Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aneta411

aneta411

#4604008 Napisano: 11.08.2011 11:58:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alebazia napisał(a):

jak kręcić tym pudełkiem na nivea?;p


Wszystko jest opisane w instrukcji: najeżdżasz kursorem na pudełko, przytrzymujesz wciśnięty lewy przycisk myszki i kręcisz tyle obrotów, ile chcesz, co czym puszczasz przycisk.... Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4599916 Napisano: 10.08.2011 06:35:26 w Pomocy!!!!
tusiek napisał(a):

tusiek napisał(a):

hej.
Mama wygrała w 5 tygodniu na polkach zestaw pantene i nie dostała żadnego maila.Czy ktoś z was może tez tak ma.Bardzo proszę o odpowiedź i pozdro.



sorry w 4 tygodniu emotka


a w skrzynce na polkach tez nie ma wiadomości? Sprawdźcie na skrzynce forumowej polki.pl i ja.w.polki.pl (tam są dwie różne skrzynki), w poprzednich konkursach na polkach tam właśnie znajdowałam wiadomości od nich Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4598946 Napisano: 09.08.2011 03:54:15 w Konkursowiczki w ciąży
ziolko napisał(a):

rodzinnego można zmienić raz na 6 miesięcy


dziś pytałam u mnie pielęgniarkę i powiedziała, że max. 2 razy na rok, nie muszę czekać 6 m-cy....
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4598285 Napisano: 09.08.2011 11:25:10 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

tak druki są takie same tylko zamiast zakładu pracy wpisujesz gospodarstwo swoje i że np jestes właścicielem. Jak się rejestrowałam wczoraj do nowego ginekologa to pani mówiła że wypisuje zwolnienia - pytałam tylko ogólnie.
a co do przepisania się nie wiem czy da radę na razie bo gdy byłam u starego rodzinnego po coś dla męża to pani pielęgniarka powiedziała że nie będe mogła do nich wrócić skoro się wypisałam...
w ogóle masakra te problemy jakie są z lekarzami... emotka


http://isap.sejm....030450391&type=3 Ustawa o Powszechnym ubezpieczeniu w NFZ STR. 63
masz prawo do wyboru lekarza, pielęgniarki, położnej nie częściej niż 2 razy w roku. Czyli możesz z powrotem przepisać się do starej przychodni
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4598246 Napisano: 09.08.2011 11:05:24 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

kotek11 napisał(a):

benasia napisał(a):

o nie, właśnie przyszło mi do głowy że chyba nic z tego rodzinnego lekarza nie będzie, bo gdy zaszłam w ciąże ginekolog kazał mi się przepisać do nich do przychodni, i ja jeszcze ani razu nie byłam tam i nie znam tego lekarza rodzinnego, nie wiem czy wypisze mi zwolnienie tylko dlatego że jestem w ciąży i jestem na Krusie... emotka emotka


a co ma ginekolog do lekarza rodzinnego ?? Benasia czyli ty potrzebujesz zwolnienie nie zus ale krus emotka


tak do Krusu. a ginekolog ma to do rodzinnego, że przez niego nie chodzę już do mojego starego i sprawdzonego od dzieciństwa lekarza rodzinnego, bo mi kazał na początku ciąży się przepisac...


przychodnię można zmieniać bezpłatnie 2 razy do roku, więc z powrotem się przepisz do starego rodzinnego
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4598190 Napisano: 09.08.2011 10:45:46 w Rossmann
aneczka155 napisał(a):

monia676 napisał(a):

widziałyście ta galerię w konkursie puma emotka
jedno zdjęcie, na którym ja wody puma nie widzę emotka


bo tej wody tam nie ma emotka


ja myślę, że jest.... w tej torebce
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4598182 Napisano: 09.08.2011 10:44:28 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

hm... no tak tylko jeśli pójdę teraz na wizytę do tego mojego poprzedniego ginekologa to mi zapisze zwolnienie do niedzieli, a we wtorek wypada 6 września czyli wizyta u nowego, a co z poniedziałkiem?
pewnie na 1 dzień nie da się wypisac zwolnienia u domowego...


ale o 1 dzień wstecz powinien Ci wypisać, tak można
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4598067 Napisano: 09.08.2011 10:07:09 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

a czy lekarz rodzinny wypisuje ciążowe? nie wiem czym się różnią na papierku...


w Kodeksie pracy jest zapis: ...albo choroby przypadającej w czasie ciąży (...) pracownik zachowuje prawo do 100% wynagrodzenia Art. 92 & 1
rozumiem przez to każdą chorobę w czasie ciąży, a nie tylko wywołaną przez ciążę Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4598021 Napisano: 09.08.2011 09:48:19 w Konkursowiczki w ciąży
ewachem napisał(a):

