Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4117572 Napisano: 07.02.2011 11:35:54 w Wkurza mnie...
nineczka17 napisał(a):

lula81 napisał(a):

nooooo moje po tych wszystkich chorobach dziś obsypane ospą emotka 4 miesiąc ciągle coś emotka


moje miały ospę w lato od 7lipca tak co dwa tygodnie więc do połowy sierpnia bawiliśmy się w to strasznie ich wysypało takiej ospy nie widziałam jak je smarowała to płakałam nad dziećmiemotka



mój ospę przechodził w listopadzie.. Ciesz się, że mają teraz, a nie w lato emotka
tragedia siedzieć w domu jak jest piękna pogoda, teraz mozna przeżyc..

nineczka - a u nas akurat ospa przeszła głądko i lekko.. ciekawe od czego to zależy?

widzę, że wszyscy chorują.. echh emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4117552 Napisano: 07.02.2011 11:31:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

efelinkaaa

#4117102 Napisano: 07.02.2011 09:25:55 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Nosz jak mnie wkurza to Avanti! Czy ktoś wie czy w tym konkursie http://avanti24.pl/moda/0,111771.html zmienne ip działa? Tzn. czy mogą sobie nabijać głosy? Jak w kilka godzin ze 100 głosów można zrobić 400??? emotka



a jak w kilka godzin z 0 czy jednego mogli wejść do rankingu??

W piatek prowadziłam (tzn. byłam na 4 miejscu chyba), w sobotę spojrzałam na wyniki, a tam osoby, które nie były nawet w połówkowym rankingu - wyszły na prowadzenie emotka przez jedną noc wyleciałam z rankingu.. hmm

na szczęscie już po głosowaniu, bo ten konkurs by mnie wykończył nerwowo..
i obiecuje sobie - nigdy więcej konkursów klikanych (który to juz raz? emotka )


Wstaw sobie to w stopkę, tak jak ja emotka
Co pewien czas, jak mnie coś kusi, to głupio mi stopkę wykasować i jakoś działa emotka



chyba muszę poczekać do nowego roku emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4117089 Napisano: 07.02.2011 09:22:36 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

Nosz jak mnie wkurza to Avanti! Czy ktoś wie czy w tym konkursie http://avanti24.pl/moda/0,111771.html zmienne ip działa? Tzn. czy mogą sobie nabijać głosy? Jak w kilka godzin ze 100 głosów można zrobić 400??? emotka



a jak w kilka godzin z 0 czy jednego mogli wejść do rankingu??

W piatek prowadziłam (tzn. byłam na 4 miejscu chyba), w sobotę spojrzałam na wyniki, a tam osoby, które nie były nawet w połówkowym rankingu - wyszły na prowadzenie emotka przez jedną noc wyleciałam z rankingu.. hmm

na szczęscie już po głosowaniu, bo ten konkurs by mnie wykończył nerwowo..
i obiecuje sobie - nigdy więcej konkursów klikanych (który to juz raz? emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4117019 Napisano: 07.02.2011 08:59:30 w Wkurza mnie...
co za noc... Synek się rozchorował i przez cała noc miał gorączkę, której nie mogłam zbić.. syropy, okłady.. W dodtaku katar, ropiejące oczka, chrychanie, kaszel..

kurde.. znowu angina się zapowiada.. no tak, w sumie nie miał od 3 m-cy.. emotka

a w dodatku u lekarza nie ma numerków, jak zwykle w poniedziałek.. chyba czeka nas pogotowie po 18.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4116724 Napisano: 06.02.2011 11:42:05 w Wkurza mnie...
aleks21 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

aleks21 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

aleks21 napisał(a):

lekkoatletka napisał(a):

http://www.facebo...osts/132442626823085

BRAWO KONKURSOWICZE! oby tak dalej... emotka



rewelacyjne emotka dawno tak sie nie ubawiłam emotka




a ja jestem zażenowana emotka chyba przestanę mówić znajomym, że gram w konkursach, bo wstyd, że mogą mnie połączyć z czymś takim emotka emotka emotka



bez przesady. Zależy jakich masz znajomych emotka Bo te dwie panie to w 100% nie mój klimat emotka




mój też nie, ale ludzie, którzy w ogóle nie mają pojęcia o środowisku konkursowym mogą sobie pomyśleć, że takie coś jest na porządku dziennym (a w sumie teraz już prawie jest;) i że ogólnie ludzie dostają takiego kociokwiku jak o coś grają w konkursach emotka




