Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika claudia

claudia

#5936370 Napisano: 28.10.2014 15:40:20 w Gratulacje! Dla wygranych!
mia napisał(a):

asante, aurorcia, nariam (kolejnośc alfabetyczna):
Wielkie gratulacje! emotka emotka emotka



Również wielkie, wielkieeee gratulacje emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5931265 Napisano: 15.10.2014 16:36:28 w Gratulacje! Dla wygranych!
maria1980 napisał(a):

anet napisał(a):

UlCiAh, jeszcze raz gratuluję Mediolanu ! emotka , udanego wyjazdu emotka emotka emotka



ija emotka emotka emotka



Marzenie!!!!! Gratulacje wieeelkie emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5930190 Napisano: 13.10.2014 16:45:48 w SZUKAM....
claudia napisał(a):

Szukam info, gdzie można zarobić na klikaniu, np. reklam itp. Czy warto rejstrować się na rRmail? lub może polecicie coś wiarygodnego, sprawdzonego, gdzie ktoś już miał wypłacane jakieś środki emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5929950 Napisano: 13.10.2014 11:53:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
emotka nic...i nawet weny brak, zniechęcenie ogólne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5929944 Napisano: 13.10.2014 11:51:02 w SZUKAM....
Szukam info, gdzie można zarobić na klikaniu, np. reklam itp. Czy warto rejstrować się na rRmail? lub może polecicie coś wiarygodnego, sprawdzonego, gdzie ktoś już miał wypłacane jakieś środki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5928598 Napisano: 09.10.2014 20:28:09 w Gratulacje! Dla wygranych!
norweska20 napisał(a):

asia670 napisał(a):

dala napisał(a):

Gratuluję Barcelony emotka emotka emotka emotka emotka emotka


i ja-miłego pobytu emotka



a więc udanego zwiedzania- w pięknej jesiennej aurze emotka gratulacje



wielkie gratki również emotka ))) wiara powraca gdy takie nagrody super na forum emotka Miłego pobytu !!!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5922373 Napisano: 25.09.2014 13:36:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nic emotka smuteczek ogólnie emotka ze wszystkiego. Nic nie wychodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5921923 Napisano: 24.09.2014 17:02:44 w Zakupy na konkursy - usługi
czy ktoś jeszcze może mi kupic Bryzę w Kaufland ( do dzisiaj) ? Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5921744 Napisano: 24.09.2014 12:29:26 w Paragony
Też kupię paragon na konkurs w Kaufland z Bryzą, nie dam rady już dziś podjechać. Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5901139 Napisano: 11.08.2014 15:36:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
i u mnie porażka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5900216 Napisano: 08.08.2014 16:03:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
odebrany NEONET emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5900215 Napisano: 08.08.2014 16:03:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
claudia napisał(a):

selenes napisał(a):

marzenier napisał(a):

mgrzel napisał(a):

selenes napisał(a):

claudia napisał(a):

Czy z Neonetu ktoś już odebrał nagrodę? Mieli dzwonić w sprawie terminu odbioru i cisza emotka



Nagrody mają przyjechać do 9 lipca, czyli do soboty. Powinnaś mieć to napisane w mailu, który od nich otrzymałaś.


Nagrody będą do końca przyszłego tygodnia. Dzisiaj dostałam maila, Wy pewnie też. Nawet nie pisałam wcześniej, ale przedwczoraj przyjechał do mnie kurier z Neonetu, ale zamiast z 1 telewizorem, to przejechał z 9 paczkami emotka emotka
Zabawnie było, ale oczywiście nie przyjęłam przesyłki i wszystkie te nagrody wróciły do organizatora. Stąd pewnie opóźnienie w wysyłce.



Do mnie dziś dzwoniła pani z neonetu ( Biała Podlaska) ze kino czeka juz mnie w sklepie i ze mam sie spieszyć,bo dostali przykaz z góry,zeby szybko sie z klientami rozliczać emotka
A mnie teraz w domu niet emotka wiec i tak pójdę dopiero w poniedziałek emotka



Czyli ci, którzy mają Neonet w mieście u siebie to odbierają na miejscu?



czyli można sprawdzać w sklepie, może jest, bo zrozumialam z e-maila, że mam czekac, aż zadzwonią jak już będzie nagroda na miejscu, a tu już piatek i cisza. Ja mam bliziutko, to się zaraz dowiem:)



już nagroda w domku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5900142 Napisano: 08.08.2014 14:08:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
selenes napisał(a):

marzenier napisał(a):

mgrzel napisał(a):

selenes napisał(a):

claudia napisał(a):

Czy z Neonetu ktoś już odebrał nagrodę? Mieli dzwonić w sprawie terminu odbioru i cisza emotka



Nagrody mają przyjechać do 9 lipca, czyli do soboty. Powinnaś mieć to napisane w mailu, który od nich otrzymałaś.


