Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aneta411

aneta411

#4713110 Napisano: 28.09.2011 11:04:07 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

agusia147 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

agusia
blizna jest niemal niewidoczna i chowa się pod bielizną a nawet pod strojem kąpielowym... Ma ok 15 cm i jest cieniutka. Z tym mam najmniejszy problem emotka
katrin
Zalecają 3 lata... Ale co zrobić jak mi się zamarzyła mała różnica między dziećmi?! emotka Siostra ma podobnie (też ok 20 miesięcy różnicy) i u niej też dwa CC



I tak brzmi strasznie emotka


:) też się bałam no i poza tym nastawiałam się na poród naturalny emotka ale jak po nastu godzinach skurczy mi powiedzieli że się nie da i czy wyrażam zgodę na CC to się poryczałam... ale później doszłam do wniosku że jak bym takiego kloca miała wycisnąć to na pewno by bolało dłużej niż tydzień... A tak to go wyciągnęli różowiutkiego i nie zmęczonego porodem... Ale żeby nie było poród naturalny jest lepszy (oprócz wskazań medycznych)


Ja miałam CC, zaplanowane dzień wcześniej emotka - wskazania medyczne i powiem szczerze, ze drugi raz tez wolałabym CC - wiem, co mnie czeka. A najważniejsze jest to, że podczas porodu lekarz zauważył jakieś polipy i je od razu usunął. Gdybym rodziła naturalnie nie wiem, czy ktoś by je odkrył w ogóle, a nawet jeśli to czekałaby mnie zabieg, a tak 2w1.
Cesarka zła nie jest - oczywiście wypowiadam się za siebie, trochę boli (a czy przy naturalnym nie??). Miałam wiele razy kolkę nerkową i ostre zapalenie trzustki - CC to przy tym Pikuś emotka . Wiadomo - decydować powinien lekarz - on się na tym zna i wie, co dla matki i dziecka jest najlepsze.
P.S. Wkłucie do znieczulenia nie boli - ja miałam tylko problem ze zrobieniem kociego grzbietu - brzuch mi przeszkadzał. Z karmieniem piersią tez problemów nie miałam. Także dziewczyny - nie przejmujcie się i pomyślcie, że po porodzie (nie ważne czy naturalnym, czy cc, czeka Was spotkanie z cudownymi istotkami, zamieszkującymi obecnie w Waszych brzuszkach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4679586 Napisano: 16.09.2011 07:54:51 w Pomocy!!!!
ewaewa napisał(a):

może ktoś wrzucić link do konkursu Syoss z prostownicami? gdzieś mi uciekł i nie mogę znaleźć emotka


http://www.syossimoda.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4677416 Napisano: 15.09.2011 11:51:34 w Przedszkolaki i przedszkola :)
kalisto1986 napisał(a):

masza i powiedz jak jest u was ? tzn też kupowaliście książki i wyprawki tak samo jak do szkoły ?
Co oni u was przerabiają ? mają lekcję normalnie ?
Bo tak jak pisałam u siostry, to tak samo jak było w przedszkolu mniej więcej, ale może gdzie indziej jest inaczej.

Mnie zastanawia, jak oni chcą rozwiązać później różnice programowe ? Skoro w przedszkolu są grupy 4i5 lat, a w zerówce 5 i 6, samoistnie jest inny materiał, np u Domiśka w ksiązkach już w 2 częsci mają literki i cyferki, a w późniejszych częściach widze, że są wyrazy i krótkie zdania - mają 5 części książek - 2 książki na 1 część, czyli razem 10.

