Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4015227 Napisano: 03.01.2011 09:08:04 w Wkurza mnie...
swibek napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

miałąm schudnąc w tym roku, a niedługo łatwiej mnie będzie przeskoczyć niż obejść emotka

tez mam czekoladowego mikołaja emotka i jeszcze ptasie mleczko emotka


rok się dopiero zaczął.. zdążysz schudnąć.. emotka emotka



muszę do maja...
emotka

i to mnie wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4015220 Napisano: 03.01.2011 09:05:12 w Wkurza mnie...
miałąm schudnąc w tym roku, a niedługo łatwiej mnie będzie przeskoczyć niż obejść emotka

tez mam czekoladowego mikołaja emotka i jeszcze ptasie mleczko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4015197 Napisano: 03.01.2011 08:58:45 w Wkurza mnie...
barbara1910 napisał(a):

79magda napisał(a):

barbara1910 napisał(a):


przez ta cholerna zime zawsze czlowiek lapie za slodycze...mnie tez wkurza to moje podjadanie slodyczy emotka



Basia, Ty masz taką figurę, że mogłabyś oprowadzać wycieczki po fabrykach czekoladyemotka


emotka no niby nie jest tak zle ,ale tez podjadam te cholerne czekoladki emotka



ja też.. i kiedy powiedziałam sobie STOP to wygrałam zestaw zozolowych słodyczy i zestaw słodkości z Wedla.. Gdzie tu logika?
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4015032 Napisano: 03.01.2011 08:13:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
podaj dobre linki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4014782 Napisano: 03.01.2011 06:51:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
nie no bez przesady. . ja do 13 r.ż. bawiłam się lalkami barbie emotka
Mój 2 letni Synek akurat by się pluszakami nie bawił, chyba, że byłby to pluszak w kształcie samochodu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4014716 Napisano: 03.01.2011 06:32:01 w Wkurza mnie...
fryz napisał(a):

wkurza mnie, ze moje tesco nie bierze udzialu w wiekszosci konkursow emotka i zgaga, ktora mnie meczy od paru miesiacy emotka


ja nie mam ani tesco, ani auchan ani nawet zwykłego Carrefoura, tylko Express, który nie bierze udziału w większości konkursów.. Wkurza mnie to, że znowu popełniliśmy gafę z produktami Winiary i .. wszystko mnie wkurza..
aa i gardło mnie boli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4014706 Napisano: 03.01.2011 06:29:08 w Winiary
dzięki emotka policzę to jako jeden produkt jakby co.. zaraz wyślę zgłoszenie. Mam nadzieje, że w razie czego postempluja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4014671 Napisano: 03.01.2011 06:16:17 w Winiary
ignam napisał(a):

No i jest wygrana na MDW
Gratulacje emotka

Czy trzeba wysyłać smsa w dniu zakupu?


albo tego samego dnia, albo później emotka

a ja mam pytanie.. małz zrobił znowu zakupy na winiary, tylko, że on się tym nie przejmuje co jest na paragonie i mam:
coś tam winiary
coś tam winiary (zupy)
i znowu ten..
barszcz czerwony 2x55g.. W sumie mogłabym iść po pieczątkę, ale nie wiem czy takie promocyjne opakowanie czyli dwa barszcze w jednym (jeszcze pod inną nazwą) tez mogą brać udział.. oczywiście liczone jako jeden produkt.. Jak myślicie?
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4014591 Napisano: 03.01.2011 05:47:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
olus15 napisał(a):

i nie winię tutaj rodziców , którzy chcieli maluchowi sprawić radość wygrywając pluszaka
Ten konkurs jest skierowany do dzieci w wieku od minimum 6-7 lat i to ze zdolnościami w tymże kierunku W końcu niełatwo jest narysować Puchatka czy Prosiaczka
a co do laureatów to jaki siedmiolatek tak naprawdę ucieszy się z maskotki?
już nie mówię o tych starszych dzieciach
To już lepiej , ze wygra mama dwulatki , której maluszek będzie się cieszył z nagrody niż nastolatek , którego mama upchnie to zaraz na Allegro


jasne, tylko wypadałoby podpisać się swoim imieniem i podać swój wiek a nie dziecka emotka niektórzy tak zrobili i wcale nie przeszkodziło im to w wygraniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4014578 Napisano: 03.01.2011 05:42:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
olus15 napisał(a):

moje mają trzy i pół i z ich rysunków nie wynika nic
to zasady konkursy są nieadekwatne do nagród
wiadomo , że to maluchy najbardziej kochają pluszaki, a nie mają żadnych szans w takim konkursie
Moje dzieci jeszcze nigdy przed komputerem nawet nie siedziały (bo i po co pchać malucha od najmłodszych lat przed ekran komputera) a co dopiero rysować w Paintcie



emotka
mój siedzi tylko jak ogląda bajki.. czasami dorwie się do myszki i klika gdzie popadnie emotka ma 2 lata i 3 m-ce..

jeszcze raz podkreślę: wiem, że są zdolne dzieci - wszystko ma jednak swoje granice.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4014555 Napisano: 03.01.2011 05:37:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalisto1986 napisał(a):

iaziaz napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

aka napisał(a):

