Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#5514139 Napisano: 14.12.2012 05:42:14 w Inne mniejsze markety
ebola21 napisał(a):

filippo napisał(a):

Jakbyś wygrała to daj znać odsprzedam. emotka


jak ktoś będzie chciał, to ja oddam za darmo - tzn za koszt wysyłki, czyli grosze...



ja tez oddam tylko za wysyłkę, mam z 30 paragonów a wysłałam 1 zgłoszenie emotka pomyliłam daty, myslałam, że konkurs konczy się 10.
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5513940 Napisano: 14.12.2012 03:55:31 w Wkurza mnie...
sambolera napisał(a):

ziolko napisał(a):

gigantycznie wkurza mnie PLUS
codziennie coraz bardziej

emotka emotka emotka emotka

powinni się nazywać MINUS emotka



zgadzam sie, i z ta nazwa nowa dla nich trafilas w 10
emotka



ja miałam ostatnio problemy z t-mobile, dokładnie: miesiąc modernizacji i wymiany nadajników. Telefonu nie mogłam używac cały dzień (na abonament). Napisałam im dosadnego maila i obniżyli mi abonament na 3 m-ce. Tak więc, jeśli nie możecie korzystać z telefonów - piszcie do nich i domagajcie się rekompensaty emotka

a tak wracając do tematu: wkurza mnie sprzedawca na allegro. Kupiłam barwniki do ciast 5.12, napisał, że wysłał w poniedziałk i do tej pory ani się nie odzywa, ani nie odbiera telefonu, a przesyłki nie widać. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5513741 Napisano: 14.12.2012 01:58:05 w Wkurza mnie...
merus napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

u nas nie ma jasełek, tzn. jest cos a'la jasełka - dziewczynki to aniołki, chłopcy to pastuszki, razem śpiewają kolędy, mówią wierszyki, dzielą się opłatkiem i dostają prezenty. To wszystko emotka Z tego jestem bardzo zadowolona, chociaż sama scenka by mi nie przeszkadzała, chociaż wątpię aby dzieci ją zrozumiały emotka

A co do wyjść na dwór, to u nas w ogóle nie wychodzą w taką pogodę, nie wiem dlaczego. a potem skargi, ze dzieci krzyczą, biegają, skaczą.. Myślę, że czterolatkom potrzebny jest jakiś rodzaj ruchu, przynajmniej te pół godziny na dworze emotka a tak od 2 tygodni siedzą w salach.



I tak właśnie jest rodzicom nigdy nie dogodzisz, jedni chcą tak, inni zupełnie inaczej. Dlatego ja choć pracuję w szkole podstawowej, jestem pełna podziwu dla przedszkolanek, bo to kawał ciężkiej pracy. Szczególnie , że z rodzicami coraz trudniej się dogadać, szczególnie na tym etapie edukacji ich dzieci. Nie mam tu na myśli spraw religijnych , ale takie codzienne sprawy. Ciągle mają pretensje, czasami o takie głupoty, że człowiek po prostu nie wie co odpowiedzieć.
O ile w sprawach religijnych się zgadzam, o tyle w wersję, że dzieci nie dostały jedzenia, bo robili coś w książeczkach po prostu nie wierzę. W przedszkolu są stałe pory posiłków i szczerze wątpię, by panie pozwoliły dzieciom głodować. Może się mylę, ale wiem, co dzieciaki potrafią wymyślić.


