Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4990019 Napisano: 02.02.2012 03:19:53 w Pomocy!!!!
goralecka napisał(a):

co do jasnowidza to czytałam na facebooku na profilu ojca dziecka, że jasnowidz kazał im przyjechać na kilka dni na Pomorze a oni nie chcieli teraz wyjezdzac z sosnowca na tak dlugo. ile w tym prawdy - nie wiem.



jasnowidz twierdzi coś innego.. słowo przeciwko słowu.. ja już sama nie wiem kto mówi prawdę.. jednak wierze w to, że żaden kochający rodzic nie naraziłby swojego dziecka na niebezpieczeństwo..

http://wiadomosci...13791,wiadomosc.html Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4989958 Napisano: 02.02.2012 02:47:44 w Pomocy!!!!
emanuela24 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

spin napisał(a):

monia24 napisał(a):

Jeśli ktoś mieszka w miejscu gdzie nie ma jeszcze plakatów a ma troszkę czasu pomóżcie!

http://a1.sphotos...042_1239494750_n.jpg


ja sie dziwie ze kobieta wiedziac ze ja ktos sledzi nie zadzwonila na policje tylko do brata i meza, troche dziwna sprawa


Pewnie zostanę zaraz zlinczowana na tym forum,ale podejrzewam,że rodzice Magdy mają coś wspólnego z jej zaginięciem.Moim zdaniem szczególnie ojciec małej jest zbyt spokojny jak na kogoś, komu właśnie porwano córkę emotka



myślałam że to wielka nagonka na rodziców(taka nasza mentalność coś się komuś złego dzieje to jeszcze mu dokopać ) to gadanie że maczali w tym paluchy - ale na wp znalazłam komentarz i postanowiłam to sprawdzić no i ...
też zaraz oberwę ale rodzice wydają mi się dziwni
http://nk.pl/#pro...9/gallery/album/2/61
to zdjęcie ojca dziecka emotka
sprawdźcie opis
ja tam nikogo nie oskarżam ale... hm.. widać odpał niezły
sprawdźcie co to ci likane emotka




mnie takie zdjęcia nie prerażają, bo obok nich są zdjęcia dzidziusia, zdjęcia z usg.. nie każdy ojciec chwali się takimi fotkami przed światem, a ten tak emotka

Mnie bardziej dziwi np. to, że matka nie chciała przebadać się wariografem (ojciec to zrobił), nie chciała skorzystać z pomocy jasnowidza.. Dziwne, że nie łapię się każdej możliwości, no ale nie mi to oceniać...
Zawsze są jakieś ale, w sumie nikt z nas nie wie jak było na prawdę.. Miejmy nadzieję, że Madzie się odnajdzie cała i zdrowa! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4989847 Napisano: 02.02.2012 01:42:51 w Wkurza mnie...
http://finanse.wp...sc.html?ticaid=1dd97

Izby skarbowe mają twoje dane i historię transakcji. Informacje o sprzedawcach dostarcza wyłoniona w przetargu firma.

Z tego wychodzi, że oni już mają dane??
I teraz nie wiem czy mogę sprzedawać rzeczy po synku (niektóre udowodnię, że nasze, bo mam zdjęcia z maleńkości dziecka, ale nie wszystko przecież...) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4989515 Napisano: 02.02.2012 11:06:15 w Wkurza mnie...
brak pracy sprawia, że czuję się beznadziejna...
taka refleksja na dzisiaj.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4988510 Napisano: 01.02.2012 06:23:12 w Konkursowiczki w ciąży
tinagoni napisał(a):

W którym tygodniu widać bobaska na usg? byłam w 5 według badań z krwi,ale jeszcze go nie było na usg? Kiedy powinno się robić pierwsze usg, żeby mieć pewność, że ma sie baby na 100%? emotka




w 5 tygodniu już widać pęcherzyk ciążowy emotka
ja w 5t6d widziałam serduszko bijące emotka (mój lekarz ma świetne usg!)

