Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4108546 Napisano: 04.02.2011 07:43:52 w PODZIĘKOWANIA
makin - dziękuję za pomoc, taką od serca..
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4108301 Napisano: 03.02.2011 10:35:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
cudaczek napisał(a):

malutka456 napisał(a):

normalnie jak Was czytam, to od razu humor mi sie poprawia emotka ja zamiast inwestycji w swiecidelka, pojde na kurs szydelkowania, haftowania, Decoupage itd emotka jak szalec to szalec emotka



Polecam tkactwo artystyczne... jak utkam makatkę z hasłem dla Hyundaia złotą nitką (co by się świeciło) to nawet moniau ze stołka spadnie, o!!! emotka emotka emotka



ok, to ja pobawie się w wycinanki i wydmuszki, bom Kurpsianka i znam się na tym najlepiej!
I teraz - nie ściągać, bo oskarżę o plagiat emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4108256 Napisano: 03.02.2011 10:23:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
is77 napisał(a):

swibek napisał(a):

emotka uwaga!! niniejszym oświadczam, że od dziś będę plagiatować p. Monikę U. i zacznę też odpierdzielać takie cacka!! może i bombkę skonstruuję.. kto wie!! emotka i na regulaminowy punkt o treści: wpisz hasło na kupon to swibkowa dołączy pudełko z ptasim mleczkiem, nagrany film, tomik poezji nabazgranej podczas przemyśleń w WuCecie i obowiązkowo jakieś bateryjkowe świecidełko!! emotka musi komisja przełknąć!! emotka emotka


a umiesz? emotka te arcydzieła?
to jade do ciebie z chlebkiem i będzie wymiana emotka
chlebek za arcydzieło emotka



a sexi xero gdzie? Ktoś już tutaj napisał, że masz co pokazać kochana, więc wykorzystuj to, co Bozia dała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4106540 Napisano: 03.02.2011 02:12:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
ja będę następcą!
Dobrze, że powyciagałam diody (namiętnie zbierane z zapalniczek) z pierwszego wytuningowanego malucha mojego - wtedy jeszcze - przyszłego męża, wiedziałam, że jeszcze się przydadzą! emotka
Idę robić kartkę na.. no własnie na co?

Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4106423 Napisano: 03.02.2011 01:56:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
merynosek napisał(a):

Piszę prosto z serca... Zazdroszczę Pani M... Wiem, wiem zazdrość jest okropna... Ale już dostrzegłam zdjęci Pani M. w konkursie na który bardzo liczę i już sobie odpuściłam, bańka mydlana prysła emotka


dawaj linka emotka
mozna głosować? pomożemy! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4106388 Napisano: 03.02.2011 01:48:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
taaga20 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

można wysłać mmsa z hasłem napisanym na gołej klatce piersiowej
emotka


haha męskiej czy damskiej emotka skąd będzie wiadomo czy komisja jest płci męskiej czy żeńskiej ?? emotka


mozna wysłać dwa, zawsze to podwojona szansa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4106347 Napisano: 03.02.2011 01:39:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
ziolko napisał(a):

makin napisał(a):

ziolko napisał(a):

makin napisał(a):

dobrze, ze w smsi-e nie można odwalic takego arcydzieła, bo ta Pani zmonopolizowałałaby wszystkie konki. Swoja drogą dziwię sie organizatorów, że dają łapać na takie żałosne wdzieczenie....


no bo praca wyróżnia się wśród setek kuponów więc komisja cieszy się, że ktoś coś dołączył emotka

jak dla mnie - notoryczne łamanie regulaminu przez zgłaszającego i komisję, bo żadna ze stron nie trzyma się tego, co jest napisane



i tu jest pies a raczej autko pogrzebane. Zbieraja sie na 15 minut, widzą takie cudo i wow, nie bedziemy czytać już tych wszystkich bzdur, dajemy tej pani, tyle się napracowała itp itd




e tam...
zamiast powiedzieć, że praca nie spełnia wymogów regulaminu i trzeba ją zdyskwalifikować, to ją nagradzają emotka

to może zamiast wysyłać smsy z hasłami też będę słała jakieś prace plastyczne na adres agencji?? i też będę się wyrózniać.. mogę nawet dołączyć 10 paragonow - niech stracę - na dowód, że kupiłam co trzeba a zamiast hasła 160 znaków dam epopeję dosłownie, do tego malowana, świecąca, skacząca itp..
powinnam wygrać!!!