no ja akurat na jedzenie nie narzekałam nigdy, więc nie wiem czemu mnie zacytowałaś emotka

wiecie, takich sprawach jest ciężko stac po czyjejś stronie. Wiadomo, że dzieci w takim wieku bardzo często koloryzują, ale z drugiej strony - dlaczego matka ma nie wierzyć swojemu dziecku i z góry zakładać, że kłamie?
Moje dziecko skarży się bardzo rzadko, głównie to słyszę: X zabrał klocki czy Y mazaki emotka Jednak gdyby moje dziecko zasygnalizowało jakiś problem typu: chodzę w przedszkolu głodny, pani krzyczała, ktoś mnie bije, to dlaczego miałabym nie wierzyć? Na pewno delikatnie próbowałabym rozwiązać taki problem.
Ja ogólnie mam pretensję do przedszkola bardzo rzadko, w sumie ta ostatnia sytuacja to był nasz pierwszy problem od 1,5 roku. Nie wnikałam, gdy dziecko spadło z huśtawki, nie krzyczałam gdy spadł ze schodów, bo doskonale rozumiem, że dwie panie nie dopilnują całej 25, ba! Ja sama czasami nie dopilnuje jednego łobuziaka. Miałam tylko trochę żalu, że nikt do mnie nie zadzwonił, chociaż guz był na prawdę ogromny i w dodatku zsiniało przy oku.... Natomiast sytuacja, że moje dziecko stawiane jest do kąta za błahostki mnie poruszyła. Jedna sytuacja już rozwiązana, wczoraj odbyliśmy rozmowę z panią (ja i inni rodzice) i miejmy nadzieję, że sytuacja się zmieni. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5513022 Napisano: 14.12.2012 08:19:32 w Wkurza mnie...
emilka1705 napisał(a):

tak chciałabym podusie z tymbarka:( mam mase problemów ostatnio nic mi się w życiu nie układa, a to że tej poduszki nie mogę trafić przełniło wszystko i aż się popłakałam....



płakałaś za poduszkę? Nie warto emotka
Tam jest bardzo ciężko wygrać, jest 30 poduszek, a chętnych pewnie z tysiąc emotka Mi też się nie udało, ale nie ma co się poddawać, trzeba walczyć emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

efelinkaaa

#5512995 Napisano: 14.12.2012 07:52:53 w Wkurza mnie...
u nas nie ma jasełek, tzn. jest cos a'la jasełka - dziewczynki to aniołki, chłopcy to pastuszki, razem śpiewają kolędy, mówią wierszyki, dzielą się opłatkiem i dostają prezenty. To wszystko emotka Z tego jestem bardzo zadowolona, chociaż sama scenka by mi nie przeszkadzała, chociaż wątpię aby dzieci ją zrozumiały emotka

A co do wyjść na dwór, to u nas w ogóle nie wychodzą w taką pogodę, nie wiem dlaczego. a potem skargi, ze dzieci krzyczą, biegają, skaczą.. Myślę, że czterolatkom potrzebny jest jakiś rodzaj ruchu, przynajmniej te pół godziny na dworze emotka a tak od 2 tygodni siedzą w salach. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5511849 Napisano: 13.12.2012 03:42:05 w Inne mniejsze markety
calliope napisał(a):

Kochani mam regulamin Stokrotka Podaruj Dzieciom Słońce emotka
tylko powiedzcie mi jak go wrzucić na stronę, mam go w mailu w pdf ...



konkurs był do wczoraj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5510396 Napisano: 12.12.2012 09:20:27 w Pomocy!!!!
który to jest numer paragonu z superpharm> Kojarzę, że kiedyś chcieli ten systemowy na dole.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5509876 Napisano: 12.12.2012 06:29:13 w Wkurza mnie...
askaxxx napisał(a):

chyba awaria nadajnika plusa
wszystkie fony z plusa spia caly dzien



a nie modernizują w Waszej okolicy sieci?? U mnie przez dłuższy czas wymeiniali nadajniki w T-Mobile i były okropne problemy z połaczeniami... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5509622 Napisano: 12.12.2012 04:48:58 w Wkurza mnie...
assal napisał(a):

