Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4507503 Napisano: 05.07.2011 01:53:17 w Wkurza mnie...
sarsaparilla napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Gnębi mnie windykacja, ale nie wiem za co.. wysyłają mi maile pisząc szanowny panie prosimy o kontakt... Wkurza mnie już ten spam, nie wiem o co im chodzi.. Z pobieraczka nie korzystałam nigdy, allegro opłacam regularnie, jedynie na koncie mam niezapłacony mandat za bilet w wieku 17 lat (nawet nie przysyłali nic od 9 lat...! Żadnych upomnień, wezwań).. Nie wiem o co chodzi, ale zaczyna mnie to irytować.. Dziwne, że piszą na maila..? Tylko w ten sposób się kontaktują, heh.. olać ich? (jeszcze nic im nigdy nie odpisałam)




Mi przywalili parę stówek za książkę pożyczoną parę lat temu. Tyle, że w międzyczasie nie było żadnych upomnień, wezwanie przyszło pocztą. No cóż, moja wina. I tak, wkurzyłam się barrrdzo:).




heh, no jak ja wypożyczałam jeszcze książki w szkole, to nie miałam tego maila emotka Zresztą, wszystkie oddawałam w terminie emotka
Na serio jedyne co mam na koncie to ten bilecik, ale po 9 latach i tak już jest dawno przedawnione..
Nie wiem skąd mają mojego maila, chyba z kosmosu wzięli.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4507460 Napisano: 05.07.2011 01:48:17 w Wkurza mnie...
Gnębi mnie windykacja, ale nie wiem za co.. wysyłają mi maile pisząc szanowny panie prosimy o kontakt... Wkurza mnie już ten spam, nie wiem o co im chodzi.. Z pobieraczka nie korzystałam nigdy, allegro opłacam regularnie, jedynie na koncie mam niezapłacony mandat za bilet w wieku 17 lat (nawet nie przysyłali nic od 9 lat...! Żadnych upomnień, wezwań).. Nie wiem o co chodzi, ale zaczyna mnie to irytować.. Dziwne, że piszą na maila..? Tylko w ten sposób się kontaktują, heh.. olać ich? (jeszcze nic im nigdy nie odpisałam) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4506312 Napisano: 05.07.2011 08:02:01 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

ech wkurza mnie że nie zagrałam w Leclerk - może i troll miał by fajne wyrko? emotka


ja zagrałam, ale mój łobuz nie dostanie łóżeczka, a oferty forumowe są troszkę.. za drogie na moją kieszeń emotka

No nic, poczekam na inny konkurs z łóżeczkami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4505715 Napisano: 04.07.2011 08:42:34 w Wkurza mnie...


a u mnie nie było gazetek na poczatku, a dzisiaj lezały stosy przy każdej kasie... I tak w każdym Polo (mam 3)

Gdyby jeszcze tylko wena przyszła.. nie ma jej, co mnie bardzo wkurza! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4504770 Napisano: 04.07.2011 03:43:48 w Paragony
Mam paragony na łóżeczko z leclerca - chętnie odkupię Zygzaka... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4504758 Napisano: 04.07.2011 03:40:44 w Wkurza mnie...
polec napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Wkurzył mnie brak smsa z leclerca.. w sumie wiem, że nie zawsze trzeba wygrać, ale tak bardzo mi zależało na tym emotka




Znam to, bo obiecałam młodemu, że jak się uda to wymienimy jego wersalkę na nowe łóżeczko.

teraz mi tak przykro, że nie mam serca mu powiedzieć , że nie wygrałam.

duża jestem, a tak głupia emotka



heh, ja w sumei nie obiecałam Synkowi, ale marzyłam o tym, że wymienię Jego drewniane łóżeczko (ze szczebelkami dla niemowląt...) na bardziej dorosłe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4504748 Napisano: 04.07.2011 03:38:11 w Inne mniejsze markety
helatko napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

polec napisał(a):

A czy jest Ktoś więcej, kto wygrał, bo coś mało tych łóżeczek na forum ????