ps. może miałaś później owulację niż Ci się wydaje? emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4988108 Napisano: 01.02.2012 02:48:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw vileda z kasi i gwarancja z orlenu emotka
Napisałam Pani, że mi nie dali nic w sklepie i dostałam pocztą emotka jak miło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4987497 Napisano: 01.02.2012 11:06:36 w Wkurza mnie...
dzięki bardzo dziewczyny. Te okna i tak nie trzymają ciepła już niestety.. A ja po prostu nie chcę płacić za wymianę całego okna na nowe, bo to wynajmowane mieszkanie... I tak musimy obklejać ramy na zimę, bo wieje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4987464 Napisano: 01.02.2012 10:52:27 w Wkurza mnie...
ivisia napisał(a):

w sklepach z oknami można zamówić same formatki, czyli szyby pojedyncze. ale może warto zapytać bezpośrednio u szklarza emotka



aha, czyli wymiana jest możliwa emotka to najważniejsze. Jednak i tak muszę poczekać aż się ociepli, bo nie dam rady wysiedzieć w domu bez okna w taki mróz...
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4987448 Napisano: 01.02.2012 10:48:11 w Wkurza mnie...
ivisia napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

aneti napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

jakiś młot (na usta cisną się zupełnie inne słowa) strzelił nam w okno.. nie wiem czym.. wiatrówka? gnat?
Mamy w szybie dziurę... taką maleńką. Dobrze, że nie poszła cała emotka
Nie wiecie czy można wymienić jedną szybę w oknie dwukomorowym??


taniej i szybciej wymienić cały pakiet szybowy, chyba że bardzo chcesz zostać z dziurą po szybie na parę dni emotka



mogę zostać z dziura po szybie...
wynajmuję mieszkanie, okna sa stare i tak nie trzymają ciepła, więc chciałabym to zrobić jak najmniejsyzm kosztem i nie wiem czy wymieniają tylko jedną szybę? emotka


jeżeli okna masz z PCV i zamontowany jest pakiet 2-szybowy - szyby zespolone to nie da się wymienić jednej szyby... w przestrzeni pomiędzy szybami jest gaz...



to są okna drewniane, jakieś 15 letnie emotka
i są dwukomorowe, czyli 3 szyby. Tylko zewnętrzna jest naruszona Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4986957 Napisano: 31.01.2012 10:10:17 w Wkurza mnie...
aneti napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

jakiś młot (na usta cisną się zupełnie inne słowa) strzelił nam w okno.. nie wiem czym.. wiatrówka? gnat?
Mamy w szybie dziurę... taką maleńką. Dobrze, że nie poszła cała emotka

Nie wiecie czy można wymienić jedną szybę w oknie dwukomorowym??


taniej i szybciej wymienić cały pakiet szybowy, chyba że bardzo chcesz zostać z dziurą po szybie na parę dni emotka



mogę zostać z dziura po szybie...
wynajmuję mieszkanie, okna sa stare i tak nie trzymają ciepła, więc chciałabym to zrobić jak najmniejsyzm kosztem i nie wiem czy wymieniają tylko jedną szybę? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4986877 Napisano: 31.01.2012 09:27:24 w Konkursowiczki w ciąży
dolly - byłam po rozmowie z koleżankami, żadna nie miała takiego problemu, to myślałam, że u nas jest coś nie tak.. i chyba jeszcze pan na pogotowiu zasugerował, że wysoka gorączka, przez która się tam znaleźliśmy może być powodem stulejki (a to był zęby, co okazało się po tygodniu). Nasza pani kazała czekać, ale chciałam zasięgnąc porady kogoś innego, co było błędem emotka

Emanuela - do gdańska.. hmmm, ok 300km emotka
ten bąbelek się nie robi, normalnie sika pięknym strumieniem emotka taką maść mieliśmy kiedyś, ale nie pomogła. Nie wiem czy chodzi Ci o tą samą, my mieliśmy taką do oczu (kurde, zapomniałam nazwy), ale stosuje się ją też na siusiaka..


kurcze, u nas zaden chirurg dziecięcy nie przyjmuje prywatnie, wszyscy są tylko w szpitalu.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4986773 Napisano: 31.01.2012 08:48:49 w Konkursowiczki w ciąży
dianek, emanuela - dziękuję ślicznie za uspokojenie emotka

Powiem Wam jeszcze, że jak synek miał 1,5r poszłam prywatnie do innego lekarza. Chciałam skontrolować ten problem. Pani (starej daty) złapała się za głowę i mówiła, ze zaniedbałam problem, że jak mogłam nie odciągać, że dziecko cierpi, że tam się bakterie zbierają i inne takie. Byłam przerażona.
Babka złapała siusiaka i na siłę próbowała pomóc.. Synek zaczął krzyczeć, więc kazałam jej przestać i uciekłam stamtąd bardzo szybko. Troszkę jednak zaszkodziła synkowi.

Nasza Pani doktor powiedziała, że nic na siłę, że u takich małych dzieci jak nie da rady - nie ruszać lepiej, bo każde naderwanie, pęknięcie przynosi odwrotny skutek - wszystko się zabliźnia i dziurka jest jeszcze mniejsza..