hmmm... no dobra.. Jutro się wezmę za herbatki Posti. Tylko potrzebuję drugiej osoby, z którą się będę się po mordzie lać na jakimś fanpadżu emotka w temacie konkursu emotka No bo tak grać w zaciszu domowym to trochę siara się robi emotka
Ale się wkurzyłam... dzieciaki mi się budzą. A dzieć woła kakao
emotka



zagraj ze mną o kasę z parówek
emotka emotka emotka
O której godzinie gramy? na 11? emotka

ps. mój syn też wstał i przez sen maaaasz.. maaaaasz.. poszłam położyłam Go do tatusia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4114311 Napisano: 06.02.2011 09:41:14 w Wkurza mnie...
beata82roksana82 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

ja również służę pomocą emotka tylko w smsowych nic się ode mnie nie dowiecie, bo jeszcze nigdy nic nie wygrałam emotka

wkurza mnie te głupie avanti.. wczoraj byłam na prowadzeniu, dzisiaj już mnie nie ma w rankingu.. nie mam zmiennego IP i nie mam szans z nabijaczami emotka


i teraz powinnaś dostać kopa w d..ę emotka emotka



kop
emotka emotka
nalezy mi się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4114278 Napisano: 06.02.2011 09:09:56 w Wkurza mnie...
ja również służę pomocą emotka tylko w smsowych nic się ode mnie nie dowiecie, bo jeszcze nigdy nic nie wygrałam emotka

wkurza mnie te głupie avanti.. wczoraj byłam na prowadzeniu, dzisiaj już mnie nie ma w rankingu.. nie mam zmiennego IP i nie mam szans z nabijaczami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4111354 Napisano: 04.02.2011 08:52:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
lavenda7 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

A ja jestem głupia że wciągnęłam się w tę dyskusję ale będę mądrzejsza i nie będę się odzywała-NIE MA SENSU emotka
Moim zdaniem admini powinni zareagować emotka


Bez komentarza.


Co to w ogóle jest, że obojętnie co się napisze na jej temat to od razu tłum wrzeszczy nieprzytomnie Zazdrość zazdrość zazdrość. Nie pojmuje tego. Nikt tu pani Moniki nie obraża, a każdy ma prawo wyrazić zdanie czy zrobiła to w regulaminowy sposób czy nie. Powtórzę: nie rozumiem tego. To jest takie rozpaczliwe wykrzykiwanie. Wiadomo nagroda fajna, też chciałem wygrać ułożyłem hasło, zrobiłem z siebie głupka bo wygrała wyklejanka trudno...nie mogę się równać z Panią Moniką ale proszę zaraz nie wrzeszczeć, że jestem zazdrosny bo nie jestem:)



ja również właczyłam się wcześniej w dyskusję, a zazdrosna nie jestem.. W żadnym z wymienionych konkursów nie brałam udziału, bo u mnie nie ma takich sklepów duzych, gdzie do wygrania są samochody..
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4111287 Napisano: 04.02.2011 08:33:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
aka napisał(a):


1) Nie będziesz miał własnych kas fiskalnych przede mną.
2) Nie będziesz w(y)zywał innych konkursowiczów nadaremno.
3)Pamiętaj abyś grał z paragonami
4) Czcij uczciwość
5) Nie plagiatuj
6)Nie używaj zmiennego IP
7) Nie graj na psa, chomika, żyrafę, czy Bóg wie co jeszcze, swego.
8) Nie pisz fałszywych paragonów przeciwko bliźniemu swemu
9) Nie pożądaj nagród bliźniego swego
10) Ani żadnych zdjęć, tekstów, którego jego są. (Patrz punkt 5)


przestrzegam emotka
i sumienie mam czyste, choć może mało wygrywam...



nic nie mów.. moja najbardziej wartościowa wygrana to - jak na razie - domówka z lecha emotka W dodatku, nie ja ją wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4111228 Napisano: 04.02.2011 08:20:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
kingaa napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

doczekałam się plagiatu mojej pracy emotka będą wciry emotka


coś więcej?
My tu namiętnie tępimy plagiaty emotka



chodzi o walentynkowy konkurs na fanpage'u Triumpha, laska zerżnęła moje życzenia z innego serwisu. napisałam jej na pw i w komentarzach, zobaczymy emotka



