Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4978278 Napisano: 26.01.2012 08:00:00 w Pomocy!!!!
efelinkaaa napisał(a):

wściekły - nie wykrywa żadnych błedów

spin - mam normalne ikonki winampa.. każdy plik .mp3 lub .avi, który tam wgram siedzi tam i nie można go usunąć emotka

sformatowac też nie można...



dobra, wymusiłam formatowanie w zarządzaniu dyskami emotka na razie jest czysty, zobaczymy zaraz czy działa. Dzięki za pomoc emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4978249 Napisano: 26.01.2012 07:45:26 w Pomocy!!!!
wściekły - nie wykrywa żadnych błedów

spin - mam normalne ikonki winampa.. każdy plik .mp3 lub .avi, który tam wgram siedzi tam i nie można go usunąć emotka

sformatowac też nie można... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4978038 Napisano: 26.01.2012 05:53:07 w Pomocy!!!!
może ktoś pomoże.. nie mogę usunąc plików z pendrive'a - ciągle wyskakuje dostęp zabroniony..

Próbowałam już Hijackiem, Unlockerem i Killboxem, ale nadal są ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4976898 Napisano: 26.01.2012 08:45:25 w Wkurza mnie...
melissa napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

skorpionka, my kupujemy bebiko i cena biedronkowa była normalna (bo opakowanie 150g większe).. chodzi mi ogólnie o ceny mleczka, 2 zł róznicy w ciągu tygodnia, w leclercu tez kiedyś kupowałam za ok 12, a teraz.. jeszcze jest znośna cena w rossmannie (chyba bo już dawno nie byłam), ciekawe jak długo..
Ja niestety nie mam ani Auchan, ani Reala ani Tesco w pobliżu, więc muszę tutaj się zaopatrzyć..

Ciekawe jaka jest cena pampków w innych sklepach? Jak ostatnio (z rok temu?) kupowałam w rossmannie, to kosztowały już 54zł teraz nawet nie wiem..

muszę przestawić paszkudę na zwykłe mleko, ma 3,5 roku a nadal bebiko wciąga emotka



Chyba najwyższa pora - mój młody jest w tym samym wieku i już od dłuższego czasu nie pije modyfikowanego (przestało mu smakować, woli zwykłe jak starszy), a i przygodę z pampersami zakończyliśmy definitywnie ponad rok temu:)



juz od pampersów praktycznie odzwyczajony, bo przedszkolak emotka ale mleko czasami pije.. coraz rzadziej, może sam wkońcu rzuci.. Teraz pudełko starzy nam na 1,5 tygodnia, więc to nie jest taki okropny wydatek, ale.. były czasy, że pudełko starczyło na 3 dni (a u mojej siostry? Na 1-2, ma trójkę maluszków: 4, 2 i 3m-ce). Dopóki najniższa krajowa nie wyniesie 3tys chyba nie zdecyduję się na drugie dziecko emotka

delfinka - a widzisz, a ja myślałam, że to wymysł apteki. Mi zawsze wypisywał lekarz rodzinny recepty na mleczko, dlatego mnie to zdziwiło.. no to świetnie, ciekawe czy będą mogli wypisać mi receptę na tabletki anty, tak jak robili do tej pory? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4976501 Napisano: 25.01.2012 09:11:53 w Wkurza mnie...
asiabuczkowska - my podawaliśmy chwilę bebilon, to kosztował ok 33zł. Potem przeszliśmy na Bebilon pepti (8,50), bo mały miał uczulenie..
Z tym bebilonem dla alergików to też fajna sprawa. Siostra dostała na niego receptę od pediatry i w aptece nie chcieli jej zrealizować, bo to mleko dla alergików - czyli musi mieć receptę od alergologa emotka nie wiem czy trafiła na taką aptekę, czy teraz w 2012r tak już jest??

delfinka - nie skomentuję nawet.. strasznie mi przykro, że dopadły Was podwyżki emotka na lekarstwa.. tragedia po prostu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4976422 Napisano: 25.01.2012 08:55:09 w Wkurza mnie...
skorpionka, my kupujemy bebiko i cena biedronkowa była normalna (bo opakowanie 150g większe).. chodzi mi ogólnie o ceny mleczka, 2 zł róznicy w ciągu tygodnia, w leclercu tez kiedyś kupowałam za ok 12, a teraz.. jeszcze jest znośna cena w rossmannie (chyba bo już dawno nie byłam), ciekawe jak długo..
Ja niestety nie mam ani Auchan, ani Reala ani Tesco w pobliżu, więc muszę tutaj się zaopatrzyć..

