Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#3955877 Napisano: 13.12.2010 08:24:44 w PODZIĘKOWANIA
dobra.. muszę przemysleć co tu napisać.. niestety, do pierwszego miejsca zabrakło mi 1 głosu (tak tak jednego.. emotka ), ale drugie miejsce też jest ok emotka
Jeżeli kogoś pominę to przepraszam, nie gniewajcie się emotka
baaaaaardzo chciałabym podziękować piotroncia i zuzkaa i keti(tej od Sylwestra emotka )za szybki odzew i pomoc.. taką bezintereoswną.. az mi głupio do tej pory - jeżeli byście kiedyś czegoś potzrebowały, to proszę dajcie znać - ja się zrewanżuję baaaardzo chętnie, dla takich osób jak Wy nawet podwójnie, potrójnie! Wiem, że jeszcze kilka osób mi pomogło, ale nie chce mi się sprawdzac 36 stron w skrzynce.. jednak dziękuję każdemu kto dołożył cegiełkę do moich butow emotka
baaaaardzo dziękuję dziewczynom z FB (i dwóm mężczyznom), wiem, że są tutaj, ale nie kojarzę nicków. Nie będę podawała nazwisk, napiszę na tablicy.
Wszystkim baaaardzo serdecznie dziękuję emotka Na prawdę! Z całego serduszka! I uprzedzam, że jesli komuś coś obiecałam, to dotrzymam słowa, tylko ok południa jak mój Synek pójdzie spać, bo teraz muszę Jemu dużo czasu poświęcić i mam zamiar wyjść potarzać się w sniegu emotka
(chyba, że coś pilnego to piszcie teraz, z doskoku będę się rewanżować)

Dziękuję bardzo wszystkim, któzy pomogli. Nigdy nie dostawałam takiej bezinteresownej pomocy.. Siedziałam na kilku forach, a dopiero na tym przekonałam się, że można na kogoś liczyć emotka JEstem tylko zła, że wszyscy jesteście rozsiani po całej Polsce, bo z kilkoma osobami z wielką chęcią spotkałabym się w realu! (na piwie emotka )

Jeszcze raz diziękuję! I przepraszam kilka osób za spam w skrzynce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3955581 Napisano: 12.12.2010 10:45:47 w Pomocy!!!!
pregrywam 4 głosami.. jeszcze 20min.. pomóżcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3955419 Napisano: 12.12.2010 09:32:15 w Pomocy!!!!
Proszę, pomóżcie bo przegrywam..
poproszę o lajka o tu:
http://www.facebo....580910.286269055386

jeżeli nie działa, najpierw trzeba polubić o tu:
http://www.facebook.com/DeeZeepl?ref=ts

odklikam wszystko i obiecuję, że już nigdy, ale to nigdy nie będę zbierała głosów.. Pomóżcie tylko jeden jedyny raz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3955045 Napisano: 12.12.2010 08:10:34 w Wkurza mnie...
aka napisał(a):

że wszystkie prawie świąteczne konkursy są na przepisy i życzenia, zero inwencji twórczej ci organizatorzy nie mają, i tak już od paru lat emotka



i wszystkie są na lajki, głosy... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3954479 Napisano: 12.12.2010 05:59:08 w Wkurza mnie...
barbara1910 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Wkurza mnie wizaz.pl. Zostalam zbanowana z powodu tworzenie niby nowych kont do głosowania. Z tym, że wcale nie tworzyłam takowych ;( Jak to wyjaśnic?


ten portal jest bardzo durny,wiele osob blokuja bezpodstawnie odkad siegam pamiecia emotka


ten portal jest dziwny z wielu powodów, ja sama dostałam tam ostrzeżenie, bo:
napisałam post, czy mogę wstawić linka - nie wstawiając go oczywiście.. zaraz ostrzeżenie, że spamuję, powód: link do konkursu (że hę?).. Nie można prosić o głosy, gdzie jest coś do wygrania - jak się nie zapłaci..

