Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#5507577 Napisano: 11.12.2012 06:28:34 w Inne mniejsze markety
nie wiem czy ktoś pisał - w stokrotce konkurs, trzeba kupić 2x P&G, do wygrania 120 Scrabble.

Gdzieś mam ulotkę informacyjną, jakbyście byli zainteresowani to podam szczegóły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5507524 Napisano: 11.12.2012 06:10:42 w Wkurza mnie...
wkurzają mnie wyskakujące reklamy na dole... coś jak na pudelku emotka Mam stary komputer i dodatkowe okienka strasznie go mulą... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5506797 Napisano: 11.12.2012 01:22:11 w Konkursowiczki w ciąży
dzięki dianek, spróbujemy pogadać kolejny raz... może tym razem zrobi to tata, bo to większy autorytet dla syna emotka

a śniadania je w domu tylko w weekendy, własnie po porannym mleku wcina coś dopiero w przedszkolu.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5506742 Napisano: 11.12.2012 01:00:39 w Konkursowiczki w ciąży
dianek - właśnie nie powie, on po prostu po przebudzeniu pierwsze co to woła mleko z butelki (i przed snem też). Jak nie damy, to będzie łaził, marudził, płakał, po prostu nie do zniesienia...
Był już taki moment, że pił głównie z kubka, ale po zapaleniu jamy ustnej znowu przeszedł na butlę (wtedy pił tylko mleko, bo tak wszystko bolało).
Do przedszkola chodzi, ale tam butli nie nosi i raczej się tym nie chwali emotka

Czyli najlepiej poczekać? Już nie powiem jak wyglądają te jego smoki, bo wszystkie przegryza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5506698 Napisano: 11.12.2012 12:44:31 w Konkursowiczki w ciąży
Wy tu co jakiś czas przerabiacie temat karmienia naturalnego emotka
Oczywiście nikt nie wątpi w to, że to najlepsze dla dziecka, ale to też wybór mamy czy chce karmić (a niektóre maluchy potrafią leżeć przy piersi całą dobę i się bardzo denerwować gdy ktoś im zabierze naturalny smoczek z buzi) emotka

Ja mam inny problem: jak odzwyczaić czterolatka od picia z butelki? Co rano i co wieczór musi być bebiko z butelki.. no ile można? Jak nie ma mleka, to nie pogardzi też piciem - ważne by była butla... Próbowaliśmy przekupstwa - nie działa, przerabialiśmy metodę szokową czyli zabrać - skapitulowaliśmy, bo nie dało rady wytrzymać z marudą.. Niby lekarz mówi, że może pić mleko - próchnicy nie ma, zabki zdrowe, zgryz prosty (smoka nie żuł), ale żeby on z kubka chciał.. jak któraś z Was to przechodziła z sukcesem - proszę o rady na pw emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5502058 Napisano: 09.12.2012 09:09:54 w Pomocy!!!!
jak jeszcze aktualne, to mam: kanciasty wazon i żółte szpilki (krawieckie, z żółtymi łebkami emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5501878 Napisano: 08.12.2012 11:06:27 w Pomocy!!!!
mariolakal napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

mam zdjęcie pociągu, ale zabawkowego emotka torebkę wysłałam na pw.



A jak się wysyła fotkę z moich obrazów na PW ? Ka potrafię tylko e-mailem wysłać... emotka
PS/ Mój synuś ma zapalniczkę z gołą babą, ale nie ma Go w domu... Mogę też strzelić fotkę lokówce, o ile ją znajdę... emotka




ja ładuję tutaj: www.imageshack.us
i wysyłam linka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5501863 Napisano: 08.12.2012 10:59:38 w Pomocy!!!!
mam zdjęcie pociągu, ale zabawkowego emotka torebkę wysłałam na pw. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5501450 Napisano: 08.12.2012 07:32:39 w Pomocy!!!!
my właśnie też w tamtym roku wybieraliśmy głównie słodycze, jakieś mniejsze zabawki (kupywaliśmy w sklepie wszystko za 5zł, może nie są najlepsze jakościowo, ale lepsze takie niż żadne emotka ). Kolorowanki można kupić na tanich gazetach. Takim dzieciakom jest na prawdę wszystko jedno, większość z nich nie dostanie nic na gwiazdkę. Jak oglądałam galerię z rozdawania paczek to ryczałam..

