Reklama na e-Konkursy.info

Rapsy z Liberem

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#5055896 Napisano: 06.03.2012 09:44:53 w Wkurza mnie...
ja podatku gruntowego nie muszę płacić (poczekamy do odbioru domu, podobno wtedy będzie jakiś podatek od nieruchomości...), ale wkurza mnie teściowa.. i nawet nie mam z kim pogadać o tym..
uwielbiam ją bardzo, ale wkurza mnie to, że.. aa nie napisze, bo jeszcze ktoś kto nie powinien przeczyta emotka
jest mi przykro, jestem zła i bezsilna.. fu*k fu*k fu*k.. wcale mi nie lepiej.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5055836 Napisano: 06.03.2012 09:19:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

marionzzz napisał(a):

Wymiękłam -mieli 1600!! haseł a jednym z 6 wybranych jest :dodaj do ulubionych
TRAGEDIA-myślałam,że komisje już się na to nie łapią emotka
http://konkurs.ricoh.pl/vote.html


Osobiście bardzo żałuję, że w Prymacie nie zgłosiłam hasła Prymat - dodaj do ulubionych. Może bym miała stówkę zamiast segregatora, a może i spa, kto wie emotka


ja w prymacie dałam: z miłości do czegoś tam i miałam stówkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5053793 Napisano: 05.03.2012 11:16:00 w Pomocy!!!!
delfinka101 napisał(a):

Pomocy..czy jak miałam zapisane dane w programie microsoft mord i zamiast skopiowac wycielam a potem zamknelam i zapisalam z tym wyciętym tekstem jest szansa aby to odzyskac?/ Bardzo mi zalezy i nie wiem jak to zrobic



otwórz worda (albo notatnik), nowy dokument i spróbuj wkleić. Może się uda? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5053709 Napisano: 05.03.2012 10:24:39 w Pomocy!!!!
katmich napisał(a):

kochani, szukam pomocy rady. Jutro wybieram się w odwiedziny do szpitala do mojej ciężko chorej cioci. nigdy nie byłam w szpitalu w odwiedziny i nie mam pojęcia co jej kupić. myślałam że może poduszeczkę mięciutką, żeby mogła się przytulić ale nie wiem czy można czy wypada? a może kwiaty? emotka



u nas w szpitalu źle patrzą na kwiaty...
ja jak szłam w odwiedziny to kupowałam (może to głupie, ale...) np. wodę i sucharki i kilka gazet emotka (osoby, które odwiedzałam były na diecie). Myślę, że poduszka to też dobry pomysł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5053199 Napisano: 04.03.2012 09:30:04 w Wkurza mnie...
nocti napisał(a):


A myślałaś o funduszach unijnych?
W zależności od fundacji komisja jest ukierunkowana na konkretne obszary działalności, ale często w kryteriach mają określone, że mają przyjąć tyle i tyle wniosków od kobiet.Dotacje większe, ale i cięższa droga.


fundusze unijne, to to co daje WUP? Te 40tys i pomostówki? Jeżeli tak, to dopiero w wakacje będzie II tura.
Ja bym bardzo chciała założyć własną działalność, tylko brak mi wystarczających funduszy na start...
a tutaj przyjęli sobie kryteria: do 25r.ż. albo pow. 50... i szereg innych, których nie spełniam (długo zarejestrowana nie jestem, nie mam orzeczenia o niepełnosprawności, nie mieszkam na wsi)... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5053172 Napisano: 04.03.2012 09:08:08 w Wkurza mnie...
jestem zła! Chciałam założyć DG (pomysł jest od dawna...) i starać się o dotacje z PUP. I co? Jestem za stara! Tak! Za stara. O całe pół roku!!!! Żadne kryteria do mnie nie pasują! Jestem wściekła po prostu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5049984 Napisano: 02.03.2012 02:23:44 w Pomocy!!!!
nataszka napisał(a):

szukam rymu do umyto emotka


użyto, nabyto, zdobyto, zażyto, żyto, uszyto, bandyto emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5047350 Napisano: 29.02.2012 09:29:57 w Wkurza mnie...
klaudia011 napisał(a):


a wkurza mnie ze już się denerwuję składaniem podań do przedszkola...oj miesiąc nerwówki przede mną...



ja też... chociaż mam nadzieję, że dzieci, które uczęszczały w roku poprzednim są przyjmowane w pierwszej kolejności... emotka

no nic, jutro trzeba iść po wniosek. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5047303 Napisano: 29.02.2012 09:01:29 w Wkurza mnie...
dobrze, że nie jestem sama emotka
Wiecie co, ja już 3 końcówki mopa zmieniałam, bo co myłam podłogę to unosił się taki dziwny zapach.. (a zawsze po myciu podłóg myłam je!) teraz już wiem dlaczego emotka

ps. przy okazji sika na ścianę, podłogę... echh.. no, ale On też chodzi z zamkniętymi oczami zazwyczaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5047270 Napisano: 29.02.2012 08:47:43 w Wkurza mnie...
wkurzył mnie mój syn...

Zawsze sam chodził w nocy do kibelka na siusiu. Dzisiaj jakoś intuicyjnie poszłam za nim, a On zamiast do wc sika do wiadra od mopa emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5046010 Napisano: 29.02.2012 08:47:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jenny21 napisał(a):

[

agamaty napisał(a):

gracet napisał(a):

aerdna napisał(a):

Przyznać się, kto to (może z forum ?)

