Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4253872 Napisano: 29.03.2011 05:43:32 w Inne mniejsze markety
w leclerku też będzie jakiś konkurs, widziałam w papierowym wydaniu gazetki.. niestety nie mam przy sobie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4253789 Napisano: 29.03.2011 04:57:11 w PODZIĘKOWANIA
Dziękuję bardzo osobom:

kalisto1986, stasiak50, psika i amif

sama nie wiem co napisać, jak ubrać to w słowa..

Dziękuję bardzo, że są na tym forum osoby, dla których ważniejszy jest uśmiech dziecka niż doładowanie konta emotka Bardzo dziękuję za wszystko!

Jeżeli będziecie czegoś potrzebować - piszcie, z ogromną przyjemnością pomogę Wam w czym będę mogła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4253155 Napisano: 29.03.2011 12:11:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
maszynki i misiak - z FB emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4252356 Napisano: 29.03.2011 07:40:15 w Wkurza mnie...
silvia8 napisał(a):

karolkas napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

hmm.. jeszcze nie dostałam żadnych papierów z ZUSu do rozliczenia rocznego... emotka



ja tez w zeszlym roku tak mialam, a jak zadzwonilam do zusu to mi powiedzieli ze juz dawno wyslali, a do mnie nic nie doszlo. Bo wysylaja zwyklym listem, podeslali mi duplikat. Lepiej zadzwoń do nich.



w tym roku dzwoniłam do nich w sprawie mamy, powiedzieli, że wysłali, widocznie zaginęło na poczcie, nie było problemu z duplikatem.



Po zwykłym telefonie wyślą? Czy muszę iść osobiście? Mam trochę daleko.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4252341 Napisano: 29.03.2011 07:33:44 w Wkurza mnie...
hmm.. jeszcze nie dostałam żadnych papierów z ZUSu do rozliczenia rocznego... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4251195 Napisano: 28.03.2011 03:22:51 w Wkurza mnie...
sambolera napisał(a):

wkurza mnie wysyłka wybrakowanych nagrod
nie dosc ze trzeba dluuugo czekac to jeszcze trzeba sie zadowalac tym co wyslali
mysla chyba ze jak bedzie opoznienie to zapomne na co czekalam emotka


nadal czekam na nagrodę z minimini z okazji dnia Babci i Dziadka... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4249119 Napisano: 27.03.2011 06:12:28 w co chcielibyście wygrać?
telewizor.... mamy taki 15-letni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4244811 Napisano: 25.03.2011 01:48:02 w Wkurza mnie...
monisia23 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Mnie to już nie wkurza, ja jestem zrozpaczona..
z każdej strony podwyżki!

W tym moim zakichanym mieście od 1 maja będzie 3 (trzecia) w tym roku podwyzka wody i ścieków, czynsz wzrasta co roku, gaz też o prądzie nie wspominam..

Artykuły żywnościowe, mleko dla dziecka (jak kupowałam za 10zł, tak teraz dochodzi do 14).. WSZYSTKO! Jak żyć w tym kraju?

Nie wie,, chyba muszę stąd prysnąc, bo jest coraz gorzej..



Wczoraj rozmawialam z tesciowà, przezywa ciagle podwyzki, ponoc cukier w PL jest najdrozszy w calej Europie, a zarobki? SZOK! Na razie smialismy sie, ze w czerwcu przywieziemy im z 10kg cukru, jak przyjedziemy na wakacje, ale kto wie czy tak nie bedzie? My Placimy za kg. 70centow= 2.80zl.



u nas w biedronce (czyli, jak to określił J.K. sklep dla ubogich) był ostatnio za 4.99.. w osiedlowym sklepie znalazłam nawet za 6zł.. emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4244743 Napisano: 25.03.2011 01:23:10 w Wkurza mnie...
Mnie to już nie wkurza, ja jestem zrozpaczona..
z każdej strony podwyżki!

