Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4911396 Napisano: 20.12.2011 08:55:22 w Wkurza mnie...
mam zdjęcie w gazecie emotka
wyszłam tam jak połaczenie kojota z chomikiem... dobrze, że cel szczytny (przynieśliśmy paczki dla dzieci, których mikołaj nie odwiedzi..), bo chyba bym się załamała.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4908239 Napisano: 18.12.2011 08:42:44 w Konkursowiczki w ciąży
karkocka napisał(a):

dla synka lekarka cały czas przepisywała wazeline na recepte robioną w aptece, tanio wychodziła i naprawdę była super emotka



moja też robiłą mi maść witaminową, taką na wazelinie (wit A, wit E i wazelina i coś tam jeszcze, dla zainteresowanych mogę podać składniki z książeczki) rewelacja emotka całe 5zł kosztuje na receptę emotka

kalisto spróbuj, nam jedna pomadka starcza na dwa lata (zazwyczaj kupuję taką z długim okresem ważności) emotka najbardziej odpowiada mi to, że jest praktyczna i wygodna (wsadzam do kieszeni, torebki) i buzia się po tym nie błyszczy, nie klei. Na prawdę fajna rzecz emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4907371 Napisano: 17.12.2011 02:41:09 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

ja tez polecam Balneum, my uzywamy do dzisiaj balsamu, bo maly ma bardzo wrazliwa skore ( do dzisiaj musze uzywac dla niego do mycia zelu dla maluszkow). Balsam starcza na bardzo dlugo i jest na tyle dobry, ze wyleczyl nam alergie, na ktora masci od alergologa nie pomagaly.
Ze wszystkich emolientow ktore wyprobowalismy, ten jest zdecydowanie dla nas najlepszy i najbardziej ekonomiczny.
Jesli nie ma dziecko alergii mozna tez smarowac balsamem nivea - tez go uzywalam jak syn byl maly



ja też polecam balneum i emolium jeszcze, bardzo polecam też serię Babydream z Rossmanna. Super tania i naszego alergika nie uczulała emotka No jeszcze Hipp mieliśmy - też jest ok.

i znalazłam cudo na zimę, którego używamy od początku aż do teraz, bo jest bardzo wygodny. Zmieści się w kieszeń, dobrze nawilża, chroni i można go użyć w każdej chwili bez zdejmowania rękawiczek emotka
Mustela Hydra Stick emotka

ps. Nasz Synek miał AZS, dostawał Bebilon pepti do picia, a buzię smarowałam chyba wszystkimi cudami z apteki... pomógł tylko jeden krem na receptę, kilka dni smarowałam i do tej pory nic nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4905020 Napisano: 16.12.2011 09:05:15 w Pomocy!!!!
Jedenastoletnia Natalia marzy o misiu i torbie słodyczy, a Wiktoria o kapciach, piżamie, skarpetach, spodniach dresowych i dżinsowych, bluzie, butach i książkach.

Szymon i jego dwóch braci, których wychowuje starsza siostra, bo ich tata zmarł a mama po prostu ich porzuciła, marzą o domu, w którym wreszcie będą prawdziwą rodziną. Szymon i jego rodzeństwo marzą też o piłce nożnej, rakietkach do ping ponga, klockach i samochodach.

Matka, która wychowuje czwórkę dzieci, nie może sobie pozwolić na niezbędną wymianę mebli. Niewielkie środki z trudem wystarczają na jedzenie i leczenie całej czwórki. Jej dzieci marzą o nowym łóżku, szafce, przyborach szkolnych.

Tak więc apeluję, może ktoś mógłby pomóc dzieciom?? Spełnić ich najprostsze marzenia, o butach czy przyborach szkolnych.
Jeżeli ktoś miałby coś na zbyciu to zapraszam tutaj:

http://www.pomagamymikolajowi.pl/

można wysłac paczki, najlepiej skontaktowac się telefonicznie emotka

tak niewiele trzeba aby na dziecięcej twarzy pojawił się usmiech emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4904511 Napisano: 15.12.2011 09:16:37 w Wkurza mnie...

efelinkaaa

#4903958 Napisano: 15.12.2011 05:44:00 w Rossmann
dzasmina napisał(a):

efelinkaaa bardzo dobrze, że napisałaś. zazwyczaj to nic nie daje, ale przynajmniej będziesz wiedziała, gdzie był błąd. trzymam kciuki emotka


dzięki, nie pisałabym, ale tyle siedziałam przy komputerze, żeby uzyskac jak najlepszy wynik.. strasznie dużo poświęciłam dal tego samochodzika, bo mój synek zbiera takie modele.. echh no zobaczymy co odpiszą.
Wolałabym wypaść z rankingu bo byli lepsi, niż żeby mnie usunęli podejrzewając nieuczciwość, bo grałam fair. Sama sobie ugrałam taki wynik (podobnie jak konrad, bo rozmawiałąm z Nim na pw) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4903936 Napisano: 15.12.2011 05:33:21 w Rossmann
fel0 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

nie no, gdzie można do nich napisać w sprawach reklamacji?
Mnie nie obchodzi, że było losowanie - zasady był jasne, pierwsze 100 osób zdobywa ferrari, a skoro wygrał czas 20-21 s, to chyba coś tu jest nie tak.
Jest mi przykro, zależało mi na tym samochodziku dla synka i poświęciłam masę czasu na konkurs...



