Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs Kup, schrup i leć. Lorenz Aldi

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4830966 Napisano: 15.11.2011 06:10:51 w Wkurza mnie...
własnie oglądałam, że chcą ograniczyć ulgę prorodzinną i dawać becikowe tylko dla najbiedniejszych (czyli: pracuje jeden rodzic za najniższą krajową) emotka
i weź tu człowieku miej dzieci..
w sumie na pomoc od państwa nie ma co liczyć, ale becikowe przydało się chociażby na wózek i łózeczko emotka (bo z ulgi my odliczamy... dosłownie grosze emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4830956 Napisano: 15.11.2011 06:08:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

paolka napisał(a):

pamieta ktoś adres strony na ktorej mozna sprawdzic czy zdjecie (ktoro wygralo w konkursie) nie jest z internetu?


http://www.tineye.com/



teraz takie coś można sprawdzić w google emotka

tu ->
http://www.google...ghp?hl=pl&tab=wi

na pasku bierzesz aparat (domyślnie zaznaczona klawiatura),
wklejasz adres zdjęcia (najlepiej z końcówką .jpg)
szukaj i już emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4830625 Napisano: 15.11.2011 03:20:53 w Wkurza mnie...
http://www.facebo...p;type=1&theater

komentarze pod tym zdjęciem i sama fotka z ironicznym podpisem też mnie wkurza...
czy w tym kraju człowiek nie ma prawa być tym kim chce?? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4830404 Napisano: 15.11.2011 01:51:38 w Konkursowiczki w ciąży
nam najbardziej pomagała maść witaminowa, taka robiona w aptece z przepisu lekarza (całe 5zł kosztowała za spore pudło). Poproś lekarza o nią, jest na prawdę świetna i na wszystko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4830344 Napisano: 15.11.2011 01:34:54 w Wkurza mnie...
wku**a mnie ocenianie wartości drugiego człowieka po rozmiarze ubrań czy wyglądzie... jakby nasza powłoka była najważniejsza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4828501 Napisano: 14.11.2011 03:25:27 w Konkursowiczki w ciąży
echhh ja też chciałam szczepić synka szczepionką skojarzoną, ale niestety nie miałam akurat kasy emotka W przychodni potraktowali mnie jak wyrodną matkę, bo jak ja mogłam pozwolić aby moje dziecko było szczepione 3 razy zamiast raz? Chociaż: synek i tak dawno o tym zapomniał emotka

No nic, wynagrodziłam to małemu później - jest zaszczepiony i na meningo i na pneumokoki. Na grypę nie szczepiłam, na rotawirusy tez nie (grypę żoładkową przeszedł, ale aż tak źle nie było), na ospę równiez, bo nawet nie wiedziałam, że można (ospę przeszedł w wieku 2 lat praktycznie bezobjawowo.. bez gorączki i drapania emotka noo krostki były i to całkiem sporo, ale teraz nie ma śladu po nich, tzn. jest ślad tylko po jednej przy nosku - jak Mu wyrośnie zarost to nie będzie widać emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4828371 Napisano: 14.11.2011 02:16:47 w PLAGIATY
iva napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

http://www.facebo...125348336&type=3


przynajmniej 3 plagiaty, chociaż można podejrzewać więcej emotka



zdjęcia nie podpisane z imienia i nazwiska więc może właściciele fotek sami je wysłali..? chociaż nie wiem ja jestem i się cieszę emotka




jasne, jedno nawet zapisałam z 5 lat temu na kompie z ikf bo chciałam się tak ściąć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4828367 Napisano: 14.11.2011 02:14:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wedel - kino domowe z 11 tygodnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4828354 Napisano: 14.11.2011 02:11:37 w Rossmann
ooo mam emotka pierwszy raz wygrałam coś na rossnecie bez paragonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4828345 Napisano: 14.11.2011 02:08:52 w PLAGIATY
http://www.facebo...125348336&type=3


przynajmniej 3 plagiaty, chociaż można podejrzewać więcej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4827500 Napisano: 14.11.2011 08:21:51 w Rossmann
kubatbg napisał(a):

robił ktoś zakupy w tej nowej akcji 2 placisz 3 pakujesz gratis ??

czy promocja objęte sa wszystkie produkty męskie czy tylko jakieś tam wybrane ??

jak wezmę np 3x Hugo Boss Soul to faktycznie zapłacę tylko za 2 ?



są oznaczone karteczką 3za2

perfumy z tych tańszych półek na pewno są, na gablotę nie spojrzałam emotka ale podejrzewam, że też są w tej promocji.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4826486 Napisano: 13.11.2011 10:44:53 w Konkursowiczki w ciąży
przepraszam, po 6 r.ż jest do inhalacji, ale uzywac można po 3 urodzinach...
ja chyba zostałabym przy maści majerankowej i odciąganiu gilków aspiratorem... Można też położyć przy łóżeczku czosnek, synkowi pomagała jego obecnośc i katarek się zmniejszał. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4826479 Napisano: 13.11.2011 10:40:20 w Konkursowiczki w ciąży
katrin, a możesz używać tego olejku przy noworodku?? Polecił Ci go lekarz czy farmaceuta??
Ten olejek jest bardzo mocny, często o działaniu alergizującym (i nie wiem czy takiemu maluszkowi nie przeszkadza tak intensywny zapach?).. ja sama użyłam dopiero po 2 urodzinach (2 krople na pieluchę tetrową i na kaloryfer), chociaż na opakowaniu jest, żę przeznaczony dla dzieci po 6 r.z. Wcześniej mi go odradzali w aptece i w przychodni... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4825034 Napisano: 12.11.2011 07:26:00 w Pomocy!!!!
jakie telefony mają raporty doręczeń w sekundach? Nokie, Samsungi? help emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4823510 Napisano: 11.11.2011 11:13:32 w Wkurza mnie...
moje dziecię... coś go opętało dzisiaj, drze sie, nie chce sprzątac, trzaska drzwiami, rozwalił szafkę w kuchni... wyje, ryczy i jest okropny!
Mam ochotę wyjść z domu na kilka dni..........
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4820798 Napisano: 09.11.2011 08:49:15 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

sarsaparilla napisał(a):

merynosek napisał(a):

