Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4059247 Napisano: 18.01.2011 04:23:05 w Carrefour konkursy
dzwonił ktoś do nich żeby sprawdzić czy markety też mogą brać udział? Konkurs od jutra..
(3 posty, jeden pod drugim.. emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4059118 Napisano: 18.01.2011 03:27:34 w Wkurza mnie...
evja napisał(a):

Cholera jasna. Zebrałam tam 140 głosów. Dwa dni nie odchodziłam od komputera. I co? Wy wszyscy jesteście fikcyjni tak? Bo uwierzę... Kpina!


powspieram Cię na fb emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4059057 Napisano: 18.01.2011 02:59:22 w Wkurza mnie...
no własnie, na jakiej zasadzie dyskwalifikowali? Konto, które nie ma avatara, jest od razu fikcyjne.. Mój mąż nie ma avatara, bo nie chce mieć, a konto służy Mu tylko do oglądania panienek (taaaa... emotka ), a mi do ewentualnego głosowania dodatkowego emotka

pamiętam, że podobna sytuacja była w Noteo.. Nie brałam udziału ani w jednym ani w drugim, ale czytałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4058814 Napisano: 18.01.2011 01:33:16 w Rossmann
ilonaaa93 napisał(a):

Ja jeszcze nie mam dowodu. Mam 17 lat. To mam legitymację pokazać? Czy ma mama odebrać? A i czy każdy laureat otrzymuje kalendarz??


pewnie możesz legitymację, tylko... czy w tym konkursie nie było, że osoba ma być pełnoletnia?
Ja nie wiem czy takie rzeczy sprawdzają i szczerze w to wątpie.. więc pewnie z legitymacją pójdziesz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4058353 Napisano: 18.01.2011 11:20:26 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

wkurza mnie granie bez paragonów !
nic dziwnego że potem uczciwe kupując produkty, nie potrafię trafić.



emotka emotka

mnie też to wkurza.. ale co zrobić.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4057857 Napisano: 18.01.2011 08:29:19 w Carrefour konkursy
ok, skoro jest w dowolnej sieci marki Carrefour, to chyba znaczy, że Markety też biorą udział, prawda? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4057830 Napisano: 18.01.2011 08:16:50 w Carrefour konkursy
ok, to gdzie jest wkońcu ten regulamin? Wchodze na stronę i ślepa jestem.. wrzucili już nowy? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4057253 Napisano: 17.01.2011 08:48:19 w Wkurza mnie...
meeyka napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

meeyka napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):


paskudy się śmieją z moich kompleksów no..
emotka emotka emotka emotka



ej no, to byl zart. ZART!! emotka nie mialam wcale zamiaru śmiać się z niczyich kompleksów... emotka

a wlasciwie to po co Ci jakies kompleksy? emotka do gazu z nimi !! emotka


no co Wy.. ja nie jestem aż taka wrażliwa emotka Chciałam potrzymać Was w napięciu emotka
napisałam, że wybaczam i możecie mi tak pisac na pw, to może uda mi się wytwać na diecie emotka emotka




moze wystarczy jak reklame z pieskiem bedziesz nadal ogladac przy jedzeniu? emotka emotka


chyba tak.. muszę sobie nagrac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4057213 Napisano: 17.01.2011 08:38:37 w Wkurza mnie...
meeyka napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):


paskudy się śmieją z moich kompleksów no..
emotka emotka emotka emotka



ej no, to byl zart. ZART!! emotka nie mialam wcale zamiaru śmiać się z niczyich kompleksów... emotka

a wlasciwie to po co Ci jakies kompleksy? emotka do gazu z nimi !! emotka


no co Wy.. ja nie jestem aż taka wrażliwa emotka Chciałam potrzymać Was w napięciu emotka
napisałam, że wybaczam i możecie mi tak pisac na pw, to może uda mi się wytwać na diecie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4057135 Napisano: 17.01.2011 08:14:39 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

efelinkaaa - ejże, gdybym sądziła, że mój post Cię zasmuci, zamilczałabym emotka

W temacie: wkurza mnie (choć jednocześnie konam ze śmiechu!), że dziś już 14 razy przegapiłam równą godzinę! emotka Strzelam focha i włączam film emotka



wybaczam emotka
kurde, gdybyście mi pisały tak codziennie na pw, może moja dieta byłaby skuteczna emotka emotka

miałam jeszcze napisać, że wkurza mnie brak własnego kąta.. wynajmujemy mieszkanie i brak perspektyw na przyszłość.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4057089 Napisano: 17.01.2011 07:59:43 w Carrefour konkursy
a już wiadomo jakie Carrefoury mogą brać udział? Czy markety mogą być? Zmienili ten regulamin, bo ja nie widzę nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4057073 Napisano: 17.01.2011 07:56:54 w Wkurza mnie...
glan4 napisał(a):

glan4 napisał(a):

chmurka napisał(a):

http://www.minimi...owanki/pokaz.php?129

Nikola 3 latka i już potrafi pisać emotka




i zobacz jak ładnie emotka
dziwne to
chociaż znam dzieci 3 letnie które piszą ale z błędami ...



