Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4556785 Napisano: 24.07.2011 08:07:21 w Pomocy!!!!
wsciekly napisał(a):

aurorcia napisał(a):

wsciekly napisał(a):

no ale żeby się nawet zarejestrować nie można było, to już przegięcie emotka


użyj swojego uroku osobistego a na pewno się zalogujesz emotka



mało dowcipne emotka


aurorcia podała Ci swój osobisty patent na logowanie emotka

ps. ja też nie mogę się zalogować czasami.. po wyczyszczeniu ciastek poszło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4554489 Napisano: 23.07.2011 07:34:09 w Carrefour konkursy
keiti78zg napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

pinki napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

grał ktos w carrefurze gerber- jak zwrotki i w ogole?


co to za konk mozna prosic link



ja równiez poproszę o linka, bo nie mogę znaleźć w bazie emotka


https://www.e-kon...rticles-5-85172.html



heh, dziękuję - wpisywałam carrefour i gerber, dlatego nic nie znalazło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4554445 Napisano: 23.07.2011 07:13:14 w Carrefour konkursy
pinki napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

grał ktos w carrefurze gerber- jak zwrotki i w ogole?


co to za konk mozna prosic link



ja równiez poproszę o linka, bo nie mogę znaleźć w bazie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4547328 Napisano: 20.07.2011 06:08:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
automat do pieczenia chleba z Lidla emotka ciiiięęężżżki karton emotka

i jeszcze zestaw Gillette Venus z FB Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4544234 Napisano: 19.07.2011 03:38:06 w Pomocy!!!!
moja pralka ciągle wywala błąd dE - otwarte drzwiczki... miał ktoś podobny problem? emotka już mnie szlag trafia.. nie wiem czy oddać na gwarancję, czy coś robię nie tak..? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4541508 Napisano: 18.07.2011 03:10:09 w Inne mniejsze markety
zarania napisał(a):

ryba6969 napisał(a):

no tak, po prostu myślałam, że dzwonią według miast


Jeśli już mieli by szeregować listę wg jakiegoś klucza to bardziej prawdopodobne jest to że alfabetycznie nazwiskami lub kwotami.



o 13:28 miałam telefon - wpadł bon na 100zł. Nazwisko na Sz. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4540252 Napisano: 18.07.2011 07:22:18 w Wkurza mnie...
najtrudniejsza decyzja w moim życiu... zaczynam nowy etap... sama... nie wytrzymam więcej upokorzeń, nie wytrzymam... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4537044 Napisano: 16.07.2011 07:03:34 w Wkurza mnie...
postscript napisał(a):

monia24 napisał(a):

dawidekk napisał(a):



W temacie wkurzają mnie ludzie którzy sikają i plują do basenu emotka




to jeszcze nic, ja raz byłam z rodziną swoją i siostry na basenie i z siostrą widziałyśmy jak takiej jednej za przeproszeniem gile wyleciały, do dzisiaj mam ciary jak pomyślę. Moment nas nie było na basenie emotka



ja w kolejce na zjezdzalnie stalem za pania z czerwona kreska na nodze... oczywiscie juz wiecej nie poszedlem tam jezdzic



kiedyś w naszej lokalnej gazecie był artykuł (w skrzynce skarg) o pływającym stolcu... Kurde, szkoda, że nie mam archiwalnych numerów...
Koles pisał, że poszedł na basen, zobaczył czarne zyjątko i uciekł. Przyszedł 2 dni później z nadzieją, że ktoś zmienił wodę, a to to znowu pływało...

Teraz mamy nowy basen emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4528742 Napisano: 13.07.2011 06:58:14 w Inne mniejsze markety
http://www.poloma...l/gazetka_id_35.html

strona 12 - konkurs

kup 4 pak red bull - do wygrania bilety na Red Bull X-Fighters (urnowy) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4527753 Napisano: 12.07.2011 04:06:42 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

kotek11 napisał(a):

kamisiek napisał(a):

no to taki bałaganik wam zafundowali.... w moim mieście...wszystko wyliczone, podane jak na tacy, zasady tłumaczyli dyrektorzy przy składaniu podań..


bałaganik sie uporzadkuje jak opublikuja uchwal rady miejskiej.. wtedy czlowiek doczyta emotka


ok, u nas nie ma uchwały..
znając życie opublikują ją gdzieś w połowie wrzesnia emotka



przepraszam, ze post pod postem, ale właśnie szukając uchwały o stawkach za przedszkole znalazłam w BIPie informację o budowie kolejnych torów kolejowych przy nas.. (wyłożenie papierów) ja p$%^$%$^&####ę... Z przodu budują tory, z boku tory, a 350m dalej powstaje elektrownia węglowa emotka emotka emotka

