Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4186842 Napisano: 02.03.2011 10:45:18 w Rossmann
madziarka19 napisał(a):

ewunia63 napisał(a):

Czy kartę podarunkową z Rossmana trzeba jakoś aktywować?
Byłam dziś w Rosmannie chciałam zapłacić i karta nie wchodzi. Pani sprawdziła, ze jest tam 50 zł ale ona nie wie dlaczego nie działa.



podpinam się do pytania



wczoraj płaciłam bez żadnej aktywacji. Wyjęłam nowiusieńką, zapłaciłam i wyszłam.. zostało mi jeszcze 19zł - prowizji nie pobierają jakby co emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4186203 Napisano: 02.03.2011 07:21:08 w Wkurza mnie...
agngrz napisał(a):

aguska7 napisał(a):

agngrz napisał(a):

A ja dzisiaj jestem wściekła, a nie tylko wkurzona emotka

Dopiero 2 tygodnie temu zaczęłam brać udział w jednym konkursie na lajki (a mama w dwóch innych) - wspólnie zbierałyśmy głosy na forach i od znajomych i dzisiaj słyszę dwa zarzuty, że niby oszukuję i ostatnio Grzywińscy górą (bo tak mamy na nazwisko)... emotka emotka emotka

Człowiek chce raz spróbować swoich sił w jakimś innym konkursie (bo nigdy wcześniej na lajki nie grałam), a tu i tak Cię zjadą emotka A ja przecież tu uczciwie głosy od Was zbierałam... emotka

I weź tu bądź człowieku mądry emotka



hmmm, chyba się wkurzyłam... Jakiś czas temu brałam udział w pewnym konkursie (Ty również brałaś), w którym wygrałam, zbierając uczciwie lajki właśnie na tym forum. Tuż po ogłoszeniu wyników oskarżyłaś mnie o tzw lewe konta i o oszustwo. Rozumiem, że teraz czujesz się pokrzywdzona, gdy Ciebie oskarżono, ale uwierz, że ja również wtedy czułam się okropnie, a radość z nagrody od razu prysła... Nie ma sensu pochopnie wydawać sądów na temat innych osób.

Tak więc morał nasuwa mi się jeden: nie sądźcie a nie będziecie osądzeni emotka



Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że jest takie miejsce, gdzie można naprawdę uczciwie zbierać głosy... Nie wierzyłam, że można prosząc znajomych zebrać 100 czy 200 głosów, a co dopiero 2 czy 3x tyle...

Nie gniewaj się! Wyciągam rękę na zgodę i przeprosiny emotka




a ja przyznam szczerze, że nigdy nie uzbierałam 500-600 lajków.. kiedyś zbierałam 3 doby i było ledwo ponad 260 emotka Po tym czasie - albo nie miałam jak się wymienić (z dwoma kontami na FB trudno było, bo więcej razy nie mogłam polubić czyjegoś wpisu), albo - kogo się pytałam, to już mi kliknął.. więc ja nie mam pojęcia jak to jest uzbierać 600-700-800 a nawet więcej lajków emotka

a co do tematu: kurde, nie wyspałam się, noooooo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4184434 Napisano: 01.03.2011 01:29:04 w Wkurza mnie...
ryba6969 napisał(a):

wkurza mnie ze zmienili zasady przyznawania nagród na ebobas... a ja sie tyle nazbierałam głosów emotka




ale dlaczego to Cię wkurza?

Druga edycja “Nieustającego konkursu rysunkowego” trwa od kilku dni. I już w czołówce najwyżej ocenionych zdjęć znalazły się rysunki tych samych użytkowników, którzy zwyciężyli w pierwszej edycji. Zwróciliśmy na to uwagę, dotarły do nas również głosy użytkowników, którzy obawiali się, że dopóki trwać będzie konkurs, wygrywać – dzięki “klikaniu” będą ci sami, znani już laureaci.

Nie chcemy tego. Zależy nam, żeby szanse na nagrody miało jak największe grono użytkowników portalu. Nagrody w konkursie są atrakcyjne – i w dodatku bardzo podobne. Niech cieszy się nimi jak najwięcej eBobasowych dzieci, nie ciągle te same.