19790411 napisał(a):

benasia napisał(a):

ok dziękuję za informacje, bo chcę się przepisac bo ten do ktorego chodzilam jest ciągle nie miły, bezczelny i arogancki, nic nie mówi i nie pokazuje na usg, a kobieta w ciazy czuje sie jak intruz taki jest wredny - szkoda mówić emotka . Zdecydowanie wolę iść do nowego u ktoirego byłam na 3d/4d bo wszystko opowie i wytlumaczy, jest mily i wyrozumialy.
tylko ciezko sie do niego dostac - wczoraj jak dzwonilam sie zapisac to dopiero na 6 wrzesnia wiec bede musiala isc do gbura na wizyte w miedzy czasie jeszcze.

a czy wiecie czy lekarz rodzinny wypisałby mi zwolnienie L4 zebym miala ciaglosc miedzy 1 wizyta a druga teraz przy zmianie ginekologa? bo pewnie gbur nie wypisze mi tak by pasowalo do wizyty u nowego...


lekarz rodzinny może wypisać zwolnienie, nawet na gardło, a i tak będzie 100% płatne. Może, ale nie musi.... zależy od lekarza


tylko, że nalezy pamiętac iz zwolnienie ciązowe a zwolnienie na gardło to jesli chodzi o wyplate pensji stanowia dwie rownze sprawy. Ja bedac na zwolnienieniu ciazowym dostawalam ok 200zl wiecej miesiecznie do pensji (praca panstwowa na etacie), a bedac na zwolnieniu na gardlo dostawalam gola pensje


a ja nie, mi płacili jednakowo od jakiego lekarza i na co bym nie miała....
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4597998 Napisano: 09.08.2011 09:35:57 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

ok dziękuję za informacje, bo chcę się przepisac bo ten do ktorego chodzilam jest ciągle nie miły, bezczelny i arogancki, nic nie mówi i nie pokazuje na usg, a kobieta w ciazy czuje sie jak intruz taki jest wredny - szkoda mówić emotka . Zdecydowanie wolę iść do nowego u ktoirego byłam na 3d/4d bo wszystko opowie i wytlumaczy, jest mily i wyrozumialy.
tylko ciezko sie do niego dostac - wczoraj jak dzwonilam sie zapisac to dopiero na 6 wrzesnia wiec bede musiala isc do gbura na wizyte w miedzy czasie jeszcze.

a czy wiecie czy lekarz rodzinny wypisałby mi zwolnienie L4 zebym miala ciaglosc miedzy 1 wizyta a druga teraz przy zmianie ginekologa? bo pewnie gbur nie wypisze mi tak by pasowalo do wizyty u nowego...


lekarz rodzinny może wypisać zwolnienie, nawet na gardło, a i tak będzie 100% płatne. Może, ale nie musi.... zależy od lekarza
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4595447 Napisano: 08.08.2011 10:04:00 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

dziewczyny.. ratunku...
jest jakiś sposób na zgagę i nadkwaśność? wczoraj tak mnie męczyło, że się skończyło wypiciem pół litra wody i rozmową z wielkim uchem...

emotka

nigdy w życiu zgagi nie miałam - chyba właśnie nadrabiam te 24 lata..

jeszcze mi się wędzonych ryb chce jak nie wiem co a tu nie można emotka



ja piłam mleczko Alugastrin - pomagało
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4590954 Napisano: 05.08.2011 04:43:27 w Rossmann
monisia23 napisał(a):

Kto cos poradzi?????
Moja mama była odebrać mi w Rossmanie perfumy z konkursu Beyonce Heat Rush, kobietka powiedziała, że przyszła nagroda, ale nie ma w komputerze potwierdzenia emotka //////
Czy to normalne, czy może powinnam gdzies napisać?


u mnie często się tak zdarza, ale zawsze panie z rossmanna dzwonią do centrali i proszą o przysłanie im listy osób i albo czekam w sklepie (30 min.) albo przychodzę później. Myślę, ze sami też doślą listę, tylko kiedy??? Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4589960 Napisano: 05.08.2011 09:09:51 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

byłam dziś na wizycie i za tydzień czeka mnie glukoza - kupiłam dziś 75g, i faktycznie dużo jej emotka
czy muszę ją wypić całą na raz na czczo?
bo nie wiem czy nie dobrze mi się nie zrobi, bądź nie zwymiotuję jej na pusty żołądek...
i czy potem można coś zjeść czy trzeba nadal czekać na czczo na wyniki?