W tym moim zakichanym mieście od 1 maja będzie 3 (trzecia) w tym roku podwyzka wody i ścieków, czynsz wzrasta co roku, gaz też o prądzie nie wspominam..

Artykuły żywnościowe, mleko dla dziecka (jak kupowałam za 10zł, tak teraz dochodzi do 14).. WSZYSTKO! Jak żyć w tym kraju?

Nie wie,, chyba muszę stąd prysnąc, bo jest coraz gorzej.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4243996 Napisano: 25.03.2011 09:14:44 w Rossmann
mia napisał(a):

patita06 napisał(a):

Orientuje się ktoś, czy ta zniżka za baterie 10% jest na całe zakupy, czy tylko na jedną rzecz?


Przypuszczam, że na całe zakupy...
A to bardzo miła odpowiedź na pytania ze strony Rossnetu na FB emotka
Nie bardzo rozumiemy o co pytacie. Tak, akcja z bateriami trwa. Tak, sklepy o niej wiedzą. Jaki problem? Ile przynieść? Ile chcecie i macie. Może być tez jedna. Sto razy pisaliśmy - takie pytania piszcie mailem.
Chyba nam się urwały miłe rozmowy z Rossnetem na FB... emotka



na całe na pewno - wczoraj robiłam. Dałam Pani 3 baterie, a Pani powiedziała, że wystarczy jedna emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4238526 Napisano: 23.03.2011 06:58:13 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza dziwne zjawisko na FB...

może coś dla 100 fana?
to jak nagradzamy? byłem 550
jestem 1000fanem.. może jakas niespodzianka?
byłem 110.. może jakiś prezent

yyyy... szkoda, że firmy dbają o nowych zapominając o starych..

i jeszcze jestem zła, bo się nie wyspałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4237321 Napisano: 22.03.2011 05:34:39 w Wkurza mnie...
klaudia011 napisał(a):

wigana napisał(a):


mnie też ...

i jeszcze mnie wkurza to , że 3 konta rodzinne to za mało żeby wygrać coś na fb .... dziwna jakaś jestem emotka



ehh dokładnie, mnie tez to wkurza...
i to że nabijaczom już nie wystarcza jedna nagroda tylko grają na 2-3 osoby z rodziny emotka
no ale zostają jeszcze konki nie lajkowe

emotka



w których trudniej coś wygrać... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4236702 Napisano: 22.03.2011 01:22:25 w Wkurza mnie...
moniaainom napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):


mój dwa lata w październiku skończył i tez nie mówi.. mamy czekac do 3 r.z. i wtedy zaczniemy się martwić.. Zresztą, jak zapisywałam Sebastiana do przedszkola to Pani powiedziała, że sporo 3latków nie mówi, ale szybko uczą się w grupie, więc nie mam co się martwić..

Podobno..

aaa przy badaniu bioder też lekarz kazał pieluszkować szeroko - profilaktycznie.. nie wiem po co, jak wszytsko było ok..?



Jestem zdania, że rzeczywiście do 3 roku trzeba dać dziecku czas. Mimo wszystko warto w domu zachęcać do mówienia, dużo czytać, zachęcać do nazywania obrazków w książce, przedmiotów w domu czy nawet opowiadania o minionym dniu. Niestety mowa u dzieci jest w ostatnich czasach na bardzo niskim poziomie i pomijam fakt, że nie chcą mówić, bo chyba większy problem jest z niewyraźnym mówieniem. Czasem ciężko zrozumieć, co mówi taki 6 czy 7-latek. Przyczyn może być wiele i nawet zbyt długie podawanie papek zamiast normalnego jedzenia ma ogromny wpływ na mowę.
Nie usypiajmy naszej czujności tylko dlatego, że dużo 3-latków nie mówi... Moja córeczka skończyła miesiąc temu dwa lata i mówi pełnymi zdaniami, nazywa wszystko, co spotyka na drodze (czasem jeszcze po swojemu). Oczywiście wszystko zależy od dziecka, bo są i takie, które rozgadają się z dnia na dzień i nas zaskoczą emotka Tylko od rodziców też trzeba więcej wymagać.