Znalazłam historie jednej rodziny. Coś namieszałam z tym, że rodzicie zginęli. Matka ich opuściła po prostu. Możecie przeczytać:

http://www.pomagamymikolajowi.pl/?p=2236

nie wiem czy w tym roku biorą udział. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5500998 Napisano: 08.12.2012 03:57:45 w Pomocy!!!!
fryteczka napisał(a):

dobra,..czytam te listy..szukam jakiegos który mogłabym zrealizowac.. dziwi mnie tylko jak pisze np mama w imieniu 2 letniej córki o laptopa..


no niestety zdarzają się takie listy... dwulatek proszący o laptopa, roczniak o aparat czy - tak jak w tamtym roku - czterolatek o drukarkę... Na szczęscie jest ich tylko kilka emotka
Ja wiem, że nie każdy może pomóc, bo niektóre dzieci mają na prawdę drogie marzenia (ale to przeciez list do Mikołaja, prawda?), jednak jest kilkanaście listów gdzie proszą np. tylko o piłkę, o wyposażenie plecaka czy same słodycze emotka My w tamtym roku też wybieralismy te skromniejsze listy, bo niestety choćbym chciała to wielu rzeczy nie kupię, bo mnie nie stać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5500883 Napisano: 08.12.2012 02:51:22 w Pomocy!!!!
Prosimy o przyniesienie lub przysłanie paczki (za pośrednictwem poczty polskiej lub firmy kurierskiej) do 17 grudnia.
Nasz adres: Rozmaitości Ostrołęckie, ul. Hallera 13, 07-410 Ostrołęka.

Gdzie jeszcze możesz zostawić prezenty:
Łomża: Restauracja „Cztery Pory Roku” przy ulicy Piłsudskiego 85.
Warszawa – w siedzibie partnera akcji: Fundacja Drabina Rozwoju, ul Dobra 5/2, (22) 646 48 38
Warszawa: Hostel Fabryka, ul 11 listopada 22

Jeżeli chcesz w inny sposób włączyć się w akcję napisz lub zadzwoń: rafal@informedia.pl, tel. 29 760 91 92

to jest informacja ze stronki, może się komuś przyda emotka Mam nadzieję, że te informacje są nadal aktualne emotka

My oczywiście też przyłaczymy się do akcji, jak co roku emotka Na ich profilu wstawiłam zdjęcie mojego synka z poprzedniego roku jak wrzuca prezenty do paczki emotka

Dziękuję Wam za odzew, dziękuję w imieniu dzieci oczywiście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5500621 Napisano: 08.12.2012 12:24:11 w Pomocy!!!!
isetta napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

http://www.pomagamymikolajowi.pl/

Jakby ktoś chciał pomóc Mikołajowi spełnić marzenia maluchów, to zapraszam! Może przyłączycie się do akcji?

Ps. Może ktoś ma jeszcze zalegającą piłkę z Euro? Jeden chłopiec marzy o piłce Adidasa i tylko niej.. ja niestety już nie mam, bo porozdawałam po dzieciach znajomych emotka
Poczytajcie listy, niektóre dzieci marzą o butach, kurtkach czy ubraniach, może coś Wam zalega (w dobrym stanie) w szafie i się tego pozbędziecie? Może kupujecie słodycze na konkursy ale nie chcecie ich jeść? Jest tyle marzeń do spełnienia! emotka


ps. tu są listy dzieci do poczytania: http://www.pomaga...ajowi.pl/?page_id=30



Świetna akcja, szukałam czegoś ze swojego regionu i nic takiego nie organizują... Tzn jest 15 rodzin, ale żeby im podarować laptopa to mnie nie stać. Znalazłam dwójkę dzieciaków, którym byłabym w stanie pomóc, w pon. zadzwonię czy można wysłać paczkę, jeśli tak to na jaki adres. Dziękuję bardzo za ten post
emotka



https://www.faceb...m/PomagamyMikolajowi

Możesz zadać tutaj pytanie emotka Na pewno można wysyłac do siedziby informedia, trzeba tylko zapytać o konkrety emotka

