Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4131323 Napisano: 11.02.2011 10:04:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Orzeszki Felix w miodzie emotka
(poczta polska) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4131266 Napisano: 11.02.2011 09:52:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
slicznotaem napisał(a):

bip napisał(a):

tak z ciekawości... jak wyglądają Wasze paragony z Bałego Stołu? Mój już jest właściwie niewidoczny emotka ciekawe czy zaakceptują mi taki emotka


ja dłużej się zapowiada konk,to lepiej sobie walnąć ksero,bo u mnie to nawet z jednego dnia z Parówek Jedynek bleknie paragon emotka



w parówkach chyba nie trezba mieć paragonu..? wystarczy etykietka z kodem i kod kreskowy z parówki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4130073 Napisano: 10.02.2011 07:47:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
polec napisał(a):

semele01 napisał(a):

kasiap76 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Milka- zero
Winiary - zero
Knorr - zero
Regina - zero
Nescafe - zero


Zero wygranych i jak na razie same minusy.



u mnie też zero emotka



No to chociaż nie jestem sama emotka



i ja
dodam jeszcze
real !!! emotka



to ja jeszcze dodam wedla..
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4128361 Napisano: 10.02.2011 01:19:06 w Wkurza mnie...
ati88 napisał(a):

wkurza mnie moj ząb i dentysta emotka własnie pękł mi zab na 3 cześci i krwawi - (6) i wszytke trzy sie trzymaja jak ruszam jezykem i nie boli chyba jestem jeszcze w szoku emotka bo moj dentysta powiedział ze moze mnie przyjąc za 3 tygodnie emotka



mam dzisiaj wizytę na 18.. z chęcią bym odstąpiła, bo boję się (dzisiaj do robienia jedynka ze znieczuleniem, a moja dentystka ot tak znieczulenia nie daje.. zawsze twierdzi, ze jest zbędne ) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4125366 Napisano: 09.02.2011 04:55:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mia napisał(a):

To już tragedia - czego się nie czepię, to NIC! emotka
Wygrana dzisiejsza - podwiązka z FB - nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać emotka
Chyba nastąpiło tzw. zmęczenie materiału i trzeba sobie na jakiś czas konkursy odpuścić... emotka



u mnie nawet podwiązki brak...

i nie mam weny na te walentynkowe konkursy, słodziutkie tekściki, ochy i achy.. ja mogę napisać:
Kochanie, rozumiemy się bez słów, czujemy się swobodnie w swoim towarzystwie.. na tyle swobodnie, że bez krępacji możemy popuszczac razem bąki
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4124300 Napisano: 09.02.2011 11:12:39 w Wkurza mnie...
beata82roksana82 napisał(a):

http://wiadomosci...wiadomosc_prasa.html

wkurza mnie pierwsza opinia do tego artykułu emotka



wiesz, niektórzy myślą, że matka to maszyna, która może nie spać 7 dni w tygodni i czuwać..

a tak w ogóle, jak mój synek przechodził grypę żołądkową, to lekarz wypisała nam skierowanie do szpitala - tak na wszelki wypadek - gdybym zauwazyła coś niepokojącego (np. odwodnienie), miałam bezwłocznie jechać.
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4122702 Napisano: 08.02.2011 07:39:51 w Wkurza mnie...
aleks21 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

marielu emotka
fajnie widzieć twoją mordeczkę emotka

efelinkaaa a robiłaś małemu badania ? tzn te podstawowe ? jeśli ma wszystkie dobre, to najlepszy sposób to odpuścić, nie chce jeść to znaczy, że nie jest głodny emotka
Moja mamuśka zawsze mi marudziła, jak zobaczyła, że synek mało zjadł ( choć raczej do rzadkość emotka ) i chciała, żebym go karmiła czyt : zachęcała czymś, ja jednak twardo stoję, że jeśli dziecko nie jest głodne to niech nie je, jak zgłodnieje to powie



yes.. ma anemię.. dostaje żelazo - bardzo nieregularnie, bo często choruje i wtedy mam odstawiać (oo tak jak teraz.. dzisiaj bylismy u lekarza ;]).. Wydaje mi się, że anemia może być przyczyną niskiej wagi dziecka, a nie braku apetytu.. Ja już zgłupiałam.. normalnie, jak nie urok, to sr....
emotka

chyba Mu odpuszczę - tak jak radzicie.. niedługo będzie miał koszmary ze mną i łyżeczką w roli głownej..


