Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4036262 Napisano: 10.01.2011 05:30:16 w Winiary
keiti78zg napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

aga17 napisał(a):

czy dzisiaj powiadamiali z winiary,ktoś wygrał?


nadal tylko jedna osoba się pochwaliła, w dodatku z pierwszych dni konkursu.. emotka


dziwne...znow niemal konkurs widmo



dokładnie, też mnie dziwi ten konkurs.. Na całe forum, w ciągu kilku dni tylko jedna wygrana? ;|
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4036236 Napisano: 10.01.2011 05:24:09 w Winiary
aga17 napisał(a):

czy dzisiaj powiadamiali z winiary,ktoś wygrał?


nadal tylko jedna osoba się pochwaliła, w dodatku z pierwszych dni konkursu.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4036233 Napisano: 10.01.2011 05:23:18 w Rossmann
kotek11 napisał(a):

agamaty napisał(a):

mia napisał(a):

Już jest konkurs Bobini na stronie...
http://www.rossnet.pl/konkursy/?contrixId=11400003
Kolejny konkurs dla małych dzieci... może i o starszych zaczęli by myśleć? emotka



łeee.. sanki?


a mi sie sanki podobaja emotka tylko zadanie jakos mniej.. brak weny mam



zanim te sanki ktoś odbierze, to będzie po zimie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4034945 Napisano: 10.01.2011 11:44:45 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

fantazja23 napisał(a):

Wkurza mnie to,że wysłałam list polecony priorytetowy 29 grudnia i do tej pory nie dotarł do adresata emotka Czy ktoś wie,czy już można składać reklamację na poczcie?


Z tego co mi wiadomo poczta ma tylko 3 dni na dostarczenie listu priorytetowego poleconego. Zapewne list dawno leży na poczcie tylko adresat robi cię w bambuko. Zawsze możesz zadzwonić na placówkę (pocztę swojego adresata) i zapytać co się dzieje z listem.



oczywiście 3 dni robocze.. Możesz zadzwonić na pocztę, tylko musisz znać numer nadania..
Ostatnio przerabiałam to... Przesyłka wróciła do nadawcy, chociaż ja nie dostałąm ani awizo, ani listonosza nie było widać..
emotka


aaa.. właśnie.. wkurza mnie to, że nie mogę znaleźć dobrego prawnika emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4031566 Napisano: 09.01.2011 09:33:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kasiunia23 napisał(a):

meeyka napisał(a):

w posti nawet nie mam szans zagrac, bo mi nie dziala wcale emotka a juz myslalam ze bede miala prezent na mikolaja dla babci emotka emotka emotka




posti na fb już się skończyło dawno



odpowiedziałaś na post z 1 grudnia, wtedy chyba jeszcze było posti.. emotka

żadnej cennej wygranej, tylko puszka z felixa.. od tej pory nic! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4030923 Napisano: 08.01.2011 09:37:06 w Winiary
lavenda7 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

golias napisał(a):

Ja wysłałem dzis 18 zgłoszeń do winiary.
Kupiłem 54 zupki w kauflandzie po 0.95gr jak nie wejdzie wygrana to lipa.

Wygrywacie tam cos?;)


co tak mało emotka


Wściekły a ty wygrałeś na te zgłoszenia co słałeś?;]


wydaje mi się, że tylko 1 osoba z forum wygrała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4030705 Napisano: 08.01.2011 08:41:15 w Rossmann
ekuc2 napisał(a):

asior24 napisał(a):

komentujecie te biedne maluchy jak towar w rzeźni ...


to jest komentarz do fotek wrzucanych przez matki
a nie komentarz do dzieci
skoro wg ciebie produkt nie musi być widoczny to w takim układzie można używać i pielęgnować dziecko inną marką i wrzucić wszystkie fotki bo skoro dziecko jest umyte nakremowane i pachnące to każda fotka spełnia wymogi regulaminu
ale masz rację rossnet wybierze wg własnych kryteriów
to tylko moje prywatne zdanie napisane na publicznym forum



widocznie asior nie widzi nic złego jak rodzice wstawiają fotki maluchów, na prawdę roznegliżowanych.. Mi się bardzo spodobało, że tyle użytkowników wyraziło swoją negatywną opinię w tym kierunku..

ps. napisz gdzie jest jakiś komentarz o dziecku? To, że wymieniamy się opiniamy czy Hipp ma być widoczny na zdjęciu czy nie, to chyba żadna tragedia..?
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4027026 Napisano: 07.01.2011 04:06:36 w Pomocy!!!!
spin napisał(a):

pioge7 napisał(a):

http://www.facebo...via?v=app_4949752878

polubmy emotka każdy nowy fan to 5 zł dla WOŚP

musi pochodzic z Tarnowa


lub okolic.. ale i tak polubiłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4027022 Napisano: 07.01.2011 04:05:19 w Wkurza mnie...
merynosek napisał(a):

Wkurza mnie, że mieszkam w zadu... i do większych sklepów mam 20km... Tyle konkursów przechodzi koło nosa...


