Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#5908565 Napisano: 27.08.2014 10:11:40 w SZUKAM....
Szukam linku do konkursu Leclerc, jakiś z leżakami. Wydaje mi się, że widziałam go gdzieś na forum, ale w bazie nie mogę znaleźć..

Albo.. coś mi się przyśniło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5896505 Napisano: 30.07.2014 18:52:43 w Inne mniejsze markety
mikki85 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Informowali już z tego konkursu?

https://www.e-kon...ka.html#.U9kfQmNgykQ



dawno


ooo to ja nie w temacie emotka szkoda.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5896498 Napisano: 30.07.2014 18:45:55 w Inne mniejsze markety

efelinkaaa

#5886699 Napisano: 10.07.2014 15:27:26 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

ale te kaucje były zwracane po tym, jak ludzie się wyprowadzali i zostawiali mieszkanie w porządku? albo było coś potrącane za jakieś szkody?



ja płaciłam kaucje. Zawsze była zwracana, bo oddawaliśmy mieszkanie w takim stanie jak zastaliśmy (i odmalowane dodatkowo). Na umowie powinno być napisane wyposażenie mieszkania, co jest w jakim stanie oraz informacja, że za zniszczenia odpowiadają najemnicy.

U mnie kaucja była pobierana na poczet ewentualnych należności (długów, np. woda, prąd), a za szkody pewnie płaciłabym z własnej kieszeni...?

Ona w ogóle zrobiła jakąś umowę? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5873121 Napisano: 10.06.2014 17:44:43 w Wkurza mnie...
nie mogę uwierzyć w to co przeczytałam! jak można zapomnieć o dziecku?

http://www.rmf24....ym-samoc,nId,1440634


Nie żyje 3-latka, którą ojciec zostawił na kilka godzin w samochodzie w Rybniku. Powodem śmierci malucha był upał. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, mężczyzna miał zawieźć dziecko do przedszkola. Jednak tego nie zrobił. Pojechał do pracy, gdzie zaparkował auto na parkingu. Brzmi to nieprawdopodobnie, ale o dziewczynce zapomniał.




Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5872777 Napisano: 10.06.2014 07:25:32 w Wkurza mnie...
bezaczek7 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Zapomniałam wypełnić ankiety z wizażu dot. odżywek.. straciłam rachubę czasu.. jak nie praca to szpital i tak w kółko.. achh.. a trzeba było do wczoraj. No trudno..


o tą ankietę akurat prosili o wypełnienie do czwartego zdaje się, bo coś tam im się przyspieszyło. pisali pw w tej sprawie do każdego emotka także spóźniłaś się prawie tydzień emotka

emotka



wiem, wiem.. na szczęście już wszystko ogarnięte i wytłumaczone emotka

a wkurza mnie stres, stres i jeszcze raz stres.. serce kołacze, żołądek się zaciska, chyba muszę sięgnąć po jakieś leki, bo nie pociągnę tak długo.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5872131 Napisano: 09.06.2014 07:26:28 w Wkurza mnie...
Zapomniałam wypełnić ankiety z wizażu dot. odżywek.. straciłam rachubę czasu.. jak nie praca to szpital i tak w kółko.. achh.. a trzeba było do wczoraj. No trudno.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5871921 Napisano: 08.06.2014 10:32:23 w TESCO konkursy
benasia napisał(a):

delvitto napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

a ja się wkurzyłam, bo u mnie otworzyli TESCO, dostałam gazetkę, w której jest napisane: obowiązuje TYLKO w hipermarkecie O-ka. W środku informacja o konkursie, a mojego sklepu na liście brak! A zrobiłam zakupy.. To wprowadzanie ludzi w błąd emotka To jak już robią konkursy, to niech nie wrzucają informacji o niech w dedykowanych gazetkach..



w moim mieście są 2 sklepy Tesco, i nigdy żadnego nie ma na liście konkursowej:( nie rozumiem, czemu są sklepy lepsze i gorsze, czy klienci są jacyś inni. Od czego to zależy? Kiedyś na fb na stronie Tesco spytałam, ale nie raczyli odpowiedzieć:(


bo są małe tesco -supermarkety i duże tesco-hipermarkety - pewnie wielkośc asortymentu zalezy od miasta w jakim są ulokowane sklepy czyli analogicznie w duzych miastach są hipermarkety bo ludzie więcej tam kasy wydają i stać ich na utrzymanie wiekszego sklepu emotka