Dziękuję za zainteresowanie moim postem. Nie trzeba spełniać wszystkich marzeń dziecka, z ich - czasami dość długiej - listy można wybrać jedną rzecz emotka My oczywiście tez pomagamy w miarę możliwości. niektóre listy tak wzruszają, że czytając je płaczę... Najbardziej zapamiętałam dwa listy z poprzedniego roku: jeden chłopiec prosił o buty i kurtki dla siebie i rodzeństwa, choćby używane... Drugi: dzieci prosiły o kochających rodziców, bo ci prawdziwi zginęli, a opiekę nad nimi przejęła starsza siostra..
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5499434 Napisano: 07.12.2012 06:30:48 w Inne mniejsze markety
benasia napisał(a):

czy ktoś jeszcze jest chętny na kawę WOSEBÊ - mogę kupić jutro emotka



a ile kosztuje taka przyjemność? emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5498322 Napisano: 07.12.2012 10:50:31 w Pomocy!!!!
http://www.pomagamymikolajowi.pl/

Jakby ktoś chciał pomóc Mikołajowi spełnić marzenia maluchów, to zapraszam! Może przyłączycie się do akcji?

Ps. Może ktoś ma jeszcze zalegającą piłkę z Euro? Jeden chłopiec marzy o piłce Adidasa i tylko niej.. ja niestety już nie mam, bo porozdawałam po dzieciach znajomych emotka
Poczytajcie listy, niektóre dzieci marzą o butach, kurtkach czy ubraniach, może coś Wam zalega (w dobrym stanie) w szafie i się tego pozbędziecie? Może kupujecie słodycze na konkursy ale nie chcecie ich jeść? Jest tyle marzeń do spełnienia! emotka


ps. tu są listy dzieci do poczytania: http://www.pomaga...ajowi.pl/?page_id=30 Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5497023 Napisano: 06.12.2012 05:43:40 w Dziś cieszę się z.....
Dostałam dotację na rozpoczęcie własnej działalności! Dzisiaj w Mikołajki mogę o tym powiedzieć z całą pewnością, bo podpisałam umowę... aż się troszkę upiłam i idę spać. Do później emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5496106 Napisano: 06.12.2012 11:07:39 w Inne mniejsze markety
efelinkaaa napisał(a):

do mnie przed chwilą dzwonił kurier emotka żelazko jedzie emotka




szybki jest emotka Zelmer TexStyle 5 520 Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5496075 Napisano: 06.12.2012 10:55:45 w Inne mniejsze markety
do mnie przed chwilą dzwonił kurier emotka żelazko jedzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5492514 Napisano: 04.12.2012 07:51:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
petunija1 napisał(a):

bartula napisał(a):

Jest jeszcze jedna lat 3,5 co kolarze śmigają po szosie. Kurcze, nie dość, że zmęczenie materiału człowieka dopada, to jeszcze musi swoje dzieci porównywać z takimi geniuszami emotka




Rysunki moich dzieci wypadają tu strasznie blado.
Cóż pocieszam się jedynie,że ich prace są samodzielne i jeśli coś wygrają to własnym uczciwym wkładem. emotka



dokładnie, jak ja nie cierpię jak rodzice odwalają cała robotę za dziecko i podpisują się za nie, a jeszcze bardziej wkurzam się, że organizatorzy takie prace wybierają! Ja rozumiem, że czterolatek może na prawdę pięknie rysowac, ale wszystko ma swoje granice, na pewno nie rysuje aż tylu szczegółów.... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5490977 Napisano: 04.12.2012 09:23:27 w Inne mniejsze markety
efelinkaaa napisał(a):

bc14 napisał(a):

edith napisał(a):

Czy są w mniejszych sklepach jakieś konkursy plastyczne Mikołajkowe dla dzieci??W tamtym roku były w Leclerc wie coś ktoś może na ten teamat?? emotka


tak w leclercu sa dwa a moze nawet 3 konkursy rysunkowe.
na pewno kior ma jeden tematyka moje świeta z disneyem


jakie są te konkursy w leclercu? widziałam tylko ten z disneyem, gdzie do wygrania są książeczki



podbijam, może ktoś coś wie o tych konkursach? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5490970 Napisano: 04.12.2012 09:21:39 w Wkurza mnie...
Nic mi się nie chcę... nie chcę mi się brać udziału w konkursach, a jak już mi się zachcę, to wena nadchodzi po jego zakończeniu.. Potem narzekam, że nic nie wygrywam.. Oj gdyby mi się tak chciało jak mi się nie chcę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0