Możliwe, że jak pani wybierała zawód, wtedy jeszcze inaczej się z dziećmi pracowało emotka
A tak poważniej, nie ma co gdybać, a należy porozmawiać z panią. I tyle. Tylko rodzice muszą mieć na to ochotę emotka



muszę, ale mnie dzisiaj zatkało.
Wiesz, ja nie bronię swojego dziecka, nie uważam Go za ósmy cud świata, wiem doskonale, że to łobuz, a raczej żywe srebro. Jednak wiem, że głupie pomysły przychodzą mu do głowy wtedy, gdy się nudzi, a jak jeszcze ma towarzystwo do wybryków (w przedszkolu) to nie jest aniołem.
I ja każdą skargę przyjmuję ze spokojem - na szczęście nie bije, nie gryzie, nie dokucza innym dzieciom.
Jednak nie potrafię zrozumieć tego, że moje dziecko zostało postawione do kąta za to, że śmiało się i wygłupiało przy podwieczorku, no po prostu nie rozumiem... Przecież to jest czterolatek dopiero... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5509568 Napisano: 12.12.2012 04:31:43 w Wkurza mnie...
i ja na prawde nie piszę złośliwie, ale co przychodzę, to pani ZAWSZE siedzi przy biurku.. To dzieci robią co chcą, niestety nie każde potrafi usiąść i zająć się rysowaniem. Zresztą, nie tylko ja słyszę takie skargi - dzisiaj zgadałam się z rodzicami, że sporo z nas słyszy takie uwagi. No, najlepiej, żeby maluchy siedziały cicho w miejscu, ale przecież one mają dopiero 4 lata emotka

ps. ja dzieci nie zaprosze do siebie, niestety nie nadaję się do pracy z dziećmi, bo nie mam do nich cierplwiości i dlatego też nie wybrałam sobie takiego zawodu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5509544 Napisano: 12.12.2012 04:23:57 w Wkurza mnie...
assal napisał(a):

efelinkaaa: a jak Twoje dziecko sobie lub komuś, tak z przypadku, coś zrobi, biegając po sali, to do kogo będziesz miała pretensje?
Na pewno do pań, że nie upilnowały emotka
Wiem, jakie są sale w przedszkolu, ile dzieci, ile osób do opieki, a dzieci trzeba mieć cały czas na oku. Jakaś dyscyplina musi być emotka
Proponuję zaprosić 15 dzieci do domu i pozwolić im biegać i skakać emotka emotka emotka



wiesz, gdyby pani robiła coś więcej niż siedzenie przy stoliku to nie miałabym pretensji. Dzieci biegają (większość - nie tylko moje) bo są zostawione same sobie. A ona oczekuje, żeby siedziały przy swoich stolikach i najlepiej 5h rysowały. Druga wychowawczyni się nie skarży na maluchy i potrafi doskonale zorganizowac im czas, tak aby głupoty nie przychodziły im do głowy..
(chociaż ja nadal uważam, że śmianie się nie jest niczym złym)

a tak na marginesie, to moje dziecko nie jest upilnowane: raz przyszło z ogromnym guzem na czole bo spadło z huśtawki, innym razem z limem pod okiem, bo zleciało ze schodów.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5509423 Napisano: 12.12.2012 03:29:41 w Wkurza mnie...
keiti78zg napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

wkurzają mnie skargi na moje dziecko z przedszkola: bo robi głupie miny, bo śmieje się przy podwieczorku i inne dzieci śmieją się razem z nim, że biega, że skacze, że... że jest dzieckiem? to co ma usiąść na krześle i siedzieć tam od rana do wieczora? Rozumiem, żeby kogoś bił, ale on tylko jest żywy i uśmiechnięty. Czy za to ma stać w kącie??
Jutro po prostu wybuchnę. Nie tylko ja słyszę takie bezsensowne skargi.


