Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4267984 Napisano: 05.04.2011 12:06:24 w Wkurza mnie...
morbias napisał(a):

Elnett.... No nawet lakier nie wpadł gorzej niż rossnet emotka emotka



nic nie mów... mam to samo..
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4267928 Napisano: 05.04.2011 11:46:26 w Dziś cieszę się z.....
monisia23 napisał(a):

Ciesze sie, ze moj maz ktory potrafi wkurzyc (jak chyba kazdy), wczoraj ugotowal dla mnie barszyk pierwszy raz w zyciu, moj ulubiony ze startymi buraczkami. Kiedy bylam mala, zawsze gdy dopadla mnie choroba chcialam tylko BARSZCZ, tak mi zostalo po dzis dzien... Wczoraj pol zywa, lezac w lozku, gdy on wrocil z pracy powiedzialam, ze chce barszczyk. Przysnelam i nagle wszedl z talerzem zupy! Moj kochany emotka



Wczoraj był jakiś dzień Dobrego Męża??

U nas panuje grypa żołądkowa, i wczoraj fatalnie się czułam, a mój mąż położył mnie do łóżeczka ok 19, zamknął drzwi i zajął się synkiem (też chorym).. Nakarmił, przygotował do spania.. i w nocy, kiedy Sebek wymiotował przyszedł i bez słowa umył podłogę, przebrał Go i wziął do siebie, żebym mogła pospać.. W szoku byłam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4266393 Napisano: 04.04.2011 04:32:41 w Konkursy firm tytoniowych
borabora napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

do kiedy trwa ten konkurs na goodvibrations, tzn do kiedy można wykorzystywać kody?




Konkurs Główny „Kodołamacz” dostępny będzie od dnia 14.03.2011 r. do
dnia 31.05.2011 r.

Konkurs ”Pstrykaj emocje” dostępny będzie od dnia 14.03.2011 r. do dnia
31.05.2011 r.

Konkurs „Top10” dostępny będzie od dnia 14.03.2011 r. do dnia 31.05.2011
r.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Programu w całości lub części w
dowolnym terminie, jak również do zamknięcia Serwisu Internetowego
www.goodvibration.pl bez podania przyczyn.

Pozdrawiam emotka



dziękuję emotka nie mam tam konta i nie wiem gdzie znaleźć regulamin emotka

za to kody mam, mąż akurat kopci te fajki. Mogę na coś wymienić emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4263505 Napisano: 03.04.2011 08:03:54 w Pomocy!!!!
madzia34 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

madzia34 napisał(a):

trafi mnie cos dzisiaj,małż wczoraj robił format c
wszytsko jest ok,ale mam problem z fb,otóz nie moge wpisywac zadnych komentazry do wpisów,nigdzie ale nowy btemat moge zaczac
co mam zrobic i gdzie kliknac zeby zaczeło to badziewie działac emotka emotka emotka


może blokada konta? emotka


e,nie bo wszedzie moge pisac jako główny wpis a nigdzie nie moge dodawac komentów



tak jest przy blokadzie emotka Nie można pisac komentarzy, ale na tablicy mozna.. Przechodziłam przez to raz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4263461 Napisano: 03.04.2011 07:26:06 w Konkursy firm tytoniowych
do kiedy trwa ten konkurs na goodvibrations, tzn do kiedy można wykorzystywać kody? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4260635 Napisano: 01.04.2011 04:19:47 w Pomocy!!!!
madzia34 napisał(a):

trafi mnie cos dzisiaj,małż wczoraj robił format c
wszytsko jest ok,ale mam problem z fb,otóz nie moge wpisywac zadnych komentazry do wpisów,nigdzie ale nowy btemat moge zaczac
co mam zrobic i gdzie kliknac zeby zaczeło to badziewie działac emotka emotka emotka


może blokada konta? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4260609 Napisano: 01.04.2011 04:10:08 w Dziś cieszę się z.....
krzyszu napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

mia napisał(a):

Mimo paskudnej pogody cieszę się z pierwszego dnia kwietnia (to już NA PEWNO wiosenny miesiąc) i z tego, ze dobrze się zaczął - mailem o wygranym dwudniowym pobycie w SPA emotka
A dodatkowo bawi mnie to, że jak napisałam o tym w MDW wśród wszystkich dzisiejszych samochodów i skuterów, to pewnie nikt nie wziął tego poważnie emotka