Wierszyki Magdaleny R. można znaleźć na necie. Wierszyk Grzegorza R. w necie też jest i to samo tyczy się Karoliny S. emotka


a ja nie mogę nawet znaleźć.. chociaż sama wklejałam link do konkursu triumpha na forum emotka
tak czy inaczej - powodzenia w walce o sprawiedliwość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4111040 Napisano: 04.02.2011 07:21:31 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):



aa i mąż też mnie wkurza.. co ja zrobię, że nie gotuję tak jak mamusia, a moim daniem popisowym jest żurek z proszku... emotka


To wyślij go do mamusi na obiad.Jak mój maż mi marudził,ze źle piorę skladam mu ubrania to pewnego pięknego dnia wzięłam ogromny karton i wysłałam ogromna paczkę z brudami do teściowej z karteczką;Ja nie potrafię prac i składać jak mama:)
moja teściowa wyprała wyprasowała poskładała i odesłała nam:)Mój maż nigdy więcej nie marudził...


nie muszę Go wysyłać - sam jeździ i jeszcze nam przywozi czasami..
ja jestem antytalent kulinarny
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4111016 Napisano: 04.02.2011 07:16:19 w Wkurza mnie...
znowu biorę udział w konkursie klikanym, chociaz obiecałam sobie nigdy więcej! Kilku osobom równiez obiecałam.. po co się tak staram, jak i tak zaraz nabijacze wkroczą do akcji? emotka emotka emotka

wkurzam się sama na siebie..

aa i mąż też mnie wkurza.. co ja zrobię, że nie gotuję tak jak mamusia, a moim daniem popisowym jest żurek z proszku... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4110979 Napisano: 04.02.2011 07:04:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
ciasssteczko napisał(a):

doczekałam się plagiatu mojej pracy emotka będą wciry emotka


coś więcej?
My tu namiętnie tępimy plagiaty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4109951 Napisano: 04.02.2011 01:37:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
wsciekly napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

wcześniej to była fajna dyskusja, śmiechy, deKUPAż i takie tam.. Nikt nie obrażał Pani U., tylko zwalał winę na organizatora! a teraz?
Kogoś na prawde już za mocno ścisnęło.. donosy.. na co niby?



i wiesz - aż mi się głupio zrobiło emotka



ojj wsciekły.. ja o Tobie jeszcze nie napisałam nigdy złego słowa.. i nie o Ciebie mi chodziło! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4109931 Napisano: 04.02.2011 01:33:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
wcześniej to była fajna dyskusja, śmiechy, deKUPAż i takie tam.. Nikt nie obrażał Pani U., tylko zwalał winę na organizatora! a teraz?
Kogoś na prawde już za mocno ścisnęło.. donosy.. na co niby? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4109916 Napisano: 04.02.2011 01:30:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
malgorzatap napisał(a):

A czy Twój mąż Emanuelo nie jest czasami informatykiem? Bo ja coś tak słyszałam kiedyś... Wtedy to by chyba wyjaśniało skąd auto i inne nagrody emotka

Znam jednego co jest informatyk i wygrywa w prawie wszystkich czasówkach emotka więc wiesz...


i chwała mu za to!

małgorzata - trzeba było sobie również znaleźć męża informatyka..

czarnygreg - tylko jedna osoba stąd chce pisać jakieś donosy.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4109646 Napisano: 04.02.2011 12:34:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
eee tam..
ja właśnie obkupiłam się w gazety dzieciowe, w 3 są konkursy, powysyłam kilka zgłoszeń na każdy z nich i zobaczymy co się będzie działo. Mój synek ma 27 m-cy lub 2 lata (bo nie miał 3 urodzin) lub 3 lata (rocznikowo) lub 2,5 roku (tak na oko wychodzi) emotka
na elektryce też się zna, bo to mądry chłopak!

każdy orze jak może emotka

to był żart oczywiście - jestem zbyt leniwa na tyle prac, ale powysyłamy na coś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4109621 Napisano: 04.02.2011 12:30:12 w Rossmann
zielonetrampki napisał(a):

benasia napisał(a):

czy tym ludziom mało chusteczek że muszą grać na te same osoby po kilka razy? znów widziałam kolejne osoby które tylko zmieniły wielkość liter z dużych na małe i znów wszystkie 3 dane identyczne... emotka czy te chusteczki były aż tak wartościowe że ludzie chcieli zrobić sobie zapasy? emotka emotka emotka


TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA przecież to nie przejdzie jak są zmienine litery O_O



no własnie - rossnet na swoim profilu fb napisał kiedyś, że przesiewają lauretaów, usuwając powtarzające się osoby emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4109496 Napisano: 04.02.2011 12:06:22 w Rossmann
u nas też nic, ale wysłałam tylko 1 zgłoszenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0