09:31:51 w Wkurza mnie...
karo108 napisał(a):



baby dla bab potrafią być więcej niż paskudne emotka
tutaj się zgodzę w 100 %, faceta nawet nie ruszyła by sprawa tych fotek, ale kobita odrazu z pazurami, niestety poziomu za wysokiego nie pokazała emotka


Ja mam wrażenie, że to osoba, która wstawiła swoją fotkę do konkursu. Ma w znajomych wszytskie osoby, które rzucają się na konkurencję i wyrażają niepochlebne opinie, a tylko pod jej zdjęciem wypowiedziały się pozytywnie emotka
Zresztą widać, że konta utworzone tylko po to aby napisać kilka złośliwych komentarzy w TYM konkursie, gdzie do wygrania jest: uwaga, uwaga: olejek do włosów o wartości ok 20-30zł...
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4480941 Napisano: 26.06.2011 07:42:53 w Wkurza mnie...
hittmanka napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

http://www.facebo...;type=1&comments

czy takie komentarze mozna gdzieś zgłosić? Nie życzę sobie, aby ktoś tak do mnie pisał. Zrobiło mi się okropnie przykro, chciałam obronić dziewczynę a zostałam obrzucona epitetami..


eee.... tam, się przejmujesz.Od razu widać, że mu słoma z butów wystaje... zas***y mocherowy ninja emotka


chciałam mu napisac, że nawet kijem bym go nie tknęła.. Zablokowałam delikwenta, wolę się nie stresować, bo nie warto (a przy okazji poprosiłam znajomych o zgłaszanie nadużycia emotka ). Dzięki dziewczyny za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0