Dlatego, uważam, że powtarzanie tego samego materiału, jeśli będzie mu dobrze szło, jest bezsensu - chyba, że będzie tak, że nie będzie dawał rady wtedy nawet nie będe się zastanawiała


My książeczki, dwie części, kupowaliśmy - takie ze szlaczkami, wyklejankami, malowankami, za to bez literek.Pani powiedziała, ze nowa ustawa zakazuje im uczyć w zerówce pisać i czytać i mają jedynie szlaczki literopodobne. A wiem, że w szkolnej zerówce dzieci się uczą pisać, poznają literki i pierwsze słowa... Też zamierzam zacząć uczyć córkę pisać i czytać, ale... jak się do tego zabrać? tak, żeby nie zniechęcić, za jednym razem nie przekazać za dużo?? Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4676833 Napisano: 15.09.2011 09:19:29 w Przedszkolaki i przedszkola :)
olunka napisał(a):

19790411 napisał(a):

olunka napisał(a):

a u mnie w grupie na 25 dzieci jest siedem 5 latków, a reszta 4, tez fajnie no nie?ciekawe jak pani sobie poradzi:(


u mnie jest to samo, tyle, ze moja córka 5 lat skończy w grudniu, no ale rocznikowo ma i powinna być w grupie zerówkowej. Dzieci 5-letnie mają inne książeczki i będą realizowały program 5 latków, a 4 latki - 4-latków


a mój będzie miał w styczniu 6:) wole nie myslec co bedzie za rok, podstawówka do której powinien iść kompletnie nie jest przygotowana na 6 latki


Moja szkoła nie dość, ze nieprzygotowana na przyjęcie maluchów, to jeszcze działa w dziwnych godzinach, świetlica również. Musiałabym się zwolnić, żeby zaprowadzać i odbierać dziecko, aby nie czekało na mnie pod szkołą. A dodam, że pracę mam normalną, 8-godzinną, oczywiście zdarza się, ze siedzę dłużej, ale nie mówię o tym przypadku. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4676796 Napisano: 15.09.2011 09:08:08 w Przedszkolaki i przedszkola :)
olunka napisał(a):

a u mnie w grupie na 25 dzieci jest siedem 5 latków, a reszta 4, tez fajnie no nie?ciekawe jak pani sobie poradzi:(


u mnie jest to samo, tyle, ze moja córka 5 lat skończy w grudniu, no ale rocznikowo ma i powinna być w grupie zerówkowej. Dzieci 5-letnie mają inne książeczki i będą realizowały program 5 latków, a 4 latki - 4-latków Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4674320 Napisano: 14.09.2011 10:14:11 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

dianek dobrze wiedzieć, że to normalne emotka

Co do szpitalnej wyprawki to chcę zabrać ze sobą:

- 3 koszule nocne
- szlafrok
- kapciochy i klapki pod prysznic
- ze 2 ręczniki
- jakaś mała pasta do zębów, szczoteczka- wiadomo, dezodorant, mini szampon, albo taką szamponetkę, i coś pod prysznic nie podrażniającego.
- wkłady i majty poporodowe ( nie wiem ile sztuk)
- maszynkę do golenia, brrrrrrrr emotka
wkładki laktacyjne i biustonosz do karmienia.

Teraz dla dziecka:
- ok 15 pampersów
- ze 3 pieluchy tetrowe
- chusteczki nawilżające do pupci
- 2 czapeczki
- rękawiczki niedrapki, skarpetki
- ze 2 komplety ciuszków, jak będzie mało to mąż dowiezie.

Nie wiem co jeszcze, bo lekarz nie dał mi jeszcze listy.


Polecam Wam zabrać wodę mineralną (szczególnie przydatna po cesarce, kiedy nic innego nie wolno) Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4674311 Napisano: 14.09.2011 10:10:15 w Rossmann
hm, po długiej suszy na rossnecie - udało się trafić kosmetyki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4670930 Napisano: 13.09.2011 07:30:52 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

moniaainom napisał(a):



U mnie podobnie- dwa dni w przedszkolu i chora emotka Przesiedziała w domu tydzień i teraz od nowa trzeba przyzwyczajać do przedszkola. Rano płacz, później już ok, ale strasznie to przeżywam emotka No jak mnie to wkurza. Jak Wasze maluchy? Polubiły przedszkole?



my na razie do konca tygodnia w domu... boję się poniedziałku okropnie, chociaż nie wiem czy może być gorzej niż było...?

powiedzcie, zgłaszacie w przedszkolu nieobecność dziecka?


