Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#5470252 Napisano: 25.11.2012 03:15:06 w Inne mniejsze markety
like-a-bomb napisał(a):

pomóżcie, bo choć to śmieszne nie kumam tego... emotka

Data i godzina na paragonie nie
może być późniejsza, niż data wysłania Zgłoszenia Konkursowego. z reg Stokrotki

To wcześniej mam zgłosić niż kupić? emotka



data i godzina na paragonie nie może być późniejsza niż wysłanie zgłoszenia, czyli ma być wcześniejsza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5469855 Napisano: 25.11.2012 11:19:48 w Inne mniejsze markety
cc_investigator napisał(a):

radosna napisał(a):

Czy tylko ja nie mam żelazka z Polomarketu?


ja też nie...i myślę, że jeszcze wiele innych osób. Miał być drugi rzut wysyłki i nie było chyba.


ktoś pisał, że w tym tygodniu co będzie teraz zostaną wysłane i mogą dojść dopiero w następnym.

ps. ja też jeszcze nie mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5469136 Napisano: 24.11.2012 08:09:52 w Pomocy!!!!
mariolakal napisał(a):

Dzięki, ale nie dało rady... Dźwięku niet i wibracji niet... emotka



ja mam tak: profil np. spotkanie:

sygnał poł. przych. bez dźwięku, bla bla, sygnał wibracjami tak.

I zostają tylko wibracje emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5469116 Napisano: 24.11.2012 08:00:56 w Pomocy!!!!
mariolakal napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Hej, czy ktoś wie jak w telefonie nokia X2 włączyć tylko wibracje ? Mam tylko opcje: ogólny, bez dźwięku, spotkanie, na zewnątrz, mój styl i samolotowy...
Wczoraj spotkałam długo niewidzianą koleżankę, która zaczęła pić po 10 latach abstynencji i przez całą noc i dzień nęka mnie telefonami, opowiada bzdury przez 15 minut i blokuje mi telefon... Nikt się do mnie dodzwonić nie może... Chciałabym mieć chociaż spokojną noc, a telefonu wyłączyć nie mogę, gdyż zawsze ktoś z rodzinki może coś potrzebować... Już nie wspomnę o konkach /chociaż w promocyjnych raczej nie gram/, ale chcę mieć jakiś zasięg...
PS. Dzisiaj mam od Niej 36 nieodebranych i 25 odebranych... emotka emotka




wejdż w jakiś profil, np. spotkanie i przystosuj - tam możesz sobie wybrać głośność dźwięku, sygnalizację wibracjami itd.




Dzięki, ale cheeebaa zbyt niekumata jestem... Włączyłam wibrację i 1 sygnał, a on mi i tak dzwoni głośno i długo... emotka


to weź sygnał przychodzący bez dźwięku, a zostaną same wibracje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5469098 Napisano: 24.11.2012 07:50:22 w Pomocy!!!!
mariolakal napisał(a):

Hej, czy ktoś wie jak w telefonie nokia X2 włączyć tylko wibracje ? Mam tylko opcje: ogólny, bez dźwięku, spotkanie, na zewnątrz, mój styl i samolotowy...
Wczoraj spotkałam długo niewidzianą koleżankę, która zaczęła pić po 10 latach abstynencji i przez całą noc i dzień nęka mnie telefonami, opowiada bzdury przez 15 minut i blokuje mi telefon... Nikt się do mnie dodzwonić nie może... Chciałabym mieć chociaż spokojną noc, a telefonu wyłączyć nie mogę, gdyż zawsze ktoś z rodzinki może coś potrzebować... Już nie wspomnę o konkach /chociaż w promocyjnych raczej nie gram/, ale chcę mieć jakiś zasięg...
PS. Dzisiaj mam od Niej 36 nieodebranych i 25 odebranych... emotka emotka




wejdż w jakiś profil, np. spotkanie i przystosuj - tam możesz sobie wybrać głośność dźwięku, sygnalizację wibracjami itd. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5464615 Napisano: 22.11.2012 10:44:37 w Wkurza mnie...
głupia sieć t-mobile znowu ma jakąś awarię... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5463170 Napisano: 21.11.2012 12:56:48 w Inne mniejsze markety
dostał ktoś żelazko z polo w tym tygodniu? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5461619 Napisano: 20.11.2012 02:25:53 w Inne mniejsze markety
ekuc2 napisał(a):

deva napisał(a):

koper napisał(a):

kicia667 napisał(a):

dostał ktoś tel od stokrotki ?



