Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#5752871 Napisano: 10.10.2013 17:08:46 w Przedszkolaki i przedszkola :)
dolly napisał(a):

emka86 napisał(a):

swojego 4 latka (ur. we wrześniu) najchętniej wcale bym nie wysłała do zerówki ... a za rok będę musiała emotka Mam pewne obawy czy da sobie rade...



Eee czekaj, w przyszłym roku pójdzie do III grupy, a dopiero później "zerówka"

Aaa i zdecydowanie "zerówka" w przedszkolu



A nie za rok zerówka? 4 latek to rocznik 2009, czyli pójdzie obowiązkowo do szkoły jako sześciolatek w 2015r. Czyli za rok zerówka (razem z moim, który jest z 2008, bo jest z drugiej połowy).

To jest okrutne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5752548 Napisano: 10.10.2013 10:59:28 w Przedszkolaki i przedszkola :)
aneta19790411 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

aka, mój mały skończył kilka dni temu 5 lat. Nie powiedziałabym, że jest już przygotowany do szkoły, więc opcji z pierwszą klasą (a mogę wybrac) nawet nie rozważam (a może powinnam?) emotka

Przyznam szczerze, że nawet nie wiedziałam, że w zerówce szkolnej nie ma posiłków emotka

Społecznie pewnie jest gotowy, raczej nie ma problemów z nawiązywaniem kontaktów.. ale zerówka szkolna i tak nie jest w szkole, do której będzie chodził od 1 klasy emotka



W każdej szkole jest inaczej, więc najlepiej jak sprawdzisz w swojej szkole czy są posiłki, czy ich nie ma. Druga sprawa to koszty.... Przedszkole jest płatne, zerówka szkolna teoretycznie nie...



no tak, ale w naszym przypadku zerówka szkolna i tak nie będzie w szkole, do której będzie chodził do 1 klasy. Czyli byłyby dwa przeniesienia: teraz do zerówki, potem do szkoły...

muszę usiąść i pomyśleć nad tym.. ciężka decyzja. Czego bym nie zrobiła i tak będą zmiany dla niego.
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5752492 Napisano: 10.10.2013 09:54:22 w Przedszkolaki i przedszkola :)
aka, mój mały skończył kilka dni temu 5 lat. Nie powiedziałabym, że jest już przygotowany do szkoły, więc opcji z pierwszą klasą (a mogę wybrac) nawet nie rozważam (a może powinnam?) emotka

Przyznam szczerze, że nawet nie wiedziałam, że w zerówce szkolnej nie ma posiłków emotka

Społecznie pewnie jest gotowy, raczej nie ma problemów z nawiązywaniem kontaktów.. ale zerówka szkolna i tak nie jest w szkole, do której będzie chodził od 1 klasy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5752463 Napisano: 10.10.2013 09:32:26 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Drogie mamy przedszkolaków, mam do Was taki8e pytanie, bo siedzę i się głowię od września:

Lepiej posłać dziecko do zerówki do przedszkola czy szkoły?

Każda opcja ma plusy i minusy.
Większość dzieci z syna grupy (jest w grupie mieszanej) idzie już do szkoły jako 7mio czy 6ścio latki, On jest z końca roku więc nie musi (i ja nawet nie chcę, bo moim skromnym zdaniem jeszcze się nie nadaje...). Ta sytuacja też spędza mi sen z powiek, bo najlepsi przyjaciele odejdą, no ale takie jest życie. Będzie musiał poszukać nowych znajomych emotka

Ok, ale gdzie Go puścić do zerówki? Przedszkole czy szkoła. Co radzicie?

Pytam, bo jeśli wybrałabym szkołę, to muszę już zapisywać. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5749084 Napisano: 04.10.2013 10:22:37 w Wkurza mnie...
Butów dla dorosłych nigdy nie miałam, ale dziecięce są (dla nas) na prawdę świetne. U nas nigdy nie przemokły (robimy mnóstwo kilometrów po śniegu, ale w górach ich nie testowaliśmy), za to takie Disneya z CCC czy Deichmanna - owszem. I robiły się dziury w podeszwach emotka Zainteresowanym mogę wysłać zdjęcie jak to wygląda po sezonie, heh emotka

a tak na marginesie, to wkurzają mnie sprzedający! Szukamy samochodu, wszędzie gdzie dzwonimy, to są achy i ochy, samochłod piękny, lakier oryginalny jak z salonu, silnik idealnie pracuje - jedziemy po 200-400km, a na miejscu widać grubą szpachlę, odpadający lakier , a silnik może i owszem - pracuje ładnie, ale z wydechu leci taaaaaaaaaki dym, jak z komina elektrowni... Po co to kłamać? My tracimy tylko czas i pieniądze... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5749062 Napisano: 04.10.2013 09:41:12 w Wkurza mnie...
vickichelm napisał(a):

to ja nie jestem w temacie emotka ide poszukać na necie ulotki z Lidla



http://www.lidl.p...xsl/oferta.htm?id=72

te buty są świetne jakościowo i w atrakcyjnej cenie emotka Nie żebym robiła LIDLowi reklamę, ale buty dziecięce im się udały. Lekki i nieprzemakające emotka

Mam ochotę iść w poniedziałek po kapcie do przedszkola, ale trochę się boję (chociaż z drugiej strony lubię tą adrenalinkę emotka ).

a buty są już tutaj:
http://allegro.pl...=1&string=lupilu

i kurtki za ponad 90zł (w sklepie po 45) itd... ja wiem, że biznes is biznes, ale szkoda mi tych rodziców, którzy chcieli coś taniej kupić dla swoich pociech...



Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5749042 Napisano: 04.10.2013 08:52:48 w Wkurza mnie...
arabela79 napisał(a):

Wkurzaja mnie dzisiejsze akcje w Lidlu(buciki).
Ludze sami napędzaja takie akcje:(



haha, a ja mam jedne buty emotka Zrobiłam wymianę z inną panią, bo miałam mniejsze a potrzebowałam większych, a ona odwrotnie.

To chyba był cud. Jedna babcia próbowała mi je zwinąć - podchodziła do tego kilkakrotnie.... Śmieszne uczucie, trzymasz parę butów w ręku, a ktoś je z tyłu ciągnie...
Ale to co się działo, to masakra - ludzie wynosili po kilkanaście par w koszykach (już można znaleźć na All). Taki tłum, jedna mama zgubiła dziecko, poleciała w najlepsze na zakupy, a maluch płakał i jej szukał. W życiu czegoś takiego nie widziałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5744780 Napisano: 27.09.2013 08:45:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atyde25 napisał(a):

No niby loteria.Zaraz poszukam jak to zgłosić w Izbie Celnej:)



http://bip.warszawa.ic.gov.pl/

ja kiedyś do nich dzwoniłam, w sprawie innego konkursu, ale nie mogli mi pomóc, bo konkurs był "na hasło" emotka ale sytuacja podobna, organizator zostawił połowę nagród dla siebie... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5744775 Napisano: 27.09.2013 08:39:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To była loteria? Ja bym poszukała pomocy w Izbie Celnej. Każda loteria musi mieć ich zgodę, można zgłosić, że były nieprawidłowości...

ps. jaki to dziwny zbieg okoliczności, że większość z Was pomyliła daty..... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5744427 Napisano: 26.09.2013 17:07:07 w Leclerc
joan napisał(a):

mahuska napisał(a):

chyba tylko ja nie wygrałam ;-(


I ja. Do pupy granie na Śląsku emotka



i ja.. w sumie to od dawna nic nie wygrałam ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5744064 Napisano: 26.09.2013 12:54:35 w Leclerc
79magda napisał(a):

Agnes napisał(a):

79magda napisał(a):

Przeczytajcie punkt 5.3 regulaminu emotka


no czytam i co?



"Przesłanie oryginału paragonu potwierdzającego zakup produktu w dniu przesłania zgłoszenia".

Czyli, że w dniu zakupu, czy źle zrozumiałam emotka



https://www.e-kon...m/show/870089/p/1514

zgłoszenia w loterii "Powrót do szkoły na 5!" można dokonywać w terminie 20.08.-3.09.2013, jednak z zachowaniem daty sprzedaży promocyjnej, czyli w terminie 20.08.-1.09.2013




W punkcie 5.3 piszemy, że należy zachować oryginał paragonu potwierdzający zakup produktów promocyjnych w dniu przesłania zgłoszenia. Oznacza to jedynie, że w przypadku wylosowania zgłoszenia, przesłany do nas paragonu musi mieć taką datę, jak data w zgłoszeniu, czyli zadeklarowana data zakupu w procesie rejestracji. Nie jest to jednaznaczne z tym,że rejestrować się należy tego samego dnia. Stąd też możliwość rejestracji do dnia 3.09.2013.

:) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5743947 Napisano: 26.09.2013 11:44:38 w Leclerc
agamaty napisał(a):

macie link do regulaminu tego konkursu?



na poprzedniej stronie podawałam link do strony z regulaminem emotka

http://www.doszkolyna5.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5743866 Napisano: 26.09.2013 10:33:44 w Leclerc
claudia napisał(a):

ktoś pamięta co tam się w formularzu podawało? bo kompletnie nie pamiętam tego formularza? Czy był tylko telefon i paragon, czy też jakieś dane? Bo jeszcze coś poplączę jak mi jakimś cudem zadzwonią emotka



oo nie, kolejna konkurencja w mojej małej mieścinie emotka

joan - a sorrki, przeczytałam zbyt pobieznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5743864 Napisano: 26.09.2013 10:32:54 w Leclerc
anialistopad napisał(a):

Ma ktoś regulamin z leclerca powrót na 5 ,mam ,ale plik mi się nie wyświetla


http://www.doszkolyna5.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5742720 Napisano: 24.09.2013 18:33:12 w NIE polecam wymiany z....
Ostre oskarżenia...

a tak nam marginesie, to niezły przychód masz z tych nagród, a ja się bałam kiedyś wystawić dwie nowe psp na all, żeby nikt się nie przyczepił do mnie emotka i jedna kisi się w szafie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

efelinkaaa

#5742587 Napisano: 24.09.2013 15:55:18 w Leclerc
już dzwonią?

ps. a Ostrołękę ktoś ma? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5742172 Napisano: 23.09.2013 22:20:41 w Wkurza mnie...
Wkurzam się na lekarzy! Łażę, proszę o skierowania dla mojego synka do jakiegokolwiek specjalisty, bo ma problemy zdrowotne i nikt nie chce pomóc emotka Dostaję tylko co i rusz nowe maści, kremy itd. Z chęcią poszłabym prywatnie, ale nie wiem do kogo... Myślałam, że mi lekarz rodz. pomoże, ale bagatelizuje sprawę.. Zresztą, inny pediatra na wizycie płatnej też to olał... Jak mnie to wkurza, nie wiem na co oni czekają ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5741725 Napisano: 23.09.2013 13:42:02 w Leclerc
chyba mi się z nagrodami pomyliło emotka Ok, jest 7... niestety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5741710 Napisano: 23.09.2013 13:23:28 w Leclerc
joan napisał(a):

mahuska napisał(a):

właśnie... czemu milczą emotka


19.09.2013 + 7 dni, mają czas.



a nie 5? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0