Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#5822800 Napisano: 12.02.2014 17:54:04 w Wkurza mnie...
jejku, jak mi strasznie głupio.. zamówiłam pizzę, przywiózł ją młody chłopak. Chciałam dać Mu napiwek, powiedziałam reszty nie trzeba i zamknęłam mu drzwi przed nosem emotka

Dopiero po 10min patrzę, a jeszcze oskubałam go na 40gr emotka jak mi wstyd.. myślałam, że tam jest cena kilka zł niższa, no nie wiem jak ja patrzyłam emotka Jutro pójdę i oddam Mu pieniądze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5822131 Napisano: 11.02.2014 15:58:00 w Rossmann
Dotarła szczoteczka z Blend-a-med... nawet maila nie dostałam, że wysyłają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5821595 Napisano: 10.02.2014 19:50:58 w Gratulacje! Dla wygranych!
ino1975 napisał(a):

Winner napisał(a):

claudia napisał(a):

Kurcze, nie lubię się tak za bardzo chwalić:) ale skoro i tak wyszło...:)

10 tysięcy z ŻYWCA emotka

dziękuję efelinkaaa od której się dowiedziałam emotka
bo nawet nie przyszło mi do głowy,by czatować na wyniki emotka




gratulacje emotka



Wielkie gratulacje emotka



gratulacje po raz któryś tam emotka

ps. czuję się zaproszona na kawę, haha emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5820180 Napisano: 08.02.2014 13:19:32 w Wkurza mnie...
masza napisał(a):

rubik napisał(a):

Grałam w konkursie smsowym w zimowych konkursach Tesco.Owszem wygralam tam nagrodę miala byc forma rozga i waga z miarką wartość nagrody.117.Przyszła forma jedynie.Owszem napisalam do nich maila ale bez odzewu telefonu też nie odbierają a najlepsze jest to że dzis zmienili sobie regulamin piszac że do wygrania jest nagroda w wysokosci 29 zl nawet co to jest nie ma wzmianki zeby reszty nie doslac.I jak tu wierzyć regulaminowi jak mozna z nim robic co sie chce.Ludzie wysyłaja smsy nabijaja im kase a oni po konkursie zmiana regulaminu i nagrody nie te co powinny być.Taki jest Organizator Media Contact z Dabrowy Górniczej. emotka

to normalne zagrania emotka niestety....
nigdzie nie mozna tego zgłosić bo MC się wyprze, a Tesco nie ponosi odpowiedzialności za konkursy/ nie ma nich bata jak na razie/ można tylko przestać u nich grać



a Uokik?? Przecież to oszustwo! Człowiek wysyła płatnego smsa, bo chce wygrać konkretną nagrodę. A oni mają kasę z smsów a potem zmieniają regulamin i rzucają ochłapy...

Uokik na pewno by się tym zajął. Macie te dwa regulaminy? Stare i nowe? Napiszmy coś wspólnie i działajmy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5817110 Napisano: 03.02.2014 15:32:13 w TESCO konkursy
Jakby co jadą nagrody z Mlekołaków emotka Poczta Polska.

ps. gdzie jest gwarancja jakaś? Ani protokołu, ani żadnego świstka nie dostałam.. nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5817105 Napisano: 03.02.2014 15:30:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
smartfon z Mlekołaków Tesco (poczta polska) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5815560 Napisano: 31.01.2014 15:52:21 w TESCO konkursy
Mówię i mam emotka Filmy Disneya Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5815550 Napisano: 31.01.2014 15:46:00 w TESCO konkursy
Tylko jedna nagroda z Disneya Tesco i... koniec? Chyba do dzisiaj mają czas z informowaniem> Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5815412 Napisano: 31.01.2014 07:12:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nic, nic, nic... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5815233 Napisano: 30.01.2014 17:26:25 w Rossmann
myszania napisał(a):

Czy jak kupuje 2 produkty na różne konkursy muszę mieć 2 paragony?



ja kupuję na jednym. Drukuje tyle niefiskalnych ile mam produktów konkursowych. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5815215 Napisano: 30.01.2014 16:56:26 w TESCO konkursy
isiulka napisał(a):

xpac napisał(a):

aslota napisał(a):

Witam, właśnie otrzymałam maila o wygranej nagrodzie w konkursie Disney "Co najbardziej lubisz robić zimą" - nagroda konsola emotka , także przesyłają maile emotka



tylko 1 nagroda na forum z tego konkursu?? U mnie na 2 mailach cisza ;/


Disney potrafi i kilka dni słać maile



a nawet kilkanaście dni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5813400 Napisano: 27.01.2014 19:35:06 w TESCO konkursy
xpac napisał(a):

A teraz z innej beczki, co z wynikami konkursu Disneya? Byly już moze maile?



nie, mają czas do końca miesiąca. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5812735 Napisano: 26.01.2014 21:27:14 w Rossmann
No wiem, że nie ma... ale na początku przeczytałam regulamin i zapamiętałam: kupić venus z kategorii: depilacja, golenie, higiena intymna. I mi te maszynki pasowały emotka

Potem dopiero doczytałam, że jest Venus i Venus emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5812721 Napisano: 26.01.2014 21:09:39 w Rossmann
papillon napisał(a):

zubi napisał(a):

papillon napisał(a):

prawie 2000 uczestników w venus...kiepsko to widzę, kiepsko nawet widzę to, że te 2000 tekstów zostanie przeczytane, bo komu by się chciało emotka



w blendamed było ponad 13 000 emotka




żart? emotka emotka emotka jaka była pula nagród? komuś z Was się udało?



