Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#5561494 Napisano: 23.01.2013 09:53:13 w Wkurza mnie...
trebor1 napisał(a):

a niech to! specjalnie kupiłem duplo pod choinkę, w ostatni dzień konkursu jeszcze na pewno go miałem, nie mam psa i nie rozlewam herbaty, a i tak gdzieś go wcięło! przestał istnieć, jednym słowem: paraZgon



z chęcią bym Cię poratowała,przeszperałam moją magiczną skrzynkę z paragonami, z nadzieją, że nasze lego city wybiło jako klocki lego, ale niestety mam lego kuter emotka

a wkurza mnie padający snieg.. echh ile jeszcze to potrwa? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5560654 Napisano: 23.01.2013 11:58:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
scrabble ze stokrotki, druga tura emotka DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5559268 Napisano: 22.01.2013 11:45:57 w Rossmann
tato999 napisał(a):

koza18 napisał(a):

a mam pytanie odnośnie promocji wszytko podkłady -40%. Czy ktoś już był na zakupach i czy to jest promocja od ceny promocyjnej czy podstawowe (czy jak już coś jest w obniżonej cenie a z promocja wychodzi taniej to mozna tak kupić? ) emotka




ooo a co to za promocja bo mi się akurat podkład kończy




-40% na wszystkie podkłady emotka

z tego co wyczytałam, to jest na wszystkie emotka tylko ja nie zauważyłam, żeby któryś był w dodatkowej promocji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5559254 Napisano: 22.01.2013 11:35:40 w Rossmann
działa Wam Rossnet? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5558988 Napisano: 22.01.2013 09:43:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ipod z superpharm fructis emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5555884 Napisano: 18.01.2013 07:45:52 w Rossmann
jest jeden zestaw dla babci! Jupppi! emotka
Mama pisała, ale się ucieszy, że wygrała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5555759 Napisano: 18.01.2013 06:22:59 w Wkurza mnie...
wkurzają mnie znowu ślimaczące się e-konki.... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5555359 Napisano: 18.01.2013 12:05:50 w Biedronka
mikki85 napisał(a):

maksior88 napisał(a):

Gratulacje!!!Czekamy zatem na maile od kiory emotka



u nich średnio 1 mail na godzinę



to chyba nie jest pierwsza wygrana? Podobno wczoraj zaczęli informować..? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5555234 Napisano: 18.01.2013 10:43:33 w Wkurza mnie...
koper napisał(a):

Wiecie, co ja Wam powiem, czy z pracą, czy bez pracy, czy z miodem płynnym, czy z takim, który trzeba nożem kroić, to wszystko jest mniej istotne niż zdrowie...
Właśnie zadzwoniła do mnie mama, ma kolejne przerzuty, mimo chemioterapii... Od paru ładnych lat walczy z nowotworem... Nic mnie tak nie wkurza jak komórki rakowe... Nic emotka



oo kurcze, życzę dużo zdrowia dla mamy! Masz rację, nic nie jest tak ważne jak zdrowie właśnie..
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5555214 Napisano: 18.01.2013 10:28:30 w Wkurza mnie...
picola napisał(a):

akurat mam w rodzinnie pszczelarza i wiem na pewno, że scukrzanie się miodu jest naturalnym procesem. To jak długo miód jest płynny zależy również od rodzaju miodu i materiału, z którego wytworzony był miód



i miejsca, w którym się go przetrzymuje emotka

Mój dziadek jest pszczelarzem, i miód po jakimś czasie się krystalizuje, szczególnie gdy stoi w dość chłodnym pomieszczeniu emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5554345 Napisano: 17.01.2013 11:59:11 w Inne mniejsze markety
nadal nie macie maili z prośbą o skan dowodu z PDS Stokrotka? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5553947 Napisano: 16.01.2013 09:54:06 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

maariuszz napisał(a):

czytalem gdzies o tym i myslalem ze to jakis zart, ale najwyrazniej takie zarty w PL staja sie faktem -- dla babki komornik skroil z konta 28 tys. sad zatwierdził bank przelał / wszystko fajnie tylko że babka miała jedynie takie samo nazwisko jak prawdziwa dłużniczka ---- ale wg sadu/komornika wszystko jest z ich strony OK - nie maja sobie nic do zarzucenia emotka najsmieszniejsze ze babka o niczym nie wiedziała dopoki nie zaszłą do banku po kase i stwierdziła pustki (komornik słał pisma z info do prawdziwej dłużniczki) Nie ma to jak niezawisłe sądy emotka
W Strasburgu wygra pewnie miliony odszkodowania (zrzucimy sie z podatków) choc jest szansa ze nie dozyje (ma raka)..

http://www.twojew...%85dze-z-konta-i-nie


emotka emotka emotka Nie wiem jak to skomentować



oglądałam to w interwencji...
http://www.interw...1/index.html#1308836

najlepsze jest to, że ta kwota to wg urzędników niewielka strata emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5553035 Napisano: 16.01.2013 09:47:23 w Wkurza mnie...
wkurzył mnie kurier... zostałam opierdzielona, że zamawiam towar, a nikogo nie było w domu, a on miał paczkę..
Rozumiem, że powinnam siedzieć 24h/doba w domu i czekać aż przyjedzie? echh Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5552701 Napisano: 15.01.2013 09:25:08 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

bethan napisał(a):

a może chcą zacząć wszystko od nowa? to też jakieś wyjście.. emotka
Hmm, no w sumie nie było w tym roku Wściekłego Mikołaja. Uffff.