Nie, sama nie pij, najpierw idziesz do laboratorium, pobierają Ci krew na czczo, później oni powinni Ci rozpuścić tę glukozę i dać do wypicia (niestety na czczo, małymi łyczkami, ale w ciągu 10 min. trzeba wypić całą) i czekasz 1 h lub 2 h - zależy jak lekarz zalecił - w lab. Ci powiedzą ile masz czekać. Nic nie możesz zjeść i bardzo się forsować, najlepiej jest siedzieć i czekać, po określonym czasie pobierają znowu krew. Czasami lekarz zaleca, aby krew pobrać najpierw na czczo, później po godzinie i jeszcze raz po dwóch godzinach.... Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4589806 Napisano: 05.08.2011 08:13:19 w Rossmann
emaran napisał(a):

ruda88 napisał(a):

emaran napisał(a):

Ja wygrałam warsztaty Hippa, które odbyły się w Warszawie. Płacili za dojazd, więc pojechałam taksówką. Myślę, że dla osób spoza Warszawy też zwracali koszty dojazdu. Warsztaty świetne, w jednej sali były mamy z super nianią, a w drugiej tatusiowie z dziećmi i animatorkami. Lunch dla rodziców, dla dzieci jedzenie Hippa. Na koniec kązdy dostawał reklamówkę z gażdzetami Hippa ( kocyk, sliniaczek,poduszka, butelka, duza puszka mleka, 2 książki, łyżeczki, miseczka,maskotka, nie pamiętam,co wiecej).
Zatem jeśli chodzi akurat o te warsztaty to zostały przygotowane świetnie. Ale za to odpowiada sponsor nagród, tu Hipp spisał się świetnie. Myślę, że w konkursie Nestle i Velvetu będzie podobnie.


Dzięki za informacje, faktycznie musiało być super! A czy to wszystko było opisane w regulaminie (czy raczej w wyciągu z regulaminu) na stronie Rossnetu czy wyszło już potem, w praniu?


Wszystko wyszło w praniu. Na jakiś czas (chyba ok. 2-3 tyg) przed warsztatem zadzwoniła pani z Hippa i powiedziała o szczegółach warsztatu. Potem był kontakt mailowy. Po warsztatach przesłała miłe podziękowania i świetne zdjęcia. Warsztat był w sobotę,zatem nie trzeba było brać urlopu:).


ja baaaaardzo chciałabym wygrać te warsztaty z Nestle, a to, co napisałaś o Hippie - utwierdza mnie w tym.... Tylko co z tego, jak konkurencja pewnie przeogromna emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

aneta411

#4576505 Napisano: 30.07.2011 09:24:36 w Udane wymiany - polecane nicki:)
targicola napisał(a):

kammaro
Wyjątkowa osoba.Wzorowa wymiana,świetny kontakt a przede wszystkim co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane-niematerialne podejście do sprawy.Podziwiam i raz jeszcze serdecznie dziękuję. emotka emotka emotka

P O L E C A M wymiany z Basią emotka emotka emotka



Sama bym lepiej tego nie ujęła. Basiu, również serdecznie dziękuję emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4519897 Napisano: 08.07.2011 09:00:00 w Rossmann
Nie ma za co emotka
Zapomniałam dodać, że to wszystko spakowane jest w torbę papierową z uchem i dopiero w karton. Radzę ten karton zostawić gdzieś po drodze - torba wytrzyma. Ja niestety kartonu nie otwierałam i maszerowałam z taką nieporęczną paką z czerwonym napisem - :Nagroda Velvet rossnet.pl przez całe miasto emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4519877 Napisano: 08.07.2011 08:49:46 w Rossmann
mia napisał(a):

Czy ktoś odbierał Velvet?
Bo jestem strasznie ciekawa co tam jest, tym bardziej, że nie podali wartości w regulaminie emotka


papier rumiankowy - 4 rolki (ten, który trzeba było kupić na konkurs),
ręcznik papierowy - 1 rolka.
ściereczki czyszczące (5 szt.) i nabłyszczające (5 szt.)
chusteczki higieniczne - 6 małych op. (wagonik)
chusteczki Kleenex decor
papier toaletowy nawilżany w pudełku plastikowym
Nagrodę dają w pudle kartonowym - b. duże (ok. 70x30 cm)
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4507672 Napisano: 05.07.2011 02:16:10 w Pomocy!!!!
iva napisał(a):

Szukam informacji od znawców regulaminów emotka
może głupie pytanie ale ja mam jakieś swoje schizy xP.
wysłałam kiedyś na konkurs kolaż i akurat udało mi się wygrać jedną z nagród i co będę ukrywać emotka . Jestem z niego bardzo dumna i wierzę że zasługuję na niejedną nagrodę xD. Mogę wysłać na inny konkurs jeszcze raz ten sam kolaż..?


powinnaś dokładniej zapoznać się z regulaminem tego pierwszego konkursu - czy tam był zapis o przekazaniu praw do zdjęć (kolażu, pracy)na rzecz Organizatora???
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4502875 Napisano: 04.07.2011 06:09:04 w Paragony
mam paragony gerber z 24, 28.06 Wyświetl w wątku >>
0 0