Trochę głupio się poczułam.. Na prawdę bardzo się staram, żeby zaczął mówić, ale nie chce..

Czytam na dobranoc, śpiewam, jak coś robię to mówię Mu o tym mama kroi ziemniaki na obiad, gdy idziemy na spacer opowiadam co widzimy, tu drzewo, tu samochód tam kotek, piesek, Pani z wózkiem - wszystko co rzuci się w oczy..

Siedzi zafascynowany, ale nie chce powtarzać.. to co mam zrobić.. przecież Go nie zmuszę, nawet nie wiedziałabym jak emotka Rozumie co się do Niego mówi (oprócz słowa nie emotka ), reaguje na głosy, jak powiem przynieś skarpetki - to przyniesie.. Liczy do 7 (ede wa tsi tely pić szeć sietm), nawet liczy swoje zabawki, pokazuje ile jest samochodzików emotka

Za to mogę powiedzieć, że jest bardzo rozwinięty fizycznie - po schodach, odkąd skończył rok wchodzi noga za nogą, do swojego łózeczka włazi przez barierkę (a nie przez dziurę między szczebelkami), wspina się na drzewa, na drabinki, na szafki, parapet.. wszędzie.. Niczego się nie boi.. za to ja jestem pełna obaw jak włazi gdzieś wysoko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4236602 Napisano: 22.03.2011 12:50:28 w Wkurza mnie...

mój dwa lata w październiku skończył i tez nie mówi.. mamy czekac do 3 r.z. i wtedy zaczniemy się martwić.. Zresztą, jak zapisywałam Sebastiana do przedszkola to Pani powiedziała, że sporo 3latków nie mówi, ale szybko uczą się w grupie, więc nie mam co się martwić..

Podobno..

aaa przy badaniu bioder też lekarz kazał pieluszkować szeroko - profilaktycznie.. nie wiem po co, jak wszytsko było ok..? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4235664 Napisano: 22.03.2011 07:30:19 w Wkurza mnie...
karolkas napisał(a):

izoldaaa6 napisał(a):

masza napisał(a):

karolkas napisał(a):

A nie wkurza ze mamy wlasnosciowe mieszkanie a czynszu płacimy 600 zł i ciągle podwyższają, bo to bo siamto. I chyba muszę jakieś inne mieszkanie szukac z tanszym czynszem emotka


albo dodatek mieszkaniowy by się przydał z u. Miasta emotka



dla mnie to jest bezsensu - nie dość że kupujesz mieszkanie za kupę kasy - to musisz jeszcze płacić czynsz - to trochę irracjonalne jest jak dla mnie - po prostu paranoja emotka




dokładnie , podniesli nam fundusz remontowy do kwoty 120 zl emotka bo chca dach w kamienicy remontować i jeszcze wspolnota chce wziac kredyt, ktory my bedziemy musieli splacac. I jakbym chciala sprzedac mieszkanie to nic mi po tym, ze dach wyremontowany, wartosci mieszkania mi nie zwiększy. A ja bede splacac nie wiadomo ile tego kredytu.Nie dlugo to bedziemy placic tyle co za wynajem.



płacimy 700 za wynajem + opłaty emotka

z tym czynszem to masz kosmos, u nas 72 m to ok 400zł czynszu.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4232807 Napisano: 21.03.2011 08:36:50 w Dziś cieszę się z.....
monia24 napisał(a):

monisia23 napisał(a):