A skąd wiesz , że osoba z forum nie kłamie ? i wygrała np z 15 sek . Nie jestes w stanie im tego udowodnić ..



nie wiem, napisałam maila z jakimi czasami ludzie wygrywali i jaki był pułap. Takie tam.

bloblebla - a zapytać się ich o coś to jakiś ciężki grzech?? chyba mogę, prawda?
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4903827 Napisano: 15.12.2011 04:44:10 w Rossmann
efelinkaaa napisał(a):

nie no, gdzie można do nich napisać w sprawach reklamacji?
Mnie nie obchodzi, że było losowanie - zasady był jasne, pierwsze 100 osób zdobywa ferrari, a skoro wygrał czas 20-21 s, to chyba coś tu jest nie tak.
Jest mi przykro, zależało mi na tym samochodziku dla synka i poświęciłam masę czasu na konkurs...


napisałam na 3 maile, jutro będę interweniować telefonicznie.. wkurzyłam się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4903784 Napisano: 15.12.2011 04:28:46 w Rossmann
nie no, gdzie można do nich napisać w sprawach reklamacji?
Mnie nie obchodzi, że było losowanie - zasady był jasne, pierwsze 100 osób zdobywa ferrari, a skoro wygrał czas 20-21 s, to chyba coś tu jest nie tak.
Jest mi przykro, zależało mi na tym samochodziku dla synka i poświęciłam masę czasu na konkurs... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4903750 Napisano: 15.12.2011 04:14:33 w Rossmann
mooniq82 napisał(a):

Odebrał już ktoś nagrodę z Johnsona Baby? Miało być od dzisiaj a w mojej drogerii nie było emotka



ja odebrałam: krem i balsam do ciała Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4903747 Napisano: 15.12.2011 04:13:34 w Rossmann
anqa napisał(a):

pewnie losowali albo jakieś inne cuda tam odchodziły.



no na pewno, skoro ktoś wygrał z czasem 21s, a ja z 17,2 nie wygrałam!! Zdobyłam to uczciwe, co moge im udowodnić w każdej chwili. Cha...two! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4903739 Napisano: 15.12.2011 04:10:52 w Rossmann
a ja miałam od 17,2 do 35 i się nie załapałam!!!! Dlaczego? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4902942 Napisano: 15.12.2011 11:37:08 w Wkurza mnie...
katmich napisał(a):

dajar35 napisał(a):

aneczkar10 napisał(a):

pola731 napisał(a):

malutka456 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Wkurza mnie już kompletnie wszystko, takiego tygodnia jak ten nie miałam jeszcze emotka Carrefour emotka Hortex emotka Prima emotka Real emotka . Co za fatum jakieś emotka


myslalam, ze tylko ja tak mam emotka emotka


czas na urlop - w każdym razie u mnie czas najwyższy


ja mam to samo emotka emotka

nawet paczki kawy nie umiem wygrać ,
emotka emotka



ja też emotka biorę urlop konkursowy emotka


u mnie identycznie! LEclerc - klapa, carrefou - klapa, nawet moja ukochana biedronka mnie olała ciepłym moczem.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4902885 Napisano: 15.12.2011 11:21:28 w RMF
bc14 napisał(a):

jzu po zestawach emotka a sygnał chociaż bedzie?


jeszcze są zestawy dla nowych fanów...

a sygnał będzie na pewno do 16 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4902849 Napisano: 15.12.2011 11:12:37 w RMF
bc14 napisał(a):

dzien dobry emotka
ja dopiero teraz zaczynam emotka

poznan extra dzis tak?
odp na pytania z kasi juz poprawne sa ? bo wypełniam



poprawne, ale zestawy chyba się skończyły..? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4902834 Napisano: 15.12.2011 11:08:43 w Paragony
Ja też mam paragon PRima, ale chyba zestawy kaw jeszcze nie poszły...? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4902812 Napisano: 15.12.2011 11:03:40 w RMF
wall.e napisał(a):

ekuc2 napisał(a):

dzięki za link do kasi emotka emotka emotka i odpowiedzi emotka emotka emotka

ja też się zamotałam z kwotą bo czekałam aż się zmieni emotka emotka emotka


To napisz co mam źle emotka

Ciasto z owocami letnimi ---miękkiej
Marchewkowiec -surowej
Ciasto cytrynowe - proszek do pieczenia
Tarta ze śliwkami -cukrem pudrem
Ciasto z brzoskwiniami - 5


nie cukier pouder a cynamon! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4902790 Napisano: 15.12.2011 10:58:51 w Inne mniejsze markety
ekspresy lecą.. ale nie u mnie niestety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4902764 Napisano: 15.12.2011 10:53:27 w RMF
te same produkty są chyba.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4902644 Napisano: 15.12.2011 10:19:00 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

agicho napisał(a):

maro napisał(a):

Jakie programy wykryły ten wirus ?


U mnie Eset Nod32 wykrył i blokował


U mnie tak samo.


u mnie też nod wykrył... ale tylko na głównej stronie (w pw nie zaglądałam) Wyświetl w wątku >>
0 0