Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#5420615 Napisano: 26.10.2012 10:13:11 w poznajmy się BLIŻEJ
maribog napisał(a):

kaki76 napisał(a):

ja tez,bym chciala spotkac sie z Wami wiec zapraszam do mnie obiecuje,ze bede grzeczna emotka


To robimy popijawę kawy w Olsztynie emotka Ty, ja , jeszcze inna osoba jest chętna emotka Panów B. jeszcze się ściągnie emotka



Mam trochę ponad 100km, dojadę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5420163 Napisano: 25.10.2012 09:13:37 w Biedronka
agamaty napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

fryteczka napisał(a):

leona napisał(a):

fryteczka napisał(a):

albo inne bulki ... z makiem sa?


Są z makiem takie luzem wybiera się z tych przeźroczystych pojemników. I mają ciasto makowe ale nie pamiętam jak się nazywa.


ok..ja zapamietalam tylko kajzerki emotka


z makiem nie kojarzę, ale sa pączki na pewno, rogaliki, bułki takie pakowane pojedynczo (3 rodzaje: z budyniem, z jabłkiem, z serem), strucle z truskawkami i z serem, ciasta w czekoladzie (chyba z truskawkami i z czymś jeszcze). Kiedyś były rolady i coś a'la babki piaskowe - ostatnio ich u siebie nie widziałam, więc może ich nie być.

TO mój ulubiony sklep emotka



Dobra, dobra, efelinkaaa, nie podlizuj się tu Biedronce emotka




cicho, specjalnie dzisiaj byłam i robiłam notatki emotka To taka desperacja w moim wydaniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5420139 Napisano: 25.10.2012 08:57:17 w Biedronka
fryteczka napisał(a):

leona napisał(a):

fryteczka napisał(a):

albo inne bulki ... z makiem sa?


Są z makiem takie luzem wybiera się z tych przeźroczystych pojemników. I mają ciasto makowe ale nie pamiętam jak się nazywa.


ok..ja zapamietalam tylko kajzerki emotka


z makiem nie kojarzę, ale sa pączki na pewno, rogaliki, bułki takie pakowane pojedynczo (3 rodzaje: z budyniem, z jabłkiem, z serem), strucle z truskawkami i z serem, ciasta w czekoladzie (chyba z truskawkami i z czymś jeszcze). Kiedyś były rolady i coś a'la babki piaskowe - ostatnio ich u siebie nie widziałam, więc może ich nie być.

TO mój ulubiony sklep emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5420048 Napisano: 25.10.2012 07:59:40 w Wkurza mnie...
wkurzył mnie mąż! Pokłócił się ze mną o okna na szczycie w domu.. Nie napiszę co zrobił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5419491 Napisano: 25.10.2012 03:19:43 w Żegnamy zmarłych

efelinkaaa

#5419456 Napisano: 25.10.2012 03:09:03 w Biedronka
yhhmmm u mnie standard.. NIC emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5419402 Napisano: 25.10.2012 02:48:18 w Biedronka
czy ktos wie czy te kapsułki do biedronkowego ekspresu pasują do Dolce Gusto? Może sprawdzaliście? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5419207 Napisano: 25.10.2012 01:41:55 w Wkurza mnie...
aneta2208 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

helopoli napisał(a):

gosiaczeq napisał(a):

Wkurza mnie, że każdy mi gada, że nic nie wygrywa w konkursach i zawsze odpowiadam, że jak nie grają to jak mają wygrać i czasem nawet komuś podeślę na tacy linki itd i nawet się ludziom nie chce wysłać i tak, ale potem znowu mi gadają jak coś wygram.
Nawet z tą Biedroną, gdzie wystarczy wymyślić głupie hasło i wklepać w formularz.. emotka echh



Mam tak samo


a mnie wkurza jak po wielkich meczarniach cos wygram i mi mówią; ty to masz szczescie..ale nie pomyślą,ze kupuje produkty wysyłam smsy wymyślam hasła..samo mi się wszystko robi



u mnie to samo... siostra gada Ty to masz fajnie... tlyko wygrywasz, a ja to nie mam szczescia. Pytam jej sie a gdzie grasz? Nigdzie bo i tak nie wygram. Wiec mówię choc tu i tu są konkursy wex w nich udział. Oj nie chce mi sie wymyślac nic... a potem... a mówiłam ze Ty cąły czas wygrywasz...



i ja też mam to samo.. Wszyscy myślą, że to takie hop siup i jest nagroda. A najbardziej myśli tak moja mama, która ciągle powtarza noo ja to nic w życiu nie dostałam za darmo... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5419204 Napisano: 25.10.2012 01:40:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nic... echh, może los się odczaruje? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5418845 Napisano: 25.10.2012 11:31:56 w Inne mniejsze markety
benasia napisał(a):

masza napisał(a):

benasia napisał(a):

ja nie dostałam odczytania tylko otrzymania tak u mnie pisalo. Ale tylko na 1 z emeili.


