Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#3967144 Napisano: 16.12.2010 12:02:36 w Wkurza mnie...
fryz napisał(a):

taaga20 napisał(a):

fryz napisał(a):

merynosek napisał(a):

I wkurza mnie mąż, który najlepiej potrafi krytykować siedząc przed TV... A sam się nie ruszy emotka emotka emotka emotka emotka


Chyba mamy tego samego faceta... emotka


schowajcie im piloty ... niech poszukają parę godzin ...się powkurzają sami na siebie emotka


raz tak zrobilam to afera, placz i prawie stan depresyjny emotka kilka miesiecy walczylam o to aby wyniesc telewizor z sypialni emotka



U mnie jest to samo emotka Pan wraca z pracy i Pan musi odsapnąć..
przecież ja odpoczywam z dzieckiem, normalnie 24 godziny na dobę czystego relaksu emotka
W zimę Mu wybaczam, bo ma duzo pracy, ale tak to drzemy się regularnie emotka I tak Go kocham.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3966949 Napisano: 16.12.2010 11:17:09 w Wkurza mnie...
dobra.. wkurza mnie zastój konkursowy ;(
nic, po prostu nic nam nie wpada.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3966893 Napisano: 16.12.2010 11:03:45 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

dzasmina napisał(a):

Wkurzyłam się, bo miałam najszerszy zamiar dziś podgonic ze świątecznymi porządkami, ale rano chciałam spr wyniki i godzinka mi uciekła (a to tylko 5 min miało byc), a teraz tak mnie głowa rozbolała, że muszę czekac aż apap zacznie działac emotka I chciej tu dobrze emotka


Mnie bolała głowa i położyłam się na 5 minut o 8..wstałam o 11.30.Teraz musze napić się akwy,więc znowu nic nie robie..Koszmar.Wypije akwe i kompa wyłacze,bo skonczy sie,ze obiadu nawet dziś nie zrobię:)



:D ja wczoraj ogarnęłam w 1/3 kuchnie.. ciągle wymyślam sposoby jak uniknąć sprzatania.. Dzisiaj miałam popsrzątać od rana, ale przecież już 12 a ja nic... emotka
byliśmy na dworzu..
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3963405 Napisano: 15.12.2010 10:23:24 w Wkurza mnie...
judyta74 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy klikane.. Jak coś wygrać na głosy czy lajki mając małe dziecko? emotka



dlatego ja nie bawie sie w klikane- trudno


tylko akurat w klikańcach sa najlepsze zabawki - moim zdaniem.. np. na ebobasie.. Tylko konkurencja trochę za mocna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3963124 Napisano: 15.12.2010 09:14:51 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie konkursy klikane.. Jak coś wygrać na głosy czy lajki mając małe dziecko? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3962571 Napisano: 14.12.2010 10:15:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

meeyka napisał(a):

joan napisał(a):


Boję się, czy oni aby czegoś nam nie kotwiczyli podprogowo przy tej a'la hipnozie emotka


PIJ TYLKO POSTI... INNE HERBATY TO POPLUCZYNY... POSTI TO NEKTAR BOGOW

zobaczycie, teraz wam lipton przestanie smakowac emotka


Chachacha, obyś się myliła... I tak pijam tylko Dilmah, nie ma bata!



a ja tylko taką fioletową z Biedronki emotka

ale powloi przestaje mi smakować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3962478 Napisano: 14.12.2010 09:50:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

swibek napisał(a):

no tak.. emotka już jest jedna nagroda ponad normę.. jeden człek, jedna głowa, jedna du..pa i jedna nagroda!! emotka dobrze, że ręce i nogi dwie.. emotka można szybciej biegać i smsy słać (na dwie ręce)


Trudno powiedzieć, co warto uznać za grę fair, a co za zachowanie niemoralne. Moim zdaniem, póki ktoś gra zgodnie z regulaminem, nie można mieć do niego pretensji. I nie mam żalu do tych, co hurtowo zgarniali herbatki Posti, bo mnie cieszy, że ma mi kto herbatę zaparzyć na każde zawołanie emotka



posti.. kolejna wielka porażka w moim konkursowym świecie.. patrzyła, patrzyłam i nic.. a jak coś wypatrzyłam to wróżka kazała dalej lampić się w monitor..
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3962463 Napisano: 14.12.2010 09:47:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
pola731 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

joan napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

ojj ja zawsze tak niezrozumiale piszę emotka Wybaczcie.
Na przykład: 5 żeli z Rossmanna.. Chodzi mi o takie hurtowe ilości dla jednej osoby.. Ja nie napisałam, że to nie fair, tylko co o tym myślicie? Może to całkiem naturalne? emotka