I niech ktoś mi napisze, że nie rzucają nam kłód pod nogi!
Idę się utopić chyba... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4527742 Napisano: 12.07.2011 04:00:29 w Wkurza mnie...
kotek11 napisał(a):

kamisiek napisał(a):

no to taki bałaganik wam zafundowali.... w moim mieście...wszystko wyliczone, podane jak na tacy, zasady tłumaczyli dyrektorzy przy składaniu podań..


bałaganik sie uporzadkuje jak opublikuja uchwal rady miejskiej.. wtedy czlowiek doczyta emotka


ok, u nas nie ma uchwały..
znając życie opublikują ją gdzieś w połowie wrzesnia emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4527678 Napisano: 12.07.2011 03:28:58 w Wkurza mnie...
kamisiek napisał(a):

u mnie przedszkole troszkę tańsze... synek będzie od 7.30-15.30 czyli 3 godziny płatne po 2.30 dziennie to daje 6.90 x 22=151.80+ wyzywienie 110 + rytmika 16.00 czyli + - 280 zł/mc



kamisek - a bezpłatne godziny są od 7:30 - 12:30? U nas będą od 8-13 i np. przyprowadzając malucha na 7:30 płaciłabym za godzinę, później godziny 13-14, 14-15, 15-15:30.. Czyli u nas byłyby 4 dodatkowe a nie 3 emotka

kotek - ciekawe skąd wynika taka różnica w cenach za godzinę? emotka

ps. my jeszcze nie deklarowaliśmy nic.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4527655 Napisano: 12.07.2011 03:17:40 w Wkurza mnie...
kotek11 napisał(a):

dobrze interpretujesz.. kazda gmina jednak sama ustala stawki.. niektore tez wprowadzaja jakies 'rabaty dla najubozszych



niektóre gminy refundują wyżywienie dziecka, tzn. pieniądze brane są z zasiłku celowego przyznawanego przez MOPR (mi się oczywiście i tak nie należy, bo i tak przekraczamy dochód mając jedną małą wypłatę... chyba musiałabym się rozwieść emotka )

Wiem, że każda gmina sama ustala stawki - u nas jest to 3zł (podobno), a np. u siostry już 3,5zł..

Ja na serio rozumiem podwyżki, ale bez przesady..

No, chyba, ze znajdę pracę na 5 godzin dziennie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4527617 Napisano: 12.07.2011 02:59:27 w Wkurza mnie...
nadal mnie wkurza przedszkole i ich wyższe stawki.. Rozumiem, że ta ustawa dotyczy każdej placówki w Polsce tak?

Tak będzie u nas: w godzinach 8-13 płacimy tylko opłatę żywnościowa, czyli m-nie wychodzi jakieś 120zł. Ok, ale zostawiając dziecko na 8 godzin (czyli normalny czas pracy) dopłacamy za każdą rozpoczętą godzinę 3-3,5 (w zależności od przedszkola w naszym miesćie). Zostawiając malucha od 7 do 16 płacimy dodatkowo za 4 godziny dziennie! 4x3zł = 12zł
12złx22dni = 264zł
264zł + stawka żywieniowa (ok 120zł) - 384zł miesięcznie, o ile dziecko chodzi cały miesiąc po 8 godzin.. Do tego rytmika (10zł), angielski, później religia.. Miło emotka

TO jest delikatna różnica, bo w ubiegłym roku za przedszkole nie płaciło się więcej jak 250zł. Oczywiście pisze o placówkach państwowych..

Ja wiem, że wszystko drożeje, rozumiem podwyżki, ale aż o tyle? Tak cieszyłam się, że Synek dostał się do przedszkola publicznego, a teraz okazuje się, że cena będzie wynosiła niedużo mniej niż prywatny punkt (czynny 2 godziny dłużej)..

Ok, ja mam jedno dziecko, ale co mają powiedzieć rodzice, którzy mają dwoje? Troje?

Czy ktoś słyszał już o tej ustawie? Mieleiście jakieś zebrania w przedszkolach na ten temat? Czy ja to źle interpretuje? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4526532 Napisano: 12.07.2011 08:01:21 w Konkursy ABC
zarania napisał(a):

mia napisał(a):

ryba6969 napisał(a):

czy na paragonach LECHA albo TYMBARKA macie napisane nazwy?/ bo ja mam piwo i sok i chyba mogę te paragony do kosza wyrzucić, tak??


