Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#5171582 Napisano: 05.05.2012 09:36:54 w Wkurza mnie...
dziękuję, przejdę się do stokrotki po pieczatkę emotka

ps. to konkurs z bazy, ogólnopolski, ale przy zgłoszeniu trzeba podac nazwę sklepu, a że ja najczęściej robię zakupy w stokrotce (bo najbliżej) to tam właśnie kupiłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5171567 Napisano: 05.05.2012 09:26:10 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Kur*a, zrobiłam zakupy w stokrotce a na paragonie nie mam nazwy sklepu! Akurat rolka się skończyła, i paragon jest, ale widnieje tylko NIP z całości nazwy! Jaki pech..


Luzik. Po NIPie można zidentyfikować firmę.


Tylko w tym konkursie trzeba podać nazwę sklepu emotka ciekawe jak do tego podejdą przy weryfikacji, jak nazwy brak..
Może wstawią mi pieczątkę na górze.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5171562 Napisano: 05.05.2012 09:23:47 w Wkurza mnie...
Kur*a, zrobiłam zakupy w stokrotce a na paragonie nie mam nazwy sklepu! Akurat rolka się skończyła, i paragon jest, ale widnieje tylko NIP z całości nazwy! Jaki pech.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5170492 Napisano: 04.05.2012 11:50:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
merkana napisał(a):

Pamiętacie konkurs L'Oreal, w którym do wygrania było 500 podkładów?
Nigdzie nie widziałam wyników, a link do konkursu przekierowuje teraz na informacje o podkładzie.
Może ktoś z Was wygrał ?:)



z tego co kojarzę, to już dawno ludzie chwalili się w mdw (dostali maile). Chyba chodziło o podkład Lumi Magcośtam.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5170152 Napisano: 04.05.2012 08:01:53 w Wkurza mnie...
już buty schowałam do pudełka i zaraz idę zareklamować przy okazji wizyty... no własnie...
Kolejna rzecz, która mnie wkurza, to spuchnięta kostka mojego synka. Nie boli - synek normalne chodzi, ale ma taki baniak, że jestem w szoku.
Gdyby to był jakiś uraz, to chyba poiwnno boleć, prawda?
No nic, wizyta u lekarza na 12 (ubłagana, bo dzisiaj są ogromne kolejki!), może się dowiem co to.. Chyba, ze to jakaś kolejna reakcja alergiczna emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5170110 Napisano: 04.05.2012 07:28:47 w Wkurza mnie...
kurde, kupiłam dziecku buty - świecące... (tzn przy chodzeniu świeci podeszwa). Synek przeszczęsliwy i dumny, a tu po jednym 2 godzinnym użyciu but przestał świecić emotka
W papierkach przy butach napisali, że baterie są niewymienne i jak się zużyją to nie podlegają reklamacji, ale do chol*ry, ja buty kupiłam przedwczoraj! Synek chodził w niech całe 2 godziny! I co, już po bateriach?
Myślicie, że mam jakieś szanse na reklamację? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5168229 Napisano: 02.05.2012 06:01:59 w Rossmann
wracając do rossnetu, z chęcią przygarnę kod na rimmel dla siostry emotka
Ja mam na maybelline. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5168227 Napisano: 02.05.2012 05:59:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wsciekly napisał(a):

ludzie, ale ten konkurs kamis beznadziejny i nie ma się o co zabijać

- nagroda tandetna i tania

- SMS bierze udział tylko w 1, najbliższym losowaniu

- ale jeśli się wygra, a wysłało się więcej zgłoszeń, chcą odpowiednią liczbę paragonów

- paskudnie weryfikują zwycięzców, chca skany dowodów

- sezon grillowo-konkursowy dopiero się zaczął i jeszcze niejedna okazja się trafi



Identyczny grill jest w leclercu za 119zł... muszę przyznać, że cena spora jak za takiego małego grilla (w dodatku biało-czarny... weź to potem doszoruj emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5167493 Napisano: 01.05.2012 08:09:44 w Pomocy!!!!
mój synek ma okropną wysypkę. Rano na pewno tego nie miał...
To raczej nie uczulenie na słońce, bo: jest na całym ciele (oprócz buzi, która była najbardziej narażona na promienie) i nie przypomina takiej wysypki.. chyba w tamtym roku miał słoneczną i były to takie rozległe plamy, a teraz takie małe plamki (ps. używamy kremu z filtrem).
Nie gorączkuje, nic nie jadł nowego, nie zmieniałam proszku. Wysypka jest dość drobna i strasznie swędzi. Nie wiem czy jest sens jechac na pogotowie, bo odeślą nas z kwitkiem..
Jak pomóc maluchowi - wapno i... czym posmarować? a może niczym? Mam w domu pudroderm i cały zestaw dziecięcych kremów balsamów - hippy, bambino, nivea zwykły itd.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5166368 Napisano: 30.04.2012 11:01:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aga17 napisał(a):

bidubi napisał(a):

dzwonili dzis do kogos z Naleczowianki?:)


ja dostałam sms że niestety się nie udało


ja tez emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5165668 Napisano: 29.04.2012 06:22:17 w Reklamacje wyników konkursów
Ja w Palette nie brałam udziału, ale jestem jak najbardziej za napisaniem reklamacji! Warto przytrzeć nosa organizatorom, którzy tworzą dziwne regulaminy, a potem nie trzymają się ich zasad... Tak więc trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie sprawy! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5164355 Napisano: 28.04.2012 06:25:03 w Pomocy!!!!
awi napisał(a):

Pomóżcie, gdzie mam złożyć skargę na biuro klienta orange? O jak mnie wkurzyli emotka



w t-mobile można napisac przez i-boa. Odpisują w ciągu 24h. Może też masz taką możlwiość?

