Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4877069 Napisano: 05.12.2011 12:20:37 w RMF
znowu była górczewska, prawda? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4876911 Napisano: 05.12.2011 11:37:03 w Inne mniejsze markety
vilemo napisał(a):

pola731 napisał(a):

pola731 napisał(a):

a może teraz ktoś inny zadzwoni do Swiifta ?
może nie siedzielibyśmy jak na szpilkach
22 408 99 38


pani jest wciąż na urlopie - możemy zapomnieć ,że konkurs rozstrzygnie się w najbliższym czasie - pani nie była w stanie powiedzieć kiedy.


fantastycznie po prostu... emotka [/quote
jak mnie to wpienia, my musimy grać zgodnie z regulaminem, a oni nie?

Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4876392 Napisano: 05.12.2011 09:15:15 w RMF
iwonciaaa napisał(a):

mia napisał(a):

aurorcia napisał(a):

ja z bajkami wygrałam 6 a w tej moje szanse oceniam bardzo nisko emotka


Ja z bajkami trzy, co jak na forum jest mizernie, ale byłam przeszczęśliwa! emotka

A z liczeniem kiedyś jedną... i to chyba cudem emotka


ja dokładnie jak Mia emotka


ja z bajkami dwie, i z liczeniem też dwie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4876205 Napisano: 05.12.2011 08:23:12 w RMF
u mnie też psozło, ale machnęłam się z kwota.. nie mogłam jej uzbierać, ciągle brakowało mi czegoś z 4 na końcu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4876146 Napisano: 05.12.2011 08:02:02 w Wkurza mnie...
Synek znowu zaczyna chorować i dzisiaj siedzi w domu ze stanem podgorączkowym, a jutro w przedszkolu mikołaj będzie..
Znowu ominie Go dobra zabawa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4876141 Napisano: 05.12.2011 07:59:20 w Inne mniejsze markety
iaziaz napisał(a):

ekuc2 napisał(a):

iaziaz napisał(a):

co z konkiem leclerc pomagam,wiecie kiedy beda smsy?


jeśli dobrze kojarzę to dzisiaj powinni powiadamiać


chyba sa juz po terminie emotka


ojjj daj się Pani pourlopować
emotka

ps. ciekawe czy puszczą eski, czy będą dzownić.. znając życie, to znowu się rozczaruję i nic nie wpadnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4876138 Napisano: 05.12.2011 07:57:48 w Pomocy!!!!
masza napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

napiszcie, czy małżonek dziedziczy po rodzicach żony??

Jest małżeństwo, mieszka z babcią (mamą kobiety) w jej domu. Babcia umiera...
Czy dom jest tylko dziecka (powiedzmy, że nie ma więcej spadkobierców), czy jest współwłasnością?

Różnie ludzie twierdzą, a to nie moja sprawa więc ja do prawnika iść nie będe.. może ktoś się zna na prawie spadkowym?


http://e-prawnik....ie-po-rodzicach.html

http://www.sciaga...zasady_dziedziczenia



dzięki, ja juz czytałam różne porady, tylko nie mogę znaleźć czy jest różnica, że mąż mieszkał w tym domu ponad 20 lat(bo mieszkali razem z bacią. Ponosił wszystkie koszty eksploatacyjne na równi z żoną, dokładał się do remontów, naprawiał usterki..
To nadal jest tylko jej, a on zostanie z niczym? (nie ukrywam, że ta opcja byłaby najlepsza, ale nie wiem czy realna.. emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4876104 Napisano: 05.12.2011 07:38:15 w Pomocy!!!!
napiszcie, czy małżonek dziedziczy po rodzicach żony??

Jest małżeństwo, mieszka z babcią (mamą kobiety) w jej domu. Babcia umiera...
Czy dom jest tylko dziecka (powiedzmy, że nie ma więcej spadkobierców), czy jest współwłasnością?

Różnie ludzie twierdzą, a to nie moja sprawa więc ja do prawnika iść nie będe.. może ktoś się zna na prawie spadkowym? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4875653 Napisano: 04.12.2011 09:18:26 w Rossmann
dzasmina napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Ale jakby przesunęli ogłoszenie wyników na 9 grudnia, to wygrywa moja Teściowa - Lodzia!


a jakby wytrzymali z wynikami do świąt, to dorzuciliby mi prezent pod choinkę emotka


a ja mam imieniny w Wigilię emotka mam nadzieję, że wygram i odeślę im piekny paragon z zaschniętym klejem. Zasczzyt mnie kopnął i przede mną się rolka skończyła.. nie dość, że paragon ma ze 25cm (kupiłam jeden produkt), to są ślady po kleju..

ps. u Was rossmann też zmienił kasy? teraz te paragony są szerokie i inne takie..

eeee ja czekam na ferrari i weryfikację emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4875642 Napisano: 04.12.2011 09:13:42 w Wkurza mnie...
agusia147 napisał(a):

sarsaparilla napisał(a):

Rany Jopi, wyobraziłam sobie zakładanie Mireny osobie męskiej i aż mnie zmroziło:D.



