Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4627773 Napisano: 23.08.2011 06:48:36 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

kalka napisał(a):

Tak czytam i oczom nie wierzę! emotka W naszym prorodzinnym kraju niepracująca kobieta w ciąży może liczyć jedynie na 68 zł!? Przepraszam, ale zapytam: dziennie, tygodniowo, czy miesięcznie? emotka



Inaczej sprawa ma sie jesli jest to samotnie wychowujaca mama albo jesli dochody serio sa niskie. Niestety nikt nie placi za siedzenie w domu z dzieckiem emotka . Warto sprawdzic czy partner z ubezpieczenia nie otrzyma konkretnej jednorazowej kwoty - zawsze cos .W naszym wypadku bedzie to 1600 zl .




samotna mama chyba tez nie dostaje kokosów z Mopru, no nie? w sumei to sama nie wiem..
Ja miałam jeszcze macierzyński + 2 lata wychowawczego płatnego (400zł), gdyż męża dochody nie przekroczyły progu 504 czy tam 507zł / os. Moje były jako utracone i się nie liczyły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4627757 Napisano: 23.08.2011 06:41:58 w Konkursowiczki w ciąży
kalka napisał(a):

Tak czytam i oczom nie wierzę! emotka W naszym prorodzinnym kraju niepracująca kobieta w ciąży może liczyć jedynie na 68 zł!? Przepraszam, ale zapytam: dziennie, tygodniowo, czy miesięcznie? emotka



miesięcznie.. emotka tyle się dostaje do 5 r.z., później jest aż 91 zł emotka

nie no, są jeszcze zasiłki celowe (po wywiadzie środowiskowym) i becikowe i... to chyba tyle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4627742 Napisano: 23.08.2011 06:34:38 w Konkursowiczki w ciąży
koper napisał(a):

agusia147 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Tak się zastanawiam, bo nie pracuję. Czy rejestrując się w UP jako bezrobotna przysługuje mi jakiś zasiłek w czasie ciąży i po porodzie już na dziecko? Czy coś w tym stylu? Jak to wygląda?



z UP nic - z Mopru (Mopsu, Gopru nie wiem co tam u Ciebie jest emotka ) przysługuje Ci becikowe i zasiłek rodzinny po urodzeniu dziecka(68zł, o ile nie przekraczacie ok. 507zł/os.).
Jeżeli macie niskie dochody i nie przekraczają (o ile dobrze pamiętam) ok. 351zł / os. możesz starać się o zasiłek celowy... To chyba wszystko...



Aha no to lipa, bo dochód wychodzi większy, myślałam, że może w Polsce coś przysługuje emotka



Tylko patrze, że do tego całego MOPSU potrzebujesz z US delkaracje o dochodach, czy coś takiego sprzed 2 lat, i dochód dzieli się na 3, bo razem z dzieckiem. Tak mi się przynajmniej wydaje, tak tłumaczyła mi pani w MOPSIE jak składałam podanie o becikowe, mówiła mi, żeby złożyć też o te dodatkowe od gminy zależne od dochodu. Dziecko urodziłam w 2010 roku i musiałam przynieść z US zaświadczenie za 2008 rok. Nie z 2009 roku, bo jakby ktoś składał w styczniu 2010 r. to w US nie mieliby jeszcze gotowego za 2009r. dlatego w przepisach jest, że sprzed 2 lat. Więc może zapytaj w MOPS u siebie jakie są przepisy,zapytać nie zaszkodzi emotka




no tak, zaświadczenie z poprzedniego roku (to chyba zalezy kiedy się skłąda papiery, bo jak składam np. w styczniu - lutym, a nie rozliczyłam sie za rok poprzedni, to US nie ma informacji o tym - dlatego bierze się 2 lata wstecz. Jak ja urodziłam synka w październiku 2008, składałam zaświadczenie z roku 2007 emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4627227 Napisano: 23.08.2011 01:23:56 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Tak się zastanawiam, bo nie pracuję. Czy rejestrując się w UP jako bezrobotna przysługuje mi jakiś zasiłek w czasie ciąży i po porodzie już na dziecko? Czy coś w tym stylu? Jak to wygląda?



z UP nic - z Mopru (Mopsu, Gopru nie wiem co tam u Ciebie jest emotka ) przysługuje Ci becikowe i zasiłek rodzinny po urodzeniu dziecka(68zł, o ile nie przekraczacie ok. 507zł/os.).
Jeżeli macie niskie dochody i nie przekraczają (o ile dobrze pamiętam) ok. 351zł / os. możesz starać się o zasiłek celowy... To chyba wszystko... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4627068 Napisano: 23.08.2011 11:46:15 w Inne mniejsze markety
Edit: nie doczytałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4626251 Napisano: 22.08.2011 09:11:08 w Wkurza mnie...
wkurza mnie to, że w ogłoszeniach o pracę nie ma podanej nazwy firmy..
Spodoba mi się ogłoszenie, ale nie wiem kto lub co za nim stoi... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4623541 Napisano: 21.08.2011 04:34:17 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

efelinkaaa emotka teraz po tym stolcu to już mam po obiedzie - teraz to już nic nie zjem emotka zbyt obrazowo sobie to wyobraziłam
a wc jeśli chodzi o wygląd było piękne - tylko że ta baba jakoś nie wiem na stojąco szczała ?? emotka bo to trzeba mieć zdolności aby ściany obszczać