U nas się zgłasza, tym bardziej na początku roku szkolnego, kiedy bardzo dużo osób rezygnuje z przedszkola. Może lepiej zadzwoń i poinformuj, że zostawiasz synka i dlaczego - to jest ważna (szczególnie przy chorobach zakaźnych).
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4665822 Napisano: 10.09.2011 07:15:45 w Rossmann
morela napisał(a):

u mnie to samo a w wynikach nie widać, napisałam do nich przed chwilką

letniowoc napisał(a):

dostał ktoś maila o wynikach II etapu Xenea? Bo ja dostałam i link zawiera wyniki
Konkurs Rimmel Łowi Ekspertów 11.08.-4.09.2011r.


Nagrodę w postaci maskary-nowości marki Rimmel Volume Accelerator otrzymuje:

a nie wyniki Xenea
emotka



tu są wyniki xenea: http://www.rossne...i.aspx?contestId=939 Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4658992 Napisano: 08.09.2011 08:26:00 w Rossmann
merynosek napisał(a):

Czy mógłby mi ktoś pomóc z odp na colgate? emotka


odpowiedzi Ktoś podawał kilka stron wcześniej Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4657862 Napisano: 07.09.2011 05:27:38 w Wkurza mnie...
kotek11 napisał(a):

wkurzam się, że kolejny dzień rzedszole naciaga nas na kolejna godzine. czy wy tez tak macie, ze jak przyprowadzicie o 7:56 (na przyklad) to licza wam pelna dodatkowa godzine od 7 do 8 emotka i przy oddawaniu dzieci problem- dzis bylismy z rodzicami o 14:50 zeby dzieciaki odebrac a pani do szatni sobie zeszla o 14:58.. czyli mimo, ze bylismy wczesniej i moglismy odebrac przed 15 ( i nie placic za kolejna rozpoczeta godzine) to i tak dziecko grupe opuscilo po godz. 15 ...

PS - jak u Was rozwiazali problem monitorowania ilosci godzin dziecka w przedszkolu emotka






W Kielcach za pobyt dziecka w przedszkolu w godz. 8-14 nie płaci się (tylko za posiłki 6 zł dziennie). Od 6.30-8.00 i od 14-16.30 płaci się za każdą godzinę 1.85 i każdy z rodziców dostał karty plastikowe z kodem kreskowym (indywidualnym dla każdego dziecka) a przy wejściu stoją czytniki, wchodząc do przedszkola trzeba wczytać kod, odbierając dziecko trzeba zrobić to samo. To w tym celu miało być, aby płacić dokładnie za tyle godzin, ile dziecko jest w przedszkolu. Rzeczywistość okazała się jednak inna. Jeśli przyprowadzę dziecko o 6.50 czy nawet 6.57 to liczy mi pobyt dziecka od 6.30. Jeśli odbiorę dziecko o 14.50, z zadeklarowałam w umowie, że będzie do 16 to oczywiście płacę tak, jakby dziecko było w przedszkolu do...16. jak odbiorę o 16.05 liczy mi, jakbym obierała 16.30
Dlatego zastanawiam się, po co te czytniki, dodatkowe wydatki, skoro i tak nie płacę za rzeczywisty pobyt dziecka. Moja córka jest w przedszkolu od 6.50-14.40, zadeklarować musiałam od 6.30-15.00. Czyli w rzeczywistości nie jest pełne 2 h a płacić muszę za 2.5h. Jak czytam jak to jest u Was, w innych miastach to pocieszam się, ze nigdzie nie znaleziono złotego i korzystnego środka.
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4656414 Napisano: 07.09.2011 08:19:56 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

kiedy się skończy ten płacz przed przedszkolem.... emotka emotka


Za dwa tygodnie będzie lepiej, wiem z doświadczenia. A po miesiącu synuś w sobotę i niedzielę będzie wstawał, ubierał się i żądał, żebyś go zaprowadziła do przedszkola emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4654331 Napisano: 06.09.2011 09:51:20 w Rossmann
29renata napisał(a):

gosia1983 napisał(a):

zucchini napisał(a):

