Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#3946694 Napisano: 10.12.2010 09:03:55 w Wkurza mnie...
kochaniutka napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

własnie mi Syn pomalował monitor.. dobrze, że ołówkiem.. musze kupić jakąs piankę do zmycia tego.. ;|


kup tego różowego ajaxa:D ołówek schodzi w moment. emotka Mi syn pomalował kiedyś meble i lustra ołówkami i kredkami do oczu:) byłam w szoku jak wszystko pięknie poschodziło ( ale tylko ten różowy działa) .



a tym różowym ajaxem mogę przelecieć monitor LCD? emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3946643 Napisano: 10.12.2010 08:45:27 w Wkurza mnie...
własnie mi Syn pomalował monitor.. dobrze, że ołówkiem.. musze kupić jakąs piankę do zmycia tego.. ;| Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3945679 Napisano: 09.12.2010 07:29:27 w Wkurza mnie...
merynosek napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

a mnie wkurza- brak wygranego qada badz nawigacji z lidla, zadnego jeepa z carrefoura, niewygrane bony z vanisha w leclercu i intermarche, ekspressu o kawy z carrefoura a dzis jeszcze widze ze nie wygralam telewizorka w realu emotka
cos ostatnio nadeszly ciezkie czasy emotka emotka


to samo!
co prawda cudzy pech nie pociesza ale...w towarzystwie raźniej troszkę!
nawet pocieszyć Cie nie umiem bo deprechę mam emotka


jezeli Was to pocieszy, to ja też nic nie wygrałam... emotka


To ja trochę pocieszę... Grałam zawzięcie na FB Samsung o torbę. Wygrałam - radocha duża. Dzisiaj kurier przywiózł wygraną... PORAŻKA!



widziałam na ich tablicy... No nie wiem o co Ci chodzi.. spakuj pięknie w papier, zawiąż kokardę i sprezentuj np. teściowej emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3945657 Napisano: 09.12.2010 07:26:33 w Rossmann
kacia napisał(a):

no tyle osob wygrało w tym Bjouris a ja nawet tego nie ...



no ja neistety tez nie mogę dołaczyć do grona posiadaczy żelu.. widziałam w MDW wpisy 3 żele z Rossnetu czy więcej.. spoko, ja grałam tylko raz i niestety nie udało się emotka
chyba założę sobie kolejne konta na SIEBIE i zacznę grać w tym konkursie świątecznym, to może będe miała jakieś szanse.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3945645 Napisano: 09.12.2010 07:23:39 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

a mnie wkurza- brak wygranego qada badz nawigacji z lidla, zadnego jeepa z carrefoura, niewygrane bony z vanisha w leclercu i intermarche, ekspressu o kawy z carrefoura a dzis jeszcze widze ze nie wygralam telewizorka w realu emotka
cos ostatnio nadeszly ciezkie czasy emotka emotka


to samo!
co prawda cudzy pech nie pociesza ale...w towarzystwie raźniej troszkę!
nawet pocieszyć Cie nie umiem bo deprechę mam emotka


jezeli Was to pocieszy, to ja też nic nie wygrałam... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3944188 Napisano: 09.12.2010 12:05:29 w Wkurza mnie...
slicznotaem napisał(a):

a ja się wkurzyłam sama na siebie- że nie mam czasu siedzieć w necie i wyłapywać fajnych konków smsowych,co można było np.kombinezony dla dzieci wygrać emotka emotka emotka emotka emotka emotka


ja też.. przydałby mi się kombinezon dla dziecka na zimę.. no ale trudno..
ps. ten konkurs był w bazie? Z reguły nie patrzę na te smsowe.. do wczoraj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3943671 Napisano: 09.12.2010 10:03:32 w Rossmann
olciazzz napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

jeszcze raz zapytam: czy ktoś już odebrał zestawy babydream? emotka


przecież można dopiero od 14.12 emotka


ooo kurde.. a mi się pomyliło i coś sobie ubzdurałam, że od 6... emotka

Wybaczcie.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3943667 Napisano: 09.12.2010 10:02:31 w Wkurza mnie...
mosia29 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

wkurza mnie to, że w całym moim mieście nie ma ani jednego kodu lecha.. Albo nikt nie słyszał, albo się skonczyły.. Skąd ci ludzie mają kody na sprzedaż? To nie fair.. emotka




Też tak mam....mała mieścina i nigdzie nawet o kodach nic nie wiedzą.Panie w sklepach robią takie oczy emotka jak o kody pytam.



no własnie.. tylko skąd ten handel na Allegro?? emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3943578 Napisano: 09.12.2010 09:39:44 w Wkurza mnie...
wkurza mnie to, że w całym moim mieście nie ma ani jednego kodu lecha.. Albo nikt nie słyszał, albo się skonczyły.. Skąd ci ludzie mają kody na sprzedaż? To nie fair.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3943565 Napisano: 09.12.2010 09:34:45 w Rossmann
jeszcze raz zapytam: czy ktoś już odebrał zestawy babydream? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3943528 Napisano: 09.12.2010 09:25:29 w Pomocy!!!!
pola731 napisał(a):

Hej emotka
może ktoś mi podpowie - wczoraj zakładałam z koleżanką konto na Facebooku dla niej - przeszła wszystkie etapy poza weryfikacją konta - wpisała numer telefonu , przyszedł kod - ale po wpisaniu go pokazuje ,że jest niepoprawny.... nie ma opcji , by poprosić o nowy kod ?
wciąż wyskakuje to samo okienko , i wciąż pokazuje brak zgodności - może ktoś z Was spotkał się z czymś takim i pomoże rozwiązać problem ?



a ja nie wpisywałam nigdzie numeru telefonu.. kliknęłam tylko w kod aktywacyjny na maila i to wszystko.
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3943519 Napisano: 09.12.2010 09:23:03 w Rossmann
nineczka17 napisał(a):

becia1973 napisał(a):

kto ma adres meilowy do złożenia reklamacji w rossmanie - a może telefon ?????


