Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#3986454 Napisano: 22.12.2010 11:57:25 w Wkurza mnie...
wkurza mnie mój pech z telefonami.. a raczej - to, że mój Synuś się tak uwziął na nie emotka
pierwszy telefon - fakt faktem na wykończeniu już - wpadł do kibla (tak jak wszystkie szczoteczki do zębów i inne rzeczy) - przebolałam, bo strary był i zmobilizował mnie do wymiany..
drugi telefon - ledwo co podpisałam nową umowę, wzięłam nowiutki telefon a mój Syn zalał Go mlekiem! po prostu skierował butlę ze smokiem wprost na niego.. spalona antena i reszta rzeczy (nie do naprawy podobno)
trzeci telefon - dostałam od mamy.. umowa się Jej skończyła więc odziedziczyłam dwuletnią nokię. Ważne, że dzwoniła.. emotka
Byłam dzisiaj w sklepie i dałam Synowi telefon, bo już się kręcił w wózku i marudził.. Ledwo co go wziął w swoje łapki i rzucił nim, aż poszła taśma.. telefon w naprawie i kolejny wydatek.. na same święta..
czym mnie jeszcze zaskoczy 22 grudzień? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3983892 Napisano: 21.12.2010 02:57:50 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

mia napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):


ja mam to samo.. nadal czekam na maskarę.. powiedzcie, czy przy liście poleconym numer nadania jest zawsze czy nie jest konieczny? emotka


Oczywiście, że jest numer nadania!


też mi się tak wydawało.. i tak usłyszałam od babki na poczcie.. loreal napisał do mnie, że wysłał maskary 10.12.. ale nie mają numerów nadań.. ;|


Numer nadania jest na kwitku - potwierdzeniu nadania - i na liście. Nie sądzę, żeby byli tak głupi, żeby wywalić potwierdzenia (jeśli rzeczywiście wysłali poleconym), więc jedyna opcja to taka, że im sie nie chce szukać emotka



domyślam się, że 1000maskar to trochę dużo.. ale na ich tablicy wpisały się raptem 3 dziewczyny, które do tej pory nie dostały tuszu.. i sp[rawdzali po nazwiskach czy wysłane - owszem.. Tylko napisali mi, że nie mają numerów nadań, kiedy o nie poprosiłam..
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3983858 Napisano: 21.12.2010 02:48:45 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):


ja mam to samo.. nadal czekam na maskarę.. powiedzcie, czy przy liście poleconym numer nadania jest zawsze czy nie jest konieczny? emotka


Oczywiście, że jest numer nadania!


też mi się tak wydawało.. i tak usłyszałam od babki na poczcie.. loreal napisał do mnie, że wysłał maskary 10.12.. ale nie mają numerów nadań.. ;| Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3983794 Napisano: 21.12.2010 02:24:35 w Wkurza mnie...

ja mam to samo.. nadal czekam na maskarę.. powiedzcie, czy przy liście poleconym numer nadania jest zawsze czy nie jest konieczny? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3983652 Napisano: 21.12.2010 01:32:39 w Rossmann
agamaty napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

u mnie produkty tołpa czy jakos tak.

mozna jakos sprawdzic z którego konta sie juz grało?


a to nie można grać w edycji noworocznej jak grało się w świątecznej? emotka



z regulaminu nic takiego nie wynika


tez mi się tak zdaję, tym bardziej, że ze swojego konta, na które grałam mogę wejść w aplikacje konkursowa emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3983643 Napisano: 21.12.2010 01:31:04 w Rossmann
pawel1615 napisał(a):

u mnie produkty tołpa czy jakos tak.

mozna jakos sprawdzic z którego konta sie juz grało?


a to nie można grać w edycji noworocznej jak grało się w świątecznej? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3982780 Napisano: 21.12.2010 08:56:12 w Pomocy!!!!
mariolakal napisał(a):

Kurde, popełniłam straszną gafę... Zgłosiłam do allegro niewinną i solidną osobę, że nie zapłaciła mi za towar i się nie odzywa... Ta osoba kupiła ode mnie spodnie w tym samym czasie co inna niesolidna osoba... A ja je pomyliłam... Jak mogę to odkręcić i przeprosić publicznie ??? emotka


