Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4150732 Napisano: 17.02.2011 06:30:31 w Zabawa - Zniszcz życzenie
Twoje życzenie się spełnia.. Umiesz czytać w myślach i dowiadujesz się, że Twój facet fantazjuje o innych emotka

Chciałabym wygrać w lotka.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4150675 Napisano: 17.02.2011 06:07:01 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

ewikewik napisał(a):

wkurza mnie kolejny karniak za właściwe posty we właściwych topach, w których w tym samym czasie kręcąca tyłkiem spamerka wypisuje co chce, ile razy chce i nikt jej za to karniaków nie daje...


mnie twój karniak nie zdziwił, jeżeli już to tylko z tego powodu ze dopiero teraz i tylko jeden emotka
nie podoba ci się jak ktoś inny wpisuje się niepotrzebnie(twoim zdaniem) a ty sama strasznie mnożysz te same posty we wszystkich możliwych wątkach, już chyba całe forum wie na pamięć co masz na wymianę,
to wkurzające ze wszędzie się czyta to samo napisane przez jedną osobę emotka




zgadzam się..
jeśli ktoś jest zainteresowany to sobie znajdzie ogłoszenie, nawet jeśli było pisane kilka stron wczesniej.
Pisanie ciągle tego samego we wszystkich możliwych miejscach jest męczące i na pewno nie skłania do wymiany czy kupna.
Mnie na pewno nie.

Poza tym na forum jest więcej osób, które postępują w identyczny sposób, i to właśnie wkurza emotka



chyba karniak nie pomógł.. emotka

mnie też to drazni, rozumiem, raz, dwa, ale nie kilkadziesiąt.. od ogłoszen jest chyba tablica ogłoszeń, top wymienię czy jakoś tak.. no, sporo tego emotka

aaa wkurza mnie moja słaba wola.. znowu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4150034 Napisano: 17.02.2011 02:41:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw kosmetyków mary kay.. pudełko z cieniami, perfumy i szminka.. hmm Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4149754 Napisano: 17.02.2011 01:23:12 w PLAGIATY
joan napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Konkurs Rimmel na FB... Kilka zdjęć na żywca zerżniętych z neta (niektórym nawet nie chciało się wymazać nazwy strony z rogu..).. Inne ściągnięte z Internetu, ale delikatnie poprzerabiane emotka
Nie chce mi się pisać pot fotkami źródeł.. Miejmy nadzieję, że organizator będzie sprawdzał ;)


Lubię Cię, więc Ci szczerze powiem - jeżeli sama nie zadbasz o swoje sprawy, na organizatora raczej nie licz...



dzięki emotka
Zawszę się boję pisać takie komentarze, bo niestety ludzie sa mściwi.. emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4149696 Napisano: 17.02.2011 01:08:36 w Rossmann
grusia napisał(a):

Goń sie człowieku ... wez sie do roboty bo widac Ci sie nudzi i wypisując durmoty próbujesz sie dowartościować. Każdy ma Cie tutaj głeboko w poważaniu i Twoje docinki też. A dla Twojej informacji niektorzy maja prywatne życie, zajmują się czymś wiecej niz prymitywnym dogryzaniem innym i dlatego czasem cos przegapią - Ty nie masz takich problemów bo własnego zycia brak.

W temacie - odebrany Olay z rossnetowego konkursu noworocznego. I nadal byłoby miło gdyby ktoś miał ten kod na podkłady.



nie denerwuj się, olej ją/go emotka

Niestety nie mam kodu na podkłady do przewijania, miałam wziąć - właśnie uczę Synka spania bez pieluchy, ale z marnym skutkiem.. Podkłady bardzo się przydają
emotka

trampek - dzięki za info.. to idziemy po kaszki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4149679 Napisano: 17.02.2011 01:05:32 w PLAGIATY
Konkurs Rimmel na FB... Kilka zdjęć na żywca zerżniętych z neta (niektórym nawet nie chciało się wymazać nazwy strony z rogu..).. Inne ściągnięte z Internetu, ale delikatnie poprzerabiane emotka
Nie chce mi się pisać pot fotkami źródeł.. Miejmy nadzieję, że organizator będzie sprawdzał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4147910 Napisano: 16.02.2011 08:52:16 w Wkurza mnie...
sabikus napisał(a):

... ze przyszła dopłata do pradu 900 zł do 1 marca emotka a konto puste


ileeee???

oo kurde, chyba nie będę spała do czasu aż przyjdą nasze rachunki
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4146303 Napisano: 16.02.2011 01:43:45 w Wkurza mnie...
klaudia011 napisał(a):

wkurza mnie że już 2 osoba mi pisze że jej nie odklikuję...a ja zawsze sumiennie głosuję i odpisuję...wrr emotka

a w ogóle to jest mi dzisiaj źle!!! emotka



mi tez.. niestety emotka
dołek mam.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4146284 Napisano: 16.02.2011 01:40:51 w Wkurza mnie...
juz mnie to wkurza.. zawiść, zazdrość.. Najbardziej wkurza wtedy, kiedy ktoś wciąga to moje dziecko..
Walka o głupie puzzle..