Konkurs polega na uzupełnieniu zdania „KOCHAM 100% NATURALNY SMAK, PONIEWAŻ …….”.

http://www.dailym...ralny-smak_lifestyle




masssssakra
Qźwa jak tak dalej będzie to ja odpadam
emotka



o rany, przeciez tego sie nie da oglądać! NUUUUUDA!



Niezle!



nawet wiem kto to (chyba).. ale nie wiem co to za konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5045281 Napisano: 28.02.2012 07:56:08 w Carrefour konkursy
dzwonili z dove z wczorajszego dnia? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5043706 Napisano: 27.02.2012 09:28:05 w Wkurza mnie...
pola - wiem, że to jest śmieszne, ale jak dostaję któregoś z kolei maila z jakimś linkiem o Frytce z Big Brothera, czy o innych nawróceniach, jakieś listy w formie elektronicznej i papierkowej, a jak ostatnio powiedziałam o moim synku, ze to taki diabełek wcielony (żartobliwie) i zostałam zmierzona groźnym wzrokiem za użycie zakazanego słowa na d to, to... to mi już ręce opadają.
Ja na prawdę szanuje róznorodność, religie wszystkie, ale nie lubie jak ktoś na siłe próbuje mnie po swojemu umoralniać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5043697 Napisano: 27.02.2012 09:25:06 w Wkurza mnie...
katrin - żeby nie zagłebiać się w szczegóły napiszę, ze to protestantyzm emotka (ale nie świadkowie Jehowy..) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5043676 Napisano: 27.02.2012 09:15:52 w Wkurza mnie...
proszę się nie śmiać, to najprawdziwsza prawda.. Dobrze, ze za drugie dziecko nikomu się nie dostało (przynajmniej oficjalnie).. Teraz więcej nie planuje, a raczej jak Bóg będzie chciał, to obdarzy nas potomstwem a my je przyjmiemy z pokorą i odrzuciła wszelką antykoncepcję.. a mąż chodzi i dygocze co miesiąc.

Wybaczcie, ale nie wiem co się stało z moją kolezanką.. Kiedyś Przyjaciółką. Tzn. wiem, zmieniła wiarę... ale żeby to az tak zmieniało człowieka? emotka i jakby co, szanuję czyjąś religię, ale wszystko ma swoje granice...eee dużo by tu pisać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5043594 Napisano: 27.02.2012 08:47:15 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

joan napisał(a):

joanne napisał(a):

mia ale od kotleta nie zachodzi się...


W dzisiejszych czasach transgeniczności i od kotleta można emotka



przychodzi Baba do lekarza:

Jezdem przy nadziei ze zmutowaną bakterią, bo zupa była... źle słona emotka emotka emotka


mnie kiedyś koleżanka oskarżyła, że przeze mnie zaszła w ciążę, bo ją wyciągałam na dyskoteki.. świetnie, szło nas całe stado a tylko ona została mamą emotka (btw potem zaczęła oskarżać Boga.. serio) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5040937 Napisano: 26.02.2012 11:17:02 w Allegro.pl - bez linków
cayenne napisał(a):

monia24 napisał(a):

aneti napisał(a):

jaka jest różnica (poza ceną emotka ) między wysyłką czegoś listem poleconym a paczką? emotka


list przynosi lub nie listonosz, a paczkę paczkowy. U mnie jak duży list to zostawiają awizo, a paczkę paczkowy zawsze donosi, bo on chyba ma kasę od dostarczonych przesyłek.


Wszystkie paczki można monitorować, listy nie zawsze.


na mojej poczcie można od stycznia monitorowac każdy list polecony.. na karteczkę nadania (nie wiem jak to się fachowo nazywa) przyklejają teraz naklejkę z całym numerem nadania.
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5040746 Napisano: 26.02.2012 08:34:23 w Konkursowiczki w ciąży
agasiam napisał(a):

agusia147 napisał(a):

A my z malutkim dziś poszliśmy na spacerek emotka Normalnie spał grzeczniusio jak aniołek przytulony do owieczki emotka



Szybko ten spacer agusia147
emotka My czekaliśmy 2 tygodnie na pierwszy spacer a moja koleżanka poszła na spacer po wyjściu ze szpitala-ale to było lato emotka Twierdziła że brakuje jej powietrza. U nas ciagle wieje wiec czekamy na ładną pogode-już prawie tydzień:( Ale dziś piekne słońce więc zapowiada się długi spacer. Miłego dnia dla wszystkich mam.


ja urodziłam w październiku, była pogodna pogoda jak teraz i poszłam na spacer po 5 dniach. po tygodniu śmigaliśmy na 2 godzinne spacery emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5038139 Napisano: 24.02.2012 03:10:42 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

wkurza mnie mój ginekolog... emotka


heh, nie dopisałam, a nie chcę żeby to głupio zabrzmiało.. wkurza mnie, bo co idę do niego po receptę to krzywi się i próbuje mi wmówić, że już czas na ponowne powiększenie rodziny... I dzisiaj mi nie wypisał recepty podając beznadziejny powód emotka Czas zmienić lekarza...

a tic taci tez mnie wkurzają.. i jeszcze rachunek za prąd emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5038066 Napisano: 24.02.2012 02:47:01 w Zdjęcia naszych wygranych
zuzola napisał(a):

jak wyglądają segregatory z Prymatu?doda ktoś?
puste są?



podbijam.. jak wyglądają segregatory? są puste? to sam segregator czy ma też przepisy? Wyświetl w wątku >>
0 0