To i Noo. 150 komitet rodzicielski na przykład, dziś właśnie. A zaraz będzie do zapłacenia za foty i film z pasowania bo rodziców nie wpuszczali.

A wysypka to różyczka/ospa czy cuś innego, masz już diagnozę?:)


no proszę Cię - zrobili pasowanie i nie wpuścili rodziców emotka przecież to dzień niemal świąteczny w przedszkolu i do tej pory rodzice skarżyli się na zbyt napuszone obchody


u nas komitet 50zł (ale nie obowiązkowy), a pasowania nie będzie... może to i dobrze, bo co taki trzylatek zrozumie z tego? (wydaje mi się, że odpowiedni wiek na paswoanie to 1 klasa szkoły podstawowej, ale to moje zdanie emotka )

aaaa dołaczam do narezkających na kasę, a raczej jej brak. Jest nas już n+1 emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4819248 Napisano: 09.11.2011 09:56:58 w Konkursowiczki w ciąży
leoniu napisał(a):

benasia napisał(a):

dziś Mikołaj w nocy robił kupki - takie głośne gazy i potem kupka. Ale nadal daję mu herbatkę i espumisan, bo widzę że jak spi teraz to stęka i chyba jeszcze mu trudno. Co do picia to staram się od weekendu wypić 1,5l wody niegazowanej +jakąś herbatę, inkę z mlekiem itp. Wczoraj zjadłam 4 jabłka żeby pomóc małemu.
Żelaza ja nie biorę bo boję się czy nie będzie synek miał zatwardzenia po nim, a Femibion Natal 2 mam jeszcze to muszę wziąć.
Przed weekendem Mikuś dostawał wit. K i D dla niemowląt - ale czy po nich może mieć zaparcia?



Moja po żelazie nic nie miała... Witamina K i D też nie dawala żadnych efektów. Femiblion biore nadal...
Może profilaktycznie kup sobie te suszone śliwki i morele...


mój Synek miał zaparcia po żelazie, ale to On je brał (ferrum w syropie).. poza tym miał refluks żołądkowy i do 6 m-ca chlustał na odległość emotka
Kupki ksiązkowe (czyli kilka na dzień?) Jak były dwie to było dobrze...

myślę, że musisz spokojnie poczekac, układ pokarmowy się unormuje i wszystko wróci do normy.. a teraz ciepła pieluszka na brzuszek i przyciskanie nózek do brzuszka - to chyba u nas sprawdzało się najlepiej i bąki szły jak ta lala emotka Można jeszcze herbatkę z kopru włoskiego, ale nie wiem czy ona coś dawała.. nie pamiętam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4816881 Napisano: 08.11.2011 09:22:50 w Pomocy!!!!
skorpionka82 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

majne pralka kaputt...

cykl powinien trwać 66minut, ale zacina się na 7 (do końca) i trwa zamiast 7min z pół godziny. Później wyskakuje error i bład b2 (w instrukcji nie ma takiego błedu, google tez milczy).
Może ktoś miał podobny problem?

To pralka wygrana, mam gwarancję, ale brak dowodu zakupu, więc pewnie nie uwzględnią emotka do organizatora dodzwonić sie nie mogę...



ja miałam podobny z pralką AMICA. Konieczna była wymiana programatora. Ale była na gwarancji.



na szczęscie dowód zakupu nie będzie potrzebny emotka wystarczy protokół przyjęcia nagrody i podbita przez agencję karta gwarancyjna! Juppi emotka

ps. Dziękuję za pomoc i tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4815799 Napisano: 07.11.2011 06:48:04 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

vilemo napisał(a):

są takie dni, że wchodzę w wątek MDW i mnie zazdrość zżera i wkurzam się, że mnie zazdrość zżera, bo przecież powinnam się tylko cieszyć razem z Wami emotka


mnie z reguły zazdrość nie zżera - za to wkurza mnie ,że tylu fajnych sklepów w mojej dziurze nie ma i nie mogłam wziąć udziału w konkursie



leclerc, carrefour market, 3 polo, lidl, 7 biedronek i niezliczona liczba sklepów u tusi u zbycha pod lipą itd... emotka

to tez mnie wkurza niestety... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4815385 Napisano: 07.11.2011 04:07:45 w Pomocy!!!!
majne pralka kaputt...

cykl powinien trwać 66minut, ale zacina się na 7 (do końca) i trwa zamiast 7min z pół godziny. Później wyskakuje error i bład b2 (w instrukcji nie ma takiego błedu, google tez milczy).
Może ktoś miał podobny problem?

To pralka wygrana, mam gwarancję, ale brak dowodu zakupu, więc pewnie nie uwzględnią emotka do organizatora dodzwonić sie nie mogę... Wyświetl w wątku >>
0 0