Dlaczego? Jeśli w razie czego podbiją Ci pieczątkę w sklepie, że to był Lech i Tymbark, to w czym problem? A może w ogóle będą to uznawać po prostu.
U mnie jest akurat Tymbark na paragonie, ale z tego co było pisane w tym wątku, to chlubny wyjątek emotka Który zresztą nie na wiele mi się przydał jak na razie emotka


W moim ABC nazwy zawsze są na paragonach, ale też uważam, że wystarczy, że przybiją Ci pieczątkę i potwierdzą markę produktów.



na moim paragonie nie da się przybić pieczatki, bo jest malusieńki.... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4526528 Napisano: 12.07.2011 07:57:44 w Wkurza mnie...
katrin22 napisał(a):



Na pewno nie zamknąć w piwnicy, więc wg. mnie rozmawiać, uczyć, dać się takiemu dziecku wyszaleć,skoro rozpiera je energia, ale dać wyszaleć się na placu zabaw, w parku, a nie w miejscach typu sklep, kino itp itd.
Ja nie zwracam uwagi takim rodzicom, bo to nie moja sprawa, ale już w kinie, czy muzeum przeszkadzałoby mi to.



Moje dziecię szaleje 4 godziny w parku, ledwo co chodzi po tym, ale jak wchodziłam do sklepu to dostawał takiego powera, że byłam w szoku emotka Przestałam z nim chodzić do marketów, żeby nie mieć takich sytuacji.. Nie ma ADHD, po prostu jest żywy i niezniszczalny emotka
Teraz chodzimy do jakiejś budki na bazarku, a większe zakupy robię z mężem w weekend, ja idę do sklepu - chłopcy zostają w samochodzie emotka

Niestety siedzę z dzieckiem sama cały dzień, wszystkei babcie i dziadkowie pracują.. nie mam jak wyjść sama emotka

aaaaa w temacie: baaaaaaaaaaaaaardzo wkurzyło mnie podniesienie opłat za przedszkole, dla dzieci, które siedzą w nim pełen wymiar godzin! U nas w mieście miesięcznie wyjdzie to ok. 100-120zł drożej! &%^&*^*&^*&$%^$%@#

I to wcale nie stawka żywieniowa wzrasta... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4525337 Napisano: 11.07.2011 05:43:59 w Wkurza mnie...
kamisiek napisał(a):

hmmmmm więc chyba jestem taką zołzowatą matką polką... i co to znaczy wyć głośniej niż karetka?
mam 2 maluchów ....5 i 3 latka i potrafią głośno płakać, marudzić i zdarza im się być niegrzecznym...jak to dzieciom.....skoro zabawka była w sklepie...no cóż trzeba się liczyć z takim dziecięcym zachowaniem......a jeśli ktoś zwróciłby mi uwagę że nie umiem dzieci wychować i się wstydzić.....no cóż moja droga.....po takim jednym zachowaniu małego człowieczka .....wstyd o tym pisać......
wkurza mnie post ....vivi-mi ..... krótko mówiąc...



wiem o czym piszesz... niestety..
Ja z synkiem już nawet nie wchodzę do sklepu, gdzie sa takie zabawki na 2złotówki - samochody, karuzele.. Jest więcej krzyku niż to warte. Niestety moje dziecko należy do uparciuchów i buntowników.. Nie jest niewychowane, jest dość grzeczny, ale gdy widzi te zabawki (głównie pociąg w stokrotce) dostaje białej gorączki... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4524944 Napisano: 11.07.2011 03:07:41 w Pomocy!!!!
Szukam pomocy kogoś ze znajomością prawa, kto potarfi pisać pisemka urzędowe.. Bardzo ważne. Mam kilka pytań emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4523417 Napisano: 11.07.2011 07:10:21 w Pomocy!!!!
mia napisał(a):

ola2493 napisał(a):

seta napisał(a):

Potrzebuje pomocy^^

Potrzebuje kilka wniosków do prezentacji na licencjat, mam już tego trochę ale trochę się już wypaliłem.

W czym przydatne mogą być gazetki promocyjne dostępne w hipermarketach. Liczę na inwencję twórczą bo odpowiedzi: informują o nowościach... już mam. Dla życzliwych oferuję sporo kodów z tyskiego, kody na popcorn/cole;p, kody z lecha, doładowania dla najbardziej pomocnych. Naprawde mi zależy. Wracam za godzinkę i sprawdzę PW. Pzdr.


Mogą się przydać jak zabraknie papieru toaletowego emotka


emotka No i to jest niezły temat, zwłaszcza jak go rozwinąć... Np. z MediaMarkt wydają się za śliskie, natomiast z Tesco powinny mieć dobra fakturkę... choć osobiście nie próbowałam emotka emotka



kiedy nie ma żadnej fajnej gazety pod ręką - mój mąż bierze taką reklamówkę i idzie do kibelka poczytać co tam nowego w sklepie.. Papieru Mu jeszcze nie zabrakło emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4522538 Napisano: 10.07.2011 03:43:43 w Wkurza mnie...
ja nie jestem zła, ja jestem wku***na i szybko mi nie przejdzie! Wyświetl w wątku >>
0 0