do większych sklepów ja mam ok 120 km.. w moim mieście nie ma ani: Carrefoura zwykłego (Express w większośći nie bierze udziału), ani Auchan, Ani Intermacoś tam.. tylko Lidl i mnóstwo Biedronek ;(

w niedziele jadę na wyprzedaże, to.. a nie, nic nie zrobię, przecież akurat nie ma fajnych konkursów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4026897 Napisano: 07.01.2011 03:26:19 w Rossmann
mia napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Jedna pani chyba nieźle się wrobiła na Rossnecie.. 47 i 48 - fotka ta sama, autorki inne... emotka


Taa... emotka
A zdjęcie wcześniejsze to z kolei niezła reklama Photoshopa... Masakra, co się tam wyprawia - powinni się ostro wziąć za weryfikację emotka
Dlatego nie lubię konkursów foto na Rossnecie, chociaż ostatnio na szczęście chyba sami zaczęli wybierać, bo przedtem jak zdawali się tylko na głosy internautów, to był istny obłęd... emotka



zdjęcie 70 to niezła reklama photoshopa emotka

to już chyba lepiej by było bez tego żelu..
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4026847 Napisano: 07.01.2011 03:12:13 w Rossmann
kurde, macie pecha.. niby tylko dwa razy wygrałam cokolwiek na Rossnecie, ale zawsze byłam zadowolona.. ;| Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4025851 Napisano: 07.01.2011 10:42:26 w Pomocy!!!!
nasz pediatra nie poleca ani nasivinu, ani otrivinu, ani nic co wysusza śluzówkę..
Kalisto - u nas frida sprawdzała się jak Synek był młodszy.. teraz jak ją widzi to ucieka emotka Jednak - w razie potrzeby, nadal używamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4025829 Napisano: 07.01.2011 10:34:19 w Winiary
lekkoatletka napisał(a):

ja też wczoraj wysłałam zgłoszenie ale skromnie - tylko jedno emotka


a ja wiedziałam, że wyślesz wczoraj, dlatego swoje zostawiłam na dzisiaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

efelinkaaa

#4025787 Napisano: 07.01.2011 10:25:49 w Pomocy!!!!
ninka28 napisał(a):

Szukam pomocy przy zatkanym nosku i 3 latka trwa to już ponad mc. Na początku był zatkany nos potem kaszel długo to trwało dostał antybiotyk kaszel ustał katar dalej był potem znowu kaszel teraz przeszedł i znowu zatkany no ale normalnie oddycha a mówi przez nos i nic nie pomaga:(może ktoś ma jakąś radę boję się iż będzie odnowa kaszel itd. dodam że żadnej gorączki i nic nie ma i ani razu od początku choroby nie miał proszę najlepiej na pw.- z góry dziękuję za każda radę



może to z powodu sezonu grzewczego? W mieszkaniu jest sucho, to i nosek (moim zdaniem) zatkany.. Porozwieszaj pranie, mokre rzeczy na grzejniku, kup nawilżacz (nawet taki ceramiczny na grzejnik). Nam takie coś pomogło przy zatkanym nosku.. Ewentualnie woda morska, Euphorbium do noska, inhalacje z soli fizjologicznej.. I niestety - lepiej pokazać malucha lekarzowi, dla świętego spokoju i czystego sumienia emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4025571 Napisano: 07.01.2011 09:15:13 w Popraw sobie humor...
kubatbg napisał(a):

http://demotywato...Dentysta-z-powolania

widocznie i u Dentysty moze być milusio emotka



eee to wersja dla facetów. Poprosze taką dla kobiet emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4024787 Napisano: 06.01.2011 09:32:32 w Rossmann
jorunn2010 napisał(a):

a bardzo na mnie naskoczycie, jeżeli do konkursu użyję kosmetyk Hipp ale taki tyci-tyci, bezpłatną próbkę? Nie chcę się nikomu narazić emotka


nikt na Ciebie nie naskoczy.. to i tak będzie organizator wybierał - Twoja decyzja jaką fotkę dasz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4024779 Napisano: 06.01.2011 09:31:04 w Rossmann
jorunn2010 napisał(a):

nie no, to co trzeba i tak było pod pianką emotka jutro spróbuję znów, ale moje dziecię bywa złośliwe


moje też było złośliwe.. jedyna fotka - nie zamazana - to taka jak patrzy w dół.. Tylko na tym zdjęciu z kilkudziesięciu - było dokładnie widać, że trzyma produkt Hipp..
trudno się mówi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4024762 Napisano: 06.01.2011 09:24:58 w Rossmann
hmm.. patrzę, że sporo osób ma po 2 fotki maluszków..

jorunn - photoshop i nic nie widać emotka zawsze mozna zrobić po kąpieli, albo w pieluszcze, bodziaczku itd emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4024746 Napisano: 06.01.2011 09:20:59 w Rossmann
natie napisał(a):

kamisiek napisał(a):

a gdyby ktoś miał ochotę zagłosować na prawdziwych urwisów z wysmarowanymi buzkami to zapraszam emotka
fotka 44


a ta fotka jest zgodna z regulaminem w ogóle?


moim zdaniem nie... każdy inaczej interpretuje regulamin, ale ja zrozumiałam to tak, że produky Hipp musi być na zdjęciu.. Wyświetl w wątku >>
0 0