Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4648864 Napisano: 03.09.2011 09:14:43 w Wygraj mi / Wygram za...
wojciechowsky napisał(a):

@zarania

to wygraj mi w jakims konkursie samochod, najlepiej jakiegos VW, dam 1000zl




to jest delikatna róznica - samochód a napoje...

ps. woznej już wygrałeś? Dawała 600zł, to chyba dobra cena? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4648848 Napisano: 03.09.2011 09:01:54 w Rossmann
patusiak napisał(a):

Dziewczyny, odebrałyście carefree? Czy to jest zestaw za 50zł? chusteczki do higieny intymnej, wkładki 18 do stringów i zwykłe wkładki 58 sztuk??? Troszkę jestem zdziwiona.



a ten zestaw nie był do odebrania od 4 wrzesnia?? czy mi się coś przywidziało? emotka

tak pytam, bo ja czekam az pójde do rossmanna do następnego tygodnia i w sumei nie wiem po co.. emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4648323 Napisano: 02.09.2011 08:00:02 w Wygraj mi / Wygram za...
wozna napisał(a):

kto da wiecej???????????



Dwa posty na forum i licytacja puszek emotka
nikt nie da więcej - są Twoje. Gratulacje emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4647488 Napisano: 02.09.2011 01:32:44 w Inne mniejsze markety
benasia napisał(a):

no właśnie nie mam żadnej informacji na liście...
Może mogłabym wrzucić do skrzynki jeszcze raz skoro jest stempel i data 31 sierpnia?



tak myślę... może znaczek był za tani?

http://www.gk24.p.../SZCZECINEK/29154749

ważyłaś list przed wysłaniem? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4647477 Napisano: 02.09.2011 01:28:18 w Inne mniejsze markety
arta napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

aerdna napisał(a):

Priorytet wysłany 31 do 15.00 jest u nich w czwartek. Jak go odesłali priorytetem do 15 w czwartek, to dziś może być u Benasi



ze zwykłych listów nie ma awizo? to mnie Pani z poczty wprowadziła w bład, bo powiedziała, że jak nikt nie odbierze listu/przesyłki, to zostawiają awizo (o ile nie mieści się do szkrzynki emotka ). Paskuda no!


kiedys rozsylali poduszki smierdzace rybami. Nadawano je zwyklym listem i tez mialam awizo, bo do skrzynki nie wlazly, wiec nie do konca paskuda emotka



aa to zwracam honor emotka
Nie no, moje panie na poczcie są miłe..

Benasia, nie masz żadnej informacji na liście, dlaczego nie dostarczono? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4647472 Napisano: 02.09.2011 01:26:06 w Inne mniejsze markety
aerdna napisał(a):

Priorytet wysłany 31 do 15.00 jest u nich w czwartek. Jak go odesłali priorytetem do 15 w czwartek, to dziś może być u Benasi



ze zwykłych listów nie ma awizo? to mnie Pani z poczty wprowadziła w bład, bo powiedziała, że jak nikt nie odbierze listu/przesyłki, to zostawiają awizo (o ile nie mieści się do szkrzynki emotka ). Paskuda no! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4647460 Napisano: 02.09.2011 01:21:51 w Inne mniejsze markety
czarnygreg napisał(a):

to dziwne emotka
o ile wiem na konkurs nie można było posyłać poleconych, a na priorytet nie ma przecież potwierdzenia odbioru?
a może zgłoszenia powinny dotrzeć do 31.08 i dotarł po terminie?



on by chyba nie dotarł jeszcze (w 2 dni??) emotka może w ogóle nie wysłali? (np. nie mogli adresu przeczytać..?). Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4647452 Napisano: 02.09.2011 01:18:13 w Konkursowiczki w ciąży
orchidea27 napisał(a):

Nadia już jest z nami emotka
26.08 szczęśliwa dla naszej rodzinki data emotka



gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4647417 Napisano: 02.09.2011 01:05:34 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

cytrynkowa napisał(a):

czyli nawet jak ktoś agusie zatrudni naprawde to to nic jej nie da????



Teraz ZUS jest czujny na takie akcje, i może się okazać, że stwierdzi, ze specjalnie się gdzieś zatrudniła będąc w ciąży, zależy w którym jest miesiącu, ponoć do 2 miesiąca da się coś zrobić, a potem gorzej. Znam przypadki, gdzie kobieta zatrudniła się na lewo potem poszła oczywiście na zwolnienie i Zus i tak jej nic nie wypłacił, miała sprawę w sądzie, że chciała oszukać Zus, nic jej nie zrobili, bo kobieta w ciąży, czy matka są chronione, ale dostała pouczenie, także tu jest loteria.




jakas podstawa prawna? Nie słyszałam jeszcze o czymś takim, że prawo zabrania zatrudniać kobiety w ciąży emotka
Wczesniej było tak, że wystarczyło być zatrudnionym (nieważne ile!), mieć ubezpieczenie chorobowe i tyle. Należał się urlop macierzyński. Przed wychowawczym należało przepracować min. 6 m-cy (oczywiście macierzyński wchodzi w staż pracy). Nie wierzę, że prawo aż tak się zmieniło...?