Hahaha emotka

A mnie wkurza to, że żebra bolą, nie mogę się ostatnio wyspać przez brzuszek itd...



zobaczysz jak Ci będzie brakowało brzuszka.. emotka

wkurza mnie to, że odłożyłam sobie pieniądze na kanapę, a tu wszystkei zamówienia będą realizowane w styczniu...
jak pech, to pech.. a myślałam, że na święta się wyśpię emotka nie wiem czy jest sens dzwonić do sklepu i błagać o wysyłkę..?
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4874775 Napisano: 04.12.2011 03:56:38 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):


a mówią, że migrena to babska przypadłość emotka



mnie głowa boli raz na pół roku, za to mój mąż cierpi na migreny (na szczęście rzadkie). U niego jest to połączone jakoś z oczami - bolą najpierw one, a później masakrycznie głowa.. To niestety rodzinne - teściowa i szwagierka też mają, ale takie żołądkowe połączone z wymiotami... Nie wiem co to za ból, ale bardzo współczuję.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4873111 Napisano: 03.12.2011 07:14:24 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

staszek napisał(a):

ale się dyskusja zrobiła emotka



Jak widać kasa jest bolączką polaków i drażliwy temat... Jeszcze nasz kochany rząd dba o to byśmy nie mieli za tanio podnosząc akcyzę na co się da, vat oraz zabierając świadczenia jak becikowe, które dla niektórych rodzin było źródłem zaspokojenia wielu potrzeb dla maleństwa, różne świadczenia socjalne, zapomogi itd... No i najlepiej jeszcze podnieść wiek emerytalny, to może kurde nikt tej emerytury dożywał nie będzie, a kasiorka do ZUSU, Srusu i nie wiadomo jeszcze gdzie będzie spływała. Przecież muszą jakoś dziury w budżecie połatać, a to, że padnie na najbiedniejszych to kogo to... Ehh sorki za rozprawki ale czasem trzeba z siebie wyrzucić złe emocje.



o tak, atk! Trafiłaś w sedno! Te ch**rne puste słowa, że trzeba pomóc rodzinom, bo dzieci są najważniejsze, a później: pach, podnosimy podatek na mleko modyfikowane i pampersy! ooo podniesiemy od 2012 vat na ciuszki dziecięce, zabierzemy ulgę, zabierzemy rodzinne i becikowe, podniesiemy opłaty za przedszkole.. a niech się rodzice martwią, i tak to wszystko jest im niezbędne, więc zapłacą tyle ile ustalimy...

za rok to pewnie nie dostanę rodzinnego, bo wliczą mi kuroniówkę do dochodu i przekroczymy o złotówkę emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4873095 Napisano: 03.12.2011 07:07:56 w Konkursowiczki w ciąży
powiem Wam szczerze, z tego co widzę po znajomych (nie wiem czy to jest reguła) - im więcej się ma pieniędzy, tym na mniej starcza..
My mamy niewiele, ale każdy wydatek jest zaplanowany. Porównuję ceny, kupuję zamienniki (bez utraty jakości) i nie wstydzę się tego, że chodzę czasami do lumpeksów, kupuję używaną odzież na allegro. Nie można mieć wszystkiego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4873041 Napisano: 03.12.2011 06:42:59 w Konkursowiczki w ciąży
staszek - z 8tys to bym się nawet nie zastanawiała nad dzieckiem.. my mamy sporo mniej. Mamy mniej niż agusia (ps. po co się tłumaczysz z zarobków kochana?).
Powiem Ci coś, dziecko nie musi mieć wszystkiego nowego, najdroższych zabawek, najpiękniejszych ubranek. W rodzinie są ważniejsze rzeczy niż kupowanie tego wszystkiego. Maluszek kosztuje tyle, ile możemy na niego wydać (oczywiście poza podstawowym zaspokajaniem potrzeb fizjologicznych). Dziecko ubierane na szmateksie będzie będzie tak samo szczęsliwe jak te w ubrankach od gucci emotka Tu chodzi o coś więcej.
My kokosów nie zarabiamy, ale biedy nie klepiemy. Są miesiące, gdzie jest gorzej, są inne, gdzie odkładamy kasę.. Nasz Synek ma wszystko czego potrzebuje w granicach rozsądku (najbardziej chciałby zygzaka w skali 1:1... emotka )
tylko najbardziej - podobnie jak u kalisto - wkurza mnie sytuacja mieszkaniowa... niepewna sytuacja. Może za rok będzie stał dom i pomyślimy o rodzeństwie dla Synka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4872884 Napisano: 03.12.2011 05:31:55 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