emotka emotka emotka

w smsie - ps. praca wysłana emotka



można wysłać mmsa z hasłem napisanym na gołej klatce piersiowej
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4106241 Napisano: 03.02.2011 01:18:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
asiabuczkowska napisał(a):

regulamin mówi:
W czasie trwania konkursu każdorazowo, za okazaniem karty Członkowskiej Beverly Hills Video dokonają zakupu towarów lub wypożyczeń filmów, za łączną kwotę minimum 25 zł brutto, w tym przynajmniej jeden raz, przy pierwszym zgłoszeniu do konkursu dokonają zakupów na łączną kwotę minimum 30 zł brutto wliczając w tę kwotę starter telefonii GaduAir (pod warunkiem jego dostępności w salonie).
b. Prawidłowo wypełnią kupon konkursowy. Przykładowy wzór kuponu konkursowego stanowi Załącznik nr 2 niniejszego Regulaminu.
c. Wykonają zadanie konkursowe polegające na uzupełnieniu hasła reklamowego widniejącego na kuponie konkursowym.
d. Prawidłowo wypełniony kupon wrzucą do specjalnie oznakowanej urny przy kasie.



może był składany, i po naciśnięciu czerwonego przycisku oczom ukazało się takie dzieło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4106220 Napisano: 03.02.2011 01:15:15 w Rossmann
boszenka napisał(a):

ja również czekam na wyniki emotka Chociaż z Rossnetem to nigdy nie wiadomo emotka


a ja nie czekam, bo rossnet mnie nie lubi.. nawet nie brałam udziału emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4106072 Napisano: 03.02.2011 12:39:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
keiti78zg napisał(a):

kasiunia23 napisał(a):

mówię to oczywiście z lekką nutką zazdrości
nieźle się tej pani powodzi, drugie autko w ciągu miesiąca
http://www.bhv.pl/n/nagrody-rozdane/43/
też bym tak chciała


zauwazyłam i gratuluje zdolnosci artystycznych:)


o kurde, jaki kupon emotka
on się świeci? emotka

gratuluję pomysłowości.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4105976 Napisano: 03.02.2011 12:21:25 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

kochaniutka napisał(a):

malutka456 napisał(a):

malutka456 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Wkurza mnie oszczędność NFZ na pacjencie.. chcę iść do lekarza - jak juz uda mi się dodzwonić do rejestracji, to przykro mi, brak numerków.. Chcę wysłać malucha na badania (przepuklina i kilka innych) - mozna jeszcze poczekać, nic się nie dzieje przecież, zresztą są limity.. ;|
ciągle każą czekac i czekać.. po kolejnym telefonie mam dość..


mnie wkurza jak pacjentka zapisuje do lekarza i nie przychodzi, oczywiscie nawet nas o tym nie uprzedza... termin przepada, no i ktos kto chcial skorzatsac nie mogl przez taka delikwentke emotka


oczywiscie nie czepiam sie nikogo i nie jest to zanda aluzja, pisze tylko o glupocie ludzi i ich egoizmie emotka

Dlatego ja jestem za prywatyzacją, i tak jak coś mi dolega to mchodzę prywatnie bo prędzej bym padła trupem niż dostała się do lekarza specjalisty. Teraz wizyta u takiego laryngologa ksoztuje mnie 200 zł + lekarstwa, a po prywatyzacji wzrosłąby konkurencja- prawa rynku, i taka wizyta nie ksoztowałą by już 200 zł tlyko dajmy na to 30 zł. Pozatym ukróciło by to kolejki do lekarza starszych pań które przychodzą tam towarzysko, bo jest darmo to co będą w domu siedzieć. Z kolei ja zostałabym obsłużona tak jak na to zasługuje a nie w paskudnym gabinecie, gdzie wszystko słychać przez drzwi o czym rozmawiam z lekarzem.



Na szczęście u mnie w przychodni wszystko jest fajnie rozegrane. Dzwonię rano do rejestracji i zostaję zapisana do konkretnego lekarza na konkretną godzinę, np. 11.25 - wtedy po prostu przychodzę przed tą 11.25 i nie muszę czekać z jakimiś numerkami czy innymi cudami od rana. Rzadko zdarza się, żeby nie przyjął mnie punktualnie, a maksymalnie czekam 15-20 minut.
Za to jeśli chodzi o lekarzy specjalistów to hmm... różnie. Do neurologa nie miałam żadnych problemów z zapisaniem się i nie czekałam długo, chyba tydzień. Za to neurolog wypisał mi wszystkie potrzebne badania, w tym tomografię, na którą czekałam najdłużej - 2 tyg emotka Także nie wiem, może ja mam takie szczęście, a może po prostu u mnie to trochę lepiej zorganizowane jest.

