Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#3864057 Napisano: 14.11.2010 05:16:12 w Wkurza mnie...
zawsze będziecie mogli sprzedać paragonu komuś, kto wygrał nie kupując szamponu emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3863979 Napisano: 14.11.2010 04:49:18 w Paragony
zacytuję z tematu Szukam:

jaspeer napisał(a):

edith napisał(a):

Szukam odpowiedzi na pytanie czy przy odbiorze domówki będą żądac kodu i paragonu bo niewiem czy trzymac?? emotka


mogą chcieć do wglądu... nawet w regulaminie o tym napisali emotka



jednak jak jest w praktyce - nie mam pojęcia.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3863931 Napisano: 14.11.2010 04:28:06 w Wkurza mnie...
mój najczęsciej odwiedzany temat emotka

wkurza mnie ludzka zachłanność: oby więcej wygrać! Wszystko! Aby inni nie mieli!! Wygram 5 zestawów kosmetyków w jednym konkursie, 3 wycieczki. Nie dzielę się z nikim! Wszystko będzie moje i tylko moje!

Przykro mi się robi jak to widzę emotka Na szczęscie rodzice nauczyli mnie trochę innych zasad.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3863920 Napisano: 14.11.2010 04:23:21 w Paragony
drogie te szampony... przyjedź do mojej mieściny, u mnie taniej kupisz emotka

a tak na marginesie - zachłanność ludzka nie zna granic.. po co startować w konkursie jak się nie spełnia warunków? I w taki sposób zabrałaś nagrodę komuś, kto chciał ją uczciwie wygrać.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3863906 Napisano: 14.11.2010 04:17:54 w Pomocy!!!!
dorota19791 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

ja dzisiaj będę dawała zdjęcię mojego synka.. Nie wiem jaki bład, a dałaś skany książeczki??

mi to w ogóle mogą nie przyjąć, bo ja mam dwa adresy podane na pierwszej stronie.. no ale co zrobię, że wynajmowaliśmy mieszkanie - i taki wpisali mi w szpitalu (nie wiem po co?), potem wpisałam taki gdzie zameldowany jest mój Synek..


i przyjelo?
tak dalam zdjecie ksiazeczki



tutaj też napisze, że dostałam dwa maile: pierwszy to o tym, że zgłoszenie nie spełnia warunków, a drugi to:

Dziękujemy za udział w konkursie Bilans Dwulatka. Twoje zdjęcie wkrótce znajdzie się w galerii zbilansowanych dwulatków.
Gdy tylko moderator je zaakceptuje otrzymasz e-mail z adresem internetowym do swojego zdjęcia.
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3863859 Napisano: 14.11.2010 03:52:16 w Pomocy!!!!
nie wiem, własnie skanuję książeczkę ;d Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3863851 Napisano: 14.11.2010 03:48:56 w Pomocy!!!!
ja dzisiaj będę dawała zdjęcię mojego synka.. Nie wiem jaki bład, a dałaś skany książeczki??

mi to w ogóle mogą nie przyjąć, bo ja mam dwa adresy podane na pierwszej stronie.. no ale co zrobię, że wynajmowaliśmy mieszkanie - i taki wpisali mi w szpitalu (nie wiem po co?), potem wpisałam taki gdzie zameldowany jest mój Synek.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3862834 Napisano: 14.11.2010 08:43:35 w Pomocy!!!!
jak wstawić avatar?? Nie mogę znaleźć podobnego tematu - pewnie przeoczyłam.. Daję linka z URL (z imageshacka) i wyskakuje błąd.. może ktoś pomoże lub chociaż podrzuci linka do instrukcji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3862827 Napisano: 14.11.2010 08:39:04 w Wkurza mnie...
wkurza mnie:

* brak maskary na loreal - dzisiaj 20 dzień klikania w jedną z trzech.. Może ktoś ma patent na to?

* użytkownicy proszący o głosiki bez rewanżu.. Bo: nie mam czasu na klikanie, a chcę wygrać, bo mi zalezy, bo to i tamto.. No przepraszam - ja poświęcam swój czas to czasami warto się odwdzięczyć.. Ile to można bezinteresownie kilkać? Ja też zbieram głosy na swoje konki i zawsze się rewanżuję..
Chociaż: może to jest sposób na głosy? Branie na litość?

* wkurza mnie mąż, bo zaraz wybywa z domu (niby siła wyższa, ale i tak wkurza..)a my musimy się kisić (ospa)

* wkurza mnie to, że nie mogę się wyspać.. o to mnie wkurza najbardziej! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3862475 Napisano: 13.11.2010 09:19:59 w PODZIĘKOWANIA
Dziękuję użytkowniczce radosna za kod na pampersiaki emotka już wykorzystany. Bardzo się przydał. Dziękuje, dziękuje z całego serducha! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3860554 Napisano: 13.11.2010 08:26:00 w Wkurza mnie...
tak.. to jednak ospa.. No to dwa tygodnie siedzenia w domu emotka

a już myślałam, że to jednak nie to, bo za mało krostek, bo temperatury brak.. Dzisiaj jest gorzej emotka A juz miałam plany na dzisiaj..