Ciesze sie, ze dzis zobaczylam Imie mojego mlodszego synka, na liscie przyjetych do przedszkola dzieci! emotka
Od wrzesnia obaj moi chlopcy chodzic beda do jednej przedszkolnej grupy! emotka



gratki emotka u nas dopiero listy 15 kwietnia będa, cały marzec można jeszcze zapisywać. Ale jakoś nie liczę że mój młodszy się dostanie do tego przedszkola co chcę.
A w temacie - cieszę się że dzisiaj pierwszy dzień wiosny i że w tym tygodniu spełni sie moje marzenie emotka



u nas lista 5 maja.... emotka

również cieszę się wiosną, choć jeszcze jej nie widać - to już ją czuć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4229804 Napisano: 19.03.2011 09:10:55 w Wkurza mnie...
agamaty napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

merynosek napisał(a):

A mnie wkurzyła ostatnio przedszkolanka w mojej miejscowości... Mówi mi, że jest mała szansa na przyjęcia dziecka do przedszkola bo w końcu ja nie pracuję a one mają przepełnienie! No to jak mam iść do pracy??? Kpina! Jeszcze bym zrozumiała jeśli faktycznie byłoby dużo tych dzieciaczków... emotka



my pracujemy obydwoje (ja jeszcze na wychowawczym do września) i tez mam małe szanse na przedszkole..



my pracujemy oboje, młodsze dziecko w domu a trzylatka była we wrześniu na 30 miejscu listy rezerwowej, mnie już nic nie zdziwi, naprawdę.



no niestety... mnie też nic nie zdziwi.. obydwoje rodziców pracujących to jedno z ostatnich kryteriów, którymi kierują się przy sporządzaniu listy... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4229795 Napisano: 19.03.2011 09:08:13 w Wkurza mnie...
merynosek napisał(a):

A mnie wkurzyła ostatnio przedszkolanka w mojej miejscowości... Mówi mi, że jest mała szansa na przyjęcia dziecka do przedszkola bo w końcu ja nie pracuję a one mają przepełnienie! No to jak mam iść do pracy??? Kpina! Jeszcze bym zrozumiała jeśli faktycznie byłoby dużo tych dzieciaczków... emotka



my pracujemy obydwoje (ja jeszcze na wychowawczym do września) i tez mam małe szanse na przedszkole..
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4227768 Napisano: 18.03.2011 08:50:56 w Wkurza mnie...
klaudia011 napisał(a):

merynosek napisał(a):

masza napisał(a):

aerdna napisał(a):

Wkurza mnie konkurs Haribo. Miały byc nagrody o wartosci 50 zł a przysłali 2 małe opakowania Haribo i jakis ... brelok emotka


no dokładnie / pisał juz ktos do nich w tej sprawie?



Nie pisałam, ale pasowałoby im napisać coś...
Tak samo te 3 główne nagrody! Wygrały osoby z niską średnią i małą ilością głosów... Chyba podstawieni! emotka



ja nawet nie sprawdzałam kto ma główną żeby sie bardziej nie denerwować...
wystarczająco mnie wkurzyła nagroda III stopnia która doszła do domu- mogli choć duże paczki żelków dać!!
emotka



dobrze, że usunęłam fotkę z konkursu... emotka

wkurza mnie ponowny brak silnej woli... emotka na diecie i zeżarłam tonę nalesników.. hmm
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4227072 Napisano: 18.03.2011 03:58:16 w Rossmann
mia napisał(a):

trampek napisał(a):

grusia napisał(a):

Trampek to zalezy. Grajac podałas nr paragonu więc jesli Ci sprawdza przy odbiorze to sie wyda że oszukiwałas niestety emotka

U mnei jedno zgłoszenie i tez brak domku emotka Jakby mial ktos jeden na zbyciu zapraszam na PW - dogadamy sie emotka


ja mam na zbyciu bo 2 wygrałam mogę sprzedac
kurde bo ja nie wierzyłam, ze wygram i posłałam od tak ;/ a jakby nie sprawdzali no nie wiem łeee dobra nie kombinuje


A wiesz, że dzięki tobie, ktoś nie będzie miał nagrody, kto mógłby ją mieć? emotka emotka



no dokładnie.. oni nie wydają nagrody następnej osobie w kolejce, tylko wygrana przepada niestety.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0