Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#5724936 Napisano: 25.08.2013 19:22:30 w Carrefour konkursy
czy może ktoś sprawdzić czy carrefour Warszawa targowa bierze udział? Używam starego laptopa i nie otwierają mi się tu pdfy... ;(
Mam kilka paragonów ze stolicy, i o ile reszty jestem pewna, to tego nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5723437 Napisano: 22.08.2013 09:12:46 w Wkurza mnie...
Z zazdrością patrzę na wygrane znajomych na fb... jakieś irobooty, rowery, ipody, aparaty. I tak się zastanawiam: czemu czuję tą delikatną zazdrość (ale taką w pozytywnym znaczeniu), skoro ja w żadnym konkursie udziału nie biorę, bo mi się NIE CHCĘ... ? emotka

Hmm... jak zrobić żeby się zachciało? emotka

a przy okazji jestem przerażona przeprowadzką... juz w ten weekend ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5723429 Napisano: 22.08.2013 08:51:15 w Inne mniejsze markety
tato999 napisał(a):

co to za konkurs Fairy w Leclercu urnowy?

szukam info i nie mogę nic znaleźć



ja też szukam informacji o tym...

Ciekawe czy to jest we wszystkich leclercach czy w jednym?
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5721859 Napisano: 19.08.2013 18:53:44 w Wkurza mnie...
wkurzyłam sie, że przegapiłam konkurs na DOZ... a tak marzyłam o nawilżaczu dla synka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5720696 Napisano: 17.08.2013 09:25:37 w Biedronka
do Watykanu, bo to zmiana w dobrej wierze: papamobile, witaj skuterze emotka

i coś jeszcze z Zębem i rwaniem na skuterze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5717961 Napisano: 12.08.2013 19:41:23 w Biedronka
Widziałam w biedronce jakiś konkurs lecha - trzeba kupić czteropak i do wygrania są jakieś bilety...

Nie wiem nic więcej, bo biegałam za dzieckiem po sklepie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5717281 Napisano: 11.08.2013 23:07:53 w Pomocy!!!!
hittmanka napisał(a):

nie wiem z czym masz problem... jak sama napisałaś "są dwie opcje:
a) rachunek bankowy związany z prowadzeniem działalności gospodarczej
b) osobisty rachunek bankowy (niezwiązany z prowadzeniem dg)"
to albo związany albo niezwiązany... nikt poza Tobą tego na forum nie wie emotka



No właśnie z tym, że każdy twierdzi coś innego emotka
Gdzie nie spytam, to inna rada emotka W UM kazali wpisać jako rachunek osobisty (bo jest zarejestrowany na osobę - nie na firmę), na infolinii jako firmowy, ale kazali dopytać w skarbówce, w biurze rachunkowym też kierowali się w stronę osobistego... Normalnie gdzie nie pójdę to mówią coś innego emotka i weź tu bądź mądry emotka

Ja wiem, że moje pytanie może być banalne dla niektórych, ale ja tak bardzo nie chcę kolejny raz być wzywana do Skarbówki, bo nie dopełniłam jakiś formalności, coś źle wpisałam lub czegoś nie zrobiłam emotka Dlatego zadałam tutaj pytanie, jest tu sporo osób, które prowadzą firmy, może przechodzili przez aktualizację danych i numeru konta... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5717270 Napisano: 11.08.2013 22:43:51 w Pomocy!!!!
agusia147 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

koza.k90 napisał(a):

podmienić albo dalej szukać lepszego banku



mam trochę mało czasu, muszę rano zapierniczać do um, a potem przed 9 (po aktualizacji) opłacić zus emotka



Rachunki w banku otwiera się teraz w kilka minut. Ja bym mimo wszystko nie mieszała prywatnego konta z firmowym.



ale to nie jest moje konto osobiste, takie do celów prywatnych typu: opłaty za przedszkole i wpłata za sprzedane dresy po synku emotka od tego mam inne.