to już przegięcie :
http://www.minimi...owanki/pokaz.php?138
http://www.minimi...owanki/pokaz.php?140
http://www.minimi...owanki/pokaz.php?141
http://www.minimi...owanki/pokaz.php?145
Mamusie mają talenty emotka
a tu dorosłe dzieci
http://www.minimi...owanki/pokaz.php?153
http://www.minimi...owanki/pokaz.php?162
dziecko 0lat -> http://www.minimi...owanki/pokaz.php?161

aj szkoda słów dużo tu takich prac
:(



eee ja też mam w podpise pracę na mini mini, tylko podpisałam Sebastianek i Ewelina.. Czyli mój Synek i ja, no bo On tylko pokazał jaki ma być kwaitek, tzn jakiego koloru, a mama zawzięcie malowała z dzieckiem na kolanach ;|
głupio mi było napisać imię samego dziecka, więc wpisałam też siebie.. ;|
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4057062 Napisano: 17.01.2011 07:54:32 w Rossmann
gwiazdeczka60 napisał(a):

a można te nagrody jakoś wymienic czy coś ? bo ja tzn. moja mam wygrała zestaw nestle a u nas sie to zmarnuje a też nie ma tego komu dac ;(



możesz się z kimś dogadać ewentualnie.. gdyby był to zestaw bebiko, to bym się zamieniła, niestety mój synek nie pije mleka z nestle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4057055 Napisano: 17.01.2011 07:53:22 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

joan napisał(a):

meeyka napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

w temacie piesków.. czemu tą reklamę z pedigree mój piesek robi zdrową kupkę puszczają zawsze jak jem? emotka


za czesto jesz emotka emotka


Ot cała prawda: emotka emotka emotka


pewnie tak... emotka


noo ta reklama jest okropna! Ale jak za dużo jesz, to może trafisz na hasło z innej reklamy - zamień kluseczki na figurę laseczki

xd



paskudy się śmieją z moich kompleksów no..
emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4057035 Napisano: 17.01.2011 07:44:28 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

meeyka napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

w temacie piesków.. czemu tą reklamę z pedigree mój piesek robi zdrową kupkę puszczają zawsze jak jem? emotka


za czesto jesz emotka emotka


Ot cała prawda: emotka emotka emotka


pewnie tak... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4057018 Napisano: 17.01.2011 07:40:34 w Wkurza mnie...
w temacie piesków.. czemu tą reklamę z pedigree mój piesek robi zdrową kupkę puszczają zawsze jak jem? emotka

co do kary, jest ok. Lepsze to niż w zawieszeniu, jak to zwykle bywa w przypadku gnębienia zwierząt. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4056948 Napisano: 17.01.2011 07:19:13 w Carrefour konkursy
joan napisał(a):

wsciekly napisał(a):

czyli bony AGD / RTV pasują jak ulał emotka


Dajmy sobie wszyscy w stopki:

Szanowny Organizatorze konkursów, mieszkańcy tego forum proszą o zorganizowanie promocji, w której nagrodami będą bony RTV/AGD o solidnych nominałach <3 emotka



i jeszcze samochody! Nie zapomnijmy o samochodoach!
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4056848 Napisano: 17.01.2011 06:54:17 w Carrefour konkursy
isiulka napisał(a):

wsciekly napisał(a):

janiek napisał(a):

Nie
Ale ja mam dosyć pralek tylko pralki i pralki wole np bony zamiast pralki emotka



ale ostatnio posucha w temacie bonów do Carrefoura emotka


Ja chcę pralkę! Z kolei mam dość zmywarek emotka Mogli by zacząć dawać sprzęt sportowy, człowiek by trochę rozruszał tyłek zanim będzie za późno emotka



a ja chcę zmywarkę!! Mam dość bycia zmywarką, chcę maszynę!!
I golarke dla męża! Pralka też się przyda, bo mamy takłą ładowaną od góry i jest do d...y a nie do prania! A najbardziej chcę kuchenkę.. bo mam taką gazową o nazwie EWA..
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4056438 Napisano: 17.01.2011 05:24:14 w Rossmann
zielonetrampki napisał(a):

Pierwszych 100 uczestników konkursu zostanie nagrodzonych kalendarzami ściennymi IS.
Jak mam to rozumiec? 1 sto osób ma nagrody plus kalendarze?


na samym dole jest lista tych, co wygrali kalendarze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4056413 Napisano: 17.01.2011 05:19:03 w Rossmann
dzasmina napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

http://www.facebo...p;set=o.207631481786

barti się pochwalił na mdw i już plotki o nim krążą..


barti ma po prostu dobrą passę, która trwa co najmniej od Sylwestra emotka
na miejscu osób, które czują się pokrzywdzone faktem, że inni wygrali po 2, 3 lub 5 nagród napisałabym petycję do rossmana o odszkodowanie. barti pewnie tak by zrobił emotka emotka


dobra passa to mało powiedziane.. wcale się nie zdziwię jak barti wygrał 20 zestawów.. za te pieniądze (kilkanaście tysięcy) z Sylwestra w Polsacie na pewno zmienił sobie Internet na mega szybki emotka

ps. oo pousuwali zdjęcia.. ;| Wyświetl w wątku >>
0 0