Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4173570 Napisano: 25.02.2011 01:41:53 w PLAGIATY
musztarda napisał(a):

lula81 napisał(a):

Mam sprawę !!!!!!

Kto mi pomoże znaleźć źródło tej grafiki


http://img59.imag...us/i/1297368368.png/

jestem pewna że to fragment jakiejś większej grafiki ale nie mogę za chiny skojarzy co to było
coś z ORANGE mi się kojarzy ale nie mogę znaleźć

może ktoś z was pamięta ja nie mogę znaleźć

dość ważne


wejdz na http://www.tineye.com/



0 results..
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4173398 Napisano: 25.02.2011 12:44:33 w Wkurza mnie...
slonko365 napisał(a):

wkurza mnie, że od tych wszystkich konkursów uzależniłam się od Bounty. A właśnie mi się skończyły emotka

Nie pozostaje mi nic innego, jak zjeść Pawełka emotka



konkurs wedla jeszcze trwa.. emotka

ja się uzalezniłam od barszczu czerwonego winiary, hehe Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4173178 Napisano: 25.02.2011 11:33:50 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

nie podlegam..? Mamy działkę w mieście, ogrodzoną z fundamentem. Wszyscy na ulicy dostają świstki, że trezba zapłacić a my nie.. Nigdy nie dostaliśmy nic od nich!

oczywiście upominac się nie będę emotka



ja bym się chyba upomniała wg mnie im szybciej tym lepiej (mniejsze zadłużenie no i unikniesz kary za uchylanie się od obowiązku płacenia podatku od nieruchomości)
http://podatki.ga...d_nieruchomosci.html



ufff już po wszystkim.. Oczywiście powinnam sama się upomnieć o podatek - czyli iść do urzędu z aktem notarialnym, ale.. my jesteśmy i tak z niego zwolnieni emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4172703 Napisano: 25.02.2011 08:50:32 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
magdus8 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

rorington napisał(a):

Odebrane kosmetyki WIBO z Rossmana



jak odebrałeś kosmetyki WIBO jak wysyłali info na maila, że są do odbioru od 28.02??
Aż pójdę się zapytać w swoim Rossmannie - może i u nas są emotka



wysyłali info, że od 25.02 można odbierać

w temacie: dotarły kosmetyki z elite



aaa to przepraszam - zwracam honor emotka

w temacie - odebrana karta podarunkowa z Rossmanna emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4172679 Napisano: 25.02.2011 08:41:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
rorington napisał(a):

Odebrane kosmetyki WIBO z Rossmana



jak odebrałeś kosmetyki WIBO jak wysyłali info na maila, że są do odbioru od 28.02??
Aż pójdę się zapytać w swoim Rossmannie - może i u nas są emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4171109 Napisano: 24.02.2011 03:52:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Ciastoplasto - zestaw cukiernia i puzzle przestrzenne. Dotarł w poniedziałek, ale dopiero dzisiaj mama nam przywiozła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4169689 Napisano: 24.02.2011 07:07:04 w Rossmann
madziarka19 napisał(a):

Czy ktoś może podpowiedzieć jak to jest z tym odbieraniem nagród w Rossmanie za kogoś?Normalnie karty rabatowe miały być od 14go lutego(konkurs noworoczny),moja mam wygrała więc 14go udała się po odbiór karty.okazało się,że jeszcze jej nie ma.Pani kazała przyjść w środę,więc mam przyszła w środę i znów odesłano ją z prośbą o przyjście w poniedziałek.W piątek mama pojechała jednak do sanatorium na cały miesiąc i nie ma jak odebrać karty.Byłam wczoraj w Rossmanie z nadzieją,że pani wyda ją mi,ale okazało się,że potrzebuje mamy dowodu.Co teraz?Czy można napisać jakieś upoważnienie,żebym to ja mogła odebrać nagrodę za mamę?



madziarka - jeśli chodzi Ci o karty podarunkowe, to miały być od 21 lutego emotka
ja nigdy nie odbierałam za nikogo - odbieram za siebie, mama za siebie, siostra teraz tez odbierze pierwszy raz coś, więc nawet nie wiem jak ta procedura wygląda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4169004 Napisano: 23.02.2011 08:14:19 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

mandaryna4 napisał(a):

agngrz napisał(a):

mandaryna4 napisał(a):

A ja jestem wściekła na koknurs z fb Under twenty za zdjecie walentynkowe..ja niestety nie moge tak jak koleżanki cieszyc sie wygranymi kosmetykami gdyż,dzis listonosz oznajmił mi ze moja paczka jest na poczcie bo jest uszkodzona..niedawno wróciłam z poczty i wszystko zalane..nagroda zostaje odeslana spowrotem do nich..jestem zawiedziona,pierwszy raz mi cos takiego się przytrafiło..ehm



kobietki na poczcie były tak miłe że jeszcze dziś odeslą im tą przesyłke jako reklamacje na ich koszt..napisałam do nich i cisza..