to w takim razei, dlaczego mozna wstawiać w stopkę linki do konkursów wizażowych? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3954430 Napisano: 12.12.2010 05:45:51 w Wkurza mnie...
agusia147 napisał(a):

Cholerka, a znacie jakiś e-mail na który można im wysłać moje zdanie na ich temat?


redakcja@wizaz.pl
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3954404 Napisano: 12.12.2010 05:40:51 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

agusia147 napisał(a):

swibek napisał(a):

agusia147 napisał(a):

A ja dalej wnerwiona na wizaż


emotka o dobrze, że mi przypomniałaś.. już go usuwam ze stopki.. emotka żeby Cię nie drażnił.. i mnie też!! emotka


Dzięki emotka I tak mnie wnerwia! Po prostu dobija mnie ich chamstwo!



chamstwo najlepiej zwalczać chamstwem :d napisz im co o nich sądzisz, to od razu będzie lepiej..
a tak na marginesie - zanim się kogos o cos oskarży, to trzeba mieć dowody a nie własne widzimisię emotka



żeby źle nie zabrzmiało - to było o wizażu.. oskarżyli cię o kilka kont, tylko na jakiej podstawie? Można głosować co 5min, bez rejestracji, czyli jedna osoba może oddać spooooooro głosów w ciągu doby emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3954381 Napisano: 12.12.2010 05:32:29 w Wkurza mnie...
agusia147 napisał(a):

swibek napisał(a):

agusia147 napisał(a):

A ja dalej wnerwiona na wizaż


emotka o dobrze, że mi przypomniałaś.. już go usuwam ze stopki.. emotka żeby Cię nie drażnił.. i mnie też!! emotka


Dzięki emotka I tak mnie wnerwia! Po prostu dobija mnie ich chamstwo!



chamstwo najlepiej zwalczać chamstwem :d napisz im co o nich sądzisz, to od razu będzie lepiej..
a tak na marginesie - zanim się kogos o cos oskarży, to trzeba mieć dowody a nie własne widzimisię emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3953825 Napisano: 12.12.2010 02:41:01 w Wkurza mnie...
wkurzam się, bo znowu zaangażowałam się w konkurs klikany.. ale tak bardzo marzą mi się nowe buty na zimę emotka i już nie mam kogo prosić o głosy.. Może ktoś ma jakąś propozycję, gdzie - oprócz naszego forum - można prosić o lajki.. Nie chcę spamować niewinnych ludzi na FB emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3953444 Napisano: 12.12.2010 01:00:45 w Wkurza mnie...
agasiamazur napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Zauważcie, że na wizażu wygrywają głównie wizażanki z jakimś stażem.. W ostatnim konkursie Garniera nie wygrał nikt stąd (mi się udało, ale jestem tam od 4 lat.. ;|)

ps. ja nie biorę udziału w tym konkursie, bo nie lubię takich gdzie mozna głosowac kilkanaście razy..




woo to ja aż 5 lat stażu nawet nie wiedziała ale nigdy nie brałam udziału w konkursie, z tego co czytam to nie warto, bo nie wiesz kiedy ci podziekują .

ja pierwszy raz coś tam wygrałam emotka Nie wiem czy trzeba mieć długi staż, ale zauwazyłam, że nikogo z jednym - akurat konkursowym wpisem - nie wybrali.. Odpowiedzi były fajne.. No nie wiem, nie chcę nic sugerować, ale podejrzewam, że nie uda Ci się wytłumaczyć..

Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3953384 Napisano: 12.12.2010 12:43:01 w Wkurza mnie...
Zauważcie, że na wizażu wygrywają głównie wizażanki z jakimś stażem.. W ostatnim konkursie Garniera nie wygrał nikt stąd (mi się udało, ale jestem tam od 4 lat.. ;|)

ps. ja nie biorę udziału w tym konkursie, bo nie lubię takich gdzie mozna głosowac kilkanaście razy.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3950770 Napisano: 11.12.2010 02:53:29 w Wkurza mnie...
meeyka napisał(a):


ja z moją nie mam problemów, ona jest lekomanką i uwielbia wszelkie syropy emotka



mój ostatnio też.. dziwię się, bo tak Mu tran pozmakował, że mnie mdli - a On pije i łyżeczkę oblizuje..
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3950739 Napisano: 11.12.2010 02:42:30 w Wkurza mnie...
u nas na biegunke - tylko marchwianka.. zbija wszystko.. I jeszcze węgiel w kropelkach..