Ciekawe jaka jest cena pampków w innych sklepach? Jak ostatnio (z rok temu?) kupowałam w rossmannie, to kosztowały już 54zł teraz nawet nie wiem..

muszę przestawić paszkudę na zwykłe mleko, ma 3,5 roku a nadal bebiko wciąga emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4976297 Napisano: 25.01.2012 08:13:07 w Wkurza mnie...
ceny emotka

Moje dziecko pije jeszcze Bebiko, w poniedziałek kupiłam w biedronce za 16.99, dzisiaj już za 18.99 emotka (500g)
W leclercu już prawie 15zł (350g) emotka Kurde, ja kiedyś kupowałam za 11 zł góra, w promocji za 9 się trafiało. Świat oszalał? Głupie pampersy widziałam już po 75zł (tak, siedemdziesiąt pięć złotych! Za jumbo pack)! Weź człowieku chowaj dzieci.. za co się pytam, za co??
Normalnie masakra jak wzrosły ceny w ciągu 3 lat! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4976235 Napisano: 25.01.2012 07:46:24 w Paragony
mam weneckie piękno z pierwszych dni konkursu emotka
dogadamy się

oferty na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4976231 Napisano: 25.01.2012 07:45:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
i u mnie nic... ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4975845 Napisano: 25.01.2012 04:46:31 w Konkursowiczki w ciąży
a to nasza porodówka:

http://www.to.com...amp;Params=Itemnr=19

warunki teraz są genialne, sale jednoosobowe, przy każdej łazienka, po porodzie sale 3 osobowe...

Niestety nie dane mi było tam rodzić emotka Rodziłam w starym szpitalu.. 3 łazienki na oddział, 3 prysznice na oddział (w tym jeden bez zasłony emotka ), sale 6 osobowe i trakt.. no i sala porodów rodzinnych, za którą zapłaciłam 200zł emotka

Teraz byłam z siostrą przy porodzie w nowym szpitalu i warunki są świetne, na prawdę.

ps. mi czop odszedł w dzień porodu. A pęcherz z wodami przebijali w trakcie i to jest chyba najlepsze wyjscie, bo jest poślizg (przepraszam, za sformułowanie, ale taka jest prawda emotka )

ps.2. mojego synka odbierał lekarz, który ponad 20 lat temu odbierał poród mojej mamy i mnie... chyba z 80 na karku ma już emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4974149 Napisano: 24.01.2012 09:26:42 w Wkurza mnie...
smsowicz napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

tygrysek82bu napisał(a):

A mnie wkurzyło dzisiaj,że zamówiłam na urodziny chrześniakowi rowerek na Allegro, podałam adres siostry bo dzieli nas 160 km i nie mam możliwości dojechać na urodziny. Wszystko pięknie, przesyłka rano została przekazana kurierowi, a o 17:15 rzekomo została dostarczona (tak widnieje na stronie internetowej firmy kurierskiej, jak sprawdzam status przesyłki) Dostarczona? Ale gdzie? Do siostry nic nie doszło, nikt do niej nie dzwonił, a cały czas ktoś był w domu. Dzisiaj już za późno, ale jutro rano chwytam za telefon i dzwonie, ochrzanie każdego kto się nawinie emotka



to jest niesety nagminne, kurierzy sami podpisuja formularz odbioru a dostarczaja przesyłke kiedy im sie podoba emotka

miałam juz tak kilka razy


U mnie kurier podpisał listy i wrzucił do skrzynki na listy.



u mnie to samo.. małe wrzucają w skrzynkę. Raz kurier zostawił przesyłkę w kiosku po drugiej stronie , bo trochę dygała czy wyda właściwej osobie. Świetnie ;/

ale mój ulubiony kurier od prze pani zawsze dostarcza do rąk własnych emotka

ps. swoją drogą, to już mi kurierzy z miasta mówią Dzień Dobry na ulicy, heh Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4971318 Napisano: 23.01.2012 04:05:10 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

dzisiaj kolejna wizyta u lekarza i stanie w ogromnej kolejce emotka ciekawe ile będę czekała do specjalisty, mam nadzieję, że dostanę skierowanie na szybką wizytę emotka