było kilka wygranych emotka

ekuc: dokładnie, tym bardziej, że w regulaminie jest:

zakup w drogerii Rossmann w czasie trwania konkursu jednego z produktów marki Venus z kategorii: higiena intymna, golenie i depilacja lub balsamy do ciała,



a maszynki do tej kategorii należą jak nic! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5812705 Napisano: 26.01.2014 20:47:57 w Rossmann
trebor1 napisał(a):

coś mi się chyba rossmann zepsuł, dwa razy kupowałem dziś na konkurs Venus i nie wydrukowało im kuponu na konkus emotka więc jakby ktoś miał za dużo, a veny za mało to zapraszam na PW



a nie kupiłeś przypadkiem maszynek Venus? Ja się tak nacięłam, a one nie biorą udziału w konkursie emotka
Kupiłam miniatury, żele do higieny intymnej za 2,99 i kupony wydrukowało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5812567 Napisano: 26.01.2014 15:46:49 w Wkurza mnie...
maribog napisał(a):

Poczta polska szaleje z cenami emotka list polecony priorytetowy 5,50 ! emotka

http://www.poczta...a-na-trendy-rynkowe/




emotka

Niedługo kurier będzie tańszy...

Strasznie droga jest poczta. Ja jeszcze muszę ich wysyłki opodatkować VATem, chociaż oni są z niego zwolnieni... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5810179 Napisano: 21.01.2014 19:25:24 w Rossmann
stelka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

a co to w ogóle za szczoteczka za 720zł?? Google pokazuje tylko takie za ok 300 emotka



oni mają fantazję emotka z tą ceną emotka



Mam nadzieję, że to taka podwójna... na allegro ponad 500 stoi emotka

http://allegro.pl...osc-i3862541338.html



mam nadzieję, że to ta emotka

a co z tym paragonem? Gdzieś wysłać? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5810141 Napisano: 21.01.2014 18:11:32 w Rossmann
a co to w ogóle za szczoteczka za 720zł?? Google pokazuje tylko takie za ok 300 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5810129 Napisano: 21.01.2014 17:41:50 w Rossmann
mam szczoteczkę elektryczną emotka Tam się odsyła paragon gdzieś?? Pierwszy raz wygrałam z tym kodem niefiskalnym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5808698 Napisano: 18.01.2014 13:14:52 w Wkurza mnie...
beniaminowa napisał(a):

alamak napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Mysle,ze wiekszosc z nas by ta kase oddalo. A wkurza mnie doslownie wszystko. Moze macie jakies rady,doswiadczenie ,bo mam taki problem z moim 7 latkiem,ze nie chce robic kupy -mowiac brzydko. Popuszcza w majtki,a na ubikacje nie chce,zawsze byl problem ,ale teraz to juz masakra,widze,ze chce,ale ja wstrzymuje. Bylam u lekarki ona nie widzi problemu, minie mu i juz,ale mi sie to nie podoba


Tez miałam podobny problem z dzieckiem w tym wieku. Lekarka przepisała mu jakiś lek, po którym po prostu "musiał" iść do łazienki, niestety nie pamiętam co to było.
W żadnym razie nie strasz go, bo po 1. to i tak nie pomoże, a po 2. jeszcze jakiegoś urazu się nabawi i do psychologa będziesz musiała chodzić...
Aha, jeszcze mi się przypomniało. Jest taka świetna książeczka dla dzieci "O kupie", nie pamiętam w tej chwili autora, chyba jakaś Szwedka. Może poczytajcie razem, tam jest wszystko bardzo dosłownie opisane, może się odblokuje.


Ja mam młodszego szkodnika ale mieliśmy podobny problem. Dostał syrop Duphalac i pomogło emotka



Może to zaparcia nawykowe? U nas jest podobnie, tylko mały nie popuszcza a po prostu wstrzymuje jej robienie (do tego dochodzi brak apetytu, bo on doskonale wie, że jeśli za dużo zje, to kiedyś będzie musiał iść do wc). Zdarza się, że załatwia się raz na tydzień emotka Też daję Duphalac (lub "Lactucośtam" MIG) i jest trochę lepiej (co 2-3dni), ale ile można to dawać?? W końcu będzie się załatwiał tylko po syropie emotka
Zaznaczę, że jest odrobaczony, wyniki z krwi (pełna morfologia, crp itd.) i kału (obecność pasożytów, krwi utajonej) są idealne. Niedługo czeka nas wizyta u gastrologa, ale ja i tak mam wrażenie, że to problem psychiczny... Po prostu boi się emotka Ale niech zbadają go, bo lepiej jak ma lat 5 i jeszcze tak bardzo nie odczuwa wstydu niż jak będzie starszy...

Ja bym jednak nie czekała aż samo minie, tym bardziej, że piszesz, że problem trwa długo. To jest siedmiolatek, duży chłopiec i dziwię się, że lekarz bagatelizuje problem w takim wieku. U nas kazała czekać, ale syn miał wtedy 4 lata. Teraz ma 5 i nie minęło, więc szukamy przyczyn takiego zachowania... Wyświetl w wątku >>
0 0