Tak czy siak - lekarz powinien zbadac maluszka, bo takie dzieci szybko się odwadniają..

ps. i po co my składki opłacamy zdrowotne? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3950653 Napisano: 11.12.2010 02:10:38 w Wkurza mnie...
powiem Ci, że mój miał okropnie zaropiałe oczka, to skończyło się antybiotykiem.. nie miał biegunki.. Doktor stwierdziła anginę i zapalenie zatok (stąd ta ropka w oczach) i niestety - inf. bakteryjna, domowe leczenie nie pomoże.. emotka
Poczekaj aż będzie druga zmiana i jeszcze raz jedź do lekarza Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3949882 Napisano: 11.12.2010 08:47:27 w Rossmann
mia napisał(a):

krycha6337 napisał(a):

czy jest jakies info o prezencikach - próbkach?


Tak:
do konca roku juz nie bedzie prezentów. teaz bedzie podsumowanie roku. kto odbierał wiecej niż jeden prezent . kto sie loguje z jednego IP na wiele kont w rosssnecie emotka


Tak.. i kto korzuysta z Neostrady, która ma zmienne IP - od razu zostanie wykreślony z listy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3948470 Napisano: 10.12.2010 05:17:51 w Wkurza mnie...
chciałam wziąc udział w konku smsowym Scooby Do... Dorwałam jakiś stary telefon męża (Siemens A50), bo w moim - tez nie najnowszym, ale ma chociaz kolorowy wyświetlacz - jest numer firmowy i nie chce mi się ciągle kart przekładać..

Wpisałam sobie treść smska, czekan na 18 biorę wyślij a tam mi się coś wyłaczyło, potem zamiast wysyłania pokazała się 1 godzina itd.. i minęła 18.02.. i kij z tym.. nie wysłałam.. Mogłam się najpierw nauczyć obsługi bo w życiu nie miałam Siemensa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3947286 Napisano: 10.12.2010 11:59:02 w Wkurza mnie...
mio napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

mio napisał(a):

ze krece grzejnikami we wszystkie strony a oni po prostu NIE grzeją! emotka
lodowate grzejniki czy juz jest AŻ tak cieplo zeby przestac grzac?? emotka



może się zapowietrzyły?


tez tak myslalam ale wszystkie 5 w całym domu emotka



to nie wiem, może jakaś awaria rur w mieście? U nas ostatnio było ogłoszenie, że będą wymieniać usskodzoną rurę i niektóre osiedla były niecałą dobę bez ciepłej wody i ogrzewania..
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3947214 Napisano: 10.12.2010 11:45:13 w Wkurza mnie...
mio napisał(a):

ze krece grzejnikami we wszystkie strony a oni po prostu NIE grzeją! emotka
lodowate grzejniki czy juz jest AŻ tak cieplo zeby przestac grzac?? emotka



może się zapowietrzyły?
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3946756 Napisano: 10.12.2010 09:21:52 w Wkurza mnie...
*tam miało być czasów.. nie stawiam ó na końcu zdania jakby co emotka

ok, zaraz wytrę Clinem. Dzięki bardzo za radę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3946746 Napisano: 10.12.2010 09:17:42 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

spróbuj zwykłym płynem do mycia szyb najpierw - ja mam Clina i jest ok


a mogę Clinem.. Mój monitor nie pamięta czasó kiedy był umyty, bo zawsze obiecuję mu, że kupię jakieś ściereczki czy inne pierdółki.. i zapominam.. ;|

nineczka - nie dostałaś jeszcze za listopad? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0