To konto to tylko produkt niekomercyjny banku: bezpłatny, z darmowwymi przelewami i kartą. I chciałabym je wykorzystać TYLKO do celów firmowych emotka Założyłam je kiedyś jako pomocnicze przy firmowym, żeby móc w banku wpłacać/wypłacać pieniądze bez prowizji (i potem je np. przelewać na firmowe).

Nikt w żadnej ustawie nie narzuca, żeby konto było z półki "dla firm", ma być po prostu rachunek bankowy, nieważne czy to konto studenckie czy dla przedsiębiorstwa emotka Jakieś "ale" może mieć jedynie bank..

Tylko zastanawiam się czy twórca druku ceidg nie dokonał takiego podziału, na firmowe i nie firmowe ;/ Stąd moje pytanie gdzie ten numer wpisać ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5717250 Napisano: 11.08.2013 21:53:29 w Pomocy!!!!
koza.k90 napisał(a):

podmienić albo dalej szukać lepszego banku



mam trochę mało czasu, muszę rano zapierniczać do um, a potem przed 9 (po aktualizacji) opłacić zus emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5717241 Napisano: 11.08.2013 21:46:09 w Pomocy!!!!
Czyli podmienić je z tamtym, tak?

koza - wpis w ceidg jest zgłoszeniem do zusu/krusu, urzędu skarbowego - ot, wszystko w jednym okienku emotka Cokolwiek tam zmienię w mojej firmie przekazywane jest dalej do wszystkich zainteresowanych instytucji emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5717231 Napisano: 11.08.2013 21:27:19 w Pomocy!!!!
No dobra, ale to nie jest rachunek typowo firmowy, ale prywatny, na moje imię i nazwisko. Bez opłat, darmowy, skierowany do osób prywatnych - nie firm (uprzedzę pytanie - bank nie robi problemu, aby wykorzystywac go w inny sposób emotka ). I ja zamierzam wykorzystać go jako firmowy emotka
Stąd moje pytanie, gdzie to wpisać? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5717197 Napisano: 11.08.2013 20:10:22 w Pomocy!!!!
Proszę o pomoc kogoś, kto w firmie korzysta z konta prywatnego (niekomercyjnego)...
Muszę rano zanieść druk CEIDG i nie wiem, w którą rubrykę wpisać numer konta ;(

są dwie opcje:
a) rachunek bankowy związany z prowadzeniem działalności gospodarczej
b) osobisty rachunek bankowy (niezwiązany z prowadzeniem dg)

W jednym miejscu słyszę jedno, w drugim drugie i już sama nie wiem! Pani w UM mówi b, na infolinii mówią a... kurde no emotka

a ja sama nie wiem jak interpretować to wszystko: związany z prowadzeniem dg - czy to chodzi o to, że konto jest komercyjne i zarejestrowane na firmę czy nieważne jakie to konto, ale z tego korzystam w firmie... Pomocy, proszę ;( Jesli się ktoś zna, proszę o podpowiedź! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5716576 Napisano: 09.08.2013 22:37:50 w Wkurza mnie...
baxter napisał(a):

vickichelm napisał(a):

o matko a gdzie macie te burze w jakich rejonach polski? bo u mnie na wschodzie porażka... wkurza mnie już to lato do granic możliwości emotka


u mnie w świętokrzyskim z godzine temu padało dość mocno alr króciotko, juz chodnik przed domem suchy



u mnie na wschodzie burza za burzą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5716220 Napisano: 09.08.2013 14:14:24 w Wkurza mnie...
Jejku, jak mnie wk****wia ten głupi bank! Najpierw blokują mi kartę miesiąc wczesniej niż prosiłam, a teraz zamknęli mi konto firmowe wcześniej niż w umowie! Miało się zamknąć 11 sierpnia, a dzisiaj od rana już nie czynne! Chciałam ściągnąć wyciąg, chciałam przelać pieniądze, a teraz nie mam ani firmowych pieniędzy ani nic! Co za #$%$%# bank!
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5715874 Napisano: 08.08.2013 23:08:16 w Wkurza mnie...
awi napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

to,że siedzimy w domu przez całe wakacje... mieliśmy jechać w góry, ale mój mąż już kombinuje, że może na wrzesień, to pojedziemy ze znajomymi, może to, może tamto... Na mnie nikt nie czeka, znajomi są teraz na wakacjach a ja się
kiszę w domu z dzieckeim całe wakacje. Jestem zła!