Jeżeli chodzi Ci o ten aktualny konkurs z bonami, to jeszcze nikt nie pochwalił się wygraną z pierwszego etapu. Ale nagród nie jest dużo, więc może już zwycięzcy powiadomieni...



nie wierzę, że nikt się nie pochwalił


a ja siedzę sobie spokojnie i myślę że mam czas na wymyślenie życzeń a tu sie okazuje że są etapy emotka to tak jak ostatnio nie mam czasu na czytanie regulaminów emotka emotka
i biegiem się do roboty musze brać emotka emotka
Niech mnie ktoś w łeb palnie emotka emotka emotka



ja to samo emotka
Mam nadzieję, że mogę wysłać teraz zgłoszenia z paragonami z pierwszego tygodnia trwania konkursu.... Później doczytam w regulaminie, bo teraz skanuje kompa i strasznie muli emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5461609 Napisano: 20.11.2012 02:22:19 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

Właśnie znalazłam osę w konfiturach truskawkowych emotka



ja kiedyś w produkcie pewnej firmy znalazłam kawałek plastiku, również wysłałam zdjęcie z opisem i dostałam wielką pakę w ramach przeprosin emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5459418 Napisano: 19.11.2012 11:33:43 w Inne mniejsze markety
masza napisał(a):

a co z dalszą wysyłką żelazek z Polo? Wie ktoś?



u mnie nadal cisza....
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5452982 Napisano: 15.11.2012 12:11:56 w Wkurza mnie...
kurde, zapomniałam o urodzinach chrześniaczki.... dałabym sobie rękę uciąć, że są za tydzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5452902 Napisano: 15.11.2012 11:31:29 w Inne mniejsze markety
marta_dorota napisał(a):

limka82 napisał(a):

marta_dorota napisał(a):

koper napisał(a):

Ja dziś byłam w Stokrotce, robiłam zakupy na ten nowy konkurs. Myślałam też, że może w koszykach, lub przy kasie będzie jakiś zapomniany paragon, ale wyczyszczone wszystko dokładnie, a ruch w sklepie duży emotka


To witaj w klubie - miałam podobny odruch poszukiwawczy ale niestety nikt nie zostawił zbędnego paragonu emotka i zakupy trzeba było machnąć emotka




Widzę że nie jestem sama - tyle że mnie udało się przygarnąć opuszczony paragon emotka
leżał sobie na podłodze więc przypadkiem upuściłam kluczyk do szafki w której zostawiłam zakupy no i go podniosłam - opiewał na 30 zł więc się przydał emotka
ale jakoś nie bardzo idzie mi pisanie tych życzeń...


Farciara emotka Ja spłodziłam jednego smska dla przyzwoitości, w wygraną nie wierzę wśród takich mega mózgów konkursowych ale spróbować warto! emotka



a ja zaangażowałam koleżanki i po 2 dniach przyniosły mi ze 30 paragonów (od znajomych, znajomych znajomych itd.) mówiąc dość poważnie, że jak wygram bon to stawiam im malibu emotka
Kochane moje dziewczynki emotka

a paragon znalazłam jeden jedyny, w koszyku...
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5445308 Napisano: 11.11.2012 02:04:02 w Wkurza mnie...
no tak, ale to było nad ranem! My spaliśmy wtedy.. w sumie, to ktoś mógł od piwnicy wejść, bo ta ciągnie się przez cały blok..

