Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4366694 Napisano: 15.05.2011 05:33:46 w Wkurza mnie...
karo108 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

a mnie wkurza, że w ferworze zamawiania kosmetyków nie przestudiowałem regulaminu emotka emotka emotka

1) bo to promocja tylko dla... osób fizycznych płci żeńskiej emotka

2) jak się im nie odeśle w porę ankiety, wystawia rachunek za te kremy, balsamy i dezodoranty emotka


emotka


eee ja też poczułam lekkie zaniepokojenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4359054 Napisano: 12.05.2011 02:25:45 w Wkurza mnie...
katrin22 napisał(a):

kaki76 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Wkurza mnie, że ludzie nie chcą bezinteresownie pomóc, a sama jestem naiwna i pomagam każdemu jak ktoś o to poprosi, a jak ja pytam jak wygrać maskarę to cisza. emotka



ja bym ci pomogła ale nie wiem jak, sama wygrałam na początku fuksem a teraz chciałam dla siostry i nie potrafię


dzięki za dobre intencje emotka


ja też nie potrafię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4357687 Napisano: 12.05.2011 07:11:06 w Wkurza mnie...
karo108 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

karo108 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

wkurza mnie to, że mój Synek jest coraz gorszy... Wiem, że to taki trudny wiek, ale WSZYSTKO robi na przekór, na złośc. Ja tak - On nie, ja nie - On tak. Wyjście z Nim to udręka, rzuca się, wścieka o byle co (głównie jak nie kupię zabawki lub nie chcę iść w tą stronę Co On, czyli zawsze przeciwną)..
Ma 2,5 roku.. kiedy to minie emotka
W domu jest aniołkiem, ale na dworzu następuje jakaś straszna przemiana emotka


mam to samo, plus fakt, ze moj syn nie jest aniolkiem nawet w domu emotka


wybacz, ale to pocieszające, że nie tylko ja to przechodzę emotka

Sebek w domu jest grzeczny, o ile Mu się łazienkę zamknie, bo lubi wrzucać rózne rzeczy do kibla... emotka


oj nie tylko ty, w moim mieście sa ich setki emotka podobno przechodzi z wiekiem.. licze na to. przedszkole to również dobre lakarstwo.. mój słodziak na szczęście idzie od września więc troche miłe Panie mnie odciążą emotka teraz uciekam szorować klej do płytek dokładnie rozprowadzony po całym mieszkaniu na tenisówkach mojej pociechy emotka


mój też na szczęście idzie do przedszkola emotka

Ja wieszam pranie i lecę na plac zabaw, paskudek musi gdzieś rozładować energię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4357669 Napisano: 12.05.2011 07:07:07 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw Nivea
i jakieś awizo, mam wrażenie, że to soser z konka na FB (na początku marca wygrany) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4357654 Napisano: 12.05.2011 07:02:47 w Wkurza mnie...
karo108 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

wkurza mnie to, że mój Synek jest coraz gorszy... Wiem, że to taki trudny wiek, ale WSZYSTKO robi na przekór, na złośc. Ja tak - On nie, ja nie - On tak. Wyjście z Nim to udręka, rzuca się, wścieka o byle co (głównie jak nie kupię zabawki lub nie chcę iść w tą stronę Co On, czyli zawsze przeciwną)..
Ma 2,5 roku.. kiedy to minie emotka
W domu jest aniołkiem, ale na dworzu następuje jakaś straszna przemiana emotka


mam to samo, plus fakt, ze moj syn nie jest aniolkiem nawet w domu emotka


wybacz, ale to pocieszające, że nie tylko ja to przechodzę emotka

Sebek w domu jest grzeczny, o ile Mu się łazienkę zamknie, bo lubi wrzucać rózne rzeczy do kibla... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4357642 Napisano: 12.05.2011 06:58:28 w Wkurza mnie...
wkurza mnie to, że mój Synek jest coraz gorszy... Wiem, że to taki trudny wiek, ale WSZYSTKO robi na przekór, na złośc. Ja tak - On nie, ja nie - On tak. Wyjście z Nim to udręka, rzuca się, wścieka o byle co (głównie jak nie kupię zabawki lub nie chcę iść w tą stronę Co On, czyli zawsze przeciwną)..
Ma 2,5 roku.. kiedy to minie emotka
W domu jest aniołkiem, ale na dworzu następuje jakaś straszna przemiana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4354333 Napisano: 10.05.2011 07:53:41 w Wkurza mnie...
wkurza mnie wszystko.. taka ładna pogoda, a ja siedze przed kompem jak maniak i bawię się w konkursy, w których nic nie wygrywam! Znikam na kilka dni, do zobaczenia wkrótce jak mi się znowu zachce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4350771 Napisano: 09.05.2011 05:12:25 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie Minimini - do tej pory nie dostałam nagrody z konkursu na Dzień Babci i Dziadka!
Podany numer w sprawie konkursów (na ich stronie) milczy w godzinach kiedy powinien być czynny! Na maila nikt od miesiąca nie raczył odpowiedzieć! Na tablicy FB wiecznie mnie zbywają, bo mają jeszcze czas - podobno 60dni roboczych - tak jest w regulaminie (w siedzibie organizatora.....). Super, to 60dni roboczych minęło właśnie w piątek, i co? Wielkie G.....