Efelinkaaa jeśli jesteś w temacie, to pewnie nie wiesz, że to nie jedyne konto ( są na to dowody), a nowe życie zaczeło się od kłamstw, matactwa i próby oczerniania, więc jak dla mnie nie tędy droga emotka



nie jestem w temacie emotka I chyba nawet nie chcę w nim być emotka
Ja tam Was wszystkich kocham i lubię i z każdym bym poszła na piwo i nawet na wódkę, chociaż nie piję emotka No, oprócz Ciebie Kalisto (przez kilka miesięcy jeszcze), ale kiedyś, kto wie?
emotka

agusia - u nas jest teraz okropnie zimno...
Wszystko się sypie w tym mieszkaniu.. kibel trzeba zakręcać, bo woda ciurkiem leci (ostatni rachunek prawie 200zł, a oszczędzamy jak się da. I tak trzeba nową spłuczkę kupić), odpadający tynk z sufitu, stare okna...

Ale siedzę tu, bo tanio emotka a raczej sporo taniej niż gdzie indziej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5552678 Napisano: 15.01.2013 09:10:45 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

bethan napisał(a):

mikki85 napisał(a):

bethan napisał(a):

To nie ataki, chodzi o uczciwość... Tylko.



uczciwy bezsensownie nie atakuje...


Ja NIC złego nie zrobiłam, więc nieuczciwości mi nie zarzucisz. Jaki Ty atak widzisz? To Ty się kryjesz pod dwoma co najmniej nickami. Dlaczego?


ja tam nie wiem,ale żeby aż tak kochać e-konki,żeby mieć tam kilka kont, to nie rozumiem zupełnie emotka Mnie tam jedno wystarczy, jak mnie zbanują, już tu nie wrócę emotka


jedni by nie wrócili, a inni skoro już muszą, odzyskaliby uczciwie konto.


a może chcą zacząć wszystko od nowa? to też jakieś wyjście.. emotka



aaa no, tak jakby co to wkurza mnie zima. I te głupie stare okna w wynajmowanym mieszkaniu, przez które hula wiatr.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5552626 Napisano: 15.01.2013 08:46:01 w Wkurza mnie...
bethan napisał(a):

ale czy to wściekły czy nie wściekły - co to za różnica?
Wiesz, w psychologii takie rozdwojenie jaźni jest wielce diagnostyczne.
A kto nie załapał o co biega, niech nie komentuje.



Przepraszam, to już się więcej nie powtórzy! Obiecuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5552411 Napisano: 15.01.2013 06:15:28 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza ten cały atak na mikki...

niech sobie jest kim chce, forum jest anonimowe.

Wiem, że podpadnę tym postem, ale czy to wściekły czy nie wściekły - co to za różnica? Dla mnie może być prezydentem czy panią Zosią z mięsnego, to jest jego/jej sprawa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5551653 Napisano: 15.01.2013 08:47:27 w Biedronka
nineczka17 napisał(a):

elhad napisał(a):

asia670 napisał(a):

byłam sprawdzić w swoich 2 biedronach,czy bez problemu dostanę wszystkie produkty i oczywiście jest problem,bo o żadnych bagietkach korzennych nikt nic nie słyszał.Nigdy nie było,nie ma i raczej nie będzie.Przeleciałam cały regał z pieczywem i jakieś dodatkowe półki i zero emotka Jedna babeczka mi zasugerowała,że może są w tych sklepach,w których maja piece emotka Dajcie znac,jak jest u Was.Innych nie sprawdzałam typu ser gorgonzola,albo makaron pastani/reszta raczej jest/


W mojej biedronce jest piec i wypiekają na miejscu bułki, chleb i bagietki


u mnie w jednej na 3 są piece i wypiekają na miejscu



U nas wisi szyld: pieczywo z odpieku czy jakoś tak. Oni je tylko podgrzewają, tak myślę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5549494 Napisano: 12.01.2013 01:22:00 w Inne mniejsze markety
mundek2004 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

dostaliście już prośby o odesłanie skanu dowodu? PDS Stokrotka... Wysyłalismy wczoraj rano i nic emotka



ja nie mam emotka


u mnie nadal nie ma żadnego maila...
może wyrywkowo poprosili pierwsze osoby emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5548769 Napisano: 11.01.2013 03:36:33 w Połączenia nieodebrane
zastrzeżony 5min temu i po 14. Nie zdążyłam odebrać. Dzwonił ktoś do Was? Wyświetl w wątku >>
0 0