Jeśli nie, to masz na fb zgłoszenie problemu:
http://www.facebo.../app_278559028851067
(zgłoś problem)

może opisz sytuację i oni napiszą Ci co zrobić?

Ja też pisałam skargę (tylko w T-m.) i odpowiedzieli, pomogli, rozwiązali problem pomimo tego, że skarga byłą na nich emotka
Jeśli to nie poskutkuje odwiedź salon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5162931 Napisano: 26.04.2012 06:16:53 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

benasia napisał(a):

nie sugerowałam nic takiego, tylko ty pisałas ze nie stać biednych, a ja siebie za bogata nie uwazam a mimo to oszczedzałam bo dla mnie to bylo wazne by dziecko zaszczepic.
ale nie kazdy musi szczepić wszystko zależy od rodziców.


Za biedna tez nie emotka Ja pisze tu o na prawde ubogich osobach emotka ktore musza zyc od 1 do 1, ktore musza sobie wielu rzeczy odmawiac, ktorych nie stac na firmowe pieluszki czy zabawki dla dziecka, na wyjazd weekendowy poza miasto, samochod - oni czesto maja niewiele na to by godnie zyc a co dopiero by odkladac, tacy ludzie tez przecez maja dzieci .




niestety, państwo gra na uczuciach rodziców. Nie szczepisz płatnymi - czuj się gorszy. My nawet w książeczce zdrowia mieliśmy zalecenia: zaszczepić szczepionką skojarzoną.
Wybrałam bezpłatne.. do dziś pamiętam słowa pielęgniarki skoro pani chce kłuć tyle razy dziecko, to pani wybór. Poczułam się okropnie.
Synek w ogóle nie pamięta szczepień, po żadnej nie chorował, a gorączka wystąpiła tylko po tej błonnica-tężec-krztusiec, chociaż nie wiem czy to po tej, bo w tym samym czasie szczepiliśmy na pneumokoki..
Ogólnie, wkurza mnie to granie na uczuciach, wszystkie dzieci powinny być równo traktowane, tak jak to ma miejsce w innych krajach emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5162914 Napisano: 26.04.2012 05:57:11 w Inne mniejsze markety
Czy jest ktoś jeszcze chętny aby napisać pisemko do groszka?

Trzeba się za to zabrać i wspólnymi siłami w końcu napisać.. Jak myślicie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5162903 Napisano: 26.04.2012 05:45:57 w Wkurza mnie...
rosnące ceny wynajmu mieszkań...
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5161966 Napisano: 26.04.2012 08:19:56 w Konkursowiczki w ciąży
fryteczka napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

nniewidzialnaa napisał(a):

Hej dziewczyny, ja teraz na momencik wpadłam, później wszystko przeczytam. Chciałam się zapytać czy widziałyście gdzieś jakieś promocje na Bebilon2?



w polo markecie jest niby promocja za 39.99, ale nie wiem czy to dobra cena emotka Jest w gazetce, więc napisałam emotka


w polo u mnie zawsze tyle kosztuje... mam jeszcze 1 pudelko cale, duze na sprzedaz bo maly juz inne je




jak jeszcze kupowałam bebilon, to w promocji kosztował 30-32 zł emotka Teraz mój synek (3,5 roku) bebiko pije... ale chyba powoli rzuca mleko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5161946 Napisano: 26.04.2012 08:13:40 w Konkursowiczki w ciąży
nniewidzialnaa napisał(a):

Hej dziewczyny, ja teraz na momencik wpadłam, później wszystko przeczytam. Chciałam się zapytać czy widziałyście gdzieś jakieś promocje na Bebilon2?



w polo markecie jest niby promocja za 39.99, ale nie wiem czy to dobra cena emotka Jest w gazetce, więc napisałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5161805 Napisano: 26.04.2012 06:47:29 w Wkurza mnie...
patysiaczek napisał(a):

dancia napisał(a):

wkurza mnie na maksa mój syn-3,5 letni,który nic nie chce jeść!!!!!!!!!Ma cienie pod oczami,bo przecież żadnych witamin...nic....suchy chleb,placki ziemniaczane i ogórki pod każdą postacią....co ja mam robić????do psychologa z nim iść?????


Mój pieciolatek jedzie na jabłkach, serze i actimelkach- jak zegarek- nie je nie pije, a chodzi i żyje emotka najważniejsze,że wyniki badań ma bardzo dobre- i póki co dajemy mu spokój.



mój ma 3,5 roku i waży 13,9... jednak nie wygląda chudo. Morfologię ma ksiązkową (robiona 2 tyg temu, kiedyś miał anemię), je całkiem dobrze, ale... jest bardzo aktywny, ciągle biega, skacze, jeździ na rowerze, na hulajnodze, normalnie wulkan energii emotka Pewnie to wszystko spala. Lekarz powiedziała, żeby się nie martwić, bo jest zdrowy, po prostu taka Jego uroda i szybka przemiana (niewątpliwie w rodzinę męża, moja teściowa waży całe 49kilo, a mąż też takie chucherko emotka ).

Dancia - może zrób na wszelki wypadek morfologię? Może maluch ma anemię? Jeśli tak, to ona osłabia organizm.. osłabienie = brak apetytu. Takie błedne koło. My też to przechodziliśmy wcześniej. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5160601 Napisano: 25.04.2012 12:21:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
linka132 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

dobra, już widzę co trzeba kupić... no to zrobiłam złe zakupy emotka




a z takih loterii tez bywaja rezerwy jak paragon bedzie zły?



dzięki mnie rezerwy nie będzie, bo ja zgłoszenia nie wysłałam jeszcze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5160587 Napisano: 25.04.2012 12:17:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dobra, już widzę co trzeba kupić... no to zrobiłam złe zakupy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0