Wybaczcie, że pisze o tym tak wprost, ale nawet nie mam z kim pogadac o tym. Żadna z koleżanek i siostra też - nie miały tego problemu tak długo. Zostaje mi tylko pediatra i urolog (ale nie dziecięcy), którzy każą czekać.. I własnie zastanawiałam się jak długo i czy to ma sens jakiś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4986388 Napisano: 31.01.2012 05:44:33 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

dziewczyny powinien cały się zsuwać, ale nie róbcie nic na siłe.
Za każdym razem coraz więcej i powinno być ok.
Lepiej teraz powoli to robić ( ale uważać, żeby nie zrobić krzywdy) niż później martwić się.

Mój siostrzeniec miał problemy i niestety musiał mieć zabieg jak miał coś koło 1,5- 2 lat



eee mój ma 3 lata i karzą czekać emotka dlaczego?
Pediatra pokazywała, że tak czasami bywa, że dziurka jest ok i w końcu się odklei.. Urolog powiedział, że do 4 r.ż. to jest normalne.. i sama juz nie wiem czy czekać czy nie..
zgłupiałam normalnie..
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4986364 Napisano: 31.01.2012 05:31:25 w Wkurza mnie...
jakiś młot (na usta cisną się zupełnie inne słowa) strzelił nam w okno.. nie wiem czym.. wiatrówka? gnat?
Mamy w szybie dziurę... taką maleńką. Dobrze, że nie poszła cała emotka

Nie wiecie czy można wymienić jedną szybę w oknie dwukomorowym?? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4985476 Napisano: 31.01.2012 09:21:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olmix napisał(a):

Kiedy można spodziewać się wyników z Prymatu?



chyba 5.02 Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4983688 Napisano: 30.01.2012 08:07:35 w Rossmann
avikusia napisał(a):

Byłam 2 razy w rossie na Floriańskiej po nagrodę z Tołpy i nie wydali mi jej, bo oczywiście rżnęli głupa, że nic tam takiego miało nie przyjść emotka odbiór est do 31 stycznia, a ja już nie mam możliwości tam jechać (bez kitu, 70 km po głupi zestaw z Tołpy!!!) ale wygrałam, to mi się należy wrr.. Co mam w takiej sytuacji zrobić? doradźcie proszę, bo od lutego mam do odbioru kosmetyki bourjois i jak znów będą takie jaja to chyba ich.... emotka



może dzwonić prze wyjazdem z pytaniem, czy nagrody już są? emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

efelinkaaa

#4981328 Napisano: 28.01.2012 02:56:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
aerdna napisał(a):

tereska7400 napisał(a):

sylwik napisał(a):

kredki bambino z disneya (z podziękowaniem za udział w konkursie biedronki) emotka


też mam,a bardziej miałam ;D i po co mi one prace robiłam 2 tyg,. ręce wszystko bolało a oni przesyłają gówniane kredki za 5 zł żal !!!!!



Hahaha chciałam to samo napisać. Dostałam dziś kredki z Disneya za wyróżnienie, który nadali wszystkim.



ja też mam kredki emotka w szoku jestem emotka bardzo miło z ich strony emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4979681 Napisano: 27.01.2012 03:00:21 w Wkurza mnie...
goralecka napisał(a):

http://www.wysoki...ie_ma_plodzika_.html emotka emotka


u nas było dokłądnie to samo.. oddział patologii ciąży, a na nim: kobiety przed porodem, kobiety po terminie i kobiety w tarkcie poronienia..

Kiedyś pojechałąm z koleżanką, bo myślała, że to już, położyli ją na patologii, podłaczyli pod ktg. 39 tydzień. Wszystko pięknie.. a obok Pani w 21 tygodniu, która właśnie traciła ciążę.. Przychodzili, zaglądali Jej w majtki i czekali.. zamiast przenieść do osobnej sali. Nikt nawet nie przyniósł Jej wody, ja leciałam do sklepu.. chociaż tyle mogłam zrobić emotka
Okropność.. leżeć i tracić dziecko, a ktoś obok się nim cieszy i słucha właśnie bicia serca.. Mam nadzieję, że dużo się od tego czasu zmieniło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4979297 Napisano: 27.01.2012 12:26:31 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

http://www.prolin...bowej&grupa=news
emotka



ja pierdziu...
na każdym kroku chcą nas kontrolować emotka

poważnie zastanawiam się nad ucieczką z tego kraju.. Wyświetl w wątku >>
0 0