Jak wyegzekwować nagrodę?

ps. kilka osób dostało paczki ponad miesiąc temu, kilka jeszcze nie... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4350676 Napisano: 09.05.2011 04:36:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw Elseve z FB - 3 sztuki, tak jak było na zdjęciu emotka

Dziękuję jednej osóbce za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4350566 Napisano: 09.05.2011 03:49:48 w Moja pierwsza wygrana!
pomijając jakieś mniejsze rzeczy z konkursów plastycznych w wieku szkolnym, pierwszą wygraną był zestaw Mexx z Rossnetu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4349981 Napisano: 09.05.2011 12:08:31 w Konkursy firm tytoniowych
mam 12 kodów Red&White - propozycje na pw emotka (najchętniej za tusz, leżaczek - z moim paragonem, itp ) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4349799 Napisano: 09.05.2011 11:19:55 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

kupiłam tic taci, ale taki okropny paragon mi wydrukowali, prawie nic nie widać i krzywy.. Powiedziałam, że to na konkurs a babka do mnie - numer paragonu czytelny - czytelny, więc o co mi chodzi...



No skoro czytelny, to o co Ci chodzi? emotka ważne, żeby była skuteczność emotka



numer paragonu czytelny, ale nazwa sklepu i kawałek nazwy produktu już nie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4349780 Napisano: 09.05.2011 11:13:10 w Wkurza mnie...
kupiłam tic taci, ale taki okropny paragon mi wydrukowali, prawie nic nie widać i krzywy.. Powiedziałam, że to na konkurs a babka do mnie - numer paragonu czytelny - czytelny, więc o co mi chodzi... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4345485 Napisano: 07.05.2011 03:55:09 w Inne mniejsze markety
nie ma sprawy emotka
Ja raczej nie będę próbowała (nawet nie wiem, czy mój sklep będzie brał udział), bo po bonuxie synek ma uczulenie, a chwilowo krucho z kasą, więc powodzenia! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4345450 Napisano: 07.05.2011 03:37:32 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

od 10 maja konkurs - do wygrania 41 pralek. Trzeba kupić bonux i fairy, jedna pralka na sklep. Regulamin podobno na www.fairy.pl, ale ja nie mogę znaleźć...

Info z gazetki Leclerc emotka



a więc TQG - w konku Dla Twojego dziecka od Leclerc 2 też było 41 sklepów

możesz rzucić skanik emotka



jasne emotka

Proszę bardzo, to skan z dzisiejszej gazetki:
http://imageshack...ges/193/pralkag.png/
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4345403 Napisano: 07.05.2011 03:22:51 w Inne mniejsze markety
od 10 maja konkurs - do wygrania 41 pralek. Trzeba kupić bonux i fairy, jedna pralka na sklep. Regulamin podobno na www.fairy.pl, ale ja nie mogę znaleźć...

Info z gazetki Leclerc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4341037 Napisano: 06.05.2011 07:10:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

efelinkaaa - nooo, mam nadzieję, że tym razem to mnie wylosują emotka


ja nie brałam udziału, więc życzę powodzenia w losowaniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4341021 Napisano: 06.05.2011 07:02:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

dolly napisał(a):

nie wiem jak Was, ale mnie te wyniki rozwaliły

http://www.konkur.../index.php?p=konkurs

konkretnie chodzi o warszawę i łódź jedno pod drugim

emotka emotka emotka


Ciekawe, czy na FB napiszą tak, jak ongiś Rossnet, czyli że te powtarzające się nazwiska to... są zupełnie różne osoby emotka



Otrzymujemy informacje, że niektóre nazwiska na liście nagrodzonych wystąpiły kilkakrotnie. JEST TO, OCZYWIŚCIE, BŁ¡D. W konkursie osoba może wygrać TYLKO JEDN¡ nagrodę. Poprawną listę postaramy się jak najszybciej zamieścić na stronie. Pojawią się na niej nazwiska, które zostały błędnie wypchnięte przez zdublowanie niektórych pozycji. Przepraszamy za błędy techniczne, cały czas pracujemy nad usprawnieniem działania aplikacji. Dziękujemy Państwu za wyrozumiałość.
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4332528 Napisano: 03.05.2011 10:36:57 w Wkurza mnie...
skarb888 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie pogoda za oknem emotka Piękną zimę mamy tej wiosny emotka Umnie normalnie śnieg za oknem pada emotka




U mnie też - dzieci chcą iść na sanki emotka emotka emotka


u mnie nie... jeszcze nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4332411 Napisano: 03.05.2011 09:58:33 w Wkurza mnie...
wkurzyłam się.. miałąm jeszcze 21pkt na machinie rozpieszczania, a juz po konkursie.. bajer emotka Wyświetl w wątku >>
0 0