dokłądnie... może jest jeszcze nadzieja? Swift śle smsy na raz, czy tak.. stopniowo, bo nie znam się na tym? emotka emotka


ech, nie róbcie mi nadziei, w sumie to oni kiedyś z carrefoura słali chyba ratami o niewygraniu nagrody... ale pewnie już po łóżeczkach


ja sama robię sobie nadzieję... Jednak 4 łózeczka na forum, to troszkę mało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4504733 Napisano: 04.07.2011 03:34:23 w Inne mniejsze markety
polec napisał(a):

A czy jest Ktoś więcej, kto wygrał, bo coś mało tych łóżeczek na forum ????



dokłądnie... może jest jeszcze nadzieja? Swift śle smsy na raz, czy tak.. stopniowo, bo nie znam się na tym? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4504728 Napisano: 04.07.2011 03:32:57 w Wkurza mnie...
Wkurzył mnie brak smsa z leclerca.. w sumie wiem, że nie zawsze trzeba wygrać, ale tak bardzo mi zależało na tym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4504671 Napisano: 04.07.2011 03:18:07 w Inne mniejsze markety
Ja też odkupię łózeczko z ogromną chęcią, mam dwa paragony... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4502637 Napisano: 03.07.2011 09:10:12 w Wkurza mnie...
ewaewa napisał(a):

wkurzyły mnie dziś 2 sprawy,
jedna to użalanie się na FB, co chwilę ktoś gdzieś pisze, że nigdy nic nie wygrywa, ma pecha i w danym konkursie pewnie też nic nie wygra - no z takim podejściem na pewno! Na Big Milku przed chwilą jedna kobieta się zaczęła tak użalać... emotka



Ludzie w ten sposób żebrzą o nagrody.. to nie pierwszy przypadek taki, hehe.. Tak czy inaczej, dla mnie jest to również żałosne emotka

a co do fake kont.. to temat baaaaaaardzo wkurzający... Chyba nikt nie wygra z klikaczami emotka Dlatego tez ja już nie biorę udziału w konkursach na lajki..
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4501915 Napisano: 03.07.2011 04:55:26 w Wkurza mnie...
skorpionka82 napisał(a):

Jeśli ktoś prosi mnie o pieniądze, proponuję jedzenie. Niejednokrotnie bowiem sparzyłam się, gdy taka głodna osoba wydała potem pieniądze na alkohol. Ale o dziwo, nie każdy jedzenie przyjmuje! Kiedyś spotkałam z się z bardzo niemiłą reakcją pewnej osoby, która kazał mi to jedzenie wsadzić sobie w ... emotka emotka Ale i tak wolę dać jedzenie, niż pieniądze.
Smutne to, ale prawdziwe.



ja również daję zazwyczaj jedzenie, chociaż nie raz potrzebujący rzucił bułką na ziemię, bo się nie spodobała..

Nie miałam jeszcze takiej sytuacji jak Wy..
Szkoda mi bardzo tych ludzi, nikt z nas nie wie co będzie jutro emotka
Jednak - tak z innej beczki - okropnie szkoda mi dzieci siedzących od rana do wieczora z Paniami innej narodowości (nie wiem czy to rumuńska czy jak) - brudne, głodne, ale siedzą twardo.. To straszne emotka
Jednak do dzisiaj nie zapomnę widoku jednej babki - mróz -20st a ta z noworodkiem (jak miał 2tyg to dobrze) na rękach.. Jak tak można emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4500815 Napisano: 03.07.2011 08:44:02 w Konkursy ABC
wsciekly napisał(a):



u mnie nawet miniaturowy warzywniak przekwalifikowany na ABC ma kasę, bo gość miał problemy ze skarbówką

nawet taksówkarze mają emotka

o ile się orientuję, to tylko handel obnośny (i to do jakiejś niedużej kwoty) może obejść się bez fiskalnej

i chyba stoiska sezonowe

a raczej nie sadzę, żeby do sieci ABC należały letnie bazarki z ogórkami emotka emotka emotka



ostatnio byłam u prawnika i dostałam paragon za poradę prawną emotka Chcoiaż spotykam się jeszcze z zeszytami emotka

