Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#5730119 Napisano: 04.09.2013 09:35:19 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie mąż emotka Bo co poruszam temat o powiększeniu rodziny, to ucieka... On ma jeszcze czas... chyba do 60tki będzie to powtarzał emotka
Żeby było jasne, nie wkurza mnie to, że on na razie nie chce, tylko, że nie podaje konkretnych argumentów "przeciw" emotka Bo argument "nie, bo nie" trochę do mnie nie przemawia emotka
(ale i tak Go kocham) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5728320 Napisano: 31.08.2013 17:10:34 w Przedszkolaki i przedszkola :)
agicho - dokładnie tak! Ale u nas zostaje angielski na pewno, bo to jakoś inaczej działa (wynajem sali czy coś takiego...).

A przedszkole u mnie będzie dużo tańsze, do tej pory płaciłam 16,06zł / dzień, teraz będzie (o ile nie podniosą stawki żywieniowej) 8,5 emotka czyli prawie połowa tego co dotychczas emotka

monika, u nas pierwsze dni to był luzik, synek był taki szczęśliwy - nowi koledzy, nowe zabawki - jak tylko wpuszczałam Go do sali to znikał w tłumie nie mówiąc "papa". Kryzys zaczął się po 2 tygodniach, ale lepiej o tym nie opowiadać emotka Było minęło, nie każde dziecko przechodzi takie napady histerii jak mój potomek emotka

A lekki stres jest co roku, to normalne emotka Dacie sobie radę! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5727873 Napisano: 30.08.2013 14:22:24 w Inne mniejsze markety
merkana napisał(a):

Nie wiem, czy temat był już poruszany- piszę z telefonu i strasznie mi muli, żeby przejrzeć wątek, ale mam pytanie odnośnie Disneya w Stokrotce- na plakacie jest napisane, że konkurs kończy się jutro, a w Regulaminie, że 22 września. Przedłużyli go, czy jak? emotka



a zakupy do dzisiaj, z tego co kojarzę... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5727383 Napisano: 29.08.2013 16:06:55 w Wkurza mnie...
vingag napisał(a):

Ból gardła, który od wczoraj uniemożliwia mi działanie. Przy przełykaniu pali tak, że chce się płakać. Ostatnio tak zaczęła mi się angina, jeśli do jutra nie przejdzie, biegnę do lekarza. emotka emotka emotka



u mnie to samo...

na szczęście dostałam się do lekarza - angina ropna, i to ostre stadium. Fajne tabletki dostałam przecwibólowe, przestało boleć, ale ogłupiające strasznie emotka
No i antybiotyk... standard ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5727148 Napisano: 29.08.2013 11:48:14 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Jak tu się liczy dodawanie konkursów? Niedawno miałam cztery, a teraz 1..


Zakres ostatnich 30 dni.



ok, dziękuję emotka

a może ktoś jeszcze wie jak odzyskać skasowaną wiadomość?
Kliknęłam na nią, a ona się skasowała, nie wiem jakim cudem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5727144 Napisano: 29.08.2013 11:45:00 w Pomocy!!!!
Jak tu się liczy dodawanie konkursów? Niedawno miałam cztery, a teraz 1.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5727141 Napisano: 29.08.2013 11:41:39 w Paragony
ktoś do mnie napisał, ale skasowałam wiadomość! Kurczę, tyko na nią kliknęłąm emotka Proszę jeszcze raz o kontakt! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5727130 Napisano: 29.08.2013 11:25:35 w Paragony
Kupię paragon na Disney Real (do wczoraj były zakupy). Ewentualnie wymienię na Leclerc Powrót do Szkoły z małej miejscowości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5727063 Napisano: 29.08.2013 09:30:32 w Wkurza mnie...
Umrę z bólu gardła...
Do lekarza nie mogę się dodzwonić, a zaraz mi telefon padnie... Ładowarka gdzieś w workach, nie wiem gdzie... Nie ma ciepłej wody, bo robią jakąś modernizację... Zepsułam spłuczkę w kiblu (wkładając w nią niebieską tabletkę - cos pękło i teraz woda leci ciurkiem). Piękny dzień się zapowiada... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5726263 Napisano: 28.08.2013 09:42:37 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Az mi kamień spadł z serca emotka

Ps. a wiecie, że od wrzesnia przedszkola za złotówkę? Ja tą wiadomość potwierdziłam w swoim przedszkolu już - kazda dodatkowa godzina (po tych 5 bezpłątnych) będzie za złotówkę emotka
Może dla innych to nie wielka róznica, ale u nas było ponad 3,5 do tej pory... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5726252 Napisano: 28.08.2013 09:24:32 w Wkurza mnie...
Bałagan po przeprowadzce... wszystko stoi w worach, nie wiem w co ręce włożyć... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5725779 Napisano: 27.08.2013 11:15:44 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Wszystko załatwione pozytywnie emotka Przepisali moją pociechę do grupy, gdzie są Jego koledzy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5725628 Napisano: 26.08.2013 23:27:23 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Size, ale to nie jest podział na grupy wiekowe, to jest podział wg widzimisię nauczyciela emotka
Do starszej grupy idzie kolega młodszy od mojego syna, z drugiej połowy 2008 roku (czyli tak jak mojego synka - ominie go obowiązek szkolny w wieku 6 lat). To takie nierówne traktowanie... Jedno może iść, drugie nie...

