Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4774690 Napisano: 22.10.2011 07:34:21 w Oddam za darmo
coca cola 5pkt

R7M3X4 MWRMLH EXKN Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4774643 Napisano: 22.10.2011 06:53:09 w Rossmann
mio napisał(a):

co się dzieje z tym rossnetem
ja jeszcze nie dostalam nagrody z konkursu Bebiko emotka
normalnie mi przykro bo czuje się jak jakiś natręt ciągle chodząc i pytając o nagrodę która (już po dużym opóźnieniu) miała być 13 września...
nadal nie ma... panie z drogerii opedzają się ode mnie jak od muchy natrętnej
łaskawie (po wstawiennictwie pani z rossmana jedynej normalnej) dostałam info że nagroda została wysłana do Sokołowa podlaskiego... a mieszkam w centrum...
i jeszcze mi napsiali że nie są w stanie sprawdzić kto zawinił emotka
a posiadam maila z wysłanym adresem drogerii -poprawnym
... emotka



ja dostałam maila, że nie wybrałam drogerii, odpisałam i nagroda doszła. Wczoraj odebrałam emotka to tak odnośnie bebiko.
aaaaa paragon trezba oddać, wczesniej się az tak nie upominali, a teraz Pani z 5 razy zapytała czy na pewno mamy paragon emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4774608 Napisano: 22.10.2011 06:27:13 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

Gdzie w Stolicy kupie małe E w Biedronce?
byłem dzisiaj w trzech i tylko duży Proszek za niecałe 30 zeta i 3pak płynów do płukania za 14zł??



przyznam się szczerze, że też nie widziałem małych emotka

pewnie wszystkie hurtownicy wykupili emotka

ale za to słyszałem, że po mniejszych miastach są



u mnie w czterech biedroneczkach małe płyny E emotka za to nie ma proszków wielkich... eee ja i tak nie kupię, bo mnie płyny E uczulają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4769072 Napisano: 20.10.2011 09:35:59 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Nieudana rejestracja karty SIM emotka emotka
czyli telefon nie chce działać ;(



- albo karta już nieaktywna

- albo telefon uszkodzony

- albo aparat ma simloka



uszkodzony telefon, bo karta aktywna, a telefon bez simlocka emotka

jutro idę podpisac kolejną umowę, może dadzą mi jakiś normalny telefon, a nie plastikowy badziew... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4769050 Napisano: 20.10.2011 09:30:00 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

U mnie też przebijał lekarz pęcherz (nic to nie pomogło) ale generalnie chodziło mi o to że jak samoistnie odejdą wody to trzeba jechać ze względu na możliwość przedostania się bakterii...



aaa źle doczytałam emotka
oczywiście, jak odejdą wody trzeba jechać od razu emotka

ps. mi pomogło, przebicie pęcherza rozkręciło akcję i urodziłam 40min później emotka Niestety każda kobieta przechodzi poród inaczej, a szkoda... Lepiej by było, gdybyśmy wszystkei miały tak samo, wiadomo by było czego się można spodziewać..

Własnie przypomniałam sobie co mnie najbardziej wkurzało na sali porodowej emotka Tekst: no to pani ewelino, przy następnym skurczu rodzimy.. no jak to rodziMY, to pan doktor też czuł skurcze, że wypowiadał się w liczbie mnogiej? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4768941 Napisano: 20.10.2011 08:50:55 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

Tego się nie da przegapić emotka Jedzie się do szpitala po odejściu wód, regularnych skurczach co 15 min, często po odejściu czopu śluzowego, jak się jest więcej niż tydzień po terminie no i w przypadkach zaniku ruchów dziecka i za wskazaniem lekarza prowadzącego...


mi położna przebijała pęcherz przed samym porodem emotka więc odejście wód w moicm przypadku, w sumie to w wielu przypadkach się nie sprawdziło emotka

kamcia - mój lekarz połoznik podczas zszywania mnie śpiewał jakieś wojenne piosenki... co najśmieszniejsze, on odbierał poród mojej mamie, kiedy ja się rodziłąm, a teraz był u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4768889 Napisano: 20.10.2011 08:27:31 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Kurcze dziewczyny, ja wczoraj tak myślałam i się zastanawiam, skąd będę wiedziała, że już rodzę? W którym momencie trzeba jechać do szpitala?