Wiem też natomiast, że często jest tak, że ludzie wiedząc ile się czeka w kolejce do specjalisty zapisują się na zapas. Dotyczy to częściej starszych ludzi niestety. Ja wiem, że badanie profilaktyczne w tym wieku jest bardzo ważne, ale czasami to przesada. Znam sąsiadki mojej babci, które zapisują się w kolejce do wszystkich możliwych specjalistów - neurologów, onkologów, kardiologów, ortopedów itd. na wszelki wypadek, żeby mieć tą kolejkę, w razie gdyby co. No i niestety blokują miejsce tym, którzy naprawdę potrzebują takiej wizyty.



my ostatnio byliśmy u urologa - dostaliśmy skierowanie do poradni, czyli szpitala.. rejestracja osobista od 7:30, 5 osób przyjmują tylko.. Ludzie stoją czasami od 5 w nocy albo wczesniej, żeby zarejestrować się, tzn zająć kolejkę..
poszłam prywatnie, bo trochę nie uśmiecha mi się siedzieć z synkiem tyle czasu w kolejce..

Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4105868 Napisano: 03.02.2011 12:01:51 w Wkurza mnie...
malutka456 napisał(a):

malutka456 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Wkurza mnie oszczędność NFZ na pacjencie.. chcę iść do lekarza - jak juz uda mi się dodzwonić do rejestracji, to przykro mi, brak numerków.. Chcę wysłać malucha na badania (przepuklina i kilka innych) - mozna jeszcze poczekać, nic się nie dzieje przecież, zresztą są limity.. ;|
ciągle każą czekac i czekać.. po kolejnym telefonie mam dość..


mnie wkurza jak pacjentka zapisuje do lekarza i nie przychodzi, oczywiscie nawet nas o tym nie uprzedza... termin przepada, no i ktos kto chcial skorzatsac nie mogl przez taka delikwentke emotka


oczywiscie nie czepiam sie nikogo i nie jest to zanda aluzja, pisze tylko o glupocie ludzi i ich egoizmie emotka



no mam nadzieję emotka
ja rzadko chodzę do lekarza, sama ze sobą to tylko do rejestracji po receptę, a nie na wizytę..
ale Synek ma trochę problemów zdrowotnych, lekarza mam świetnego i na niego narzekać nie mogę, tylko te limity wszystkie wkurzają mnie..
opłacamy składki, a dostanie się do lekarza graniczy z cudem czasami.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4105815 Napisano: 03.02.2011 11:52:09 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie oszczędność NFZ na pacjencie.. chcę iść do lekarza - jak juz uda mi się dodzwonić do rejestracji, to przykro mi, brak numerków.. Chcę wysłać malucha na badania (przepuklina i kilka innych) - mozna jeszcze poczekać, nic się nie dzieje przecież, zresztą są limity.. ;|
ciągle każą czekac i czekać.. po kolejnym telefonie mam dość.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4105414 Napisano: 03.02.2011 10:12:16 w Konkursowiczki w ciąży
orchidea27 napisał(a):

Witam
dołączam do grona ciężarówek emotka
termin mamy na początek września
Natanielek będzie miał rodzeństwo
emotka emotka


gratulacje! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4105251 Napisano: 03.02.2011 09:29:53 w PLAGIATY
ziolko napisał(a):

orchidea27 napisał(a):

bobo napisał(a):

efelinkaaa
muszę pójść do Ciebie na szybki kurs podpisywania fotek


ja też ja też emotka




w prosty sposób na początek można zrobić znak wodny w Paincie - w każdym Windowsie jest emotka

Napis bez tła - i już

a jeśli chodzi o allegro to jest opcja znak wodny


o paintce nie wiedziałam.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4105152 Napisano: 03.02.2011 08:53:06 w PLAGIATY
bobo napisał(a):

efelinkaaa
muszę pójść do Ciebie na szybki kurs podpisywania fotek


możesz wysyłac do mnie na maila, to będę podpisywać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4105148 Napisano: 03.02.2011 08:50:21 w PLAGIATY
aka napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

emaluszki mają swój profil na fb jakby co emotka
ja też wrzuciłam fotkę syna, ale po takich akcjach jak ta w temacie wkurza mnie - zaczynam robić się mądrzejsza i zdjęcia podpisuje w kilku miejscach emotka zawsze trudniej będzie sobie przywłaszczyć taką fotkę emotka




a jak można podpisać swoje zdjęcie, jest jakiś program ?