We wrześniu w górach jest przepięknie emotka Nie martw się, korzystaj ze słońca i upałów, nie macie tam jezior, basenów?



Mamy rzekę, ale z moim wariatem nawet tam nie chodzę... A basen? Jedno wyjście na 60min to koszt 20zł ;/

Do de to wszystko...

W środę pojedziemy do Warszawy - w te wakacje nawet wizyta w szpitalu jest jakąś tam atrakcją ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5715870 Napisano: 08.08.2013 23:05:02 w Pomocy!!!!
spin napisał(a):

ankasss napisał(a):

czy ktoś może pomóc i mnie oświecić dlaczego obraz na monitorze zmienia kolor ? czasem na niebieski a teraz np na kremowy. czyżby umierał?

moze byc ze karta graficzna pada albo monitor (choc bardziej stawiam na karte)



a może wiesz dlaczego gaśnie monitor? Tak średnio 2-3 razy w ciągu godziny? Gaśnie i zaraz się włącza. Czy to może mieć coś wspólnego, że wybrałam inną rozdzielczość niż sugerowana? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5715182 Napisano: 07.08.2013 21:34:55 w Pomocy!!!!
radosna napisał(a):

Czy da się odtworzyć zdjęcia z karty pamięci, jeśli ktoś przypadkowo je skasował w aparacie?


Ja kiedyś odzyskiwałam tym programem:
Digital Image Recovery

i odzyskałam fotki nawet sprzed 2 lat emotka nie wiem jakim cudem. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5715141 Napisano: 07.08.2013 20:20:36 w Pomocy!!!!
Szukam mamy, która leżała z synkiem w szpitalu w Dziekanowie Leśnym emotka Kiedyś rozmawiałyśmy na pw, ale zniknęły mi wiadomości.
Ewentualnie może się odezwać ktoś, kto był w IMID w Warszawie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5714573 Napisano: 07.08.2013 09:29:27 w Wkurza mnie...
to,że siedzimy w domu przez całe wakacje... mieliśmy jechać w góry, ale mój mąż już kombinuje, że może na wrzesień, to pojedziemy ze znajomymi, może to, może tamto... Na mnie nikt nie czeka, znajomi są teraz na wakacjach a ja się kiszę w domu z dzieckeim całe wakacje. Jestem zła! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5713609 Napisano: 05.08.2013 22:13:38 w Wkurza mnie...
jola29k napisał(a):

wkurza mnie a nawet wku....a wszystko a najbardziej że córka już drugi tydzień jest na antybiotykach i nadal jest chora kaszle jak wściekła , jutro znowu musze iść do kontroli, niech mnie ktoś dobije bo jak ja mam znowu wysłuchiwać że dziecko jest strasznie chude , niedożywione to mnie szlag trafia córka ma 11 lat i jest wysoko 156 cm ale szczupła 33kg.



Ooo ja też tego słucham, ale co ja zrobię, że moje dziecko jest drobne? Ja sama bilansu dwulatka nie przeszłam (potem nadrobiłam potrójnie ) emotka , o mężu nie wspomnę, bo to worek kości emotka

Ale ja też jutro idę do lekarza, martwią mnie zaparcia u mojego dziecka. Syropy nie pomogły, teraz wymuszę skierowanie na USG brzuszka i badanie kału, bo ostatnio jak o tym wspomniałam to zostałam zignorowana.... Wyświetl w wątku >>
0 0