agusia147 zeby to wszystko było takie proste emotka niestety przynajmniej jeszcze przez jakiś czas, nie możemy się decydować, bo to byłaby duuuża nieodpowiedzialność z naszej strony, no ale gdyby tak los zdecydował emotka
Dobra wracam do sprzątankai gonienia mojego pyskatego szkodnika emotka



ooo u mnie tak samo, chciałabym, ale nie mamy warunków na drugiego malucha, musimy poczekać jeszcze ze 2-3 lata. Już teraz byłaby duża róznica wieku (4 lata z hakiem)..
No trudno, takie jest życie. Przestaniemy wynajmować mieszkanie (które zżera nam ponad połowę kasy), to pierwsza noc na swoim może okazać się owocna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4871426 Napisano: 02.12.2011 08:25:38 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

mój nie pije (raz na dwa tygodnie wysączy piwo), ale ideałem też nie jest niestety...

Problem alkoholowy jest mi jednak dobrze znany i chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o przymusowym leczeniu małżonka (nie mojego). Jak to zrobić?



udaj się do najbliższej poradni leczenia uzależnień tam składasz wniosek i wszystko
alkoholika wzywają na komisję i na komisji oceniają jego stan (czy ma iść na odtrucie do szpitala czy ma być jako dochodzący )
jeśli 2 razy się nie stawi to przyjadą po niego panowie ze szpitala odwykowego do domu i baj na 3 miesiące
dodam że teraz w tych sprawach sądy wydają takie nakazy leczenia w ciągu 24 godzin od chwili gdy szanowna komisja o to wniesie

ale o dokładne procedury dowiedz się u siebie - tak jest u nas i sprawa świeża bo dowiadywaliśmy się z miesiąc temu
na szczęście nasz chory zadeklarował współpracę bez zgłaszania (ale oczywiście twardo zapowiedzieliśmy że jeśli nie pójdzie to go zgłosimy i po kłopocie )
trzeba twardo stanowczo i trzeba dotrzymywać danego słowa - czyli powiesz a mówisz i b inaczej alkoholik nie weźmie sobie do serca



dziękuję bardzo, przekażę zainteresowanej osobie, bo to zaczyna być mało śmieszne.. to zaczyna być niebezpieczne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4871366 Napisano: 02.12.2011 08:10:17 w Wkurza mnie...
mój nie pije (raz na dwa tygodnie wysączy piwo), ale ideałem też nie jest niestety...

Problem alkoholowy jest mi jednak dobrze znany i chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o przymusowym leczeniu małżonka (nie mojego). Jak to zrobić? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4869923 Napisano: 02.12.2011 11:22:13 w RMF
znowu była piła, tak? bo własnie przez telefon rozmaiwałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4869736 Napisano: 02.12.2011 10:22:07 w RMF
mia napisał(a):

no to dałam po bandzie... emotka

kompletnie się doliczyć nie mogłam emotka



haha, ja też emotka
w dodatku zamknęłam stronę, bo wyczytałam, że następny sygnał 12-13.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4869662 Napisano: 02.12.2011 10:02:35 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

Nie no, może są dziewczyny, które lubią wszelkie operacje i związane z nimi rozrywki emotka

Mnie osobiście żaden ból nie przeraża, wiem że mam bardzo wysoki próg bólu (jako 11 -latka złamałam rękę, do lekarza poszłam po 5 dniach, bo opuchlizna nie chciała zejść, wszyscy myśleli że to tylko stłuczenie... bo mnie jakoś specjalnie nie bolało), ale po dwóch operacjach - jednej ze znieczuleniem ogólnym i drugiej na znieczuleniu podpajęczynówkowym mam stracha, nie chcę i w ogóle...

no ale nic, w styczniu po kolejnych badaniach u kardiologa się wyjaśni czy jet szansa na poród SN czy tylko wyłącznie cesarka i to jeszcze na specjalnych zasadach...

będziemy o normalne rodzenie walczyć, mam nadzieję że się uda emotka



Ja też mam wysoki próg bólu, dlatego może tak miło wspominam poród.. (ręce miałam połamane, nogę też.. sama przekuwałam sobie uszy i pępek.. do języka też się zbierałam, ale trochę mnie to przerażało, więc poszłam dopiero do studia piercingu.. emotka ).
Mam wrażenie, że nie wielkość dziecka świadczy czy poród będzie łatwy czy nie, bratowa urodziła córkę 4200 i poszło szybko, a taka drobnica jest, że szok (teraz jak waży 45 kilo to dobrze) emotka

W sumie to nie wiem od czego to zalezy, że niektóre kobiety mają traumę po porodzie, inne nie. Jedne boli bardziej, inne mniej. Jedne mają bóle krzyżowe, inne tylko z brzucha. To trochę niesprawiedliwe.. Wyświetl w wątku >>
0 0