Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4212569 Napisano: 11.03.2011 11:07:47 w Wkurza mnie...
merus napisał(a):

agngrz napisał(a):

pioge7 napisał(a):

agngrz napisał(a):

A mnie wkurza mój facet. Dzisiaj do mnie wyskoczył z tekstem, że nic z tych moich konkursów nie ma, a siedzę 24h na kompie i powinnam się wziąć za robotę emotka emotka emotka

Jak mu kiedyś p...ę, to emotka emotka emotka


pomogę ci emotka
a pewnie dom wypchany nagrodami, to pewnie to samo co u mnie cały czas za mało a nagród juz dosć sporo wygrałem



Ja ostatnio wygrałam Windowsa 7, którego oczywiście on sobie przywłaszczył (w zasadzie, to dopiero ma zamiar, bo jeszcze nie wysłali), a wyjeżdża z takimi tekstami... Poza tym dużo rzeczy mu wygrałam... Ah, faceci!


mój też się ostatnio niby w żartach czepiał, ale z dniem dzisiejszym przestał, bo wygrałam dla niego kino domowe
emotka



mój przestał się czepiać jak kurier dostarczył 30 rogali z 7daysa.. hehe emotka o kinie może tylko pomarzyć.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4211117 Napisano: 11.03.2011 12:16:51 w Wkurza mnie...
monisia23 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

monisia23 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

chciałam zrobić piękne zdjęcia mojemu dziecku i wszystkie są zamazane.. czy ta mała istota mogłaby się choć raz zatrzymać.. Wszystkie najładniejsze fotki ma... jak śpi emotka



Ja sie ciesze, ze moi moga bez konca pozowac do zdjec, wiedza jak lubie cykac im fotki emotka



aż zazdroszczę emotka mój ciągle w ruchu i ciężko Go złapać..



Przyjdzie czas, ze bedzie sie ustawial do zdjec niczym model, zobaczysz emotka



w takim razie musze koniecznie jakiś aparat wygrać, bo mój jest beznadziejny.. emotka

aa wkurza mnie to, że Sebolajda nadal ma temperaturę.. mniejszą, ale nie możemy wyjść z domu przez to emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4210610 Napisano: 11.03.2011 08:09:48 w Pomocy!!!!
karkocka napisał(a):

tato999 napisał(a):

podpowie ktoś na jakiej zasadzie kupuje się w puchatku te wyposażenie do pokoju i ubranka bo niby mam kubki kakao ale nie mogę nic kupić


misiu musi wypić codziennie jeden kubek kakao jeżeli dasz mu chyba 5 więcej przechodzisz do następnego etapu i możesz po kolei kupywać rzeczy



nie chce mi się teraz zaglądac na puchatka.. jak misio nie wypił 2 dni z rzędu, to... żyje jeszcze? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4210564 Napisano: 11.03.2011 07:44:43 w Pomocy!!!!
tato999 napisał(a):

podpowie ktoś na jakiej zasadzie kupuje się w puchatku te wyposażenie do pokoju i ubranka bo niby mam kubki kakao ale nie mogę nic kupić


u mnie to samo!! nie wiem jak kupić rzeczy w puchatku..

Joan - a jak przywrócisz system do jakiegoś wcześniejszego punktu to nie odzyska zakładek? W sumie nigdy się tym nie interesowałam, przywracałam tylko wtedy jak zaczynały mi się krzaczyć programy.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4209981 Napisano: 10.03.2011 08:23:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
rafi323raf napisał(a):

samantha22 napisał(a):

ola2493 napisał(a):

http://www.facebo...KRUK/132501110107699

Co myślicie o zwycięskiej pracy?
Jak dla mnie żenada emotka


emotka
moja była lepsza emotka


nie wiem co tam ludzie wysyłali, ale na pewno lepsza praca od jakiś nudnych rymowanek emotka



mi tez się podoba emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4209188 Napisano: 10.03.2011 02:41:51 w Wkurza mnie...
monisia23 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

chciałam zrobić piękne zdjęcia mojemu dziecku i wszystkie są zamazane.. czy ta mała istota mogłaby się choć raz zatrzymać.. Wszystkie najładniejsze fotki ma... jak śpi emotka



Ja sie ciesze, ze moi moga bez konca pozowac do zdjec, wiedza jak lubie cykac im fotki emotka



aż zazdroszczę emotka mój ciągle w ruchu i ciężko Go złapać.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4209017 Napisano: 10.03.2011 01:36:05 w Wkurza mnie...
chciałam zrobić piękne zdjęcia mojemu dziecku i wszystkie są zamazane.. czy ta mała istota mogłaby się choć raz zatrzymać.. Wszystkie najładniejsze fotki ma... jak śpi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4205886 Napisano: 09.03.2011 10:54:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
malgorzatap napisał(a):