Hmmm, akurat w tym nie brałam udziału i nie znam regulaminu... I zależy, co dla kogoś jest ilością hurtową - jeśli np. mamy konkurs, gdzie wygrywa 10 pierwszych SMSów i ktoś się wstrzeli 2x w wygraną, czy to można nazwać wygraną hurtową?



Może zły przykład dałam z Rossmannem, bo tam trzeba pokazać dowód przy odbiorze, co niejako eliminuje wygrane na jedną osobę..

Musze się zastanowić nad sformułowaniem pytania emotka



hurtem nazwałabym wieeeeeelką ilość maszynek do makaronu wygraną przez jedną osobę - tyle ,że tam trzeba było wysyłać kody z opakowań ,więc musiała zrobić niemałą inwestycję w papier Mola ... więc do Twojego pytania to też nie jest dobry przykład

ale już np błyszczyki Rimmela na fb ...czy mascary



albo stringi Kinga
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3962437 Napisano: 14.12.2010 09:39:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

ojj ja zawsze tak niezrozumiale piszę emotka Wybaczcie.
Na przykład: 5 żeli z Rossmanna.. Chodzi mi o takie hurtowe ilości dla jednej osoby.. Ja nie napisałam, że to nie fair, tylko co o tym myślicie? Może to całkiem naturalne? emotka


Hmmm, akurat w tym nie brałam udziału i nie znam regulaminu... I zależy, co dla kogoś jest ilością hurtową - jeśli np. mamy konkurs, gdzie wygrywa 10 pierwszych SMSów i ktoś się wstrzeli 2x w wygraną, czy to można nazwać wygraną hurtową?



Może zły przykład dałam z Rossmannem, bo tam trzeba pokazać dowód przy odbiorze, co niejako eliminuje wygrane na jedną osobę..

Musze się zastanowić nad sformułowaniem pytania emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3962395 Napisano: 14.12.2010 09:30:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
olus15 napisał(a):

ja tam wygrałam kilka razy
i z reguły jak już namiętnie ślą eski o butkach z Bartka czy innych cudnych rzeczach do wygrania jakiś miesiąc po rozpoczęciu konkursu to po 2,3 dniach są wyniki


no to porażka, nie ma rowerka dla Syna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3962378 Napisano: 14.12.2010 09:25:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
swibek napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

To może jeszcze tutaj zapytam, bo tu są same Mamy emotka
Brała któaś z Was udział w konkursie smsowym z Mamo To ja lub Mam Dziecko? Trzeba było odpowiedzieć na pytanie szybko.. Zresztą - mniejsza o to. Po jakim czasie powiadamiają o wynikach?? Nie ma nigdzie regulaminu.. emotka


słałm, jak co miesiąc już od roku.. ale nigdy nie wygrałam.. a informują podobno do połowy każdego miesiaca po zakończeniu konku.. czyli jak były smsy, np do 6 to do tygodnia powinny byc wyniki.. ale nie wiem dokładnie.. statystycznie tak się babeczki chwaliły.. emotka



no ja mam małe szanse.. emotka dobrze wiedzieć, dziękuję bardzo! W styczniowym mamo to ja też są jakies konkursy smsowe (johnson i coś jeszcze)
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3962356 Napisano: 14.12.2010 09:20:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
dżasmina - ja tylko się pytałam jak na to patrzycie emotka
akurat żele z Rossmanna to była pierwsza rzecz jaką skojarzyłam, nic nie sugerowałam! (pewnie wolałabyś duplo lub acidolac) emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3962345 Napisano: 14.12.2010 09:16:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
To może jeszcze tutaj zapytam, bo tu są same Mamy emotka
Brała któaś z Was udział w konkursie smsowym z Mamo To ja lub Mam Dziecko? Trzeba było odpowiedzieć na pytanie szybko.. Zresztą - mniejsza o to. Po jakim czasie powiadamiają o wynikach?? Nie ma nigdzie regulaminu.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3962330 Napisano: 14.12.2010 09:09:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
dzasmina napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

joan napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Ja to bym jeszcze chciała nieśmiało poruszyć temat.. wielu jednakowych wygranych przez jedną osobę z multikont.. To jest takie normalne na tym forum?