a co do paragonu jeszcze: kupiłam produkty na Tymbarka i nawet nie mam jak pieczatki wziąć, ten paragonik jest taki maciupeńki... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4500802 Napisano: 03.07.2011 08:38:46 w Konkursy ABC
czarnygreg napisał(a):

kaki76 napisał(a):

kupi mi ktoś baterie varta byłam u siebie w sklepie i nic nie maja nawet nie słyszeli o takich bateriach emotka


chyba nikt nie kupi,
od dłuższego czasu szukam tego paragonu, chciałam sie wymienić albo kupić i nikt niestety nie ma,
dziś wyślę kody liptona które miałam na wymianę moze nimi coś wygram a o konku z bateriami zapominam,
choć w sumie można by zrobić awanturę agencji organizującej, żarty sobie robią?



jakby kogoś interesowało, u mnie równiez nie ma w 3 sklepach! Niedługo pójdę do 4, jest dość spory.. może tam znajdę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4500795 Napisano: 03.07.2011 08:37:24 w Pomocy!!!!
eldcia napisał(a):

jak zablokować spamującego użytkownika? emotka emotka



lista przyjaciół -> zobacz listę osób zablokowanych -> wpisz nick i wyślij emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4499139 Napisano: 02.07.2011 10:55:46 w Wkurza mnie...
olcia24 napisał(a):

A mnie wkurza,że znowu konkursy się pokończyły zanim wysłałam zgłoszenia.
Zostawiam wszystko na ostatnią chwilę ,a potem zawsze mi coś wypadnie i zapomnę wysłać ...
Wrrr...


i u mnie to samo.. akurat z nocy 30/1 nie było mnie w domu i.... emotka emotka
Zawsze wszystko zostawiam na ostatnią chwilę..

a jedna Pani z FB też mnie irytuje, choć bardziej powinnam napisać: śmieszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4497029 Napisano: 01.07.2011 02:05:18 w Wkurza mnie...
keiti78zg napisał(a):

rashu napisał(a):

isiulka napisał(a):

turli napisał(a):

zgłoś na poilcję. Mojej znajomej ukradziono w biały dzień komórkę, rozmawiała przez tel. i jakiś gnój wyrwał jej go z reki. Zgłosiła na policję. Spisali protokół. Po roku czasu wypatrzyła ich na basenie emotka Zadzwoniła na policję i zabrali ich z koca w samych slipach emotka

Mi tak we Włocławku koles wyrwał telefon, pobiegłam za nim , widziałam jak wbiegał do obskurnej kamienicy , wezwałam policje, przyszedł pan policjant i powiedział, że musi czekać na kolegę bo on sam tam nie wejdzie
emotka Zapukali do każdego mieszkania, jak ktoś otworzył to miałam powiedzieć czy to on , i na tym zakończyli poszukiwania mojego telefonu.


i nie było go ?


mi kilka lat temu we Wrocławiu tez wyrwał gosciu z reki:(


mnie tak napadli na mieście i ukradli Nokie 3310 emotka emotka mój pierwszy telefon! Zdążyłam wysłać smsa...

po 5 latach zadzwonili do mnie z policji, że znaleźli sprawcę (bez telefonu) i mam przyjść zobaczyć.. Przyszłyśmy z koleżanką, policjant otworzył drzwi a my stanęłyśmy z kolesiem twarzą w twarz emotka

Nie wiem czy to był On, wolałam odpowiedzieć ee raczej nie i uciec.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4490869 Napisano: 29.06.2011 02:22:56 w Połączenia nieodebrane
kammaro napisał(a):

20 minut temu dzwonił zastrzeżony... ktoś wie, kto to mógł być?



do mnie dzwonili milionerzy.. loteria emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4490630 Napisano: 29.06.2011 12:56:27 w Konkursy ABC
eee kupiłam dzisiaj dwa tymbarki, a na paragonie mam :
soki 2x

zaliczą taki paragon? Jak myślicie>? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4488920 Napisano: 28.06.2011 07:21:13 w Wkurza mnie...
Przez przypadek zostawiliśmy w parku w piaskownicy zabawki Synka, bo spieszyliśmy się do domu i kompletnie zapomniałam... Dwie godziny później po zabawkach ani śladu... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0