Napisz do nich, że niestarannie zapakowali, co za ludzie...



Do mnie dotarł dziś Timotei z FB, pływający w babelkowej kopercie... Najbardziej w tym wszystkim zeźliło mnie to, że w tym celu trzeba było leźć na pocztę - machnęłam ręką na odsyłanie i protokół, bo tu akurat koszt nagrody parę złotych, ale jutro im na FB napiszę co o takim wysyłaniu myślę emotka
Dzisiaj już nie mam nerwów, za bardzo mnie ten dzień osłabił emotka




nic nie mów o tym dniu.. jest do bani - chyba mnie deprecha dopada, albo coś innego, co również wpływa negatywnie na mój nastrój..
Jedyna rzecz, która mnie pociesza to to, że od poniedziałku będę miała swoje 4 kółka.. a może to mnie dołuje tez?? Jestem kierowca niedzielny.. ba - chyba miesięczny! Jeżdżę samochodem średnio 10 razy w roku (!) albo mniej. W zimę w ogóle nie wkładam pupy na misiaa kierowcy, bo się boję (po tym jak wjechałam męża autem w ogrodzenie, które zrobiło się poziome emotka ).. Echhh.. Samochód będzie przez 365 dni w roku trzymał miejsce na parkingu..

jestem beznadziejna emotka

wkurzają mnie ceny mieszkań - w mojej małej mieścinie, bez perspektyw, bez rozrywek ceny za metr - ok 3500zł w bloku ze starej płyty.. Bosko!

a najbardziej wkurza mnie ta zjechana działka, napisałam pół podania i stoję w miejscu, bo co na nie spojrzę, to aż mnie trzęsie i ryczeć się chce..

Kto idzie się ze mną upić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4166815 Napisano: 23.02.2011 09:06:35 w Wkurza mnie...
wkurzyłam się.. Wczoraj wysłałam męża po zakupy.. Kupił czekoladki na machinę rozpieszczania i jeszcze kazałam kupić pierogi mrożone (no nie chciało mi się obiadu robić).. Były wstrętne, ale trudno.. Dzisiaj patrzę na paragon, a tam na liście 2xpierogi mrożone 1000g (do domu przyniósł 500g) i innej firmy emotka Oszukali Go! Cena prawie 8zł za sztukę..
Myślicie, że można iść do sklepu i poprosić o zwrot nadpłaty?
Zazwyczaj się nie kłócę o kwotę na paragonie, ale wkurza mnie takie oszukiwanie klienta.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4166595 Napisano: 23.02.2011 07:36:41 w Wkurza mnie...
amif napisał(a):

Mnie wkurza padający śnieg musze odwalać podjazd do domu.



a mnie -16st na termometrze.. a miałam iść do Rossmanna po mleko dla malucha emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4165172 Napisano: 22.02.2011 04:31:19 w Wkurza mnie...
annaszura napisał(a):

ineska napisał(a):

mkmadzia7 napisał(a):

ineska napisał(a):

dawidekk napisał(a):

Ale mnie wkurza matemtyka! A raczej nauczycielka! Ta kobieta źle mi działa na nerwy i na urodę emotka To w domu zróbcie drugiee...trzecie, czwarteeee.. i piąte. i szóste i siódme i ósme i dziewiąte i dziesiąte. Czyli cały ten zestaw Tak tylko dopowiem, że wszystkie zadania z trygonometrii na rozszerzeniu. Moje nerwy też mają swoją granicę. W życiu nie zrobię wszystkich na jutro.. emotka byle do piątku emotka ale mam nerwy emotka nie zbliżać się emotka emotka emotka


eee teraz narzekasz ale jeżeli masz w planach iść na jakieś ścisłe studia to Ci się to przyda
emotka


praktycznie na każdym kierunku studiów znajdziesz coś z matematyki emotka
hahaha
Pozdrawiam --> matematyczka emotka hahahah
emotka emotka emotka emotka


potwierdzam, praktycznie na każdych emotka
i pozdrawiam ----> chemiczka emotka emotka


na fizyce też emotka



i na informatyce w wersji rozbudowanej... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4164566 Napisano: 22.02.2011 01:53:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
zuzkaa napisał(a):

martu18 napisał(a):

mia napisał(a):

yuliya25 napisał(a):

Idę ponarzekać emotka machina rozpieszczania mnie nie rozpieszcza, boniki do ikea mi koło nosa przeszły, a są tak potrzebne emotka i wogóle wogóle wogóle nie mam weny, i ochoty, i twórczość moja się skończyła... emotka i ogólnie jest mi źle z tego powodu - psychicznie, wiadomo emotka no i te boniki...