Dlatego wprowadzamy zasadę: we wszystkich edycjach nieustającego konkursu rysunkowego można wygrać przez głosowanie tylko raz. Jeśli ktoś “wyklikał” sobie nagrodę w pierwszej edycji, w kolejnych ma szansę na nagrodę od jury, bo jury będzie traktować wszystkich użytkowników jednakowo, i jednakowo oceniać nie tylko rysunki, ale i podpisy. Ale z głosowania nagrody już nie otrzyma.

moim zdaniem to jak najbardziej sprawiedliwe! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4182141 Napisano: 28.02.2011 07:03:14 w Wkurza mnie...
psemulek napisał(a):

mnie wkurza, że wiosna nadchodzi, a więc trzeba zrzucać, co nie co, co się uzbierało zimą emotka


nic nie mów.. jutro na szczęscie 1 marzec i zaczynam dietę.. tak samo było 1 lutego, 1 stycznia, 1 grudnia.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4181676 Napisano: 28.02.2011 05:00:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
efelinkaaa napisał(a):

karton 7 daysów emotka



i starter Mobilking 50zł

i ekspres z Reala... dziękuję bardzo bardzo bardzo jednej osobie emotka Taki miły gest - jeden z niewielu jakie mi się przytrafiły emotka
Dziękuje bardzo mocno za ekspres!
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4181240 Napisano: 28.02.2011 03:04:23 w Wkurza mnie...
fryz napisał(a):

wyslalam faceta do rossmana po odbior jego nagrody, wyjasnilam, co , na jakie konto itp... przy okazji mowie kup felixa za min. 10 zl....wraca zadowolony z felixem...bez paragonu emotka nie wspominalas o paragonie emotka



no to o co chodzi emotka u ich działa tylko prosty, jasny przekaz - czarno na białym emotka
jak ja mojemu powiedziałam, żeby po pracy kupił ziele angielskie, bo chcę zupę zrobić, to przyjechał i stwierdził, że nie kupił, bo było tylko w kulkach i nie mógł znaleźć w proszku... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4181081 Napisano: 28.02.2011 02:14:01 w Wkurza mnie...
ineska napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

mrufka napisał(a):

wkurzyły mnie wyniki z Rossmanowego konka na Wizażu emotka emotka miało być sprawiedliwie a kompletnie nie jest... emotka



widziałam.. ostro pojechali.. po co było głosowanie, jak wybierało jury?
emotka


ja sie też wkurzyłam
emotka dzięwczyna przede mną miłą średnią 3,31 i ilość 123 głosów
a ja miałam 3,31 i 218 ilość głosów
i byłam jako osoba 51 emotka ona dostała kartę jako 50 emotka


ja nie brałam udziału, ale czytałam watek.. dziewczyny z pierwszej strony nie wygrały nawet.. to trochę nie fair - w regulaminie jest, że liczy się głosowanie, a potem organizator zmienia zasady na końcu.. gdzie tu logika?
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4181017 Napisano: 28.02.2011 01:56:00 w Wkurza mnie...
mrufka napisał(a):

wkurzyły mnie wyniki z Rossmanowego konka na Wizażu emotka emotka miało być sprawiedliwie a kompletnie nie jest... emotka



widziałam.. ostro pojechali.. po co było głosowanie, jak wybierało jury?
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4180811 Napisano: 28.02.2011 01:05:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karton 7 daysów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4179674 Napisano: 28.02.2011 08:21:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zyziak napisał(a):