oj dzis tez mi poskarzono na mojeggo smyka, ze si eni esłucha ze n ei chciał wrocic z dworu, ze uciekał pania:/ obiecuje poprawe ale jakos jej nie widac, zapisałam go na Akademie Falubazu zajecia z piłki noznej w pn mielismy 1 zajecia dzis stwierdził ze nie ma ochoty isc i stan tu czlowieku na rzesach;]



no ok, ale stawiać dziecko do kąta za to, że śmieje się przy jedzeniu do innych? Albo rozmawia przy podwieczorku? Za to, że biega po sali? No, skoro nie ma lepszych zajęć to biega z innymi dziećmi... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5509295 Napisano: 12.12.2012 02:41:30 w Wkurza mnie...
wkurzają mnie skargi na moje dziecko z przedszkola: bo robi głupie miny, bo śmieje się przy podwieczorku i inne dzieci śmieją się razem z nim, że biega, że skacze, że... że jest dzieckiem? to co ma usiąść na krześle i siedzieć tam od rana do wieczora? Rozumiem, żeby kogoś bił, ale on tylko jest żywy i uśmiechnięty. Czy za to ma stać w kącie??
Jutro po prostu wybuchnę. Nie tylko ja słyszę takie bezsensowne skargi. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5508542 Napisano: 12.12.2012 09:39:54 w Inne mniejsze markety
ilonar2301 napisał(a):

A co właściwie z życzeniami?
Etap III do 28.11
Etap IV do 05.12

Wg Regulaminu mają wybrać w terminie do 3 dni roboczych i poinformować w terminie 5 dni roboczych od wyboru. emotka Nikt w III etapie nie wygrał? emotka


ostatnio informowali w środy, więc czekamy dzisiaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5508508 Napisano: 12.12.2012 09:26:16 w Inne mniejsze markety
mahuska napisał(a):

Przepraszam za post pod postem emotka Organizuje TQ , tylko siec Stokrotka emotka Regulaminy w wyznaczaczonych miesjcach hehe przypuszczam że może w sklepach emotka



no właśnie... na ulotce jest tylko stokrotka. Ale wszystkie biorą udział, czy tylko te, gdzie jest akcja informacyjna? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5507738 Napisano: 11.12.2012 07:16:53 w Inne mniejsze markety
jakby ktoś chciał to mogę komuś zrobić zakupy rano na ten konkurs, bo stokrotkę mam po drodze do przedszkola. Mogę wysłać skan paragonu ok 9-10 rano.
Najchętniej wymieniłabym się na jakiś paragon o zbliżonej lub niższej wartości na aktualny konkurs w Superpharm, tesco czy intermarche, kaufland, bo nie mam tych sklepów u siebie... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5507634 Napisano: 11.12.2012 06:42:15 w Inne mniejsze markety
maribog napisał(a):

konkurs kończy się jutro! emotka


no niestety, ostatnio nie było mnie w stokrotce, bo synek chorował i siedziałam z nim poprzedni tydzień w domu. Dzisiaj zajrzałam i zobaczyłam porozwieszane ulotki emotka Sama nie zrobiłam jeszcze zakupów, nawet nie wiem co wychodzi najtaniej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5507611 Napisano: 11.12.2012 06:36:25 w Inne mniejsze markety
znowu to napiszę: wiem, że mnie kochacie emotka

http://img10.imag...0/2821/scrabbled.jpg

a teraz idę kąpać pierworodnego, bo już zły na mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5507594 Napisano: 11.12.2012 06:31:51 w Inne mniejsze markety
kalisto1986 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

nie wiem czy ktoś pisał - w stokrotce konkurs, trzeba kupić 2x P&G, do wygrania 120 Scrabble.

Gdzieś mam ulotkę informacyjną, jakbyście byli zainteresowani to podam szczegóły emotka


Ooo dałabyś radę wrzucić skan, lub więcej szczegółów ?



no nie wiem, ale to nie za darmo, emotka

nie no żartuję, wrzucę info jak wykąpię syna, konkurs trwa do jutra, dzisiaj dopiero wzięłam ulotkę ze sklepu.
Wyświetl w wątku >>
0 0