:( to chyba musisz znaleźć sposób, żeby chciał wciągać zwłaszcza mięsko i warzywa emotka
a próbowałaś z nim przygotować coś ? może jakieś kolorowe obiadki typu pierś z kuraka z warzywami, niech sam popaćka warzyw itp



Mój dzieciak miał anemię. Niestety anemia działa na zasadzie, że jak są słabe wyniki to jeść się nie chce. Jak jeść się nie chce to są słabe wyniki. Błędne koło. Nam dopiero specyfiki apteczne zapisane przez lekarza - Hemofer - pomogły pozbyć się kłopotu.



my mamy Ferrum w syropie + kwas foliowy, i witaminy na lepsze przyswajanie..
Tylko szczerze - nie jestem zadowolona z efektu, dostaje to (z przerwami - tak jak pisałam) półtora roku, a wyniki nadal zaniżone..

kalisto - mój Syn uwielbia ze mną gotowac, np. miesza ciasto na nalesniki, ale potem nie chce ich jeść.. skubnie trochę sera do nich itd, ale do obiadu nie zasiada..

mama mi tłumaczy, ze to może być jakoś genetycznie - ja z powodu niedowagi nie przeszłam bilansu dwulatka
emotka (teraz nadrobiłam.. ) emotka emotka

nie wiem, wyjdziemy z choróbska i poproszę o te skierowanie do laryngologa i jeszcze raz na morfologię. Może przepiszą mi jakieś inne żelazo, i wtedy coś ruszy.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4122644 Napisano: 08.02.2011 07:24:28 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

marielu emotka
fajnie widzieć twoją mordeczkę emotka

efelinkaaa a robiłaś małemu badania ? tzn te podstawowe ? jeśli ma wszystkie dobre, to najlepszy sposób to odpuścić, nie chce jeść to znaczy, że nie jest głodny emotka
Moja mamuśka zawsze mi marudziła, jak zobaczyła, że synek mało zjadł ( choć raczej do rzadkość emotka ) i chciała, żebym go karmiła czyt : zachęcała czymś, ja jednak twardo stoję, że jeśli dziecko nie jest głodne to niech nie je, jak zgłodnieje to powie



yes.. ma anemię.. dostaje żelazo - bardzo nieregularnie, bo często choruje i wtedy mam odstawiać (oo tak jak teraz.. dzisiaj bylismy u lekarza ;]).. Wydaje mi się, że anemia może być przyczyną niskiej wagi dziecka, a nie braku apetytu.. Ja już zgłupiałam.. normalnie, jak nie urok, to sr....
emotka

chyba Mu odpuszczę - tak jak radzicie.. niedługo będzie miał koszmary ze mną i łyżeczką w roli głownej.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4122476 Napisano: 08.02.2011 06:34:55 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

merynosek napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):


A do tematu - kiedy się skonczy walka o jedzenie z moim synem.. Typ niejadka + mlekoholik - czy to mija z wiekiem??
Wkurza mnie już to, że każda łyżeczka czegokolwiek do paszczy jest w-a-l-k-ą..



Mój ma 3,5 i z jedzeniem nadal jest problem...
I mnie to wkurza... No i standardowo Dove... (wiem, wiem... powtarzam się...)


Na niejadków mam sposób:)Jezeli to naprawdę jest niejadek.Zobacz ile tak naprawdę zjada.Weź woreczek foliowy i jakiś słoik.To samo co zjada twoj dziecko wrzucaj do woreczka i wlewaj do słoika to co wypija.Zobacz wieczorem czy aby napewno masz prawo mówić niejadek??

