Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#5160577 Napisano: 25.04.2012 12:13:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaki76 napisał(a):

deva napisał(a):

kaki76 napisał(a):

jak ktoś by chciał grilla mogę wysłać kilka smsków ze starterów leżą takie opuszczone a ja już grilli nie chcę dla siebie mam 2 i mi wystarczą



kupujecie dowole produkty kamis, czy tylko te oznaczone??


jak na razie oznaczone tylko znalazłam u siebie więc takie kupowałam



trzeba kupować oznaczone? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5160255 Napisano: 25.04.2012 10:06:15 w Inne mniejsze markety
ekuc2 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Czy jest ktoś jeszcze chętny aby napisać pisemko do groszka?Podobno ma nam pomóc Inspekcja Handlowa - oni zajmują się takimi rzeczami, a nie UOKiK (dzwoniłam) emotka
Jedna osoba nic nie zdziała, ale więcej osób może...?


a w jakiej sprawie

a pro po Groszka to w ostatnim konku miało być 13 kamer i 13 xboxów a na liście jest tylko 9 xboxów i nie wiadomo czy czekają na rezerwę czy im się zapomniało SMSy wysłać emotka



właśnie w tej sprawie emotka
Ktoś z forum dzownił i usłyszał odpowiedź, że nie spodobały się zgłoszenia (podobno). Jest kilka stron wczesniej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5160232 Napisano: 25.04.2012 09:57:13 w Inne mniejsze markety
Czy jest ktoś jeszcze chętny aby napisać pisemko do groszka?Podobno ma nam pomóc Inspekcja Handlowa - oni zajmują się takimi rzeczami, a nie UOKiK (dzwoniłam) emotka
Jedna osoba nic nie zdziała, ale więcej osób może...? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5158417 Napisano: 24.04.2012 09:03:50 w Wkurza mnie...
zostałam uświadomiona. Po raz kolejny bardzo ważna osoba dała mi to do zrozumienia.. A ja wbrew pozorom jestem strasznie słaba psychicznie i wszystko tak okropnie przeżywam i potem nie mogę się otrząsnąć.. Ktoś poprawia sobie humor moim kosztem i nawet nie wie jak mnie to boli.
I wbrew pozorom to nie jest mój mąż. On tak nie robi.. Szkoda, że Go nie ma teraz obok, bo nawet nie mam się do kogo przytulić i wypłakać emotka Synka denerwowac nie chce, On nie rozumie takich rzeczy, zresztą jak ja płaczę to On razem ze mną...

Kur**a, źle mi jest. Wybaczcie, mam gorszy dzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5158275 Napisano: 24.04.2012 08:08:04 w Wkurza mnie...
Po raz kolejny zostałam uświadomiona, że jestem zerem... miło... aż żyć się odechciewa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5157524 Napisano: 23.04.2012 05:41:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
u mnie też pustki.. cisza..
a najśmieszniejsze jest to, że obkupię się konkursowo, nazbieram stosy paragonów, a potem... zapominam zagrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5157040 Napisano: 23.04.2012 01:47:58 w Wkurza mnie...
a mnie wkurzyła moja rodzicielka... ecchhh szkoda gadać emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5156270 Napisano: 23.04.2012 09:04:01 w Inne mniejsze markety
petunija1 napisał(a):

Ja chętnie to zgłoszę. Nie chodzi już o nagrodę,ale o zasady. Jak napiszemy w więcej osób to jest szansa,że coś osiągniemy.
A i nie jestem specem od fotografii,ale nie uważam by moje zdjęcie było słabe.
Swoją droga niech ujawnia to zasługujące na nagrody ! emotka



ja się z chęcią podpisze pod zgłoszeniem emotka Nie ma żadnego problemu.
Tylko gdzie zgłaszamy?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5156140 Napisano: 23.04.2012 08:01:39 w Inne mniejsze markety
może trzeba postraszyc Pana przez telefon? Zapytać, który punkt regulaminu mówi o tym, że mogą odrzucić zdjęcia spełniające regulamin z własnego widzimisię?
Dla mnie to jest na prawdę wielkie naciąganie na zakupy, jestem, w szoku po prostu, pierwszy raz mam taką sytuację i nie wiem gdzie to zgłosić.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5156127 Napisano: 23.04.2012 07:55:47 w Inne mniejsze markety
z regulaminu:

6.3 Komisja konkursowa wybierze 26 zwycięzców. Za zajęte miejsce od 1 do 13 zwycięzca
otrzyma konsolę Xbox 360 Kinect. Za zajęte miejsce od 14 do 16 zwycięzca otrzyma kamerę
JVC GZ-HM30SEU.

6.5 Organizator zastrzega sobie prawo do nie wyłonienia zwycięzców w przypadku
nadesłania przez uczestników zdjęć nie spełniających regulaminowych warunków.


Nie ma nic odnośnie tego, że jeżeli zdjęcia się nie spodobają, to nagrody nie zostaną przyznane... Skoro spełniają warunki z regulaminu to powinny być brane pod uwagę!

Gdzie można zgłosić takiego organizatora? Do uokik? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5156114 Napisano: 23.04.2012 07:49:37 w Inne mniejsze markety
Świetnie, myślę, że warto napisać gdzies wyżej, bo dla mnie to zwykłe naciąganie! Nie musiałam wygrać, ale powinni przyznać tyle nagród ile było! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5155662 Napisano: 22.04.2012 06:48:05 w Inne mniejsze markety
yonia napisał(a):

petunija1 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

mariwanna napisał(a):

z groszka miało być po 13 nagród każdego rodzaju, a konsoli jest chyba 10 emotka


http://groszek.co...rs-nakrecone-nagrody

Do wygrania:

-13x Kamera JVC (HM30SEU)

-13x Konsola XBox 360 Kinect

Dokłądnie, miało być po 13 nagród każdego rodzaju, a jest 13 kamer i 9 konsoli



czy ktoś się dowiadywał co z tym groszkiem??> Dlaczego przyznali mniej nagród niż w regulaminie?
Jesli nie, to ja postaram się jutro z nimi skontaktować..