skąd ja to znam....
po każdej takiej wizycie w przychodni, rejestracja, badania,czekanie na wizytę jeszcze gorzej się czuję,
trzeba byc zdrowym jak byk żeby chorować,
Efelinkaaaa,trzymaj się



dzięki, mój lekarz odrobinę mnie uspokoił, więc jestem dobrej myśli...
Na badanie NFZ u specjalisty poczekam tylko 8 dni, więc też nie najgorzej (oczywiście skierowanie na cito, bo inaczej bym sobie poczekała..) emotka

joan, skąd ja to znam.. ostatnio oddaliśmy samochód do mechanika, miała być lekka naprawa, a musieliśmy wymieniać tylną belkę, heh ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4970725 Napisano: 23.01.2012 11:22:15 w Konkursowiczki w ciąży
fryteczka napisał(a):

mooniq82 napisał(a):

Cześć kobietki emotka Na pewno to już kiedyś było ale mam nadzieję,że nie obrazicie się iż o to pytam emotka Jakich proszków do prania używałyście/używacie? I jakie płyny?


lovela,kindi,jelp


ja tez lovela, a potem vizir sensitive. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4970531 Napisano: 23.01.2012 10:02:39 w Wkurza mnie...
dzisiaj kolejna wizyta u lekarza i stanie w ogromnej kolejce emotka ciekawe ile będę czekała do specjalisty, mam nadzieję, że dostanę skierowanie na szybką wizytę emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4968170 Napisano: 21.01.2012 07:39:11 w Wkurza mnie...
malenka89 napisał(a):


Ja mojemu za każdym razem robiłam wykład, ględziłam nad nosem, trochę to trwało, ale zrozumiał... albo ... woli nie jeść u mamy żeby potem uniknąć mojego gdyrania emotka Mało ważne, grunt że skuteczne emotka
To, że mu nie dasz obiadu to nic nie da emotka Wtedy tym prędzej poleci do Mamusi na skargę emotka



no właśnie wiem, że jak będzie głodny to poleci do mamy, hehe..
U mnie ględzenie nic nie da, bo ta pała (tak do niego mówię jak się wkurzę) mnie nie słucha i bardzo często.. zasypia..
Ile razy ja tak miałam, że ględziłam, jęczałam nad uchem jak mi przykro, że to, że tamto, a tu nagle słyszę ccchhhhrrrrrr....
Zresztą - teraz też śpi. Pełny brzuch ma to musi zrobić swoje ustawowe pół godziny drzemki..
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4968131 Napisano: 21.01.2012 07:23:55 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

wkurza mnie mąż... bardzo emotka



znowu siedziałam pół dnia w kuchni, zeby zrobi obiad, a on... zjadł u mamy...
jestem wściekła jak osa, w ramach protestu wyjdę na dwór i zaniosę obiad bezdomnym pieskom, a potem upiję się na klatce..



to nas drugi raz każ mu sobie samemu ugotować

w ramach zachęty, bo zgłosiłaś jego kandydaturę do... Ugotowanych

ciekawe co powie



szczerze? Jak mu nie podstawię pod nos, tak nie zje (albo pójdzie do mamy....).
Nie wiem czy to ja go tak wychowałam czy ktoś zrobił to wcześniej emotka

malenka - podaj przepis na taką paskude, bo mi pomysłów już brak... to jest na prawdę okropnie uparty typ. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4968112 Napisano: 21.01.2012 07:15:48 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

wkurza mnie mąż... bardzo emotka



znowu siedziałam pół dnia w kuchni, zeby zrobi obiad, a on... zjadł u mamy...
jestem wściekła jak osa, w ramach protestu wyjdę na dwór i zaniosę obiad bezdomnym pieskom, a potem upiję się na klatce.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4968087 Napisano: 21.01.2012 07:05:35 w Wkurza mnie...
wkurza mnie mąż... bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4963907 Napisano: 19.01.2012 03:03:24 w TESCO konkursy
clearka napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

mam maila z konkursu za co lubisz auta z tesco emotka



główna nagroda wycieczka, czy bajka dvd? jeśli mogę zapytać niedyskretnie
emotka



gdyby to była główna, to by nikt mnie nie rozczytał... pewnie juz bym się upiła emotka

mam filmy na dvd emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4963835 Napisano: 19.01.2012 02:24:48 w TESCO konkursy
mam maila z konkursu za co lubisz auta z tesco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0