.



echh.. mam prawo, bo On na prawde nie chce jeść.. ograniczyłam przekąski, słodycze (czasami zje jakąś mambę czy lizaka, ale nie codziennie!), a On nadal nie chce..
mięsa - nie lubi, wypluwa jak poczuje (czasami zje packę mielonego z ziemniakiem)
warzywa - niezbyt
owoce - cytrusy i winogrona, reszta pe!
pieczywo - tylko chrupkie (vasa z serkiem - o to może zjeść)

i mleko, mleko, mleko - 3xdoba - nie próbuję nawet ograniczać, bo jak chce to nie odpuści..

chyba zacznę Mu jakieś kropelki dawać Apetizer czy jakoś tak..? Próbowałyście?

Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4122385 Napisano: 08.02.2011 05:59:08 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

wsciekly napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Leon pomieszał mi się z Milką i kupiłam za mało.. wkurzam się sama na siebie, gapa ze mnie po prostu ;/



milki za 4 pkt - to wiem

a tych leonów ile ma być emotka


ja własnie pomyślałam, że duży leon - to 4pkt i jedna szansa na wygraną (yyyy.. tak w milce jest). Tutaj za kod z dużej butli dostałam 3kawałki puzzli, potrzebne jest 9 lub 12 kawałków - musisz sprawdzić, bo nie pamiętam emotka

i tak: sok w kartoniku - 1 kawałek
sok w małej butelce - 2 kawałki
sok w dużej - 3 kawałki

jesli się pomyliłam, poprawcie emotka



dzięki za odp. emotka

to nawet dobrze się składa, bo bratanek woli leona od kubusia

rozumiem, że są to nowe leony, z kodami


a mój lubi wszystko co marchewkowe.. tylko z tymi sokami nie można przesadzać, bo nie sa do końca zdrowe dla maluchów (w większych ilościach)..

A do tematu - kiedy się skonczy walka o jedzenie z moim synem.. Typ niejadka + mlekoholik - czy to mija z wiekiem??
Wkurza mnie już to, że każda łyżeczka czegokolwiek do paszczy jest w-a-l-k-ą.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4122364 Napisano: 08.02.2011 05:50:55 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Leon pomieszał mi się z Milką i kupiłam za mało.. wkurzam się sama na siebie, gapa ze mnie po prostu ;/



milki za 4 pkt - to wiem

a tych leonów ile ma być emotka


ja własnie pomyślałam, że duży leon - to 4pkt i jedna szansa na wygraną (yyyy.. tak w milce jest). Tutaj za kod z dużej butli dostałam 3kawałki puzzli, potrzebne jest 9 lub 12 kawałków - musisz sprawdzić, bo nie pamiętam emotka

i tak: sok w kartoniku - 1 kawałek
sok w małej butelce - 2 kawałki
sok w dużej - 3 kawałki

jesli się pomyliłam, poprawcie emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4122214 Napisano: 08.02.2011 04:56:15 w Wkurza mnie...
Leon pomieszał mi się z Milką i kupiłam za mało.. wkurzam się sama na siebie, gapa ze mnie po prostu ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4121334 Napisano: 08.02.2011 12:37:35 w Wkurza mnie...
ciasssteczko napisał(a):

wkurza mnie spamująca pocztakartkowa emotka



mnie też.. i to bardzo.. co zajrzę w top teraz - to pocztakartkowa.. emotka

klaudia - ja również dałam wcześniej 5 emotka
ludzie są zawistni.. ja usunęłam zdjęcie stamtąd, bo nie mogłam patrzeć na te jedynki.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4121323 Napisano: 08.02.2011 12:34:52 w PLAGIATY
a ktoś ma dzisiejszą Pani Domu? Był konkurs walentynkowy z życzeniami dla ukochanej osoby i teraz opublikowali wyniki.. Kilka życzeń - literka po literce - można znaleźć w necie emotka

szkoda, że organizator nie zadał sobie trudu, aby sprawdzić to..
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4119678 Napisano: 07.02.2011 08:48:22 w Wkurza mnie...
jkkp napisał(a):

kajeczka napisał(a):

poleciały 4pkt karne emotka i koniec pokazu emotka


co?? juz po emotka to idę męża teraz poogladać emotka


mi się odechciało oglądania tej częsci ciała.. przynajmniej na miesiąc! emotka
jak ktoś wcześniej napisał.. bllllaaaah ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4119477 Napisano: 07.02.2011 07:57:36 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

iaziaz napisał(a):

mia napisał(a):

