Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4960837 Napisano: 18.01.2012 08:22:22 w Wkurza mnie...
kurde ja mam to samo....
Tylko jak prosiłam rodzinę, żeby pozakładali sobie konta na fb i z nich korzystali (kilka osób nie pracuje), bo czasami coś fajnego rozdają (to dove, to nivea), lub mogę dla nich cos wygrać, to nawet tego im się nie chce.. wszyscy czekają na gotowe, aż im się pod nos podstawi.. wrrrr Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4956725 Napisano: 16.01.2012 10:24:48 w Inne mniejsze markety
odpowiedź kamisa:

Sklepy zostały oznaczone materiałami promocyjnymi tak więc polecamy zwracać uwagę na obecność naszych plakatów i naklejek promocyjnych emotka

jakby nie mogli podać sklepów... emotka straszna tajemnica, co? emotka
http://www.facebo...;notif_t=photo_reply Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4956649 Napisano: 16.01.2012 09:34:45 w Inne mniejsze markety
maribog napisał(a):

gracet napisał(a):

sonata napisał(a):

Złociste nuggetsy
http://www.smolar...s-złociste-nuggetsy
Wczoraj ktoś wklejał link na forum.


no dobra, ale dalej nie ma wybranych sklepów



ktoś przedrynda do Smolara i zapyta o jakie sklepy chodzi? emotka Pewnie powiedzą tam gdzie są plakaty ... emotka



na facebooku ktoś zapytał o sklepy i odpisali:

Kamis - Życie ze smakiem! Ponawiamy - wszelkie pytania prosimy kierować pod numer infolinii: 801 703 123 lub na maila: biuro@smolar.pl emotka ))

(ps. to fanpage Kamisa) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4954464 Napisano: 14.01.2012 09:32:51 w Inne mniejsze markety
jak będzie coś więcej wiadomo to się zgłoszę.. chociaż w sumie nie, teraz wygram karaiby z disneya, to potem przez 7 m-cy nie mogę brać udziału emotka

nie no, żartuję emotka jak już będzie regulamin to poproszę o pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4954459 Napisano: 14.01.2012 09:30:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
pianka z palette przybyła (PP) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4954457 Napisano: 14.01.2012 09:29:04 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

agamaty napisał(a):

jeżeli chodzi o konkursy Disneya to teraz kompleksowo obsługiwać ich będzie w zakresie konkursów Agencja Kiora, jak na razie to chyba średnio im to wychodzi - konkurs widmo w Tesco, drugi konkurs widmo w PiP...
http://www.kiora.pl/



chodzi o konkurs za co lubisz auta? Tam posiedzenie komisji miało być 17.01, z tego co pamiętam...?



jest nowy konk do końca stycznia - trzeba kupić płatki z logo Disneya

więcej nic z miniaturowej zajawki w gazetce nie dało się wyczytać




ja tak strzelałam... i tak nie mam tesco obok siebie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4954454 Napisano: 14.01.2012 09:26:21 w TESCO konkursy
i jeszcze coś mądrzejszego:

Aby móc dokonać anulowania paragonu sprzedawca musi posiadać oryginał paragonu, który otrzymuje klient w momencie sprzedaży. Posiadanie przez sprzedawcę oryginału paragonu fiskalnego jest dowodem na to, iż sprzedaż została anulowana za zgodą kupującego. Żądanie oryginału paragonu od klienta, który zwraca nam towar nie jest gwarantowane żadnymi przepisami prawa, stanowi jednak prawne zabezpieczenie sprzedawcy, iż w razie kontroli będzie mógł udowodnić, że zwrot towaru faktycznie miał miejsce. Zdarzają się przypadki, gdy na paragonie jest wymienionych kilka towarów, a nabywca dokonuje zwrotu jednego z nich. Wówczas odebranie nabywcy paragonu fiskalnego dla potwierdzenia dokonywanej korekty obrotu pozbawiałoby nabywcę dowodu, iż dokonał on zakupu także tych pozostałych towarów. W takim przypadku sprzedawca zatrzymuje kserokopię paragonu i na jej podstawie dokonuje korekty obrotu.
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4954446 Napisano: 14.01.2012 09:22:20 w TESCO konkursy
isiulka - na jednym forum prawnym (bardzo podobna sytuacja, czyli korekta) znachorzy odpowiedzieli:

Sprzedawca rejestrujacy transakcje za pomocą kasy fiskalnej ma OBOWI¡ZEK wydać paragon. Korekty sprzedaży to jego sprawa.

Jeśli sytuacja się powtórzy proszę zadzwonic do Państwowej Inspekcji Handlu.

Uchylanie się od obowiązku wydania paragonu fiskalnego to wykroczenie karno-skarbowe

mam nadzieję, że to pomoże emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4954397 Napisano: 14.01.2012 08:51:20 w Inne mniejsze markety
agamaty napisał(a):

jeżeli chodzi o konkursy Disneya to teraz kompleksowo obsługiwać ich będzie w zakresie konkursów Agencja Kiora, jak na razie to chyba średnio im to wychodzi - konkurs widmo w Tesco, drugi konkurs widmo w PiP...
http://www.kiora.pl/



chodzi o konkurs za co lubisz auta? Tam posiedzenie komisji miało być 17.01, z tego co pamiętam...? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4951825 Napisano: 13.01.2012 10:51:12 w Wkurza mnie...
postscript napisał(a):

i wkurzaja mnie ludzie, ktorzy nie sprzataja po swoich psach


ooo tak!
Dzieci nie mają gdzie się bawić normalnie, każdy kawałek trawy jest obs...any! Jak mnie to wkurza. Tylko synek wyleci na trawę i wraca z miną na bucie. Wrrrrrrrrr
Codziennie widzę na trawniku przed blokiem przynajmniej 2 osoby, które wychodzą z pieskami na kupkę emotka i ani myślą posprzątac po nich! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4950955 Napisano: 12.01.2012 07:37:15 w Rossmann
kecaj64 napisał(a):

