Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4676414 Napisano: 15.09.2011 06:50:23 w Wkurza mnie...
Wyplułam płuca w nocy emotka boli mnie wszystko.. a w dodatku chcąc zarejestrowac się do lekarza usłyszałam, że mój lekarz na urlopie, ale mogę przyjść - do godz. 10 do innego.. Swietnie, tylko co ja z dzieckiem zrobię emotka Nie będę Go ciągnęła w te zarazki.. no nic, posiedzę w domu, mam jeszcze sporo innych narządów do wyplucia... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4674856 Napisano: 14.09.2011 12:43:30 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

efelinkaaa u nas do dzisiaj mamy z tym problemy ;/ i jak siostrzeniec ( w tym samym wieku) może już dawno używać żeli dla dużych dzieci tak ja dla mojego, musze kupować te niemowlęce.
Wiadomo, że każdy inaczej reaguje, choć do j&j nikt mnie nie przekona dla noworodków.
Nawet teraz moge używać dla małego nie więcej niż 1 butelke ( ten fioletowy wg mnie najlepszy z ich żeli) i trzeba zmienić, bo przy drugiej już powoli uczulał go.
Z emiolentów u nas bardzo sprawdziło się balneum, zdecydowanie na dłużej nam wystarczał niż olatum, oilan itp

Ja już chyba wszystkie marki żeli/mydełek przerobilam emotka



u nas zmiany na buzi przeszły po serii smarowania kremem, na który wydaliśmy fortunę emotka na szczęście pomogło i obyło się bez sterydów (chociaż jakby było trzeba to... byśmy pewnie użyli).

kalisto - ja również nie używam J&J emotka Dostalismy niedawno próbki i wzięłam je na wakacje.. Po jednym użyciu Sebek miał suchą skórę (nawet po mleczku).. Widocznie Mu nie pasowały.

Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4674809 Napisano: 14.09.2011 12:28:57 w Konkursowiczki w ciąży
a mojego Synka kosmetyki nivea uczulały niestety... używaliśmy tylko emolientów na poczatku (balneum, oillan, emolium) do tego kąpiel w krochmalu, zamiast pudru - mąka ziemniaczana emotka Później zaczęliśmy używać... kosmetyków z rossmanna Babydream. Tak maluchowi przypasowały, nie miał żadnych uczuleń, świetnie nawilżają skórę. W sumie to używamy ich do dzisiaj..

Kazdy maluszek inaczej reaguje na kosmetyk, nasz po nivea (cała seria nutri sensitive - dostaliśmy je w prezencie) miał okropne uczulenie, a inny malec będzie je tolerował. Radzę nie kupować za dużo i możliwie w jak najmneijszych opkakowaniach, żeby sprawdzić czy pasują dziecku emotka

W sumie nasz synek miał baaaaardzo wymagającą skórę, wrzucę Wam zdjęcie buzi z 4 m-ca życia (to nie skaza była). Teraz już nie ma śladu po tym na szczęscie emotka

http://imageshack.../684/dsc00545mj.jpg/



Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4672504 Napisano: 13.09.2011 03:47:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
malenka89 napisał(a):

kotek11 napisał(a):

aka napisał(a):

A czytaliście regulamin z Biedronki - uczestnicy w wieku 2-25 lat


wiec moga podzielic pule na 5 kategorii wiekowych.. ale nie muze i moga samych 25-latkow nagrodzic emotka



raczej nie emotka Disney zawsze nagradzał i tych młodszych i tych starszych emotka



czytaliśmy - i nawet napisałam wiek, żeby nie było niedomówień emotka

muszę przyznać, że zatkała mnie ilośc prac... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4671026 Napisano: 13.09.2011 08:04:39 w Pomocy!!!!
mariolakal napisał(a):

Szukam info na temat rowerka z polo... Interesują mnie jego wymiary, a konkretnie długość /najlepiej w opakowaniu/... Muszę zamówić kuriera, a swojego jeszcze nie odebrałam... emotka



http://allegro.pl...tis-i1779168659.html

Wymiary: 95 dł. x 50 szer. x 89 wys.

chyba, że chodzi o wymiary kartonu? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4670966 Napisano: 13.09.2011 07:47:13 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

19790411 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

moniaainom napisał(a):



U mnie podobnie- dwa dni w przedszkolu i chora emotka Przesiedziała w domu tydzień i teraz od nowa trzeba przyzwyczajać do przedszkola. Rano płacz, później już ok, ale strasznie to przeżywam emotka No jak mnie to wkurza. Jak Wasze maluchy? Polubiły przedszkole?



my na razie do konca tygodnia w domu... boję się poniedziałku okropnie, chociaż nie wiem czy może być gorzej niż było...?

powiedzcie, zgłaszacie w przedszkolu nieobecność dziecka?


U nas się zgłasza, tym bardziej na początku roku szkolnego, kiedy bardzo dużo osób rezygnuje z przedszkola. Może lepiej zadzwoń i poinformuj, że zostawiasz synka i dlaczego - to jest ważna (szczególnie przy chorobach zakaźnych).


dowiedz się dokładnie, bo u nas nie ma potrzeby dzwonienia, ale grzecznościowo można poinformować. Natomiast 3 lata temu mieliśmy obowiązek dzwonić, jeśli tego nie zrobiliśmy to płaciliśmy za posiłki, ale to było chyba w umowie.



zadzwoniłam, Pani podziękowała za telefon. Niby nie trzeba - ale dobrze jeśli rodzice zadzwonią emotka

U nas odliczają od razu cała stawkę dzienną..