ja tylko autoodpowiedz, wysłałm tego samego dnia co sms


no własnie ja tez tego samego dnia co sms i na 2 emeilach mam autoodpowiedz, a na 1 z nich dodatkowo mam potwierdzenie otrzymania a na drugim nie...
Chyba nie ma się co martwic, prawda? emotka



ja chyba źle ujęłam wcześniej - automatyczne potwierdzenie, czyli autoodpowiedź. Nic mi więcej nie wysłali.
A Wy dostaliście maila zwrotnego z odpowiedzią, że wszystko jest ok i wiadomość dotarła? Czy chodzi o potwierdzenie odbioru wiadomości (jak akurat tej funkcji w gmailu nie mam...)
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5418819 Napisano: 25.10.2012 11:21:49 w Inne mniejsze markety
marcin_zelu napisał(a):

a ja nie mam autoodpowiedzi... każdy taką dostał?



z tego co widzę, to zalezy od poczty... ja mam na gmailu i dostałam.
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5418598 Napisano: 25.10.2012 09:43:40 w Biedronka
edzia100 napisał(a):

nazwa napoju energetycznego w Biedrze?
dzięki z góry za podpowiedź emotka


BePower Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5418576 Napisano: 25.10.2012 09:29:37 w Biedronka
puma napisał(a):

calliope napisał(a):

bethan napisał(a):

iaziaz napisał(a):

puma napisał(a):

czy w biedronce są rogaliki?


7 days sa


Nie tylko, są jeszcze inne, z różnym nadzieniem, na pewno toffi, ale nie wiem, jak się nazywają, ani jak smakują. Ostatnio kupiłam dzieciom.


są też zwykłe maślane
emotka


ooo dzięki bardzo emotka

a jeszcze serek typu brie? pleśniowy, chyba jest president ale nie wiem czy to ten z tych śmierdzieli emotka



rogaliki są pakowane, to takie croissanty np. z toffi. Sery plesniowe też widziałam, ale nie przyglądałam się dokładnie bo ja ich nie cierpię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5418516 Napisano: 25.10.2012 09:02:44 w Wkurza mnie...
kaki76 napisał(a):

też macie co chwilę smsy z rmffm jesienna kumulacja? wkurzające to juz jest co pare minut sms od nich


ooo tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5418471 Napisano: 25.10.2012 08:43:24 w poznajmy się BLIŻEJ
z mojego miasta jest jedna osoba emotka
Ale ja jestem w stanie gdzieś pojechać, np. do stolicy żeby Was poznać, oczywiście o ile byliby jacyś chętni, bo rozumiem doskonale, że część chce pozostać anonimowymi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5418466 Napisano: 25.10.2012 08:41:00 w Inne mniejsze markety
czarnygreg napisał(a):

costaa napisał(a):

Dziewczyny dosyłacie skan dowodu z Polo ?


ale przeciez nie chcieli? paragon i dane miały byc emotka



ja wysłałam, bo miałam pod ręką (kiedyś skanowałam do innego konkursu).

A tak na marginesie, to chyba pierwsza agencja, która wysyła automatyczne zwrotki, że mail doszedł emotka A ja już im poemat wysłałam, żeby mi odpisali jak mail dojdzie, bo się denerwuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5417855 Napisano: 24.10.2012 07:27:20 w poznajmy się BLIŻEJ
kaki76 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Nie mogłam znaleźć damskiego wc, ale mam takie pytanie: czy kiedykolwiek robiliście jakieś spotkanie forumowe? Tak, żeby poznać się na żywo emotka


ja chętnie bym poznała prywatnie kilka osób z forum bo są tu wspaniałe osoby



Ja też emotka Dlatego się zapytałam. Wiem, że kilka osób spotyka się często, więc może mielibyście ochotę na poznanie większej ilości ludzi? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5417848 Napisano: 24.10.2012 07:23:27 w Biedronka
Może zwycięzcy sfinansują nam pobyt w psychiatryku z wygranych bonów? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5417837 Napisano: 24.10.2012 07:21:21 w poznajmy się BLIŻEJ
Nie mogłam znaleźć damskiego wc, ale mam takie pytanie: czy kiedykolwiek robiliście jakieś spotkanie forumowe? Tak, żeby poznać się na żywo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5417820 Napisano: 24.10.2012 07:15:40 w Biedronka
agamaty napisał(a):

kaki76 napisał(a):

agamaty napisał(a):

kaki76 napisał(a):

nie łamcie , ja też nie mam bonu z głupiej biedronki .Od początku do niej piszę poezję , rymy i prozę , a nawet takie proste aby każdy głupek pojął i co ??
Du..........pa


kaki, bo na nas to normalnie jakaś mega wielka nagroda w jeszcze nieogłoszonym mega konkursie czeka. Co tam los się będzie na stówki rozmienial emotka już mi się nie chce pisać, ide spać. Przynajmniej czekać jutro nie będę musiała na smsa emotka


na pewno tak agamaty wygramy nieziemską wycieczkę do zakładu dla obłąkanych i uzależnionych od pisania smsów do biedronki hehe



hahaha ale przynajmniej towarzystwo będzie doborowe emotka napisałam, wysłałam, idę spać,



przyłaczam się do tego zakładu emotka Z chęcią Was poznam, nawet w takich okolicznościach emotka

Daj się zaskoczyć, jakością Biedronki...

Miałam się poddać, ale wysłałam kilka haseł, odkurzyłam stare startery (które mają zablokowane wychodzące emotka ), ale na nic nie liczę, bo już wiary brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0