Jak nie uda się w przedszkolu, to zrobię aferę wyżej emotka Może odgórnie ktoś mi pomoże emotka Ja jestem zdesperowana i zdeterminowana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5725616 Napisano: 26.08.2013 23:09:33 w Carrefour konkursy
Ja pierdziu... te bezsenne noce robią swoje, moje logiczne myślenie padło emotka

Dziękuję agamaty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5725610 Napisano: 26.08.2013 23:00:45 w Carrefour konkursy
Hmmm zgłupiałam trochę: który to adres Carrefoura? Na jednym paragonie mam: Powstańców Śląskich a pod spodem Targowa... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5725591 Napisano: 26.08.2013 22:22:38 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Ja wiem, wiem, ale to dopiero pierwszy dzień jak wiem o tym podziale emotka

I przezyłabym gdyby zmieniła się tylko wychowawczyi, ale mojego synka rozdzielili z przyjaciółmi - trójką przyjaciół, z którymi spędza czas w przedszkolu i poza nim, bo jesteśmy w stałym kontakcie. Myślałam, że takie relacje pomiędzy dziećmi powinny być jednym z kryterium przy podziale grupy, ale się myliłam... A każda z pań doskonale wiedziała, jaka między nimi utworzyła się więź...

Echh jutro dam znać co i jak, będę rozmawiała, przedstawię swoje argumenty. Może da radę coś załatwić, jeśli nie przejdę się do kuratorium, bo jak dla mnie, takie traktowanie dziecka jest niedopuszczalne. Rozumiem podział grup, ale nie za wszelką cenę!

ps. ja wiem, że moje dziecko strasznie to przeżyje. Pewnie w końcu się przyzwyczai, ale nie dlatego, że pogodzi się z sytuacją, ale z bezsilności. Co innego dzielenie się grup jak idą do szkoły, ale inna sprawa, gdy wszyscy będą w jednym przedszkolu, będą się widywać dzień w dzień a zostaną rozłączeni emotka

ps. 2. dziękuję za rady emotka I mam nadzieję, że u Was sytuacja się rozwiąże w pomyslny sposób emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5725575 Napisano: 26.08.2013 22:01:47 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Dziękuję za odpowiedź emotka

Nie za bardzo wiem o co chodzi z tymi pomocami dydaktycznymi - u nas wyprawkę każdy robi we własnym zakresie emotka

My też się właśnie przeprowadziliśmy (w sobotę) i chciałam chociaż tej stabilności dla synka. Jest mi przykro, że został potraktowany przedmiotowo - rozdzielony od przyjaciół i ukochanej pani. Nie powinno tak być.
Ja na pewno tak tego nie zostawię, chociaż mam nadzieję, że jutro da radę wszystko załatwić. Jeśli nie - poszukam pomocy w Kuratorium, znajdę jakieś dojście.
Moje dziecko to nie przedmiot, który można sobie przesuwać nie patrząc na jego uczucia. Ja wiem, że to dla przedszkola błahostka, ale dla takiego małego człowieka rozłąka z przyjaciółmi to ogromna tragedia, tym bardziej, że będzie się z nimi widywał na korytarzu, na placu zabaw... no jak mu to wytłumaczyć, no jak? On tylko wstawał rano i mówił "mamo, a będzie M. w przedszkolu?", a jak go nie było, to chodziliśmy po zajęciach...

Normalnie płakać mi się chcę ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5725556 Napisano: 26.08.2013 21:29:35 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Jestem wściekła!
Byłam dzisiaj w przedszkolu i dowiedziałam się, że mojego syna rozdzielili od Jego przyjaciół! Cała trójka poszła do grupy mieszanej (5-6 lat), a On został! I to wcale nie jest najmłodszy z nich!
Jutro czeka mnie rozmowa z dyrekcją, mam nadzieję, że coś załątwię, bo jak nie to nie wiem co będe mogła zrobić... czy miał ktoś podobną sytuację i rozwiązał problem? Pomóżcie... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5724943 Napisano: 25.08.2013 19:29:38 w Carrefour konkursy
cc_investigator napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

czy może ktoś sprawdzić czy carrefour Warszawa targowa bierze udział? Używam starego laptopa i nie otwierają mi się tu pdfy... ;(
Mam kilka paragonów ze stolicy, i o ile reszty jestem pewna, to tego nie emotka



Bierze emotka

A cos Ty mi do stolycy "wlazła", a sio emotka
Ewentualnie się możemy podzielić emotka



ma się te wtyki emotka
ale rzadko gram w Warszawce, bo głupio mi co chwila prosić wujka o zakupy emotka niedługo przerzucę się na Lublin emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5724941 Napisano: 25.08.2013 19:27:16 w Carrefour konkursy
jkkp napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

czy może ktoś sprawdzić czy carrefour Warszawa targowa bierze udział? Używam starego laptopa i nie otwierają mi się tu pdfy... ;(
Mam kilka paragonów ze stolicy, i o ile reszty jestem pewna, to tego nie emotka


jeżeli chodzi Ci o ten, to bierze

Carrefour mazowieckie Warszawa 03-734 Targowa 72
emotka



tak, dziękuję emotka

Wczoraj się przeprowadziliśmy i nie mogę znaleźć pół komputera i sprawdzić... ale najważniejsze, że paragony mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0