To już zapewne mój ostatni post w temacie kartek.Dokonałem odkrycia ,mianowicie jak nadepnie się na odcisk redakcji,recepcji czy komu tam jeszcze to w tempie dosyć szybkim potrafią odpowiedzieć na maila.
Oto ich kolejna odpowiedź:
Szanowny Panie,

Przykro nam, że nie jest Pan usatysfakcjonowany wynikami konkursu. Pański
udział w konkursie został zweryfikowany ponownie. Niestety, nie wszystkie
wysłane e-kartki spełniły wymogi konkursu, o których informowaliśmy w

poprzedniej korespondencji.
Zachęcamy zatem do udziału w kolejnych konkursach i życzymy powodzenia.

Ha,ha,ha (podkreślenia moje) ,czemu w swej naiwności jakoś nie wierzę w ponowną weryfikację?
Jest powiedzenie ,jak się chce uderzyć to kij się zawsze znajdzie.Swoje wiem i zdania nie zmienię a czym się kierowano w weryfikacji pewnie sami nie mają pojęcie.
Z mojej strony koniec tematu.




black list... tak jak wszyscy, którzy mieli wątpliwości co do wyników.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4950285 Napisano: 12.01.2012 02:33:11 w Wkurza mnie...
spam... wściekli się dzisiaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4949087 Napisano: 11.01.2012 09:33:16 w Konkursy ABC
wsciekly napisał(a):



A co do chłopak jego zakupów, to powinien na Wedla zaszaleć

mozna upiec 2 pieczenie na 1 ogniu emotka



tylko on taki fan piłki nożnej jak ja... gdyby to był bilety na zlot motocyklistów, to by wykupił cały sklep emotka

ps. Dziękuję sonata emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4949069 Napisano: 11.01.2012 09:28:44 w Konkursy ABC
sonata napisał(a):

Z regulaminu:
9. Warunkiem uczestnictwa, jest zapoznanie się Uczestnika z aktualną gazetką promocyjną sklepów abc, edycja od 11.01 do 22.01.
10.Uczestnik konkursu powinien kupić w sklepie abc dowolne produkty za min. 20 zł i zachować paragon.



dziękuję emotka
a format taki jak w gazetce, tak? abc.karnawal z abc
na 71480..? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4949063 Napisano: 11.01.2012 09:27:09 w Konkursy ABC
wsciekly napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

wsciekly napisał(a):

po południu działał

Mozna wszystko



to super, bo znając życie to kupi 2 razy fajki i jajko niespodziankę dla syna emotka



tak bez piwka emotka



Mało pije emotka

ps. tak jak myślałam - kupił fajki, słodycze i jakiś sok... sprawdza moją silną wolę na diecie z tymi słodyczami... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4949046 Napisano: 11.01.2012 09:23:14 w Konkursy ABC
wsciekly napisał(a):

po południu działał

Mozna wszystko



to super, bo znając życie to kupi 2 razy fajki i jajko niespodziankę dla syna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4949035 Napisano: 11.01.2012 09:20:17 w Konkursy ABC
mia napisał(a):

malenka89 napisał(a):

sonata napisał(a):

Od 11.01 do wygrania bony na zakupy
http://www.sklepy...brania/2012/ABC1.pdf



będzie co pisać emotka

dzięki za info emotka


A ciekawe, czy dowolnym produktem mogą też być fajki lub/i doładowanie? emotka
Chyba jednak poczekam na regulamin...



działa Wam regulamin?
Wysłałam męża po paragon własnie...
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4947813 Napisano: 11.01.2012 10:08:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
Przeglądam ten regulamin już kilka razy.. taM nie ma nic o tym, że jedna osoba = jedna nagroda, prawda?

Czy wygrał ktoś na dwie osoby z tego samego adresu? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4947231 Napisano: 10.01.2012 07:34:37 w Wkurza mnie...
ludzie.. kiedy czegoś chcą, to wiedza gdzie się zgłosić.. gdy ja czegoś chcę to olewają mnie na całej linii i urywają kontakt.
Echh życie, co nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4946108 Napisano: 10.01.2012 09:42:23 w Pomocy!!!!
szukam kogoś ze znajomością prawa.

Ile wynoszą normy poziomu hałasu w mieszkalnictwie jednorodzinnym (działka oznaczona jako mieszkaniowa jednorodzinna z utrzymaniem wysokiego procentu zieleni, bez usług)?? Z moich ustaleń wynika, że noc - 40dB, a ze strony kogoś innego norma wynosi 45dB. chodzi o planowaną obok elektrownię (taa...), na mojej działce ma być w nocy prawie 43 dB, ale moim zdaniem jest to przekroczenie normy (może źle interpretuję dziennik ustaw, ale dla mieszkalnictwa jednorodzinnego jest 50dB w dzień, 40 dB w nocy).. Chyba, że są jakieś odstępstwa?

http://www.infor....poziomow-halasu.html

help, bo pisemko piszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0