Pisałam maila w piątek. Na razie bez odzewu. Może jutro dostanę odpowiedź to napiszę.



groszek nie ma rezerwy nigdy, wiec i tym razem moglo nie byc.



ale tu nie chodzi o rezerwę, miało być 13 konsoli a przyznali raptem 9... to chyba coś nie tak..

petunijal, jakbyś coś wiedziałą to daj znać emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5154819 Napisano: 22.04.2012 08:46:21 w Inne mniejsze markety
efelinkaaa napisał(a):

mariwanna napisał(a):

z groszka miało być po 13 nagród każdego rodzaju, a konsoli jest chyba 10 emotka


http://groszek.co...rs-nakrecone-nagrody

Do wygrania:

-13x Kamera JVC (HM30SEU)

-13x Konsola XBox 360 Kinect

Dokłądnie, miało być po 13 nagród każdego rodzaju, a jest 13 kamer i 9 konsoli



czy ktoś się dowiadywał co z tym groszkiem??> Dlaczego przyznali mniej nagród niż w regulaminie?
Jesli nie, to ja postaram się jutro z nimi skontaktować.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5154450 Napisano: 21.04.2012 07:41:18 w Pomocy!!!!
Dziękuję, w takim razie zgłoszenie wysłane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5154421 Napisano: 21.04.2012 07:27:31 w Pomocy!!!!
Mam dylemat.. Chciałam zarejestrować się w loterii Pekao SA, tylko trzeba tam podać imię, nazwisko i numer klienta.. i tu jest problem, bo:
w banku nie zmieniłam nazwiska, mam nadal panieńskie (z przyczyn osobistych zmienić nie mogę emotka ), jednak dowód mam nowy.. I tak się zastanawiam jakie wpisać, takie jakie widnieje u nich czy takie jakie już mam emotka
Zastanawiam się czy jesli wygram bilet (ewentualnie) - wydadzą mi go na panieńskie nazwisko.. W przypadku reszty nagród nie byłoby problemu, bo wysyłają kurierem.. Jakieś sugestie? emotka
W regulaminie jest tylko:

Jeżeli określony Produkt jest nabywany łącznie przez jedną lub
więcej osób, za osobę nabywającą Produkt uważany jest jedynie
tzw. „pierwszy właściciel” określany każdorazowo przy nabywaniu
Produktu, chyba że w załączniku do niniejszego regulaminu w
odniesieniu do poszczególnych Produktów postanowiono wyraźnie
inaczej. W przypadku Produktów związanych z kartami płatniczymi
za nabywającego Produkt uważa się zawsze osobę, której imię i
nazwisko wydrukowane jest na karcie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5152843 Napisano: 20.04.2012 06:25:32 w Inne mniejsze markety
mariwanna napisał(a):

z groszka miało być po 13 nagród każdego rodzaju, a konsoli jest chyba 10 emotka


http://groszek.co...rs-nakrecone-nagrody

Do wygrania:

-13x Kamera JVC (HM30SEU)

-13x Konsola XBox 360 Kinect

Dokłądnie, miało być po 13 nagród każdego rodzaju, a jest 13 kamer i 9 konsoli Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5150173 Napisano: 19.04.2012 12:16:25 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):



Wkurza mnie ciągłe nie wyspanie, chodze zamulona i myśle od rana położyć się czy sprzątać ? emotka


Ja mam to samo... w dodatku od kilku dni kręci mi się w głowie, boli mnie brzuch i mam mdłości.. ale te zawroty są okropne, szczególnie wieczorami..
Jutro wizyta u lekarza. W ciąży nie jestem, lekarz stawia na skutki uboczne po długim stosowaniu antybiotyków.. Może jutro dowiem się więcej.
Idę dalej leżeć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5147679 Napisano: 18.04.2012 09:32:15 w Paragony
efelinkaaa napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

ja również mam paragon z leclerca, a nawet dwa z ładną końcowa sumką emotka
Propozycje na pw poproszę emotka (btw dużo za nie nie chcę.. ja udziału nie brałam, bo zapomniałam..)


paragony z 1.03.2012, na jednym pieluchy+fairy, na drugim fairy+blend-a-med (i reszta zakupów), oba czytelne.
Sprzedam za niewielkie doładowanie emotka



wszystko nieaktualne emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5146881 Napisano: 17.04.2012 06:39:50 w Paragony
efelinkaaa napisał(a):

ja również mam paragon z leclerca, a nawet dwa z ładną końcowa sumką emotka
Propozycje na pw poproszę emotka (btw dużo za nie nie chcę.. ja udziału nie brałam, bo zapomniałam..)


paragony z 1.03.2012, na jednym pieluchy+fairy, na drugim fairy+blend-a-med (i reszta zakupów), oba czytelne.
Sprzedam za niewielkie doładowanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5146854 Napisano: 17.04.2012 06:26:59 w Paragony
ja również mam paragon z leclerca, a nawet dwa z ładną końcowa sumką emotka
Propozycje na pw poproszę emotka (btw dużo za nie nie chcę.. ja udziału nie brałam, bo zapomniałam..)
Wyświetl w wątku >>
0 0