Na pewno 2 latek nie namalowałby takiego rysunku, za dużo w nim szczegółów emotka



tym bardziej na komputerze.. Dwuletnie dziecko uczy się trzymać kredkę w ręku, a co dopiero namalować cokolwiek w np. Paintcie gdzie musi jednym paluszkiem wciskać przyscisk jednocześnie sterując myszką.. Również nie wierzę w to ;|


zgadzam sie w 100%


kiedyś poszukam rysunków synka co rysował jak miał 2 lata i zeskanuje
emotka
wiem, jak rysował ( rysuje) więc moge w to uwierzyć, i żeby nie było nie bronie tej osoby, nawet nie braliśmy w tym konkursie udziału, po prostu wiem, że 2 latek może tak rysować i niektóre w tym wieku już potrafią operować kredkami, farbami itp



kredka, mazak czy farby a myszka komputerowa to duuuża róznica.
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4014542 Napisano: 03.01.2011 05:35:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
http://www.konkur...ia/najnowsze_prace/4

Małgosia - lat 2 miesiące..
(a ja się cieszyłam, że mój Syn w tym wieku głowę pięknie trzyma i taka byłam dumna z Niego..) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4014516 Napisano: 03.01.2011 05:30:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
aka napisał(a):

Na pewno 2 latek nie namalowałby takiego rysunku, za dużo w nim szczegółów emotka



tym bardziej na komputerze.. Dwuletnie dziecko uczy się trzymać kredkę w ręku, a co dopiero namalować cokolwiek w np. Paintcie gdzie musi jednym paluszkiem wciskać przyscisk jednocześnie sterując myszką.. Również nie wierzę w to ;|
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4014079 Napisano: 03.01.2011 03:10:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
ilonar2301 napisał(a):

isiulka napisał(a):

bassia5 napisał(a):

Ależ te dzieci to teraz zdolne! Dwa lata i już takiego miśka odmalowała emotka
http://www.konkur...mini.pl/pl/zwyciezcy


nie przesadzaj, ten miś to nie jest znowu takie arcydzieło


Dzieci są po prostu zdolne i tyle emotka Mój dwulatek daleko w tyle, ale myślę, że nadrobi zaległości emotka



mój też w tyle.. nadrobią za kilka lat emotka

ps. dzisiaj powstało nowe dzieło na ścianie i jak się lepiej przypatrzę to widzę Kubusia Puchatka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4013972 Napisano: 03.01.2011 02:25:53 w Wkurza mnie...
martu18 napisał(a):

wkurza mnie senność, która mnie ogarnęła.
muszę się położyć, a nie cierpię spać w dzień.

i rozczarowania mnie wkurzają... emotka



wkurza mnie, że moje dziecko nie chce spać..
rozczarowania mnie wkurzają - na razie te konkursowe tylko, ale zaraz przyjdzie mąż z pracy.. emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4013951 Napisano: 03.01.2011 02:18:20 w Winiary
to jeszcze mam pytanie (ciekawośc mnie zżera): wysyłacie zgłoszenia przez stronę czy smsem? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4013936 Napisano: 03.01.2011 02:14:50 w Winiary
ok, to nie będe już panikowała.. w razie problemów dadzą mi pieczątke juz przy kasie, tak? Bo ja jeden paragon z biedronki.. wywaliłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4013895 Napisano: 03.01.2011 02:04:16 w Winiary
swibek napisał(a):

joan napisał(a):

emka86 napisał(a):

czy ktoś kupował produkty Winiar w Lidlu? co wyskakuje na paragonie?


Kostka drobiowa wyskoczyła prawidłowo, a borowikowe pojawiły się jako Zupa jak u mamy.


ale Zupę jak u mamy mają chyba tylko Winiary.. gorzej jakby pisało samo: Zupa z czegoś tam.. emotka


barszcz czerwony.... Biedronkowe tez są, więc może być problem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4013881 Napisano: 03.01.2011 02:01:24 w Winiary
kalisto1986 napisał(a):

alka7 napisał(a):

ja kupiłam w carefurze wczoraj to na żadnym z 8 paragonów nie jest czytelnie że to produkty z Winiar, no poza żurkiem i jedną z galaretek, ( kupilam zupki, galaretki, kisiele i cukier waniliowy) tak się wkurzyłam, zgłoszenia wysłałam, najwyżej będę się później martwić, trzeba poszukać innego marketu do tego konkursu


ale czemu wy się denerwujecie ? w większości sklepów nie ma dokładnego zapisu, wygracie to jeśli będziecie mieli obawe że nie uznają to wezmiecie pieczątkę w sklepie i po sprawie emotka


czy ktoś jest pewien na 100%, że takie coś przejdzie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4013175 Napisano: 03.01.2011 09:56:27 w Winiary
nie mam ani lewiatana, ani delikatesów centrum emotka

w Stokrotce też pięknie pokazują się produkty:
Zupa Winiary
Galaretka Winiary
Fix Winiary
:)

oczywiście nie robie reklamy tego sklepu.. Mam najbliżej.. no i 3 biedronki w jednakowej odległości (3 z 7 w moim mieście, a 8 w trakcie budowy emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0