Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4942906 Napisano: 08.01.2012 11:01:12 w Rossmann
przede wszystkim - powinni każdemu wysłać jedyny i unikalny kod, wtedy uniknęliby oszustw i kradzieży pianek (bo inaczej niż kradzież nazwać tego nie można, ale to kwestia czyjegoś sumienia...) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4942754 Napisano: 08.01.2012 08:31:32 w Konkursowiczki w ciąży
oo kurcze kalisto, szybko poszło emotka
Miałas problemy z sercem przy porodzie?

ps. dla większości kobiet pozycja leżąca jest okropna.. Ale dla mnie była najlepsza - kazali mi chodzić, skakać na piłce a ja chciałam leżeć bo czułam lżejsze skurcze (które były rzadkie, ale były - z brzucha na szczęście). Sam poród wspominam wspaniale, cięcia nie czułam, faza parcia 10min, szycie bezbolesne.. najgorsze było łyżeczkowanie emotka ooo to było gorsze od porodu... Nigdy nie zapomnę, dopiero wtedy się wydarłam na cały szpital (na szczęście większośc kobiet nie potrzebuje tego)

Pamiętajcie dziewczyny - jak dostaniecie maluszka na pierś, to na prawde zapomina się tym, co było przed chwilą. Ja myslałam, że mówią mi tak, aby pocieszyć i uspokoić, a to rzeczywiście prawda emotka

ps. rodziłyści / będziecie rodziły z przyszłymi tatusiami? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4942750 Napisano: 08.01.2012 08:23:49 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

Ponad 6 godzin czekania na księdza. hej kolęda, kolęda emotka



ja jestem bezczelna, ale księdza ze swojej parafii nie wpuszczam.. przychodzi, najpierw rozgląda się po kątach, a jak dostanie kopertę to ją podpisuję numerem mieszkania.. Spróbujcie nie dac koperty, to się upomni (u siostry w parafii ksiądz czytał z ambony, kto nie dał datków na kościół emotka )

Na koledę przyjeżdżam do rodziców męża, w tamtej parafii braliśmy slub i chrzciliśmy synka. Jedyne miejsce gdzie usłyszeliśmy co łaska (nie ma problemu ze ślubem za darmo jak kogoś nie stać emotka ), a ksiądz na kolędzie kilka razy pytał, czy na pewno chcemy dać kopertę, bo to dobrowolny datek i nie każdego na niego stać...


Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4940636 Napisano: 06.01.2012 02:41:56 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

I przypomniało mi się! czytałam ( nie pytajcie w jakich okolicznościach emotka ) dziś artykuł o kolce, i podzielę się wiedzą emotka
Są butelki bezkolkowe dr Browns, czy jakoś tak, koszt ok.30zł, dostępne w aptece.
Można spróbować Bebilon Pepti zamiast zwykłego mleka modyf.
Masaże brzuszka: Okrężny ruch zgodnie ze wskazówkami zegara, ciepły okład, można też kupić specjalny termofor, ale z tym bym uważała ( w moim szpitalu powiatowym- w nim nie rodziłam, doszło do wypadku, wylała się woda z termoforu i poprzyła dziecko emotka )
To chyba wszystko.



my mielismy butelki dr brown's i Sebek nie miał kolki. Już je kiedyś tutaj polecałam emotka Może nie są tak ładne jak t. Tippie, są tragiczne do mycia (szczególnie te gumy! - trzeba od razu kupić specjalną szczoteczką dr brown's), ale sprawdzają się znakomicie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4939042 Napisano: 05.01.2012 03:14:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
anava napisał(a):

frodo napisał(a):

anava napisał(a):

Czy ktoś coś wie co z Prymatem? Czy będą dziś wyniki?


Tego chyba nie wie nikt... Ja też czekam...


a może ktoś zadzwoni: 12/252-88-21 ?? emotka


Drodzy Doradcy wyniki konkursu Prymat zostaną opublikowane w dniu dzisiejszym w godzinach wieczornych. Trzymamy kciuki:) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4935886 Napisano: 04.01.2012 10:12:41 w Konkursowiczki w ciąży
ja synka nie szczepiłam, przeszedł grypę żołądkową w wieku bodajże roku. Po kropelkach homeopatycznych (Nux Vomica - bardzo polecam!) przeszło jak ręką odjął. Obyło się bez szpitala, bez odwodnienia (marchwiankę i Hipp ORS podawałam emotka ), a choroba trwała całe 2 dni emotka


TO pewnie kwestia szczęścia, ja nie szczepiłam Synka przez zagapienie - zanim zorientowałam się o tym, że mogę, mały dawno skończył 6 m-cy. Za to zaszczepiłam na pneumo i meningokoki (obie płatne...). Niestety, Synek i tak chorowity okropnie jest...

a pranie.. na poczatku prałam w loveli, ale z plamami po pierwszych marchewkowych papkach sobie nie poradziła.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4931921 Napisano: 02.01.2012 03:27:14 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

mnie też durex wkurzył... no trudno się mówi, trzeba zadowolić się jednym bonem emotka