Echh, jednak wolałabym, żeby Synek chodził do przedszkola, a nie tak jak teraz - tydzień tam, tydzień w domu emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4670903 Napisano: 13.09.2011 07:20:25 w Wkurza mnie...
moniaainom napisał(a):



U mnie podobnie- dwa dni w przedszkolu i chora emotka Przesiedziała w domu tydzień i teraz od nowa trzeba przyzwyczajać do przedszkola. Rano płacz, później już ok, ale strasznie to przeżywam emotka No jak mnie to wkurza. Jak Wasze maluchy? Polubiły przedszkole?



my na razie do konca tygodnia w domu... boję się poniedziałku okropnie, chociaż nie wiem czy może być gorzej niż było...?

powiedzcie, zgłaszacie w przedszkolu nieobecność dziecka? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4670807 Napisano: 13.09.2011 06:32:46 w Inne mniejsze markety

efelinkaaa

#4669630 Napisano: 12.09.2011 02:10:51 w Inne mniejsze markety
mkrzysiek napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

co to za pralki były w E - ktoś się chwalił w mdw.. nie widziałam tego konkursu emotka

rzucicie linka? emotka


nawet w bazie był
www.zablysnij.pl
i kliknij w logo sklepu na dole strony i pojawią się dodatkowe konkursy.



aaaaa... dziękuję.. myślałam, że w tym E tylko samochód można było wygrać... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4669577 Napisano: 12.09.2011 01:50:32 w Inne mniejsze markety
co to za pralki były w E - ktoś się chwalił w mdw.. nie widziałam tego konkursu emotka

rzucicie linka? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4669528 Napisano: 12.09.2011 01:32:52 w Wkurza mnie...
wkurza mnie moja nieśmiałość, niepewność...
szukam pracy - znalazłam fajne ogłoszenie, tylko.. trzeba zadzwonić.. a mi głupio jakoś. Wolę wysyłać cv, wtedy jestem w pewnym sensie anonimowa..

3 lata siedzenia w domu zrobiły swoje niestety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4669524 Napisano: 12.09.2011 01:30:44 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

A nie masz niczego na ukąszenia ? Moze zwyczajny okład z wody i octu ?



albo cebuli...? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4669517 Napisano: 12.09.2011 01:28:06 w Winiary
ja dzisiaj dostałam zwrotki z soboty emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4668534 Napisano: 12.09.2011 07:40:48 w Wkurza mnie...
tato999 napisał(a):

a nam mama zawsze dawała oscillococcinum i nie chorowaliśmy emotka



też podaję raz w tygodniu, ale niestety przegrał z dziecięcymi zarazkami.. Zresztą, w Sebastiana grupie nie ma już ponad połowy osób z powodu chorób emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4668520 Napisano: 12.09.2011 07:36:55 w Inne mniejsze markety
ashley878 napisał(a):

joan napisał(a):

pola731 napisał(a):

z regulaminu wynika ,że dziś posiedzenie komisji laptopowej z Leclerców emotka
axh , jak marzy mi się laptop od Lubisia


Hihi, mnie też się marzy, ale możliwości konkurencji znam, więc... respect emotka



Respect jak nic emotka Ale każdemu się marzy że tym razem się przydarzy emotka



mojej siostrze też się marzy... Zaraz zadzwonię do Niej, żeby zrobiła sobie dzwonek najgłośniejszy i czuwała z telefonem w ręku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4668514 Napisano: 12.09.2011 07:35:21 w Wkurza mnie...
annaszura napisał(a):

Ja mojej 6-o letniej dawałam cerutin przez cały weekend i na razie się upiekło, chodz już ją w sobotę bolało gardło.
Tfu, tfu, na psa urok emotka



ja daję bioaron i mniej choruje (w tym roku to pierwszy raz..), ale niestety - jak już zachorował, to nie pomoże emotka

madzia34 - jaką miksturkę podajesz? Skuteczna? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4668445 Napisano: 12.09.2011 07:05:41 w Wkurza mnie...
7 dni w przedszkolu, a dzisiaj Synek ma taki kaszel, że aż się dusi emotka

no nic, siedzimy w domku... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4667415 Napisano: 11.09.2011 03:09:29 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
odebrany rowerek z Polo Marketu emotka jest śliczny! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4664509 Napisano: 10.09.2011 08:05:46 w Inne mniejsze markety
mia napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

mia napisał(a):

Mam pytanie odnośnie Kraft w Intermarche do osób, co znają organizującą agencję: Czy hasło koniecznie trzeba zacząć od Wakacje kojarzą mi się z... czy też można zacząć np. od Wakacje dla mnie... lub Wakacje to... itd? emotka


Myślę, że koniecznie takie zdanie.


Oj, dobijasz mnie... emotka
Bo w poprzednich dwóch zgłoszeniach co prawda leciało wg tego zdania, ale nie wpisywałam początku tylko dokończenie czyli tekst zaczynał się od Z tym, tamtym i owym... A skoro są tak zasadniczy, to znaczy zgłoszenia poszły w plecy emotka




ja ZAWSZE wpisuje poczatek, na serio. Nawet nie wiedziałam, że nie trzeba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4663731 Napisano: 09.09.2011 06:30:51 w Winiary
rodos napisał(a):

menzi87 napisał(a):

właśnie wysłałam zgłoszenie z Orange i tylko raport dostałam, bez żadnej zwrotki od nich emotka i bądź tu mądry czy do nich doszło emotka


Też tak dzisiaj miałem, choć przyszedł raport o dostarczeniu, tak więc myślę że dotarło do nich tylko mają problem ze zwrotkami



W T-mobile równiez nie miałam zwrotek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0