No ok, tylko bliźniaczy sklep w Łomży zawsze bierze udział emotka

Zresztą, jak nasze Tesco jest wyeliminowane z konkursu to po co ta informacja konkursowa na całą stronę w gazetce TYLKO dla naszego miasta (gazetka na otwarcie)?

ps. chyba, że to pomyłka, bo otwarcie tesco było w ubiegły czwartek, a regulamin mógł powstać wcześniej emotka napisałam do agencji, może odpiszą... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5871201 Napisano: 06.06.2014 07:35:00 w TESCO konkursy
a ja się wkurzyłam, bo u mnie otworzyli TESCO, dostałam gazetkę, w której jest napisane: obowiązuje TYLKO w hipermarkecie O-ka. W środku informacja o konkursie, a mojego sklepu na liście brak! A zrobiłam zakupy.. To wprowadzanie ludzi w błąd emotka To jak już robią konkursy, to niech nie wrzucają informacji o niech w dedykowanych gazetkach.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5870095 Napisano: 03.06.2014 22:25:40 w Wkurza mnie...
koza.k90 napisał(a):

młoda mojej znajomej niedawno zadzwoniła po policje, bo matka nie chce jej puścić po 22 na imprezkę

i policja przyjechała bronić pokrzywdzonego dziecka

a smarkula ma chyba 12 czy 13 lat



Chyba do setki emotka

Ja też nie wierzę, że policja przyjechała. Chyba, że dziecko powiedziało, że matka bije, itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5870094 Napisano: 03.06.2014 22:24:17 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

Ogolnie nie ogladam takich programow, ale dzis wyjatkowo przykuła mnie "UWAGA". W zyciu zaden reportaz mnie tak nie wkurzył jak ten o facecie który pozwał swoich rodzicow o błędy wychowawcze. W jakimmy kraju żyjemy.
Rodzice przez 7 lat studiów oplacali mu mieszkanie, ale tylko kawalerke emotka i dawali tylko 100 zł na tydzień na życie emotka
I nie miał nawet na spodnie, bo rodzice dali mu 5 tysiecy i kazali kupić laptopa, a za kolejne motor, jak ten chciał książke.
Normalnie się poryczałam jak slyszałam wypowiedz matki tego niewdzięcznika

emotka emotka



biedny.. nosił białe t-shirty, a koledzy mieli kolorowe.. i miał laptopa tylko za 5tys.. i motor... przecież to taka trauma dla dziecka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5869425 Napisano: 02.06.2014 19:15:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nic.. zero.. cały rok jest beznadziejny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5867316 Napisano: 28.05.2014 16:04:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

Kurczę, przyszła mi odżywka z wizażu z zaleceniem: nakładaj przez 7 dni na całą długość włosów. Ja nie wiem, czy oni nie przewidzieli, że niektóre kobiety mają długie włosy? Odżywki tyle co kot napłakał, jak mam nałożyć na całe włosy to mi to w 3 dni pójdzie emotka Chyba pójdę obetnę włosy z 15 cm, żeby mi preparatu wystarczyło emotka



o tym samym pomyślałam, haha emotka Ja jestem po dwóch użyciach i już połowy nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5865879 Napisano: 24.05.2014 08:25:54 w Rossmann
Co to za rabat w Rossmannie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5855241 Napisano: 27.04.2014 23:03:53 w Czas na zmiany...
Strona wygenerowana w 0,570209 s

chociaż trwa to ze dwie minuty, ciągle mam na dole: Trwa łączenie z www7.smartadserver.com

ps. używam firefoxa Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5854971 Napisano: 26.04.2014 21:39:54 w Czas na zmiany...
pionas napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Czy ktoś z Was ma problemy z ładowaniem strony? Zacina się w połowie i trzeba odświeżać żeby otworzyła się do końca...

Tak pytam, bo jeszcze ze 3 tygodnie temu było u mnie ok emotka



dalej masz ten problem?



tak... Ale może to problem po mojej stronie... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5854263 Napisano: 25.04.2014 08:58:57 w Czas na zmiany...
Czy ktoś z Was ma problemy z ładowaniem strony? Zacina się w połowie i trzeba odświeżać żeby otworzyła się do końca...