Mnie i Durex i to, że wszyscy dzisiaj coś wygrywają na dobry początek roku, a ja nic; w dodatku na nic oprócz Durexu nie czekam, i siedzę po czubek głowy w papierzyskach, bo miedzy świętami chciało mi się zrobić sobie labę... emotka emotka



daj spokój.. ja też nic nie wygrałam w nowym roku, myślałam, że udało się wygrać lemura, bo byłam 221, a tu nie ma mnie w zwycięzcach?? Nie wiem dlaczego nawet, screena zrobiłam, ale nie ma mnie ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4931867 Napisano: 02.01.2012 03:08:17 w Wkurza mnie...
mnie też durex wkurzył... no trudno się mówi, trzeba zadowolić się jednym bonem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4930237 Napisano: 01.01.2012 05:49:18 w Wkurza mnie...
elhad napisał(a):

mnie od wczoraj bolący ząb emotka



moja bratnia duszo! U mnie dokładnie to samo!
Wczoraj kilka tabletek łyknęłam i nic nie pomogło.. ulgę przyniosło pół paczki goździków (takich do piwa emotka ) - rozgryzłam (pojedynczo oczywiście), żułam i przykładałam na bolący ząb często je zmieniając.. Dzięki nim mogłam przespać noc emotka

Pewnie zapiszę się do dentysty na za tydzień dopiero, takie kolejki są prywatnie ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4927446 Napisano: 30.12.2011 04:50:58 w Wkurza mnie...
mnie też wkurza ta lista, głównie dlatego:
http://zdrowie.dz...-musialy-placic.html

jak mozna odbierac ludziom możliwość leczenia??

ps. shorty - ja też biorę leki wziewne z refundacją i nie stac mnie będzie za inhalator po 100zł.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4926547 Napisano: 30.12.2011 09:02:30 w Wkurza mnie...
chcę i nie chcę, waham się i nie waham.. wkurza mnie moje niezdecydowanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4926274 Napisano: 29.12.2011 10:13:54 w Pomocy!!!!
dlaczego w telefonie - bez simlocka - nie działa mi karta z playa?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4925736 Napisano: 29.12.2011 05:22:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
edith napisał(a):

Ale tak nawiasem mowiąc paskudnie maja ci ktorym zabrali auta i nie chodzi czy slusznie czy nie ale ja bym nigdy nie chciala miec auto prawie już w domu albo tak wartościową nagrode i potem gdyby mi ja zabrali emotka A auto pewnie opite rodzinka powiadomiona szok i wstyd a nawet upokorzenie emotka




auto jak auto, ale milion złotych? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4924877 Napisano: 29.12.2011 10:12:28 w Inne mniejsze markety
ewachem napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

http://www.e-lecl...?dir=2296&diri=1

nowy konkurs w leclercu -> str. 10




http://www.graf.t...oliv_xxl_leclerc.pdf



nie doczytałam, że już ktoś podał.. wybaczcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4924850 Napisano: 29.12.2011 09:56:26 w Inne mniejsze markety
0 0

efelinkaaa

#4923588 Napisano: 28.12.2011 05:42:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ashley878 napisał(a):

gregory napisał(a):

nowe wyniki konkursu lokaty z milionem z pko http://www.pkobp....d=10212/section=ogol


Nie wyobrażam sobie uczucia wygrania miliona i stracenia miliona... Czasem chyba nie warto brać udziału ;/



ja również.... chyba bym się z mostu rzuciła..

To wina pko oczywiście, mogli od poczatku zrobić weryfikację, a nie dopiero pod naciskiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4919452 Napisano: 26.12.2011 11:28:37 w Wygraj mi / Wygram za...
echh.. szukam pomocy w hippie (tylko 1 nagroda), mogę spróbować wygrać lemura emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4918763 Napisano: 25.12.2011 03:29:30 w Wygraj mi / Wygram za...
zarania napisał(a):

agusia147 napisał(a):

zarania napisał(a):

agusia147 napisał(a):

pomogę w Hipp, w zamian za lemurka?


A w lemurze nie potrafisz oszukiwać? emotka



W Hippie mam odpowiedzi obcykane, jak się przechodzi coś kilkanaście razy to się zapamiętują, jak zrobię błąd to lecę od nowa...
Lemur to jakieś cenzura, ranking skacze, raz jestem na pozycji 200, zagram jeszcze raz i nagle pozycja 1000... Klocki lecą za szybko, ocipieć idzie ;(


W Hippie też znam wszystkie odpowiedzi i grałam kilkadziesiąt razy jeśli nie więcej, ale nie wlewaj, że to tylko kwestia wprawy; aby mieć takie wyniki jak obecnie łapią się w rankingu nie można ich osiągnąć bez spowalniania czasu.


jedna sekunda?? Jak najbardziej trzeba spowolnić komputer (procesor) emotka
Te wyniki są z kosmosu i bez pomocy programu nie da się takich osiągnąć (samo klikanie pięc razy w następne zajmie 1-2s). Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4915412 Napisano: 22.12.2011 11:39:15 w Wkurza mnie...
zapomniałeś o smyczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4915379 Napisano: 22.12.2011 11:23:29 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):



haha, nooo może i tak, ale co z tego że przystojny, jak można tylko popatrzeć emotka



popatrzeć i posłuchac... mój ulubiony kurier zawsze zaczyna zdanie od prze pani i tak kilka razy przy rozmowie telefonicznej...

wsciekły, kurier będzie na ich koszt oczywiście i coś mi doślą.. no zobaczymy co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0