Muszę chyba na jakiś czas usunąć się z konkursów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4146233 Napisano: 16.02.2011 01:33:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
chmurka napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

mam pytanie: można wstawić jedno zdjęcie w dwóch konkursach??
W żadnym organizator nie zastrzegł, że prawa autorskie przechodzą na niego, więc chyba nadal mogę posługiwać się zdjęciem??

http://www.facebo..._t=photo_album_reply




Jeśli nie ma zapisu o przejęciu praw autorskich, a organizator konkursu który wskazałaś w linku nie wymaga, by zdjęcie nie było wcześniej publikowane to wszystko jest ok emotka



no nie było własnie... a tam mnie oskarżają o to, że wygrywając w innym konkursie, organizator otrzymał prawa autorskie.. ;| I w ogóle, przez takie osoby jak ja inni nie wygrywają..
no świetnie..



Nie daj się, ludzie to potwory emotka



Pani oczywiście poskarżyła się drugiemu organizatorowi..

http://www.facebook.com/ciastoplasto

-> ciastoplasto i inni Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4145918 Napisano: 16.02.2011 12:14:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
puzzle z konkursu na vtech.. Wczoraj wyniki dzisiaj po 11 kurier.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4145268 Napisano: 16.02.2011 09:13:57 w PLAGIATY
efelinkaaa napisał(a):

http://www.facebo.../home.php#!/DeeZeepl

kolejny emotka



albo i nie.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

efelinkaaa

#4142868 Napisano: 15.02.2011 12:02:12 w Wkurza mnie...
merynosek napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Winner napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):


ps. sprzedam męża.. dobry rocznik, ewentualnie wymienię na coś emotka



ooo kupuje jaka cena wywoławcza? emotka



powiedzmy, że wymienię na coś co potrafi sprzątać.. Ewentualnie na odkurzacz emotka No, a jak za drogo, to chociaż na robot kuchenny emotka




a da się go wyłączyć:D?


Na mojego działa widok wałka emotka



da się.. wystarczy powiedzieć mamusia przyjeżdża i nie odzywa się przez kilka dni emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4142833 Napisano: 15.02.2011 11:50:58 w Wkurza mnie...
Winner napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):


ps. sprzedam męża.. dobry rocznik, ewentualnie wymienię na coś emotka



ooo kupuje jaka cena wywoławcza? emotka



powiedzmy, że wymienię na coś co potrafi sprzątać.. Ewentualnie na odkurzacz emotka No, a jak za drogo, to chociaż na robot kuchenny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4142777 Napisano: 15.02.2011 11:35:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
ciasssteczko napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

mam pytanie: można wstawić jedno zdjęcie w dwóch konkursach??
W żadnym organizator nie zastrzegł, że prawa autorskie przechodzą na niego, więc chyba nadal mogę posługiwać się zdjęciem??

http://www.facebo..._t=photo_album_reply




Jeśli nie ma zapisu o przejęciu praw autorskich, a organizator konkursu który wskazałaś w linku nie wymaga, by zdjęcie nie było wcześniej publikowane to wszystko jest ok emotka



no nie było własnie... a tam mnie oskarżają o to, że wygrywając w innym konkursie, organizator otrzymał prawa autorskie.. ;| I w ogóle, przez takie osoby jak ja inni nie wygrywają..
no świetnie..
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4142745 Napisano: 15.02.2011 11:25:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
mam pytanie: można wstawić jedno zdjęcie w dwóch konkursach??
W żadnym organizator nie zastrzegł, że prawa autorskie przechodzą na niego, więc chyba nadal mogę posługiwać się zdjęciem??

http://www.facebo..._t=photo_album_reply Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4141476 Napisano: 14.02.2011 08:07:46 w Wkurza mnie...
wkurza mnie mąż.. walentynki, a ten śpi... Burak buraczany normalnie, brak mi słów na niego! (mała litera celowo!)

ps. sprzedam męża.. dobry rocznik, ewentualnie wymienię na coś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4141472 Napisano: 14.02.2011 08:06:12 w Pomocy!!!!
frysbi napisał(a):

okrysia napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

mia napisał(a):

kingaa napisał(a):

Zostały niecałe dwie godziny

Każdy nowy fan Bio-Active = 20 gr. przekazane zaprzyjaźnionemu schronisku w Józefowie oraz większe szanse na adopcję czworonogów! Prześlijcie link poniżej swoim znajomym! Razem możemy więcej!

http://www.facebo...=app_159590554088963


Polubione! emotka


równiez


Ja też polubiłam!


Lubek emotka i ode mnie



ja oczywiście też polubiłam wczesniej emotka Lubie takie akcje
emotka

(ps. a może ktoś chciałby mi pomóc w konkursie.. jeszcze tylko jeden dzień.. emotka
jakby co zapraszam do stopki) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4140355 Napisano: 14.02.2011 02:11:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kubek z sagi, ale potłuczony cały..
Czytałam, że niektóre z Was też dostały takie kubki - pisałyście jakąś skargę?
pw Wyświetl w wątku >>
0 0