Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dolly

dolly

#6440087 Napisano: 11.12.2017 10:43:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miła26 napisał(a):

Ciekawe dlaczego Hasbro z Carrefour nie dodaje wszystkich prac do galerii?

bo by im serwery padły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6440078 Napisano: 11.12.2017 10:27:55 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

dolly napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

malutka456 emotka

Wkurza mnie pogoda. W nocy -1 i śnieg, rano+4 i deszcz. Jakieś nowe powiedzenie o grudniu przydałoby się wymyślić emotka

poczekaj na jutrzejsze +12*  emotka

Leżak wyjmę i będę się opalać emotka

... tylko żebyś się nie spiekła emotka Wyświetl w wątku >>
1 alita 0

dolly

#6440076 Napisano: 11.12.2017 10:25:01 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

dolly napisał(a):

Czy Ty mnie zapraszasz na kremówki? emotka  

emotka Absolutnie nie! Zapraszam do skorzystania z propozycji sosny - ziółek sobie zaparz emotka

Buahahaha,
ale propozycja sosny dotyczy też Ciebie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6440075 Napisano: 11.12.2017 10:23:35 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

malutka456 emotka

Wkurza mnie pogoda. W nocy -1 i śnieg, rano+4 i deszcz. Jakieś nowe powiedzenie o grudniu przydałoby się wymyślić emotka

poczekaj na jutrzejsze +12*  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6440068 Napisano: 11.12.2017 10:09:36 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

dolly napisał(a):

sosna napisał(a):

To się nazywa zazdrość... a mięty ci u nas dostatek, więc przyjeżdżaj - adres na pw

Ale Cebe mnie już nie kocha... i pewnie nigdy nie kochał, więc wiesz... kiepsko bym się czuła... z Wami takimi świergoczącymi  emotka

Eee, nie... emotka zazdrość o zakałę? emotka emotka Brzmi niewiarygodnie i nie pasuje do kociaka, który jest samą słodyczą  emotka
Nie wiem, czy mięta pomaga na zazdrość, ale Babcia zawsze podawała miętę albo dziurawiec, jak kogoś bolał brzuszek, czy też kiepsko się czuł z jakiegoś powodu  emotka i przechodziło, jak ręką odjął  emotka więc polecam. Mięta jest jak kremówki i filmiki z kociakami na YouTube - znasz kogoś, komu jak powiesz: "Chodź, pójdziemy na kremówki?!" to powie: "Nie, nie lubię!"emotka

Czy Ty mnie zapraszasz na kremówki? emotka
Ps. Ten słodki kociak, ma też ostre pazurki emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6439990 Napisano: 10.12.2017 23:58:23 w Lay's

dolly

#6439919 Napisano: 10.12.2017 21:07:31 w SZUKAM....
sosna napisał(a):

To się nazywa zazdrośc...., a mięty ci u nas dostatek, więc przyjeżdżaj- adres na pw

Ale Cebe mnie już nie kocha...... i pewnie nigdy nie kochał, więc wiesz... kiepsko bym się czuła...z Wami takimi świergoczącymi emotka Wyświetl w wątku >>
1 sosna 0

dolly

#6439907 Napisano: 10.12.2017 20:44:43 w SZUKAM....
sosna napisał(a):

cb656 napisał(a):

sosna napisał(a):

cb656 napisał(a):

sosna napisał(a):

Aa, na jaki numer, Kochani, wysyłamy???

Rybcia, to wszystko jest w opisie: 7055

Własnie chodzi o to, że nie ma , a Karlsbad ma przerwę techniczną i nie da sie wejśc. Tak, czy inaczej dziekuję za numer emotka

Kochanieńka, aweźże kliknij w linka, com go wygrzebał z przepaści i nie mów, że niedostępna treść emotka

Tak też uczyniłam, Kochanieńki.

Szukam mięty, co by niestrawności nikt nie dostał od tych słodkości emotka Wyświetl w wątku >>

dolly

#6439904 Napisano: 10.12.2017 20:33:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koala33 napisał(a):

Czy ktoś w ramach konkursu Allegro licytował coś na aukcji? Czy jeśli taka wygrana licytacja byłaby poniżej 100zł, to można do niej dorzucić do koszyka (tak, jak w przypadku zakupów na "Kup teraz") coś jeszcze i potem zapłacić za zakupy w ramach jednej transakcji?

Zdaje się, że tylko kup teraz, wchodzi w grę, ale niech ktoś potwierdzi, bym w błąd nie wprowadziła. Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6439898 Napisano: 10.12.2017 20:28:50 w poznajmy się BLIŻEJ
mietowa napisał(a):

Skoro już bujam się tu od dwóch miesięcy, to też coś napiszę. Idąc pierwowzorem, zacznę od czegoś na kształt wpisu do Złotych Myśli emotka :
imię: Miętowa, nie będę wprowadzać chaosu emotka

Padłam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
2 mietowa, abka 0

dolly

#6439646 Napisano: 09.12.2017 23:59:52 w Wkurza mnie...
mdepfs napisał(a):