Podpisuje się - boniki do Ikea nam koło nosa przeszły... że o reszcie nie wspomnę... emotka


u mnie też pusto ostatnio emotka emotka emotka emotka emotka


pusto emotka



i u mnie też niestety... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4162292 Napisano: 21.02.2011 07:35:13 w Wkurza mnie...
my tylko gruntowy mamy. Nieruchomości jeszcze nie ma na działce, sam fundament stoi - może stąd ta różnica emotka
u nas przychodzi opłata za rok, ale to pewnie kwestia dogadania się w UM. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4162238 Napisano: 21.02.2011 07:23:25 w Wkurza mnie...
zapomniałam dopisać - my nie zapomnieliśmy zapłacić, a po prostu nic do nas nie przychodzi odkąd mamy działkę. Jestesmy w księdze wieczystej itd, ale to oni zapomnieli o nas.. Wszyscy z ulicy dostali, tylko nie my emotka Może pójdę w tygodniu się dowiedzieć, to od razu zmobilizuję się do napisania im pięknego podania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4162222 Napisano: 21.02.2011 07:20:19 w Wkurza mnie...
barcza napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

kecaj64 napisał(a):

Troszkę się uzbiera , to się zgłoszą.



nie strasz emotka

ile ja tam dostanę, ze 150zł za 3 lata.. hehe.. Chcą czekac do mojej osiemdziesiątki i mi na emeryturę wsiąść? emotka


chyba wiecej i to duzo jak za 3 lata a upomna sie napewno ja raz zapomnialm raty zaplacic to dostalm do zaplaty upomnienie i jeszce kaske dodatkowa za upomnienie naliczyli.



my mamy malutką działkę emotka

zresztą Ty piszesz coś o ratach a ja o podatku dochodowym, który płaci się raz na rok (uprzednio dostaje się papierek z Urzędu Miasta) emotka

czy więcej - nie wiem.. na ulicy za działkę 9 arową jest chyba ok 70zł, my mamy sporo mniejszą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4161802 Napisano: 21.02.2011 05:17:07 w Wkurza mnie...
lula - oni są wszędzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4161708 Napisano: 21.02.2011 04:52:37 w Wkurza mnie...
kecaj64 napisał(a):

Troszkę się uzbiera , to się zgłoszą.



nie strasz emotka

ile ja tam dostanę, ze 150zł za 3 lata.. hehe.. Chcą czekac do mojej osiemdziesiątki i mi na emeryturę wsiąść? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4161689 Napisano: 21.02.2011 04:48:45 w Wkurza mnie...
nie podlegam..? Mamy działkę w mieście, ogrodzoną z fundamentem. Wszyscy na ulicy dostają świstki, że trezba zapłacić a my nie.. Nigdy nie dostaliśmy nic od nich!

oczywiście upominac się nie będę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4161495 Napisano: 21.02.2011 04:05:39 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

fryz napisał(a):

mia napisał(a):

fryz napisał(a):

natie napisał(a):

aka napisał(a):

merynosek napisał(a):

Wszystko mnie wkurza... Pusty portfel, brak wygranych... Samo życie emotka




u mnie to samo emotka


i u mnie:( remont pochłania całe nasze wypłaty.. czasem już chce mi się wyć z rozpaczy


ehh dolaczam sie do grona wyjacych z rozpaczy, mnie w tym miesiacu zakatowala doplata za ogrzewanie emotka a ogolnie jest slabo emotka


Ja ogrzewania za ten miesiąc po prostu nie zapłacę, bo mam tyle innych rachunków akurat w tym miesiącu, że fizycznie nie mam z czego... emotka
Nawet debet na koncie ma swój kres... emotka


nie przypominaj mi bo ja mi juz niewiele brakuje do wyczerpania limitu emotka a tu jeszcze podatek od nieruchomosci przyszedl emotka


O cholera! Na śmierć o nim zapomniałam! emotka
Na szczęście to u mnie niewiele, ale akurat to zapłacić muszę...



u nas własnie Pan chodzi za wodę, w czwartek musimy zapłącić za 3 m-ce z góry za mieszkanie, wyrównanie za prąd (jeszcze nie wiem ilee)..
ale podatku gruntowego nie płacę - od 3 lat nic nie przyszło.. myślicie, że się upomną? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4161156 Napisano: 21.02.2011 02:15:57 w Wkurza mnie...
fryz napisał(a):

natie napisał(a):

aka napisał(a):

merynosek napisał(a):

Wszystko mnie wkurza... Pusty portfel, brak wygranych... Samo życie emotka




u mnie to samo emotka


i u mnie:( remont pochłania całe nasze wypłaty.. czasem już chce mi się wyć z rozpaczy


ehh dolaczam sie do grona wyjacych z rozpaczy, mnie w tym miesiacu zakatowala doplata za ogrzewanie emotka a ogolnie jest slabo emotka



mnie tez.. nawet nie chcę o tym myśleć, bo można się pochlastać z rozpaczy tylko..

nie chce mi się pisać podania o odszkodowanie za działkę, bo nie chce wracać do tego myślami..
no i własnie sobie przypomniałam..
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0