Co do wyłudzeń - owszem, zdarzają się, ale jeśli agusia pójdziesz do pracy i będziesz do niej rzeczywiście chodziła, to co Ci zrobią? W ciązy masz też prawo do zatrudnienia
emotka

Oczywiście to moje zdanie tylko... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4647361 Napisano: 02.09.2011 12:42:06 w Wkurza mnie...
wkurza mnie t-mobile.. dzwonią z biura obsługi, jest muzyczka, komunikat proszę czekać na połaczenie z konsultantem, a potem rozłacza się.. i to od 3 dni! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4645676 Napisano: 01.09.2011 05:53:58 w Wkurza mnie...
mio napisał(a):


a ciesze się że córka jest z lutego, sama jestem z grudnia i wiem jak to jest być najmniejszą i najmłodszą w klasie w podstawówce w dodatku jestem drobna ehh emotka



mój Synek jest z października i niestety widzę różnicę w zachowaniu, wyglądzie.. jest taki drobniaczek na tle grupy.. Na szczęscie jest jeszcze dwójka takich maluszków emotka

nie wyobrażam Go sobie za dwa lata w szkole emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4645098 Napisano: 01.09.2011 01:18:17 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

Efelinkaa, jak nie płakał tylko sie bawił i wszystko było ok to bądź spokojna, pewnie mu czasu zabrakło,sama piszesz ze jest żywiołowy, pozna teren, oswoi sie, wszystko przestanie być takie szalenie nowe to będzie sobie radził z kontrolą, będzie ok, to na pewno tylko mała wpadka, wielu dzieciom się zdarza



mam nadzieję... jutro wejdę z Nim do łazienki i pokażę gdzie się robi siusiu. Może z mamą będzie Mu raźniej? emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4645033 Napisano: 01.09.2011 12:51:58 w Wkurza mnie...
moniaainom napisał(a):

monisia23 napisał(a):

melissa napisał(a):

Mamy 3-latków,jak minął pierwszy dzie



U nas pierwszy dzień 13 wrzesnia, ale stres WIELKI emotka



Dołączę się do Was. U nas przepłakane, choć zostawiłam tylko na 2 godziny (na dobry początek). Jestem zdruzgotana, ale mama nadzieję, że jutro będzie lepiej emotka



rozstanie bezproblemowo, tylko synek sika w majtki ;(
nie wiem, czy był tak zajęty zabawą (Wychowawczyni twierdzi, że jest tak żywy, że szok! Ciągle latał. biegał po parapetach i nie miał czasu na wc), a może nie podobał mu się kibelek.. w domu pięknie korzysta z wc - przyszliśmy, to poszedł zrobić siusiu.. dzremki bez pieluch.. a tu taki zonk..

jestem załamana emotka Myslicie, że to minie? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4644320 Napisano: 01.09.2011 07:26:15 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

Efelinkaaa, będzie dobrze!
A uzgodniłaś z małym kiedy po niego przyjdziesz?
jak łatwo sie z tobą rozstał to najtrudniejsze za wami emotka



wiesz, On jeszcze nie rozumie godzin - powiedziałam, że przyjdę po obiadku (czyli ok. 12).. Wydaje mi się, że On lepiej przeżył rozstanie niż ja.. emotka chyba wrócę do palenia niedługo emotka ajjb


nie miałam na mysli godzin tylko takie właśnie określenie jak zrobiłaś, po obiadku, dziecko sie lepiej czuje, bezpieczniej,
cos mi sie zdaje że nie trzeba ci przypominać żebyś sie nie spóźniła
emotka
bardzo dobrze cie rozumiem,
dziewczyny dobrze radzą, zajmij się czymś,



przepraszam, jestem kłebkiem nerwów więc nie myślę logicznie emotka Pójdę po obiedzie, czyli ok 12 emotka Mam nadzieję, że będzie chciał wyjść z przedszkola, bo to różnie może być emotka
a teraz wykorzystam czas na sprzątanie (nie no, muszę emotka ) a potem skoczę do szmateksu, już dawno nie byłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4644273 Napisano: 01.09.2011 07:02:38 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

Efelinka!
lepiej wypij jakąś melisę albo coś.. znajdzie sobie jakąś robotę, żeby nie myśleć o nim

to radzę ja - ziółko emotka emotka



aaaa brak roboty to już w ogóle mnie dobija.. chyba muszę zaprzyjaźnić się z kuroniem emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4644267 Napisano: 01.09.2011 06:59:22 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