jak będą regularne skurcze emotka
na pewno nie przegapisz tego momentu. Jeżeli będzie to fałszywy alarm, to Cię odeślą do domu emotka

ja pamiętam, że miałąm skurcze co 15min, takie leciutkie, ledwo wyczuwalne, przy których jeszcze mogłam spać emotka poszłam do lekarza (akurat w tym dniu wypadała kontrolna wizyta), a on do mnie, żebym powoli szykowała się do szpitala, bo mam 3-4cm. No to pojechałam, pani na izbie przyjęć podłączyła mnie pod ktg i tam było widać częstotliwość, regularność i siłę skurczy. Po zbadaniu wysłała mnie na porodówkę, chociaż spędziłam tam dobrych kilka godzin na obijaniu się..

przy drugiej ciąży raczej zostanę dłużej w domu emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4768814 Napisano: 20.10.2011 07:59:38 w Wkurza mnie...
Nieudana rejestracja karty SIM emotka emotka
czyli telefon nie chce działać ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4766959 Napisano: 19.10.2011 02:27:45 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

pola731 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

efelinkaaa a skąd wiesz, że zarabia tyle, co Wy przez pół roku? Może ma po prostu taką śpiewkę, żeby kogoś zdołować. A dzięki temu sama czuje się lepiej emotka


pieniądze szczęścia nie dają - owszem , pomagają - i są niezbędne do życia - ale same w sobie to nic szczególnego


Nie dla wszystkich, może ona uważa, że kasa to wszystko emotka



może być... w sumie mi to zwisa, ale tak mi przykro, że jedni mają zycie usłane rózami, a ja mam kaktusy pod stopą!
Jeszcze ta odmowna decyzja z elektrowni, że nie należy nam się żadne odszkodowanie, bo... achh lepiej nie mówić.. A więc zostaliśmy z działką z fundamentem i wykarczowanym lasem za płotem, bo tam powstanie taki piękny i przyjazny otoczeniu sąsiad węglowy emotka to nic, że kupiliśmy działkę ze względu na las, ciszę i spokój, przecież 42 decybele, wielki komin, rozładownia węgla i tory 100m dalej nie utrudnią nam egzystencji.. żyć się czasami odechciewa od natłoku tych wiadomości..
Teraz sama nie wiem co robić, kończyć budowę, czy kupić mieszkanie zaprzyjaźniając się na 40 lat z kredytem... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4766942 Napisano: 19.10.2011 02:21:59 w Wkurza mnie...
kaki76 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

dzięki kochane, już mi lepiej emotka ale dla zasady wyżyję się jeszcze na mężu (psychicznie oczywiście) emotka


skad ja to znam mój tez zawsze obrywa jak cos nie idzie po mojej myśli biedni ci nasi mężowie hehe



ja jestem taka zołza tylko wtedy jak mam PMS emotka
W poprzednim miesiącu śniło mi się - bardzo realistycznie, że mnie zdradza na moich oczach, taka wściekła wstałam i zbluzgałam go za to emotka Teraz się sama z tego śmieję...

ilonar, wiem, że tyle zarabia emotka jest na wysokim stanowisku w sporej firmie.. ja nie zazdroszczę jej kasy, o nie.. tylko teraz mamy tak bardzo pod górkę (paskudny październik!), i słuchanie takich opowieści jeszcze bardziej mnie przytłacza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4766914 Napisano: 19.10.2011 02:10:53 w Wkurza mnie...
dzięki kochane, już mi lepiej emotka ale dla zasady wyżyję się jeszcze na mężu (psychicznie oczywiście) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4766903 Napisano: 19.10.2011 02:05:54 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

wkurza mnie moja beznadziejność.. spotykam koleżankę: biorę ślub, zarabiam tyle co wy przez pół roku, kończę drugi fakultet..