Podaj przykład, bo nie wiem, czy dobrze rozumiem, o co chodzi.


ojj ja zawsze tak niezrozumiale piszę emotka Wybaczcie.
Na przykład: 5 żeli z Rossmanna.. Chodzi mi o takie hurtowe ilości dla jednej osoby.. Ja nie napisałam, że to nie fair, tylko co o tym myślicie? Może to całkiem naturalne? emotka



Myślę, że to naturalne. Ale nie wszyscy obwieszczają takie dobre nowiny, by uniknąc komentarzy, tudzież przydomku hurtownika.



Naturalne, czyli.. akcpetowane?
To ja już wiem, czemu nie wygrywam nigdzie praktycznie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3962309 Napisano: 14.12.2010 09:03:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Ja to bym jeszcze chciała nieśmiało poruszyć temat.. wielu jednakowych wygranych przez jedną osobę z multikont.. To jest takie normalne na tym forum?


Podaj przykład, bo nie wiem, czy dobrze rozumiem, o co chodzi.


ojj ja zawsze tak niezrozumiale piszę emotka Wybaczcie.
Na przykład: 5 żeli z Rossmanna.. Chodzi mi o takie hurtowe ilości dla jednej osoby.. Ja nie napisałam, że to nie fair, tylko co o tym myślicie? Może to całkiem naturalne? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3962285 Napisano: 14.12.2010 08:56:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
meeyka napisał(a):

merynosek napisał(a):

swibek napisał(a):

emotka no kurde.. to co?? Kacper poszedł spać.. to może coś namalować za niego?? np. jakąś Damę z łasiczką.. emotka no cooo.. emotka emotka


Może puchatka z łasiczką? emotka



puchatka z prosiaczką emotka emotka


Może lepiej Krzysia? emotka

Ja to bym jeszcze chciała nieśmiało poruszyć temat.. wielu jednakowych wygranych przez jedną osobę z multikont.. To jest takie normalne na tym forum? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3962173 Napisano: 14.12.2010 08:30:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
Może wysłać Wam prace mojego dwulatka?? Pobawimy się a kalambury? emotka
Zgadnij co autor miał na myśli..
PS. my nie bierzemy udziału w konkursach rysunkowych, bo mój Synus rysuje... bliżej nieokreslone coś i to wszędzie (ściana, wanna, monitor). Nie rysuję za dziecko, bo to nieczysta gra.. Podejrzewam, że takim maluchom jest okropnie przykro przegrywać z dorosłymi..

Podziwiam tego 15 m-go malucha, który narysował prosiaczka.. My (26 m-cy) jesteśmy na etapie kółka, które nie chce nigdy wyjść emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3957862 Napisano: 13.12.2010 05:46:15 w Wkurza mnie...
aka napisał(a):

ewa1982 napisał(a):

wkurza mnie zastój konkursowy emotka nawet Acidolac mnie olał emotka




mnie też emotka


mnie też.. ale co się dziwić jak wysłałam jedno zgłoszenie.. W MDW widzę tylko masowe wygrane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3957547 Napisano: 13.12.2010 04:18:45 w Wkurza mnie...
agamaty napisał(a):

mia napisał(a):

Wkurza mnie, że:

5) jestem chyba jedyną osobą, która nie dostała jeszcze Dove
Chwilowo nic więcej mi się nie przypomina...



dobra, ja jestem JEDYN¡ osobą, która nie wygrała Dove emotka


a ja? nie wygrałam, bo nie grałam..

jestem zła, bo nawet acidolac nie wpadł.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3957002 Napisano: 13.12.2010 01:42:43 w Wkurza mnie...
ewa1982 napisał(a):

wkurza mnie zastój konkursowy emotka nawet Acidolac mnie olał emotka



mnie też.. szkoda, bo nazwiska sie powtarzają.. emotka trzeba zacząc masowo grać..

wkurza mnie, że wczoraj do głównej wygranej zabrakło mi jednego głosa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0