Efelinkaaa, będzie dobrze!
A uzgodniłaś z małym kiedy po niego przyjdziesz?
jak łatwo sie z tobą rozstał to najtrudniejsze za wami emotka



wiesz, On jeszcze nie rozumie godzin - powiedziałam, że przyjdę po obiadku (czyli ok. 12).. Wydaje mi się, że On lepiej przeżył rozstanie niż ja.. emotka chyba wrócę do palenia niedługo emotka ajjb Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4644235 Napisano: 01.09.2011 06:44:53 w Wkurza mnie...
shorty87 napisał(a):

wkurza mnie, że w garnierze było tyle do wygrani ai na dwa zgłoszenia nie weszło ani jedno emotka a myślałam, że na mamę weszło bo było jej imię i miasto, ale maila brak więc to nie ona emotka



nic nie mów, ja też nie wygrałam, hehe emotka no cóz, trudno się mówi..

wkurza mnie to, że czuję dziwny nerwowy ucisk w żołądku i serduszku.. Synek poszedł do przedszkola i czuję dziwny lęk, nerwy mnie zjadają.. Jak sobie poradzi? Teraz właśnie je śniadanko..

Rozstanie było bezproblemowe - zobaczył dzieci i poleciał.. nawet nie zauwazył jak poszłam.. echh Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4643141 Napisano: 31.08.2011 03:12:31 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

benasia napisał(a):

co sądzicie jesienne mamuśki - kupić dziecku do wózka ocieplany śpiworek czy nie?
Bo słyszałam w sklepie dziecięcym że lepiej nie kupować i kocyk spokojnie wystarczy bo się dziecko przegrzeje. Sama nie wiem... emotka



ja urodziłam synka w październiku 3 lata temu i było tak cieplutko, że mały ubrany był w pajacyk + polarkowy pajacyk i tyle emotka
A jak robiło się chłodniej, przykrywałam Go kocykiem akrylowym i ewentualnie przykryciem gondoli. Śpiwora używaliśmy tylko na sanki, ale to później emotka

Myślę, że możesz spokojnie poczekać - zawsze możesz cos dokupić później emotka


ok więc poczekam bo zreszta i tak z małym nie będę od razu wychodzić emotka
a czy kombinezon też nie będzie potrzebne?
bo chyba trudniej do kombinezona włożyć niemowlaka niż do śpiworka...



heh, kwestia przyzwyczajenia.. w bodziaka też cięzko włożyć takie malutkie ciałko emotka

wydaje mi się, że w kombinezonie jest cieplej, jest pod szyjkę, z rękawami, kapturem.. no nie wiem, to tylko moje zdanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4643125 Napisano: 31.08.2011 03:05:24 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

co sądzicie jesienne mamuśki - kupić dziecku do wózka ocieplany śpiworek czy nie?
Bo słyszałam w sklepie dziecięcym że lepiej nie kupować i kocyk spokojnie wystarczy bo się dziecko przegrzeje. Sama nie wiem... emotka



ja urodziłam synka w październiku 3 lata temu i było tak cieplutko, że mały ubrany był w pajacyk + polarkowy pajacyk i tyle emotka
A jak robiło się chłodniej, przykrywałam Go kocykiem akrylowym i ewentualnie przykryciem gondoli. Śpiwora używaliśmy tylko na sanki, ale to później emotka

Myślę, że możesz spokojnie poczekać - zawsze możesz cos dokupić później emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4643108 Napisano: 31.08.2011 02:55:08 w Inne mniejsze markety
aurorcia napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

komisja tych prac nie podzieli,bo nie trzeba było podawać wieku i ja nie podawałam wieku moich chłopców,więc jedyne co mogą zrobić to przedział poniżej 18 lat,oraz od 18-25 lat a co do możliwości kilkulatka to można się zdziwić,moja koleżanka ,która ukończyła kilka lat temu ASP w wieku 5 lat malowała i rysowała tak,że to się w głowie nie mieści emotka ale fakt,regulamin jest regulaminem i każdy,który mieści się w tym przedziale może wziąć udział a co spodoba się szanownej komisji to Bóg raczy wiedzieć emotka



dlatego napisałam o tym iż komisja zna (chyba) możliwości 2 latków - i założę się iż dziecko 2 letnie nie narysuje prawidłowo proporcji np postaci ludzkiej (nawet bardzo utalentowane) - jest wiele cech po których mniej więcej widać czy pracę namalował 4 czy 12 latek
wiadomo że co do roku nikt się nie rozpozna ale tak mniej więcej - wydaje mi się że nie same arcydzieła wygrają
ale być może się mylę emotka to tylko moje domysły




Taką mam nadzieję,że nie wygrają same arcydzieła,bo prace moich synów poza tym,że były fajne,pomysłowe to koło arcydzieł nawet nie leżały emotka



a ja podawałam wiek - mieścimy się oboje w regulaminowym przedziale.. Zresztą - zawsze podaję (i nawet raz wygraliśmy w disneyu emotka )
Wyświetl w wątku >>
0 0