zadzwonić do tej niewinnej osoby z przeprosinami i wytłumaczyć się z gafy i napisać do Allegro..?
zgłoszenie, czyli zażądałaś zwrotu prowizji, tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3981833 Napisano: 20.12.2010 08:14:11 w Wkurza mnie...
pisałam w odniesieniu do siebie samej i mojego honoru - spoko luz. Kont nie zakładam, paragonów nie kupuję, kiedy proszę o coś do kliknięca to ZAWSZE się rewanżuję. Nie jestem święta, ale staram się grać fair - może dlatego z takim marnym skutkiem emotka
ps. gdzie napisałam, jak to nie honorowo grać z dwóch kont - swojego i męża? Gdybyś przeczytała to może zrozumiałabyś, że chodziło o masowe zbieranie nagród na kilku-kilkunastu członków rodziny, którzy nagrody wcale nie dostaną a jedynie pójdą ją odebrać (ewentualnie). To chyba delikatna róznica?
Mój mąż też mógł zagrać, ale nie chciał to co miałam za plecami brać udział?
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3980856 Napisano: 20.12.2010 03:48:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw do malowania światłem z Kinder Delice (VI etap!). Szybko, nie spodziewałam się, że dotrze przed Świętami.. Paragon wysłałam równo tydzień temu i mam! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3980848 Napisano: 20.12.2010 03:47:14 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

(...) chyba porzucę honor na bok i następnym razem zagram z 15 minimum emotka


Tylko wiesz, honoru nie da się potem na Rossnecie wygrać. Czy warto stracić go za żarcie dla kota? emotka


chyba masz rację emotka
Zresztą - tak patrząc na boki, to ja mogę tylko na męża grać.. Z siostrą i mamą tak czy siak wszystkim się dzielę albo oddaję część nagród emotka

wkurza mnie to, że mąż z pracy nie wrócił jeszcze, a tak bardzo chciałam się wyrwać na miasto i na pocztę sprawdzić co z moim tuszem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3980744 Napisano: 20.12.2010 03:17:00 w Wkurza mnie...
morbias napisał(a):

ojjjj wkurza mnie Rossnet. Przy tylu prezentach ,żeby nic nie trafić emotka Nie chce sobie robić z 10 kont bo to bez sensu no ale chociaż raz mógłbym coś wygrać...cokolwiek... emotka


jedyny sposób to zrobienie masy kont na rodzinę.. niestety emotka
ps. ja też nic nie wygrałam.. grałam z jednego konta, ale chyba porzucę honor na bok i następnym razem zagram z 15 minimum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

efelinkaaa

#3979962 Napisano: 20.12.2010 11:48:54 w Rossmann
Tylko tam był trochę inny regulamin: jedna osoba mogła wygrać kilka razy.. (ja nie trafiłam ani razu jakby co)
Mniejsza o to: napiszcie na jaki zegar patrzyliście..? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3979951 Napisano: 20.12.2010 11:46:23 w Rossmann
To jeszcze napiszcie na jaki zegar patrzyliście.. ci wygrani niech napiszą oczywiście.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3979910 Napisano: 20.12.2010 11:36:46 w Rossmann
ksantypa napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

nie doczytałam.. przepraszam.. no nic, muszę szukać trochę starszych osób emotka


meża zaangażuj do gry


tak, on będzie jedną z wielu osób, które zaangażuję do gry emotka
Nawet ma konto na Rossnecie, tylko nie grałam z niego w takich konkursach. Założone na potrzeby wymiany głosów emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3979896 Napisano: 20.12.2010 11:31:21 w Rossmann
nie doczytałam.. przepraszam.. no nic, muszę szukać trochę starszych osób emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3979892 Napisano: 20.12.2010 11:29:26 w Rossmann
ksantypa napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

benasia napisał(a):

u mnie też nic emotka
nigdy nie trafiam w tych czasówkach...
grałam z 1 konta i tak mi zależało emotka emotka


bo miałaś złą taktykę.. Widzisz: najpierw rób wywiad w rodzinie kto dysponuje dowodem osobistym, a potem na te osoby - nieważne ile ich będzie - zakładaj konta i graj! emotka


nie trzeba dowodów-moje dzieciaki maja legitymacje emotka



mój dwulatek tylko akt urodzenia emotka
a w tym konkursie wysyłają nagrody czy trzeba odebrać osobiście?
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3979884 Napisano: 20.12.2010 11:26:25 w Rossmann
benasia napisał(a):

u mnie też nic emotka
nigdy nie trafiam w tych czasówkach...
grałam z 1 konta i tak mi zależało emotka emotka


bo miałaś złą taktykę.. Widzisz: najpierw rób wywiad w rodzinie kto dysponuje dowodem osobistym, a potem na te osoby - nieważne ile ich będzie - zakładaj konta i graj! emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3979868 Napisano: 20.12.2010 11:23:21 w Rossmann
to te nagrody odbiera się osobiście czy wysyłają do domu? Bo nie wiem czy dwuletni Syn też może brać udział emotka ?

ja tam nie nastawiałąm się na rossnet w ogóle po tym jak napisałam do nich pieknego maila emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3979862 Napisano: 20.12.2010 11:21:39 w Rossmann
wiem, że tak jest.. No nic, to ja też pozakładam konta dla całej rodziny emotka Czemu wczesniej na to nie wpadłam! Wyświetl w wątku >>
0 0