Monika Kolińska

koordynator Skarb, konkursy

monika_kolinska@rossmann.com.pl



wysłałam maila w poniedziałk i na jeden adres i na drugi i ciszaaaaaaa.. Rozumeim, że są zasypywani mailami, ale ile czeka się na odpowiedz? emotka

ps. odebrał ktoś zestawy Babydream?
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3941731 Napisano: 08.12.2010 05:58:33 w Wkurza mnie...
nawigacji też nie mam.. nawet nie grałam.. z chęcią przygarnę na pocieszenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3941698 Napisano: 08.12.2010 05:49:59 w Wkurza mnie...
aneczkar10 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

...
konkurs smsowy
sms: jakie ubranko ma papa smerf?

ja: niebieskie..

no i pustka na koncie... emotka emotka


tez tak dzis miałam emotka



i to samo pytanie??
Mój pierwszy konk smsowy (no, oprócz kinder delice, ale to formalność) i od razu klapa... Porażka... Achh durna jestem
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3941672 Napisano: 08.12.2010 05:44:42 w Wkurza mnie...
...
konkurs smsowy
sms: jakie ubranko ma papa smerf?

ja: niebieskie..

no i pustka na koncie... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3941431 Napisano: 08.12.2010 04:31:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
taleksander napisał(a):

ma kto najnowsze Dobre RAdy? Jest coś o konkursach Eco i na hasło? A dalsza część wygranych z hitu kosmetycznego?


ja mam. z hitu jest o kremach vichy i żelu dove emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3939681 Napisano: 08.12.2010 08:50:04 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
barbara1910 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Znów zdarzają się na stronie e-konków przekierowania bez ostrzeżenia na niemieckojęzyczne strony emotka

Żeby później nie było lamentów, jak znów Google zablokuje stronę, jako stanowiącą zagrożenie:
ale to nasz długoletni partner, nie rozumiem, co się mogło stać?! emotka

mam to samo
chochliczka napisał(a):

Prosze Adminow o pomoc,wszedzie totalny syf w moje dzisejsze wygrane nie chce sie az wchodzic,a do tego wszedzie widze tylko posti i posti,juz az mi sie chce rzygac od tego emotka emotka emotka


admin zapomnial o porzadkach emotka



no adminie - Święta idą, czas zacząć sprzątać emotka

ps. można by było podzielić konkursy na: wybierane przez jury lub na głosy.. Wiedziałabym, które omijać emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3939656 Napisano: 08.12.2010 08:39:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
goralecka napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

mam pytanie, tak z ciekawości: czy uważacie, że spamowanie powinno dyskwalifikować z konkursu, czy nie? Chodzi mi o konkursy na FB: Toshibobranie i Unity Line.. Wszystko jest na tablicy, dość nisko emotka
http://www.facebook.com/Toshiba.Polska
http://www.facebook.com/pl.unityline

odpowiem, że sama nie wiem co o tym myśleć, czy to fair czy nie fair.. Może ktoś wyrazi swoje zdanie i coś się zacznie dziać na naszym forum? Jakas rozmowa..? Nudzi mi się..


ja udział w Toshibobraniu brałam, spam dostawałam i uważam, że to powinno dyskwalifikować. Co innego jak wysyłasz do znajomych prośbę o głosy. Jak tutaj na e-konkach ktoś obcy przysyła do nas swój link tez mówimy, że spamuje więc nie widzę powodów by w konkursach miało być inaczej.



Może ktoś jeszcze się wypowie?? Jestem świeżynką na forum i w konkursach i zastanawia mnie Wasza opinia, czy to jest zgodne z duchem fair play emotka ?
Sama nie stosuję takich taktyk, ale może warto, skoro przynoszą one uczestnikom konkursów wygraną...? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3939152 Napisano: 07.12.2010 09:57:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
goralecka: i wygrałaś coś?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3939108 Napisano: 07.12.2010 09:48:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
mam pytanie, tak z ciekawości: czy uważacie, że spamowanie powinno dyskwalifikować z konkursu, czy nie? Chodzi mi o konkursy na FB: Toshibobranie i Unity Line.. Wszystko jest na tablicy, dość nisko emotka
http://www.facebook.com/Toshiba.Polska
http://www.facebook.com/pl.unityline

odpowiem, że sama nie wiem co o tym myśleć, czy to fair czy nie fair.. Może ktoś wyrazi swoje zdanie i coś się zacznie dziać na naszym forum? Jakas rozmowa..? Nudzi mi się..

Wyświetl w wątku >>
0 0