W pewien bilboard wjadę TIRem. Wiadomo w jaki emotka


masz jakiś problem? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4205733 Napisano: 09.03.2011 10:03:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
sylzab2294 napisał(a):

http://www.osm-ko...aureaci_konkursu.htm
juz jest



Pani Monika też jest.. ciekawe co wysłała emotka

tak szczerze - nie zazdroszczę, bo nie brałam tam udziału, ale chciałabym zobaczyć Jej dzieło, bo zawsze ma ciekawe pomysły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4205391 Napisano: 09.03.2011 07:59:16 w Wkurza mnie...
chora jestem znowu... czoło jak grzejnik... kaszel taki, że mam mroczki przed oczami, gile do pasa.. a tu trzeba z maluchem wyjść na dwór..
takie piękne słońce - nie mam sumienia kisić Go w domu, bo ja jestem chora emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4202244 Napisano: 08.03.2011 06:40:07 w Wkurza mnie...
smsowicz napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

wkurzyłam się.. Wczoraj wysłałam męża po zakupy.. Kupił czekoladki na machinę rozpieszczania i jeszcze kazałam kupić pierogi mrożone (no nie chciało mi się obiadu robić).. Były wstrętne, ale trudno.. Dzisiaj patrzę na paragon, a tam na liście 2xpierogi mrożone 1000g (do domu przyniósł 500g) i innej firmy emotka Oszukali Go! Cena prawie 8zł za sztukę..
Myślicie, że można iść do sklepu i poprosić o zwrot nadpłaty?
Zazwyczaj się nie kłócę o kwotę na paragonie, ale wkurza mnie takie oszukiwanie klienta.. emotka



próbować zawsze można
ale jak je juz zjedliście to ciężko będzie udowodnić że kupił inne - chyba że masz opakowanie czy coś to może uwzględnią


Jak były niedobre, to zawsze można zwrócić emotka


olałam sprawę, ale wkurza mnie te oszukiwanie klienta.. na półce inna cena - przy kasie inna, czasami mnożą mi produkty, tzn. kupię jeden dżem - na paragonie mam 2, na mięsnym kupuję tańszą wędlinę - przyklejają naklejkę z ceną 2x większą.. Rozumiem pomyłki, ale to na prawdę za często się zdarza.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4201524 Napisano: 07.03.2011 07:41:24 w Wkurza mnie...
znowu napisałam nie w tym topie co trzeba - najpierw odpisuję, potam czytam temat emotka

aaa wkurza mnie to, że brakuje nam 2 faktur z tamtego roku.. myslicie, że wystawiają jakieś duplikaty po czasie? To nie jest do żadnego rozliczenia rocznego itd, a do wniosku o odszkodowanie.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4200312 Napisano: 07.03.2011 12:55:48 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

Wkurzam się na samą siebie mam pełno paragonow a nie grałam wcale w nic.Dopiero teraz puściłam 3 zgloszenia na milke,2 na wedel i 4 na winiary..pewnie nie wygram ale chociaż zagrałam:)
Mam jeszcze kod z puchatka i jedynek..muszę wyczaić czas:)



ja robie tak samo...
ps. jedynki już nieaktualne emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4199279 Napisano: 07.03.2011 07:03:53 w Wkurza mnie...
skarb888 napisał(a):

Wkurzył mnie rossnet - wg opisu konkurs Nestle miał się skończyć 6.03, więc w pośpiechu wysłałam coś napisanego na kolanie za pięć dwunasta,a teraz doczytałam w zasadach, że zmienili termin zakończenia na 7.03 emotka


myślisz, że oni to czytają? emotka

a tak szczerze - cieszę się, że konkurs do dzisiaj, bo zapomniałam posłać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4197279 Napisano: 06.03.2011 10:16:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
skorpionka82 napisał(a):

wczoraj - hipp z rossmana.

możecie napisac, co było w srodku? bo moja paczka była otwarta i nie wiem, czy to normalne?

miałam płyn, szampon, oliwkę, chusteczki i komplet ręcznik+myjka+śliniak.



u mnie to samo - nic nie było więcej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4196543 Napisano: 05.03.2011 09:15:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
odebrany zestaw hippa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4191786 Napisano: 04.03.2011 07:27:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
ksantypa napisał(a):

melissa napisał(a):

ksantypa napisał(a):

tygrysek82bu napisał(a):

beata82roksana82 napisał(a):

melissa napisał(a):

errorr napisał(a):


.....
Marlena D.    Toruń     2011-03-02
Marlena D.    Toruń     2011-03-02
Marlena D.    Toruń     2011-03-02
Marlena D.    Toruń     2011-03-02
Marlena D.    Toruń     2011-03-02
Marlena D.    Toruń     2011-03-02
Marlena D.    Toruń     2011-03-02
Marlena D.    Toruń     2011-03-02
Marlena D.    Toruń     2011-03-02
MAŁGORZATA M.    GRODZISK WLKP    2011-03-02
wanda N.    GRODZISK WLKP    2011-03-02
wanda N.    GRODZISK WLKP    2011-03-02
wanda N.    GRODZISK WLKP    2011-03-02
Katarzyna P.    Elbląg     2011-03-02
Katarzyna P.    Elbląg     2011-03-02
wanda N.    GRODZISK WLKP    2011-03-02
Katarzyna P.    Elbląg     2011-03-02
Katarzyna P.    Elbląg     2011-03-02

http://www.herbatasaga.pl/minki emotka emotka No to chyba czasówka jest teraz a nie losowanie emotka A mieli wybierać chyba najlepsze minki emotka emotka