Gratulacje!
Ps mi też nie uwierzyli, chociaż nie kłamałam.. ee tam emotka


Mi dzisiaj wpadło aż 12 nagród emotka i zastanawiam sie czy to organizatorzy przypadkiem się nie zmówili i nie robią mi psikusa emotka Oczywiscie z 5 róznyćh konkursów są te nagrody emotka



10 długopisów, zestaw z tik taka i jeden notes z litpona? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4260541 Napisano: 01.04.2011 03:26:23 w Dziś cieszę się z.....
mia napisał(a):

Mimo paskudnej pogody cieszę się z pierwszego dnia kwietnia (to już NA PEWNO wiosenny miesiąc) i z tego, ze dobrze się zaczął - mailem o wygranym dwudniowym pobycie w SPA emotka
A dodatkowo bawi mnie to, że jak napisałam o tym w MDW wśród wszystkich dzisiejszych samochodów i skuterów, to pewnie nikt nie wziął tego poważnie emotka


Gratulacje!
Ps mi też nie uwierzyli, chociaż nie kłamałam.. ee tam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4258452 Napisano: 31.03.2011 05:36:54 w Wkurza mnie...
barcza napisał(a):

wsciekly napisał(a):

anielka napisał(a):

Gdzie nie spojrzę tam kochamslonce lub miamiink emotka emotka emotka emotka



a admini śpią emotka


Admini powinni wprowadzic ze mozna z jednego IP tylko 1 konto i chyba mielibysmy spokój emotka emotka



niektórzy mają zmienne IP.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4258107 Napisano: 31.03.2011 02:36:59 w Wkurza mnie...
postscript napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

mój Synek dostał swój pierwszy rower od babci.. Kupiliśmy w sklepie sporo oddalonym od naszego domu, bo akurat był najtańszy emotka
Nie wsiadł na niego, prowadził za rączkę i nie dał nikomu dotknąć (próba pomocy z mojej strony kończyła się krzykiem i rzucaniem).. Wracałam do domu prawie 2 godziny, bo mój szkodnik ciągnął rower i co - średnio - 10m stawał jak wryty, podekscytowany i oglądał go z każdej strony... emotka

Teraz go przytula... emotka To akurat mnie rozczula, ale ta trasa: sklep -> dom była bardzo męcząca emotka



byl kiedys taki demot: zdjecie grubego skorzanego paska i podpis kiedys nie bylo ADHD emotka



on nie ma ADHD chyba, On po prostu przeżywa swoją pierwszą dziecięca miłośc i jak na prawdziwego faceta przystało - nie da dotknąć nikomu swojej wybranki emotka

Tylko trochę mnie wto wkurza, bo spac nie chce.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4257803 Napisano: 31.03.2011 12:55:43 w Wkurza mnie...
mój Synek dostał swój pierwszy rower od babci.. Kupiliśmy w sklepie sporo oddalonym od naszego domu, bo akurat był najtańszy emotka
Nie wsiadł na niego, prowadził za rączkę i nie dał nikomu dotknąć (próba pomocy z mojej strony kończyła się krzykiem i rzucaniem).. Wracałam do domu prawie 2 godziny, bo mój szkodnik ciągnął rower i co - średnio - 10m stawał jak wryty, podekscytowany i oglądał go z każdej strony... emotka

Teraz go przytula... emotka To akurat mnie rozczula, ale ta trasa: sklep -> dom była bardzo męcząca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4257790 Napisano: 31.03.2011 12:49:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
lakier Elnett z FB
kurier (siódemka) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4257025 Napisano: 31.03.2011 07:20:27 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

wkurzyłam się.. jeden konkurs miał trwać do 30.01 - nie było napisane do której, czyli wynika, że do końca dnia, prawda?
Kiedy przygotowałam pracę patrzę - a tam o 22 zamknęli konkurs.. Przeciez tak nie można.. emotka


