Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#5490009 Napisano: 03.12.2012 07:36:26 w Inne mniejsze markety
bc14 napisał(a):

edith napisał(a):

Czy są w mniejszych sklepach jakieś konkursy plastyczne Mikołajkowe dla dzieci??W tamtym roku były w Leclerc wie coś ktoś może na ten teamat?? emotka


tak w leclercu sa dwa a moze nawet 3 konkursy rysunkowe.
na pewno kior ma jeden tematyka moje świeta z disneyem


jakie są te konkursy w leclercu? widziałam tylko ten z disneyem, gdzie do wygrania są książeczki Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5490006 Napisano: 03.12.2012 07:35:44 w Inne mniejsze markety
aurorcia napisał(a):

berenika2005 napisał(a):

do mnie tez jeszcze nie przyjechalo żelazko



Do mnie też nie emotka



do mnie też nie.... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5487982 Napisano: 03.12.2012 08:49:47 w Wkurza mnie...
calliope napisał(a):

joan napisał(a):


Zagadka na dziś: jak udowodnić, że się nie chodziło na studia w danym okresie? Myślałam, że to uczelnia powinna przed sądem udowodnić, że się uczęszczało na zajęcia, tzn. przedstawić jakiegoś kolosa albo listę obecności. A tu znów wszystko na opak, co za kraj! emotka Mam tydzień, żeby wymyślić, jak pomóc, ręce opadają... emotka


Może np na podstawie wpisów w indeksie.



Człowiek jest niewinny, póki mu się winy nie udowodni! Niech pokażą Ci dokumenty, listy obecności, indeks lub jakikolwiek dowód na to, że byłaś na studiach.

Ps. czy przypadkiem uczelnia nie chce opłat za semestr, na który nie uczęszczałaś? takie moje pierwsze skojarzenie...
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5487956 Napisano: 03.12.2012 08:40:01 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

drogowcy nie wyjeżdżają wtedy, gdy widzą śnieg, tylko wtedy, kiedy urząd miasta/gminy wyda rozkaz



No to już wszystko jasne - zima nie zaskakuje drogowców, zima zaskakuje urzędników! emotka


w wielu przypadkach właśnie tak jest, drogowcy czekają na rozpoczęcie akcji emotka Oczywiście niektóre miasta rozpoczynają ją znacznie wcześniej, jeszcze przed opadami, ale w wielu miejscach urzędnicy trochę zasypiają.. emotka Tak więc najlepiej sprawdzić jak jest w waszym mieście, a potem narzekać na drogowców emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5487908 Napisano: 03.12.2012 08:14:14 w Wkurza mnie...
czarna2318 napisał(a):

A mnie dzisiaj wkurzyło,że tyle śniegu napadało,a drogi nic nie odśnieżone.A rano woziłam dzieciaki do szkoły,jechałam w takim stresie.Chyba zapomnieli,że to już grudzień,dopiero jak wracałam to jakaś jedna odśnieżarka się pojawiła na drodze emotka



a ja obronię drogowców, bo mój mąż nim jest emotka W większości miast drogowcy nie wyjeżdżają wtedy, gdy widzą śnieg, tylko wtedy, kiedy urząd miasta/gminy wyda rozkaz, u nas nazywa sie to akcja zima. Jeśli Urząd nie rozpocznie akcji, firma odśnieżająca może sobie wyjechać odśnieżać... ale nic im nie zapłacą emotka

Pozdrawiam, u nas na szczęście nie jest tak źle na drogach, śnieg napadał, ale temperatura na plusie, więc wszystko rozjeżdżone w mig emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5487052 Napisano: 02.12.2012 07:55:08 w Wkurza mnie...
keiti78zg napisał(a):

agumentin synek tez miał na ucho w zawiesinie ale w domu brak, mam bactrim np nieotwierany, zakraplam otinum bo tylko to posiadam , od wczoraj juz sie tak uzeram, ale dzis bol sie zwiekszył, z katarem ze soba powiazane wszystko. Efelinkaaa dobrze kojarzysz, ale to juz czas przeszły, w 3 msc ciazy straciłam malenstwo. emotka



przepraszam, nie wiedziałam emotka aż nie wiem co napisać, taka gafa z mojej strony emotka strasznie mi przykro... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5486926 Napisano: 02.12.2012 07:13:25 w Wkurza mnie...
keiti, lepiej nie bierz nic na własną rękę. Nie wiem czy dobrze wyczytałam kiedyś, ale spodziewasz się maleństwa? Jesli tak, to wypij ciepłe mleko z miodem, wejdź pod kołdrę, a rano chyba będziesz musiała iść do lekarza.
I strasznie wspólczuję, wiem co to za ból...
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5484799 Napisano: 01.12.2012 07:08:32 w Rossmann
kaki76 napisał(a):

ela napisał(a):

maria1980 napisał(a):

kaki76 napisał(a):

aha spoko czyli ja mam wymyślone nazwisko bo kończy się na -ska emotka podłość ludzka nie zna granic dobrze powiedziała to Bożena D. w filmie wyjście awaryjne