Tak pytam, bo jeszcze ze 3 tygodnie temu było u mnie ok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5854254 Napisano: 25.04.2014 08:42:42 w Paragony
isiulka napisał(a):

rafal100 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

rafal100 napisał(a):

Może ma ktoś motocykl czy coś emotka i chciałby kupić castrol w Biedronce w zamian za inne zakupy



Kurde, ten castrol kosztuje 49 zł./5 l... emotka



o rany... nawet jeszcze nie byłam i nie sprawdzałam... bo motocykla nie posiadam, podejrzewam również że w mojej biedronce go nie będzie podobnie jak Heinekena i kilku innych rzeczy... a cena faktycznie powala... no nic w każdym razie gdyby ktoś był zainteresowany za kilka innych zakupów w zamian to zapraszam emotka

To może formumowa zrzutka ?:P 6 osób po 5 zł emotka nagroda i tak jest jedna na etap, chętni na PW albo fb emotka



a może być na fakturę na firmę? Czy musi być paragon?
Bo ja dzisiaj lecę po Castrol do dwusuwów (dwupak). Nawet nie wiem czy taki produkt wchodzi w grę, bo nie wiem o jakim konkursie piszecie emotka

aaa już wiem. To te "akcesoria motocyklowe" są po 32,99. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5852573 Napisano: 21.04.2014 21:01:15 w Wkurza mnie...
w środę skończyliśmy antybiotyk i krople na zapalenie ucha, a dzisiaj byliśmy na pogotowiu i co? Znowu zapalenie ucha ;( kiedy to się skończy ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5846250 Napisano: 06.04.2014 10:08:20 w Przedszkolaki i przedszkola :)
annaszura napisał(a):

Mój pięciolatek waży 27 i mierzy 128, wygląda szczupło



ale jaki wysoki!

My dostaliśmy już skierowanie do gastrologa dziecięcego, z powodu niedowagi i niskiego wzrostu. Lekarka przeanalizowała nasz wzrost, ja byłam ciągle na 50-75 centylu, mąż tak samo (mamy książeczki zdrowia z bilansami). Syn jest na 3. Mąż w wieku 4 lat był wyższy o 13cm niż synek. Nawet jego brat, urodzony w 29tygodniu ciąży (skrajnie wcześnie) był wyższy o 5 cm w takim wieku.

Wiem, że dzieci rozwijają się w swoim tempie, ale wolę sprawdzić czy coś jest nie tak, niż potem żałować, że nie sprawdziłam, prawda? emotka Tym bardziej, że pojawiła się nowa możliwość - celiakia. Ma ją moja siostra i moja babcia. Podobno ma podłoże genetyczne. Wiele rzeczy mogłoby na to wskazywać (zaparcia, wzdęcia, długo gojące się siniaki..), ale zobaczymy co wyjdzie po badaniach.
Zapiszę się do CZD w Warszawie, ale wcześniej pójdę prywatnie do lekarza, który tam pracuje. Może uda się badania zrobić na NFZ, ale na pierwszą wizytę iść prywatnie.. zobaczymy emotka

ale mamy jeszcze jeden kłopot: trzeci migdał. Mamy jakiegoś pecha. Byliśmy na kontrolnej wizycie po roku, bo syn miał przerośnięty (kilkanaście angin w ciągu 4 lat, spanie z otwartą buzią itd.), ale po leczeniu na szczęście się zmniejszył i na kontrolę mieliśmy przyjść po roku. A tu endoskopia nosowa pokazała, że znowu jest duży i przez to synek ma niedosłuch w prawym uchu (tzw. woda w uszach). Podobno przytyka ujście z ucha... I lekarz dał nam skierowanie do szpitala na zabieg, bo jego zdaniem nie da się nic zrobić leczeniem, chociaż możemy próbować. Tylko taki niedosłuch może się powiększać, przez co może mieć problemy z normalnym rozwojem.

I teraz nie wiem, wycinać czy próbować leczyć? Strasznie boję się tego zabiegu emotka Czy są tu mamy, które wycinały dzieciom migdałka?? Doradźcie kochane, bo ja jestem w kropce. To miała być kontrolna wizyta, na której miało być wszystko dobrze, a tu od razu skierowanie.. brrr emotka Wyświetl w wątku >>
0 0