ja uzywam tylko gimpa..
emotka
podpisuje w jakimś miejscu, potem ustawiam warstwę na mniejsze krycie, np. 30 i jest taki przezroczysty napis emotka

bobo napisał(a):

ziolko napisał(a):

nie mam dzieci, więc nie biorę udziału w konkursach z dziećmi emotka


ale zawsze możesz pozyczyć jakies dziecko
emotka



no własnie.. emotka
ja też chyba zaczne szukac szczęścia w profilach innych osób, bo moje fotki nie wygrywają kurde emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4105127 Napisano: 03.02.2011 08:46:07 w PLAGIATY
emaluszki mają swój profil na fb jakby co emotka
ja też wrzuciłam fotkę syna, ale po takich akcjach jak ta w temacie wkurza mnie - zaczynam robić się mądrzejsza i zdjęcia podpisuje w kilku miejscach emotka zawsze trudniej będzie sobie przywłaszczyć taką fotkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4105116 Napisano: 03.02.2011 08:41:51 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

lacuna napisał(a):

nie ma zdjecia
byly przeprosiny a wam sie widac bardzo nudzi emotka


dokładnie, jak tak bardzo chcecie na policje wszystko zgłaszać to szukajcie na ulicy psich kup i odnajdźcie właścicieli i na policje ich zgłoście, będzie to bardziej pożyteczne od sprzątania internetu, no i jaka satysfakcja emotka


psie kupy.. nic nie mów.. gdy śnieg topnieje, nasz spacer przypomina tor przeszkód hop, hop, hop..
a co do tematu - bo wczoraj smacznie sobie spałam.. bardzo dobrze, że zdjęcie usunięto, że były przeprosiny.. szkoda, że w takiej formie, ale lepsze to niż nic (chyba)..
i nadal dziwi mnie przyzwolenie niektórych na pożyczanie fotek bez pytania, tak jak gdzieś wyczytałam na fb ludzie myślą, że jak zdjęcie jest w Internecie - to jest niczyje.. To przykre, i nie pisze tego tylko odnośnie tej sytuacji, ale ogólnie.. Wiele osób tak myśli. Dla Was to tylko ciastka, ale może dla allice to coś więcej?
echh.. mniejsza o to, zamykamy temat. Taka sytuacja na pewno nauczy kilka osób emotka

kajeczka - nie znam Cię, ale wiem, że jesteś świetną mamą, zresztą Ty sama wiesz o tym najlepiej!

Ooo to mnie własnie wkurza, że jak brakuje ludziom argumentów do obrony, to walą w najbardziej czuły punkt, rodzinę.. emotka

a z tych bardziej przyziemnych rzeczy - wkurza mnie białe g**o padające z nieba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4104065 Napisano: 02.02.2011 08:17:45 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

bobo napisał(a):

tomik77 napisał(a):

A mnie wkurzaja osoby ktore tu wymieniaja sie z Toba glosami a potem donosza robia ploty i obgaduja!!!



chyba nikt nikogo nie obgaduje, tylko allice napisała, więc my komentujemy. Po wyjasnieniu, jeżeli nie ma racji to powinna Ciebie przeprosić. A może Ty pierwsza udowodnij, że nie ma racji.

Nie jest to pierwszy post na temat plagiatów.


tomik ale musisz przyznac ze wziełas zdjecie nie swoje...wiec sorki to nie plotki tylko reakcja an zachowanie ktore wszystkich wkur..tak jak plagiaty tekstów..tak samo wykorzystanie cudzego zdjecia jako swoje



dokładnie.. w dziale Dyskusje o wynikach była juz taka akcja, i wszyscy zgodnie potępiali takie pożyczanie fotek..
zresztą postawcie się na miejscu Allice: dziewczyna napracowała się, zrobiła te pierniczki, porobiła fotki a przede wszystkim włożyła tyle serca w tą robotę, a ktoś ma szansę wygrać Jej ciężką pracę..
Chyba każda/każdy z nas w takiej sytuacji - broniłby swoich praw do zdjęcia.. W sumie, nie będę odpowiadała za ogół, ale gdybym ja zobaczyła swoją fotkę w jakimś konkursie, to trochę bym się wkurzyła..
Wyświetl w wątku >>
0 0