Rozdzielili całą pulę na 3 osoby i mają spokój - pewnie chcieli zaoszczędzić na kosztach wysyłki...


a ja nie mam ani jednego....


powinno być chyba 148 nagród w etapie, a jest trzydzieści parę, poza tym w całym konkursie pani Marlena D zdobyła koło 16 kubków, mogli dać też szansę innym.


a najgorsze ze wszystko jest zgodne z regulaminem
Jeden Uczestnik może wygrać nieograniczoną liczbę nagród dodatkowych i nagrodę główną.



Zgadza się - wszystko jest zgodne z regulaminem. I o ile dodatkowe kubki z śmieszną minką dziecka można rozdać np. dziadkom czy ciociom, to zastanowiło mnie co innego.

Mianowicie, przejrzałam galerię i zdumiały mnie zdjęcia dorosłych facetów z idiotycznie powykrzywianymi twarzami - jak dla mnie jakoś niezbyt śmieszne - i zastanawia mnie po co komu kubek z takim zdjęciem?... Postawią sobie w pracy na biurku???


oni chyba i tak wybieraja zdjęcia dzieci-ja wyslalam zdjecie swojego mlodszego i starszego potomka i tylko mnijesze zostalo nagrodzone0starsze jako ze ma juz lat 16 nie zaszczycone zostalo kubeczkiem.A wyslalam jeszzce zgloszenie dla swojego 5 letniego chrzesniaka i zalapal sie na nagrode



w pierwszym etapie był też fotki dorosłych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4191777 Napisano: 04.03.2011 07:22:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
Mam pytanie o regulamin Garniera...

W regulaminie: http://www.facebo...e_id=137814492951582

jest wzmianka (§ 9, pkt 6)
Wraz z zamieszczeniem wypowiedzi pisemnej w treści maila, użytkownik gwarantuje, że to on jest właścicielem wszelkich praw, a w szczególności praw autorskich do tych treści. Użytkownik udziela Organizatorowi niewyłącznej, bezpłatnej, globalnej i czasowo nieograniczonej licencji, z prawem do udzielania sublicencji, na korzystanie z danych treści. Licencja obejmuje prawo do korzystania przez Organizatora z tych treści w każdej formie we wszystkich środkach przekazu (szczególnie: prasa, Internet, telewizja, mobilne platformy komunikacyjne). Prawa te obejmują w szczególności: zwielokrotnianie (w tym wytwarzanie techniką cyfrową), rozpowszechnianie, publiczne odtworzenie, nadawanie i remitowanie, wyświetlenie, a także publiczne udostępnianie utworu w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niego dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym. W razie, gdy Użytkownik nie jest właścicielem praw do przez niego dodanej treści, gwarantuje on, że uzyska od twórcy uprawnienie do korzystania z utworu i udzielenia licencji, co najmniej w zakresie opisanym w niniejszym rozdziale. Użytkownik oświadcza, że rozumie te warunki i zgadza się z ich treścią.

Czyli w tym przypadku - wysyłając zdjęcia na ten konkurs przekazujemy organizatorowi prawa autorskie, prawda? Byłam kiedyś w podobnej sytuacji: ktoś napisał mi, że nie mogę wstawić dwa razy tego samego zdjęcia do konkursu, tylko u mnie nie było takiego zapisku..
Napiszcie mi, czy to oznacza, że wysyłając zdjęcia do Garniera (powiedzmy, że fotka wygra) przekazujemy organizatorowi licencję i nie możemy posługiwać się zdjęciem drugi raz (przez jakiś czas)..? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4189936 Napisano: 03.03.2011 01:00:13 w Rossmann
moniczka200 napisał(a):

wciaz jestem na pw emotka emotka emotka emotka witam prosze o glosik na moja coreczke w stroju wróżki Monika S. Warunkiem głosowania jest polubienie stronki Vizir a potem mozna wejsc w link i zaglosowac 2 razy odrazu z tym ze oddac 2 glos trzeba zaprosic 3 znajomych w rew. odklikam http://apps.faceb...sort=vote&page=1



w każdym temacie jesteś emotka emotka

ps. To od dzisiaj można odbierać Hippa? Jakby ktoś odebrał - niech się pochwali co jest w środku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4187611 Napisano: 02.03.2011 03:45:24 w Wkurza mnie...
amif napisał(a):

jola29k napisał(a):

a mnie wszystko wkurza maja zamknac nam poczte , zlikwidowali nocne dyzury w przychodni emotka



Sprawdz na stronie NFZ w swoim województwie tam jest wykaz wszystkich przychodni.


tu chyba chodziło o zamykanie punktów opieki medycznej nocnej i świątecznej (czy jak to się tam zwie).. U nas też był strach, ale zostawili na szczęscie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0