Bo tak to jest, gdy się odkłada wysłanie zgłoszeń na ostatnia chwilę, wiem niestety z autopsji emotka Dziś 31.03.2011, mnóstwo konków się kończy... emotka

morbias - spoko, idzie Wielkanoc, jeszcze będziesz z nostalgią wspominał, jak to kiedyś telefon błogo milczał... emotka



przedłużyli do północy, więc zdążyłam emotka

Dzisiaj kończy się tyle konkursów, a ja mam mnóstwo pracy.. Jeszcze z maluchem trzeba wyjść na dwór, bo w taką piękną pogodę nie będe trzymać Go w domu.. echh.. doba jest za krótka! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4256760 Napisano: 30.03.2011 09:39:36 w Wkurza mnie...
wkurzyłam się.. jeden konkurs miał trwać do 30.01 - nie było napisane do której, czyli wynika, że do końca dnia, prawda?
Kiedy przygotowałam pracę patrzę - a tam o 22 zamknęli konkurs.. Przeciez tak nie można.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4255302 Napisano: 30.03.2011 12:14:41 w PLAGIATY
Jedna Pani na FB wstawiła do konkursu zdjęcie z neta.. napisałyśmy jej to, nie - brnie, że to jej. Wrzuciłam linka, to nazwała nas kapusiami.. wrrryy i weź tu człowieku walcz z oszustami.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4254682 Napisano: 30.03.2011 07:41:06 w PLAGIATY
a to chyba stary konkurs emotka
Tylko hasło rzuciło mi się w oczy, heh emotka

Te z miłości do... jest już tak oklepane, że aż nudne.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4254671 Napisano: 30.03.2011 07:32:54 w PLAGIATY
http://www.posti....mocje/konkurs-posti!

Decyzją Komisji Konkursowej zwycięzcą konkursu Wygraj wyjazd w Alpy

na najlepsze hasło reklamowe została Pani Monika Urbaniak z Poznania.

Zwycięskie hasło to :
Grzaniec Posti - z miłości do ciepła

GRATULUJEMY!!!

:) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4254584 Napisano: 30.03.2011 06:34:26 w PLAGIATY
ziolko napisał(a):

privatedo napisał(a):

keeczuup napisał(a):

http://www.papilo...metyki-Bielenda.html

Pani Monika Sobieraj
Fajnie być kobietą, bo kobieta to: krągłość miesiąca, faliste ruchy węża, chwiejność trawy, wysmukłość trzciny, aksamitną delikatność kwiatu, spojrzenie łani, jasność promienia słonecznego, niestałość wiatru, bojaźliwość zająca, próżność pawia, miękkość i lekkość puchu, twardość diamentu, słodycz miodu, krwiożerczość tygrysa, ciepło ognia, chłód lodu, krzykliwość czajki, gruchanie synogarlicy…

z neta (na dole):
http://jaga70.blo...biet,2,ID403256958,n




akurat notatka w blogu ma pozniejsza date niz konkurs.... emotka
co nie oznacza, ze nie jest to plagiat, bo jest na wielu innych stronach z wczesniejsza data:
np. http://cafecarmel...px?BlogEntryId=26644




no tak, moniau wygrała pod panieńskim nazwiskiem w dodatku plagiatem - krótko mówiąc - standard


taaak... znowu się czepiam - ale tępię plagiaty, zresztą dlatego założyłam ten temat



ja się zazwyczaj nie odzywam w tej sprawie, ale.. Przykre, że taka zawodowa konkursowiczka, która swoje pomysły ma na parwdę fajne (o ile rzeczywiście są jej, bo zaczynam wątpić..), posuwa się do kopiowania cudzej pracy. Niestety, to jest oszustwo - ja również nie toleruje takich rzeczy.
Niech sobie wygrywa co chce, życzę Jej tego, ale swoją ciężką pracą, a nie czyjąś.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4254085 Napisano: 29.03.2011 07:16:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
drugie maszynki dla męża,
koszulka z dove (chciałam L dostałam L, a na drugiej stronie jest naklejka S),
ciastka z DanCake Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4253882 Napisano: 29.03.2011 05:46:06 w Inne mniejsze markety
sambolera napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

w leclerku też będzie jakiś konkurs, widziałam w papierowym wydaniu gazetki.. niestety nie mam przy sobie emotka



a co do wygrania?



no własnie.. żeby nie skłamać to albo vouchery albo coś z pieniędzmi.. tak kojarzę.. I chyba było mało nagród..

No to nie jest ma 100%, nie chce znowu skłamać, jutro wezmę gazetkę od mamy, bo u nas już nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0