Ja mam tylko okropne wyrzuty sumienia, że nic nie usłyszałam i nie widziałam... Mąż ma sen jak kamień, więc on nawet płaczu synka nie słyszy czasami.. a ja wróciłam późno, wypiłam z dziewczynami grzańca i byłam taka padnięta, że spałam jak niemowlę.. jak nigdy, bo zazwyczaj mam czujny sen emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5445256 Napisano: 11.11.2012 01:29:29 w Wkurza mnie...
u nas też noc pełna wrażeń.. nad ranem na klatce napadli sąsiadkę... Prawie pod moimi drzwiami, a ja nic nie słyszałam emotka Dobrze, że sąsiad zareagował, dzięki Bogu, że usłyszał jakieś hałasy!

Jestem przerażona, sama miałam wczoraj babskie wyjście i wróciłam bardzo późno.. to mogłam być ja... Okropna sytuacja. Tym bardziej, że u nas w bloku jest domofon, więc jak ktoś mógł wejść? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5444935 Napisano: 11.11.2012 10:24:42 w Inne mniejsze markety
mia napisał(a):

ir napisał(a):

benasia napisał(a):

na polo wystarczy odesłać sam tył dowodu os.? w sumie adres, nr pesel, nazwisko i nr dowodu są z tyłu...


Ale nie wiem czy to ma być w końcu skan czy w liście? Pisałam do nich, ale oczywiście nie odpisali.


To zależy, co Ci napisali w mailu.
Jak napisali, że pocztą, to odsyłasz pocztą (ale wtedy też chcą z reguły oryginał paragonu).
Jak napisali, że mailem, to tylko skan.



ja odesłałam sam tył.. mam dosłac przód jeszcze? Jak myslicie?
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5440361 Napisano: 08.11.2012 01:19:14 w Inne mniejsze markety
gargi napisał(a):

petunija1 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Jest i u mnie @ -żelako moje emotka



A ja nie mam... emotka


ja też emotka


przyjdą maile! Zobaczcie jak oni je wysyłają, od 11 lecą pojedynczo.... Głowy do góry emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5439906 Napisano: 08.11.2012 11:35:00 w Inne mniejsze markety
bc14 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

a ktoś jeszcze dostał? To niech poda w jakiej godzinie były wysyłane i zobaczymy czy wszystkie poszły emotka


Ja dostałam o godz:11:50
Wcześniej wysłałam im skan dodwodu ale zamazałam dane które teraz chcą.


ja 12:28

i również zamazałam wcześniej dane, o które teraz poporosili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5439903 Napisano: 08.11.2012 11:33:50 w Inne mniejsze markety
radosna napisał(a):

sylwik napisał(a):

jarko44 napisał(a):

radosna napisał(a):

Czy w regulaminie jest informacja o tym, że najpierw informują o nagrodzie, a potem (kiedy się prześle skan paragonu i dane) to jej nie przyznaje? Bo może ja nie umiem czytać regulaminu, skoro takiej informacji w nim nie widzę?
http://www.poloma...ada_w_POLOmarket.pdf



To jest Dziki Zachód Konkursowy TQG, tutaj regulaminy nie obowiązują emotka


możliwe, że ślą partiami bo ja dopiero w tej chwili dostałam info emotka



Ja mogę czekać nawet do północy. I nie chodzi mi tutaj o żelazko, ale o fakt. Proszono mnie o dane, to je przesłałam. Wszystko jest OK, więc nagroda jest moja.



oo już dostałam (5 minut temu) emotka Dane wysłałam 24.10 wieczorem, teraz proszą o skan dowodu emotka

ps. może wygrałaś praleczkę? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5439883 Napisano: 08.11.2012 11:30:10 w Inne mniejsze markety
aerdna napisał(a):

radosna napisał(a):

Odnośnie Polomarketu.
Czy uważacie, że wysłali już do wszystkich mejle?
Czy mam cierpliwie czekać na wiadomość?


Ja też nie mam...


ja też nie mam nic.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5436328 Napisano: 06.11.2012 01:55:15 w Dziś cieszę się z.....
Na reszcie mam moją wymarzoną maszynę do szycia! Jupppi! Wyświetl w wątku >>
0 0