OMG anialistopad na to wygląda ,że jestesmy klonami stworzonymi na potrzeby konkursów -ja też mam końcówkę ska
emotka


dołaczam sie ja też heheheh


haha klony łączmy się , a najśmieszniejsze, że panieńskie nazwisko tez kończyło się na -ska
czyli jestem podwójnym klonem emotka




od zawsze wiedziałam, że jesteście fejkami... emotka

cleopatro: jestem nierobem, kurą domową, jestem na utrzymaniu męża, ale tyle wygrywam, że mi się nie opłaca pracować za mniej niż 5 tys m-nie.. a, że jeszcze nikt nie złożył mi takiej oferty, to leżę w domu brzuchem do góry, obijam się i wygrywam emotka (a w najbliższym czasie będę businesswomen, bo dostałam dotacje na rozpoczęcie działalności. Wtedy będę pracować w domu i nadal wygrywać, ha!) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5479542 Napisano: 29.11.2012 05:35:09 w Inne mniejsze markety
ja też 8 emotka i wysłałam tylko drugą stronę dowodu. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5479265 Napisano: 29.11.2012 03:38:01 w Inne mniejsze markety
benasia napisał(a):

masza napisał(a):

benasia napisał(a):

takie moje małe przypuszczenie że być może jutro wyślą do tych którzy mają wiadomość przeczytania emeila bo Pani powiedziała że wysyłają w kolejności jakiej otrzymali emeile...


hmmmm , to dziwne bo ja wysłałam @ zaraz po telefonie o wygranej, odczuytany tez szybko a zelazka brak


ale chodzi chyba o emeile ze skanem dowodu



a ja w ogóle nie mam potwierdzenia, oprócz autoodpowiedzi.... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5477739 Napisano: 28.11.2012 08:48:19 w Wkurza mnie...
na prawdę ludzie wysyłają wredne wiadomości, jak się coś wygra lepszego? Ale w jakim celu? Brr... brzydzę się takim zachowaniem.

ashley - gratulacje, nie przejmuj się niewychowanymi paskudami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5477736 Napisano: 28.11.2012 08:46:51 w Gratulacje! Dla wygranych!
0 0

efelinkaaa

#5472740 Napisano: 26.11.2012 05:57:14 w Wkurza mnie...
migdałki u synka.. najprawdopodobniej do podcięcia emotka już się boję i panikuję ;(

Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5471738 Napisano: 26.11.2012 11:54:53 w Biedronka
dzięki dziewczyny, puszczam smsy z firmowego i najpierw wysłałam, a potem pomyślałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5471726 Napisano: 26.11.2012 11:51:23 w Biedronka
i ja dopiero wysłałam dwa... ciekwe ile kosztował sms emotka

i zaraz lece po gazetkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5471687 Napisano: 26.11.2012 11:40:08 w Wkurza mnie...
aleksa123 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

anemie82 napisał(a):

pola731 napisał(a):

jola29k napisał(a):

wkurza mnie że mam lenia nic mi się nie chce , brak kasy też mnie wkurza , najstarsza córka bo ciągle marudzi że chce pamiętnik z littlest pet shop i pieszczocha z Epee na mikołaja albo na gwiazdkę a to drogie emotka


moja też chce ten pamiętnik , i każdą inną zabawkę, której reklama leci ...
już jej czasem odpowiadam już lecę do sklepu

a ona mi nie musisz już teraz , jak będziesz miała pieniążki - ma 5 lat emotka


moja ma 2 lata i na każdą zabawkę której reklama leci w tv woła mamo to mamo to


To u mnie jest tak samo: Mamo, kupis mi to?


Też zgrzytam na te wszystkie reklamy, chociaż odkąd moja czterolatka ma własną skarbonkę jakoś mniej chętna na wydawanie pieniążków.



mój czterolatek też ma swoją skarbonkę, ale jeszcze nie czai jaką wartość mają pieniądze emotka Woli monety niż banknoty, a 5 gr to to samo co 5zł...
Ale ostatnio mnie rozczulił, chciała jakąś nową zabawkę, a ja powiedziałam, że muszę sobie buty kupić, bo chodzę w takich obdartusach.. a On przyniósł mi garść monet ze swojej skarbonki i powiedział, żebym sobie buciki kupiła emotka Kochany mój Synek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5471366 Napisano: 26.11.2012 09:40:19 w Wkurza mnie...
o mały włos zawału serca nie dostałam. Jem sobie czwarte śniadanie w kuchni, patrzę w okno a tam jakaś twarz emotka Trwa termomodernizacja budynku, ale daję sobie rękę uciąć, że na ten rok miała byś strona zachodnia i północna, czyli coś, co mojego mieszkania nie dotyczy, bo ja z tych stron nie mam okien emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5470286 Napisano: 25.11.2012 03:34:24 w Inne mniejsze markety
like-a-bomb napisał(a):

Dziękuję dziewczyny za info i pomoc... nie jestem blondynką, ale no doprawdy dziś chyba mam wyłączone myślenie. emotka

Konkurs gites więc nie chciałam popełnić błędu.



nie ma za co emotka przypomniałaś mi, żeby wziąć udział, bo paragonów cała masa, a nic jeszcze nie wysłałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5470260 Napisano: 25.11.2012 03:18:24 w Inne mniejsze markety
ps. a działa Wam strona Stokrotki? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5470258 Napisano: 25.11.2012 03:17:15 w Inne mniejsze markety
like-a-bomb napisał(a):

toka napisał(a):

like-a-bomb napisał(a):

pomóżcie, bo choć to śmieszne nie kumam tego... emotka

Data i godzina na paragonie nie
może być późniejsza, niż data wysłania Zgłoszenia Konkursowego.

To wcześniej mam zgłosić niż kupić? emotka

najpierw kupić,potem zgłosić,a na końcu wygrać
emotka



Rany jaki wstyd emotka dziękuję... Czyli mam paragon z dziś, jutro nie mogę wysłać? Tylko dziś koniecznie?




możesz, date masz wcześniejszą. W stokrotce nie trzeba wysyłać zgłoszenia w dniu zakupu! Wyświetl w wątku >>
0 0