Może to nie była babka, tylko transseksualista? emotka
A tak poza tym, to bardzo dobrze Cię rozumiem... emotka



a może miała....
http://www.shewee.com/

(linku do youtube nie wstawię, ale tak - > to jest lejek dla kobiet do sikania na stojąco..)

emotka emotka

btw, ciekawy wynalazek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4623051 Napisano: 21.08.2011 10:04:42 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

efelinkaaa - a co da szczelne opakowanie jak te robaki już tam były ? dla uduszenia ich czy co ? emotka ja już z nimi przyszłam nie mam larw w szafce
teraz kupuję mąki w innych sklepach i nie ma żadnych robali - ale nauczyłam się że kupuje się max 2kg w wejściu do domu sprawdza się zawartość żeby nie wnieść robactwa do domu emotka

a wiecie co mnie jeszcze wkurza ?
byłam ostatnio w restauracji no i musiałam skorzystać z WC - matko ale kibel oszczany masakra - ale nie że to jakieś żule nie, nie restauracja na wyższym poziomie tylko krowy z wyższego poziomu szczać nie potrafią
emotka ciekawe czy w swoich kibelkach tak samo szczają po swoich marmurowych ścianach i podłogach emotka emotka emotka mało tego podejrzewam która Pani tak ładnie szczała (ciuchy jak lalunia z gazety, złota tyle mało szyi nie urwało, piękna fryzura, makijaż prosto od kosmetyczki) bo wychodziła zanim ja weszłam a dosłownie z 20 minut wcześniej wyszła z wc pani z obsługi która dba tam o czystość
i mówią że chłopy to świnie ale wystarczy wejść do damskiego wc i zobaczyć emotka



no nic nie da - tylko to, że nie będą sie rozprzestrzeniały emotka

ja kiedyś kupiłam mąkę luksusową, taką z żółtą górą i tez miałam takie robalki (brązowe, malutkie.. bllleeeh).. Dość często są spotykane niestety emotka Teraz każda mąkę 10 razy oglądam zanim użyję...

a z tym kiblem.. masz rację - to plaga.. ludzie szczą jak popadnie..
jednak najgorszy kibel jaki widziałam był na izbie przyjęć w szpitalu.. brak deski (stała obok), rozwalona spłuczka a w środku sztolec pływał... ohyda! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4623007 Napisano: 21.08.2011 09:27:34 w Carrefour konkursy
silvia8 napisał(a):

mia napisał(a):

Chodzi mi o konkurs 7 wymarzonych nocy z Naturellą
Przypadkowo byłam w Carrefourze, kupiłam więc produkt na ten konkurs upewniwszy się, że nie jest to czasówka, po czym dopiero dzisiaj sprawdziłam, co to za hasło jest do dokończenia:
„Naturella chroni i pielęgnuje moja skórę, ponieważ…” emotka
Sorry, ale ja wiem tylko o podpaskach z Naturelli, przeleciałam google i żadnych innych produktów nie widzę - mam wrażenie, że im się pochrzaniło z jakimś innym produktem...
Czy ktoś może dzwonił do nich lub pisał w tym temacie? Przecież to hasło w odniesieniu do Naturelli jest kompletnie idiotyczne, nie do dokończenia emotka emotka
-------------
Jeśli natomiast ktoś wynalazł jakimś cudem inne produkty Naturelli, albo miał jakiś pomysł, jak wybrnąć z tym nieszczęsnym początkiem, to bardzo proszę PW emotka



Też się nad tym zastanawiałam emotka Naturella ma tylko podpaski, i hasło jest trudno do skomponowania.



Podpaski Naturella chronią i zapewniają poczucie komfortu a jednocześnie zawieraja wyciąg z rumianku, który pielęgnuje skórę okolic intymnych. Produkt dedykowany wszystkim kobietom, które cenią spokój płynący z dobrej ochrony i poszukują naturalnej pielęgnacji...

może jednak chodzi o podpaski, a raczej ten wyciąg z rumianku... heh.. aczkowliek dziwne troche emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4622955 Napisano: 21.08.2011 08:58:03 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

isiulka napisał(a):

U mnie w Tychach na szczęście są maszynki w większych sklepach, więc kupuję jakie chce mięcho mówię, żeby mi zmielili i wracam do domciu ze zmielonym mięskiem. Chociaż osobiście mam też zaufanie do mięcha kupionego w Lidlu.