A ile wypełniania do ekspresu emotka



jakie wypełnianie?? ;| Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4177832 Napisano: 27.02.2011 12:39:07 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurzył mnie mój Tato. Kupił wczoraj Raffaello,a jak się pytam,gdzie paragon,mówi,że zostawił w koszyku w Selgrosie emotka A już myślałam,że sobie zagram emotka



a u mnie na odwrót.. Wczoraj widziałam się z mamą - ma 3 wnuków (mojego Synka i Maluchy Siostry) i często kupuje Im Kinder Czekoladki. Spotkałyśmy się, Mama wyciąga czekoladki, a następnie wyciąga 3 paragony i z uśmiechem mówi przeczytałam o jakimś konkursie machina rozpieszczania, nie wiedziałam o co chodzi z tymi paragonami to wzięłam to na 3 oddzielne.. Mam nadzieję, że dobrze zrobiłam... padłam emotka Kinderki dostałam wszystkie, bo mama nie wiedziała czy opakowania są potrzebne - więc mam jakby co rozpakowac i resztę oddać siostrze.. kochana emotka

a do wkurza mnie, to.. wkurza mnie, że już niedziela.. kończy się ;( zaraz znowu monotonny tydzień.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4176471 Napisano: 26.02.2011 06:05:53 w Wkurza mnie...
każdy, ale to każdy konkurs jest porażką.. wkurza mnie to emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4176108 Napisano: 26.02.2011 03:10:45 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
netka napisał(a):

misiu (z Nici) z Bebiko .....synuś ucieszony:)



jest świetny, my też go mamy emotka

w temacie: odebrane Wibo z Rossmanna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4174263 Napisano: 25.02.2011 05:58:52 w Rossmann
a ja mam pytanie: kupiłam kaszkę Nestle na konkurs i szkodnik wyciagnął paragon z portfela i wymemlał górę.. widac nazwę sklepu (w kawałku), lista nietknięta... Uznają mi lekko uszkodzony paragon - w razie wygranej?? Miał ktoś taką sytuację?
Zabierają paragony w Rossmanie jak odbiera się nagrodę? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4173882 Napisano: 25.02.2011 03:35:28 w Rossmann
ashley878 napisał(a):

2 kiepskawe tusze, zestaw do frencha + czerwony lakier, podkład i cienie do oczu brokatowe 4 kolorowe czarno srebrne..


dziękuję emotka

w sumie - patrząc na zestaw astor - i tak jest dobrze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4173822 Napisano: 25.02.2011 03:19:22 w Rossmann
a co jest w zestawie wibo? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4173718 Napisano: 25.02.2011 02:43:25 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

agngrz napisał(a):

A ja dzisiaj się BARDZO wkurzyłam - zbierałam cały tydzień głosy i zebrałam ich prawie 400, a moja konkurentka, która ciągle była za mną ok.120-130 głosów, nagle w klika godzin mnie przegoniła...

Czy to zakrawa o oszustwo czy naprawdę można to zrobić? Przykre... emotka

Dziękuję wszystkim za pomoc!



napisz wprost, że przegrywasz z Panią Jurkowską, to wszyscy będą wiedzieli o co chodzi emotka


Właśnie widzę, że Wygrała P. Jurkowska i P. Piecek (jak zawsze razem emotka ).. ja nigdy z nimi nie przegrałam, bo rzadko biorę udział w konkursy na lajki, ale napiszę Ci, że... mało kto ma z nimi szansę (pamiętacie Stylowe dodatki na Wedlu emotka ).. Jeżeli nie masz nic a nic na sumieniu - proś organizatorów o weryfikacje lajków.. Dla mnie zawsze dziwnie wygląda, jesli ktoś ma prawie 400głosów i raptem 3 komentarze (jak w tym przypadku..). Ludzi nie trzeba prosić o komentowanie - sami to robią, bo to naturalne.. emotka

w temacie - rachunek za prąd mnie nie wkurzył, ale za wodę.. bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

efelinkaaa

#4173600 Napisano: 25.02.2011 01:55:20 w PLAGIATY
a co chodzi w ogóle? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4173579 Napisano: 25.02.2011 01:44:19 w Wkurza mnie...
agngrz napisał(a):

A ja dzisiaj się BARDZO wkurzyłam - zbierałam cały tydzień głosy i zebrałam ich prawie 400, a moja konkurentka, która ciągle była za mną ok.120-130 głosów, nagle w klika godzin mnie przegoniła...

Czy to zakrawa o oszustwo czy naprawdę można to zrobić? Przykre... emotka

Dziękuję wszystkim za pomoc!



napisz wprost, że przegrywasz z Panią Jurkowską, to wszyscy będą wiedzieli o co chodzi emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0