Pojechałam na tygodniowy wypad w ciepłe kraje i idąc po plaży przygrzmociłam noga o kamień i krach...palec złamany. I to ostatniego dnia...
Powrót i zamiast do roboty to przymusowe L4.. Masakra i to przed Świętami. Nic nie ogarnięte, a do tego mobilność na poziomie -10 emotka
i do tego tak boli emotka

szczęście w nieszczęściu, że ostatniego, a nie pierwszego emotka Wyświetl w wątku >>
1 mdepfs 0

dolly

#6439643 Napisano: 09.12.2017 23:55:03 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że moja mama wyprała mi w pralce mój zimowy płaszcz.Jednak ja uznałam,że jest nadal brudny, więc za radą siostry zaniosłam go do pralni, na co moja mama stwierdziła,że czemu z nią tego wcześniej nie uzgodniłam,tylko zapłaciłam 49 zł za czyszczenie i wydaję niepotrzebnie pieniądze emotka  No tak, tylko że płaszczyk kupiłam kilka lat temu za wygrany bon z konkursu Bobovita, więc nie wydałam na niego jakby własnych pieniędzy, a na pralnię z kolei też nie dała mi mama emotka

To może jeszcze raz: co Cię wkurza?
Ps. Tata wrócił? Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6439553 Napisano: 09.12.2017 16:43:33 w SZUKAM....
toka napisał(a):

dolly napisał(a):

Czy te e-booki z inpostu maja jakis haczyk? w sensie, ze pozniej trzeba cos bulic?

raczej nie-pobrałam i nikt mnie niczym nie obciążył emotka

Dziekuje, dopczytalam, ze bez oplat, tylko jakias dziwna ta jedna zgoda na udostepnienie danych , wiec sie zapytalam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6439547 Napisano: 09.12.2017 16:22:57 w SZUKAM....
Czy te e-booki z inpostu maja jakis haczyk? w sensie, ze pozniej trzeba cos bulic? Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6439517 Napisano: 09.12.2017 13:10:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

aurorcia napisał(a):

A ja mam pytanie odnosnie konkursu allegro, czy liczy się zakup, czy płatność? Chodzi o to, że kupie coś dzisiaj, ale zapłacę w poniedziałek i czy mogę wziąć udział dopiero w poniedziałek? Ktos tak robił?

Chyba nie. Z FAQ - "Najważniejsze jest to, aby kupić i wysłać odpowiedź na pytanie konkursowe w trakcie trwania jednej rundy"

Tak, ale nie wystarczy kupić, trzeba jeszcze zapłacić, by produkt pojawił się w okienku jako aktywny.
A czy się uaktywni kiedy zacznie sie kolejna runda ... tego nie wiem Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6439451 Napisano: 09.12.2017 01:39:28 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

Rozumiem, że okres przedświąteczny, więc ludzie kupują w necie na maksa i kurierzy nie wyrabiają... ale moja paczka pocztowa utknęła w Komornikach i od wczoraj (tzn. nawet od 7.12) nie ruszyła się stamtąd na centymetr  emotka

Ty się lepiej martw, by nie nadroblła ruchowo w transporcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6439427 Napisano: 09.12.2017 00:23:32 w SZUKAM....
defed napisał(a):

cb656 napisał(a):

To drugie. Jedno pole jest puste, nie można wziąć i przenieść obrazka gdzie się chce, można tylko przesuwać istniejące fragmenty, wykorzystując to puste miejsce. Są takie wersje mechaniczne, jak kostka Rubika, do wzięcia w rękę.

Ale czad! Przypomniałeś mi dzieciństwo  emotka  Miałam kiedyś puzzlo/klocki ułożone w pudełku, ale 3x4. Wyciągałam jeden i układałam obrazek przesuwając jeden klocek po drugim, wykorzystując puste miejsce-jak piszesz. Długo myślałam, że to ja jestem wynalazcą tej rozrywki  emotka
A co do pytania, to jest to zagadka logiczna, więc trzeba pogłówkować, jak z kostką Rubika właśnie. Mieszaj tak długo, aż będzie poukładane  emotka

Kostka Rubika ma system i obstawiam, ze tego samego Cebe szuka dla tej układanki.

estrelitta napisał(a):

Szukam informacji jak pobrać wiadomość mms w T-Mobile, jeśli nie mogłam jej otworzyć na starym telefonie. Czy w ogóle można coś takiego zrobić?

Jak odzyskasz, to daj znać. Pół dnia walcze z t-mobile o to samo. Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6438955 Napisano: 08.12.2017 10:01:46 w SZUKAM....
mkrzysiek napisał(a):

Szukam czegoś dobrego na katar pilnie bo oszaleję  emotka

Quixx i xylogel - ale czy zadziała u CIebie... to nie wiadomo Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6438593 Napisano: 07.12.2017 14:37:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

dolly napisał(a):

biokoo napisał(a):

biokoo napisał(a):

jak dostalam info z PiP ze wygralam zestaw coca cola rezerwa to skad mam wiedziec ktory paragon wyslac? a wysylalam im troche ich...



ktos pomoze???

jak robił to smolar, to wysyłasz wszystkie

Dlaczego wszystkie ? Ja zawsze wysyłam tylko wygrany... 

do smolara? Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

dolly

#6438583 Napisano: 07.12.2017 14:23:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
biokoo napisał(a):

biokoo napisał(a):

jak dostalam info z PiP ze wygralam zestaw coca cola rezerwa to skad mam wiedziec ktory paragon wyslac? a wysylalam im troche ich...



ktos pomoze???

jak robił to smolar, to wysyłasz wszystkie Wyświetl w wątku >>
0 0