ja ogólnie nie mam zaufania do lidla - kupiłam tam mąki do pieczenia chleba i to w ilości 10 kilogramów a wraz z mąką przyniosłam robale do domu - po czym oczywiście mąka do śmietnika no i dezynfekcja szafki
jak mają robale w mące to czort wie gdzie jeszcze
emotka
sprawdzajcie przed użyciem mąkę bo te robaczki są maleńkie i większość ludzi zapewne je smacznie sobie je z robaczkami - potrzeba dobrego oka aby je wypatrzeć emotka



te robaczki to w każdej mące wylęgają się, i tej z biedronki i z lidla i z osiedlowego sklepu.. tzreba trzymać ją szczelnie zamkniętą emotka

ps. ja rónież zawsze mielę mięso w sklepie, chociaż dziwią mnie pytania ekspedientek myć mięso przed mieleniem?... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4622398 Napisano: 20.08.2011 07:38:53 w Inne mniejsze markety
i jak? nikomu nie potwierdzili odebrania maila z Vizir leclerc?
Może mam do Nich zadzwonić w poniedziałek i zapytac? Albo wysłać ponownie.. jakoś stresuje mnie takie coś, wolę oddawać paragon kurierowi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4622363 Napisano: 20.08.2011 07:20:52 w Wygraj mi / Wygram za...
niekoniecznie blokują, ale weryfikują. Ja raz dałam znajomej (zmieniłam hasło przed podaniem danych), żeby wygrała mi nivea, to potem miałam rozpoznawać zdjęcia znajomych (kto jest na zdjęciu - a,b,c,d czy e), daty urodzin podawać (tzn. wybrać prawidłową)... itd.. trudno było przez to przejść, jak 3/4 ludzi z kontaktów nigdy nie poznałam, a nawet nie wiem czy istnieją... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4622356 Napisano: 20.08.2011 07:18:45 w konkursy z gazet
w Dobrych Radach (wrzesień) jest konkurs Hepatil - od 10.08-07.09.
Trzeba wysłać przepis ze zdjęciem na potrawę z grzybów.

Do wygrania 10 szybkowarów Tefal i 30 woków Tefal..
Regulamin na www.burdamedia.pl, ale nie potrafię znaleźć.. może być spowodowane moją ślepotą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4622351 Napisano: 20.08.2011 07:15:04 w Wygraj mi / Wygram za...
zarania napisał(a):

bostonekk napisał(a):

Może ktoś podzieli się informacją, jak wygrać Nivea i w Pogodnych, chciałabym sama ustrzelić nagrody...


w Pogodnych trzeba siedzieć cały dzień od 6 rano - martalobos stronę wcześniej napisała jak można grać, a w nivea trzeba grać do skutku, bo to o której należy otworzyć zależy m.in. od prędkości łącza.



jak grałam w pogodnych to patrzyłam na aktywność znajomych biorących udział (lub ludzi z wysokich miejsc w rankingu, którzy nie mieli zablokowanych tablic).. odświeżałam więc czyjąś tablicę, a nie aplikację - i byłam na 22 miejscu (tym sposobem).

Konkurs jest jednak czasochłonny, raz sobie pozwoliłam, nie wiem czy znajdę jeszcze jeden dzień wolny, ale jesli tak - mogę się z kimś umówić, wymienić kom. i możemy razem, na zmianę czekać na sygnały emotka

w wedla nie pomogę, z nivea również, bo nie moge trafić emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4620197 Napisano: 19.08.2011 12:59:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
Da Grasso
Decyzją Jury nowym zwycięzcą konkursu Zostań Grekiem z Da Grasso został Pan Andrzej P., którego pracę znaleźć można w albumie z wyróżnionymi zdjęciami. Gratulujemy! Dziękujemy wszystkim biorącym udział w konkursie!

http://www.facebo...p;type=1&theater
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4619617 Napisano: 19.08.2011 08:44:41 w Inne mniejsze markety
pola731 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

czy z Vizira E.Leclerc wysyłają jakieś potwierdzenie odebrania wiadomości?


jesli chodzi o konkurs z leżakami to dostałam potwierdzenie po ponownym wysłaniu maila i wyraxnej prosbie , by potwierdzili czytelność danych



chodzi mi o konkurs z rowerami emotka

napisałam, że bardzo proszę o potwierdzenie odebrania wiadomości.. no zobaczymy emotka

ps. pierwszy raz wysyłam paragon mailem...
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4619597 Napisano: 19.08.2011 08:39:21 w Inne mniejsze markety
czy z Vizira E.Leclerc wysyłają jakieś potwierdzenie odebrania wiadomości? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4618184 Napisano: 18.08.2011 01:10:39 w Inne mniejsze markety
aaaaaaaaa Ostrołeka moja!

Mój pierwszy w życiu rower! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4618129 Napisano: 18.08.2011 12:50:54 w Inne mniejsze markety
kimolotek napisał(a):

a czy gliwice maja wlasciciela juz?? emotka


już mają, ktoś się chwalił w mdw Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4618123 Napisano: 18.08.2011 12:49:07 w Inne mniejsze markety
delfinka101 napisał(a):

Jak Torun bedzie miał właściciela dajcie znac..Moze znowu mi się poszczęści..chociaz bez przesady ileż można:)



mi się raczej nie poszczęści i nawet na to nie liczę emotka nie dość, że wysłałam 1 zgłoszenie, to jeszcze ostatniego dnia na odwal.. echh.. wszystko na ostatnią chwilę zostawiam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0