Wkurza mnie, że zielonetrampki wstawiła se jako awatar mega fiuta, który rozwalił całą stronę emotka
Od razu uprzedzę- zazdrość mnie w tym akurat momencie nie zżera... emotka emotka emotka


mega wielki jest tylko avatar,reszta
emotka emotka


Toż o to mi chodziło, nie o to małe i łyse emotka emotka emotka



weźcie, bo się nie mogę przestać śmiać..
emotka emotka

a tak na marginesie - wchodzę w top paragony, a mój mąż taaa.. i to ma być forum konkursowe? jasne..
chyba się wkurzył, że inne oglądam.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4119356 Napisano: 07.02.2011 07:27:27 w Paragony
czy tylko mi się wyświetla taki dziwny avatar zielonetrampki? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4118223 Napisano: 07.02.2011 02:23:32 w Wkurza mnie...
nineczka17 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

lula81 napisał(a):

nooooo moje po tych wszystkich chorobach dziś obsypane ospą emotka 4 miesiąc ciągle coś emotka


moje miały ospę w lato od 7lipca tak co dwa tygodnie więc do połowy sierpnia bawiliśmy się w to strasznie ich wysypało takiej ospy nie widziałam jak je smarowała to płakałam nad dziećmiemotka



mój ospę przechodził w listopadzie.. Ciesz się, że mają teraz, a nie w lato emotka
tragedia siedzieć w domu jak jest piękna pogoda, teraz mozna przeżyc..

nineczka - a u nas akurat ospa przeszła głądko i lekko.. ciekawe od czego to zależy?

widzę, że wszyscy chorują.. echh emotka


to zależy jaki wirus się dostało w prezencie
my dostaliśmy taki że wszystkie które chorowały dzieci z córy klasy i pozarażały innych to strasznie przechodziły,moje dzieci nie miały miejsca wolnego krostka na krostce i są nawet blizny emotka

córa miała na stopie podeszwie chodzić dziecko nie mogło i na całych dłoniach emotka


moje pierwsze dziecko jak chodziło do przedszkola przyniosło ospę i zaraziło mnie i moja siostrę ,całe szczęście łagodną odmianą,ale i tak to co wyskoczyło to swędziało nieziemsko ,dodatkowo ja czułam jakby mi coś zgniatało klatkę piersiową- uroki ospy w pozadziecięcym wieku,młodsza jak przyniosła z przedszkola była wysypana już całościowo ,masakra


ja boje się strasznie świnki nie chorowałam i jak mi dzieci przyniosą emotka emotka emotka



ja też nie chorowałam.. ani na świnkę ani na szkarlatynę ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4118185 Napisano: 07.02.2011 02:09:52 w Wkurza mnie...
wiki1985r napisał(a):

Wkurzyłam się na haribo emotka Znów w wygranych są osoby które mają zdjęcia bez paczki i duuużo głosów.



a ja - na szczęście - poprosiłam organizatora o wykasowanie swojego zdjęcia.. ten konkurs był okropny!
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4117636 Napisano: 07.02.2011 11:49:56 w konkursy z gazet
yuliya25 napisał(a):

Nikt nie gra w tych gazetach i nie podpowie emotka


ja czasami gram, ale jeszcze nic nie wygrałam, więc nawet nie wiem co odpisać..
w Pani domu grałam o zestaw do grzańca, wcześniej o frytkownice i nic.. pusto w skrzynce odbiorczej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0