a ja...? achh szkoda gadać emotka


a ty za to jesteś piękna , zdolna i szczęśliwa emotka


ona jest ładniejsza, ma 20 kilo mniej, szczęsliwa, ma wielkie ambicje..
cenzura, zawsze się z nią porównywałam (wychodziłam blado..) i było mi dobrze, bo nie widziałyśmy się 4 lata.. teraz się spotkałyśmy i mam doła emotka

to nie zazdrość, to brak wiary w siebie.. chyba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4766893 Napisano: 19.10.2011 02:02:38 w Wkurza mnie...
wkurza mnie moja beznadziejność.. spotykam koleżankę: biorę ślub, zarabiam tyle co wy przez pół roku, kończę drugi fakultet..

a ja...? achh szkoda gadać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4766820 Napisano: 19.10.2011 01:43:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
pawel1615 napisał(a):


niby tak, ale dla mnie to przesada, aby karać np. wyrokiem pozbawienia wolności w zawieszeniu, czy tez dosyć wysoką grzywną wszystkie osoby które wgrały zdjęcie z internetu. Żebyście mnie dobrze zrozumieli- chodzi mi o przypadkowe osoby, które zobaczyły konkurs, zainteresowały się nim i dodały zdjęcie z internetu, często nawet nie wiedząc, ze tak nie wolno. Myślę, ze wystarczyło by usunąć zdjęcia, a dopiero po kolejnej wpadce podejmować jakieś kroki...
wiem, że nieznajomość prawa nie zwalnia od jego przestrzegania ale trzeba być trochę elastycznym i wyrozumiałym. Ja też na początku mojej konkursowej kariery dodałem do jednego konkursu zdjęcie z internetu, ponieważ nawet nie pomyślałem, ze tak nie można.





akurat w przypadku konkursu exim, plagiat raczej nie był jednorazowym występkiem.. Tak coś kojarzę te wyniki, to na tą osobę było kilka haków.

Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4764923 Napisano: 18.10.2011 06:47:35 w Inne mniejsze markety
dziękuję emotka

konkurs w polo, do wygrania bilety na mecz polska - niemcy

http://www.poloma...romocyjna_id_35.html


(ostatnia strona) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4764515 Napisano: 18.10.2011 04:32:23 w Inne mniejsze markety
co to za konkurs z zupkami w leclerc (widziałam wpis w paragonach) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4764511 Napisano: 18.10.2011 04:30:31 w Paragony
skorpik26 napisał(a):

ma ktos moze wolny paragon na zupki leclerc?


co to za konkurs?? pw poproszę

pa. mam wolny paragon syoss Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4758469 Napisano: 16.10.2011 10:21:16 w Wkurza mnie...
mąż pojechał w trasę bez ważnego przeglądu auta emotka tylko skąd miał o tym pamiętać jak na co dzień naszym samochodem jeździ teściowa i ona trzyma wszystkie dokumenty... emotka

taaak, zatrzymała Go policja..... emotka na szczęście dostał tylko kwitek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4757506 Napisano: 15.10.2011 07:19:10 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

zeida napisał(a):

nie da rady - mój chłop ciągle straszy, że pójdzie do innej...


To niech idzie w pizduuu emotka Jeśli go wyślesz do mnie, wróci na kolanach błagając o przebaczenie...


mój tez tak gadał, do czasu aż podzieliłam się tą informacją z Jego mamusią, która przemówiła chłopu do rozsądku.. Nie specjalnie, tak delikatnie napomknęłam, że synek szuka innej emotka

I u nas był kryzys, postanowienie rozwodu itd. Emanuela dobrze radzi - odrobina chłodu jest potrzebna... Teraz chłop stara się bardziej. Pokazałam Mu, że moja cierpliwość tez ma swoje granice i jak na razie (tfu tfu) pamięta moje słowa i jest ok..
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4755936 Napisano: 15.10.2011 06:05:55 w co chcielibyście wygrać?
kasę, myślę, że 200tysięcy by mnie usatysfakcjonowało emotka

z tych bardziej przyziemnych rzeczy - Sony Playstation emotka Wyświetl w wątku >>
0 0