No nic, są też plusy - przejdzie w wieku dwóch lat to nie przejdzie w przedszkolu.. I tak jestem na wychowawczym jak na razie, jak wrócę do pracy może być kiepsko z urlopem.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3858870 Napisano: 12.11.2010 02:47:14 w Wkurza mnie...
hej monisia.. każda z nas ma chwilę słabości i poczucia beznadziejności.. Ja też nie mam zazwyczaj z kim pogadać, bo każda koleżanka ma swoje sprawy, a mąż.. nie zrozumie kobiety i bagatelizuje często moje problemy..

Wiesz co mi sprawia największą przyjemność? Wyjście z domu - czy to na zakupy, czy choćby posiedzieć na ławce, albo z siostrą na piwo. Wyjść, zapomnieć o szarej codzienności, oderwać się - później wracam jak nowo narodzona i cierpliwości do dziecka równiez mam więcej emotka

A w ogóle - skoro dzieciaczki śpią to może rzeczywiście zamknij się w łazience i popłacz? Również będzie lepiej i lżej na serduchu emotka Trzymaj się, będzie wszystko dobrze! <przytul> Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3857610 Napisano: 12.11.2010 07:37:41 w Rossmann
nie zmieniaj przeglądarki, tylko odblokuj wyskakujące okienka. U mnie w Operze było domyślnie ustawione - zablokowane emotka
Odblokowałam (preferencje dla tej witryny) i poszło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3856695 Napisano: 11.11.2010 07:13:15 w Paragony
hej, ja się wtrącę.. Może nie potrzebne było podawanie danych, ale wystarczy wpisać w google Cayenne i się same wyświetlą.. Nie bronię, nie oceniam.. ale te dane są na prawdę łatwo dostępne w sieci...

ps. w temacie - ktoś się pytał o paragon ze stokrotki, wysłałam pw i cisza... ?

ja tam nie biorę udziału w żadnych loteriach, a głównie tam robię zakuoy - z chęcią oddam za darmo jak będzie pasował. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3854897 Napisano: 11.11.2010 11:08:16 w Pomocy!!!!
moonfairy napisał(a):

http://www.facebo...p;id=100000585222016

potrzebuje głosa....
ludzie z e-konków zrobili mi konkurencję emotka
jest mi przykro jestem smutna, czuję sie oszukana i zniesmaczona.
i jak tu fałszywych kont nie zakłądac
buuu


i ode mnie z komentarzem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3854253 Napisano: 11.11.2010 08:25:23 w Rossmann
a uzupełniłaś hobby? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3854173 Napisano: 11.11.2010 07:44:25 w Rossmann
sayen napisał(a):

Witam mam pytanko?
Czy komuś też zdjęcie zmieniło numer w beabydream?
Bo do wczoraj miałam 719 a dziś 728
Czy jest coś nie tak?
Boje się że straciłam wszystkie głosy emotka



mi zmieniło ale przedwczoraj. Miałam 2009 teraz 2026 emotka Mam nadzieje, że głosy nie przepadły.. W sumie, logowałam się u siostry wczoraj, która głosowała na mojego synka wcześniej na nr 2009. I teraz z nowym numerem, chcąc oddać głos było głosowałeś już na to zdjęcie czy coś takiego, to znaczy, że góosy liczą do zdjęcia..

ps. jestes pewna, że zmienili Ci dzisiaj a nie wcześniej? Mi zmienili we wtorek rano bodajże i czytałam tutaj wpisy innych użytkowniczek, że im też pozmieniali emotka Dzisiaj jest ten sam numer co wczoraj. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3853374 Napisano: 10.11.2010 08:08:32 w Rossmann
ja wzięłam tylko jeden, chciałam drugi dla mamy i powiedzieli, że nie mogą dać.. Musiała iść osobiście emotka

Prezerwatywy nie dostałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3852427 Napisano: 10.11.2010 03:44:19 w Rossmann
ja tez mam pytanie. Czy ilość prezentów w drogerii jest ograniczona? Nie chodzi mi o kupony, bo takowy mam, ale będę mogła iśc dopiero w piątek po południu.. Czy może się zdarzyć, że nie będzie prezentu? Czy kupon = prezent i musi być? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3851828 Napisano: 10.11.2010 12:34:45 w Rossmann
joan napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Mexx - bez paragonu. Czyli muszę z dowodem? Czy wysyłają jakiś kod?

Pytam, bo ja będe musiała ewentualnie i z dowodem i z aktem ślubu emotka bo dowód mam na panieńskie nazwisko, no ale mam i gram już na męża emotka
Mam nadzieje, że nie zrobią mi nigdzie problemu jak przyjdę ze świstkiem emotka


Odbiór zawsze z dowodem osobistym. Najlepiej z mężem przyjdź, akt ślubu nie zaszkodzi emotka



tzn. ja grałam jako ja, ale na nazwisko inne niż w dowodzie, wezmę więc akt ślubu. Wszystkie pozostałe dane się zgadzają. Mąż ze mną nie pójdzie na pewno emotka nie lubi wycieczek po sklepach.. Dziękuję za informację.
Wyświetl w wątku >>
0 0