Nagrody będą do końca przyszłego tygodnia. Dzisiaj dostałam maila, Wy pewnie też. Nawet nie pisałam wcześniej, ale przedwczoraj przyjechał do mnie kurier z Neonetu, ale zamiast z 1 telewizorem, to przejechał z 9 paczkami emotka emotka
Zabawnie było, ale oczywiście nie przyjęłam przesyłki i wszystkie te nagrody wróciły do organizatora. Stąd pewnie opóźnienie w wysyłce.



Do mnie dziś dzwoniła pani z neonetu ( Biała Podlaska) ze kino czeka juz mnie w sklepie i ze mam sie spieszyć,bo dostali przykaz z góry,zeby szybko sie z klientami rozliczać emotka
A mnie teraz w domu niet emotka wiec i tak pójdę dopiero w poniedziałek emotka



Czyli ci, którzy mają Neonet w mieście u siebie to odbierają na miejscu?



czyli można sprawdzać w sklepie, może jest, bo zrozumialam z e-maila, że mam czekac, aż zadzwonią jak już będzie nagroda na miejscu, a tu już piatek i cisza. Ja mam bliziutko, to się zaraz dowiem:) Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5900044 Napisano: 08.08.2014 10:57:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z Neonetu ktoś już odebrał nagrodę? Mieli dzwonić w sprawie terminu odbioru i cisza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5898404 Napisano: 04.08.2014 21:51:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nic mi nie wychodzi coś znowu emotka smuteczek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5895376 Napisano: 28.07.2014 15:52:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

Dostał już ktoś info z tego konkursu
Wyniki miały być dzisiaj emotka

https://www.e-kon...-druzyne-kibica.html



no właśnie cisza emotka przynajmniej u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5891477 Napisano: 19.07.2014 12:51:22 w Gratulacje! Dla wygranych!
rafal100 napisał(a):

violetta napisał(a):

malutka456 napisał(a):

patijm gratuluje wygranej i życzę udanych wakacji emotka emotka


gratulacje emotka emotka emotka



Gratuluję serdecznie, chyba pierwszy (pochwalony) voucher z Nivea na forum emotka )



Wielkie gratulacje !!! aż miło się robi jak takie nagrody na forum emotka Udanych wakacji patijm emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5887827 Napisano: 12.07.2014 01:03:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiakali napisał(a):

promocja_nivea@tequilapolska.pl napisz tutaj emotka



dziękuję emotka

turli napisał(a):

claudia najpierw sprawdź do kiedy maja czas na przekazanie nagród



dzięki emotka tak zrobię, nie żeby mi się spieszyło, tylko niepokoi mnie, ze dane córki zniknęły z listy,więc spróbuję ich zapytać, o ile odpowiedzą. Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5887778 Napisano: 11.07.2014 23:18:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emanuela24 napisał(a):

claudia napisał(a):

turli napisał(a):

claudia napisał(a):

Może ktoś wie, czy w Nivea może być więcej nagród na jeden adres? Wygrałam ja i córka, moje kosmetyki juz w domku a córki dane zniknęły z listy zwycięzców emotka a były tam, i parogon odesłała w terminie, więc nie wiem o co kaman?


ograniczenie dotyczy tylko osoby , nie gospodarstwa



Dziękuję, też mi się tak wydawało więc nie czemu odebrali nagrodę...



paragon poleconym czy zwykłym ? może zwyczajnie nie dotarł ?
napisz reklamacje jeśli masz dowód nadania listu z paragonem



wysłałyśmy poleconym priorytetem, odebrali przesyłkę, śledziłam. więc napiszę chyba reklamację, albo przynajmniej jakieś zapytanie, tylko gdzie? Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5887704 Napisano: 11.07.2014 21:47:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
turli napisał(a):

claudia napisał(a):

Może ktoś wie, czy w Nivea może być więcej nagród na jeden adres? Wygrałam ja i córka, moje kosmetyki juz w domku a córki dane zniknęły z listy zwycięzców emotka a były tam, i parogon odesłała w terminie, więc nie wiem o co kaman?


ograniczenie dotyczy tylko osoby , nie gospodarstwa



Dziękuję, też mi się tak wydawało więc nie czemu odebrali nagrodę... Wyświetl w wątku >>
0 0