Czy ktoś może mi napisać, gdzie na stronce Rossnetu jest regulamin do konka Elite Model Look z pierwszej strony gazetki? Nie mogę go odnaleźć a trwa od 02.09 - do 15.09.



Też bym chciała wiedzieć. Może chociaż w sklepach są jakieś ulotki?

Byłam wczoraj i NIC nie ma.


http://www.rossne...11-w-Rossmann,196007 Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4651962 Napisano: 05.09.2011 09:53:17 w Pomocy!!!!
monisia23 napisał(a):

Witam emotka
Planuje wielką zmianę na głowie emotka
Zna ktos może jakis program, do którego mogłabym 'wkleić' swoje zdjęcie i dopasować sobie fryz oraz kolor włosów?


http://www.joanna.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4645908 Napisano: 01.09.2011 07:49:57 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

a mnie wkurza mydlenie oczu ze 5 latki w zerówce nie mogą się uczyć - skoro nie mogą to po co im książki ?
mam pytanie do mam 5latków - czy Wasze dzieci też będą miały podręczniki ups przepraszam to się karty pracy nazywa - chociaż to to samo czy tylko u nas kogoś popieściło ? emotka
jestem wściekła - a Pani dyrektor jeszcze na spotkaniu 3 tygodnie temu zapewniała że absolutnie 5 latki w zerówce się uczyć nie będą - a się okazuję że książki jakie mamy kupić to te same co wcześniej miały 6 latki emotka niby to co w zerówce mają robić w szkole w 1 klasie - to ja się pytam po co te książki ??
no wściekła jestem że zaraz normalnie kogoś rozniosę emotka
mało tego pomieszali 5 z 6 latkami i mają w nosie że te 5 latki obiegają od 6 latków - jeszcze moje dziecko jakoś się wmieszało w dzieciaki - ale była dziewczynka z 30 grudnia to wyglądała na tak przerażoną i jest taka maleńka że aż się serce kroiło (zresztą na widok matki ze łzami w oczach to aż mi się wyć chciało i jeszcze ta matka tak podkreślała że jej mała ma 4 i pół i już musi chodzić i się uczyć ) - nie wyobrażam sobie jej piszącej czy liczącej a tym bardziej czytającej emotka

proponuję nową reformę - z porodówki do szkoły po co marnować pierwsze lata emotka


moja córka w grudniu skończy 5 lat. Jest w zerówce, w grupie, w której większość to 4-latki. Nie wiem, czy lepiej, żeby była z 6-latkami, czy z 4-latkami, ale na pewno najlepiej by było, gdyby była grupa 5-latków. Za książki mojego przedszkolaka zapłaciłam dziś 109,4. jak na zerówkę wydaje mi się b. dużo, a do tego wyprawka, zeszyty (a ponoć jest zakaz nauki pisania), środki czystości, buciki i oczywiście podwyżka opłat za przedszkole o 50%. Dobrze, że moja córka jest rozgarnięta, chodziła do żłobka, jest niemal samowystarczalna, ale wkurza mnie, że jej dzieciństwo właśnie się skończyło, chociaż i tak przez żłobek było mocno ograniczone (ze żłobka byłam b. zadowolona, ale jednak musiałam ciągnąć latem, zimą, w deszcz, czy śnieg przed siódmą i zostawiać na 9h). Także łączę się z Wami w bólu i wściekłości.
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4635265 Napisano: 27.08.2011 05:44:06 w Rossmann
margo466 napisał(a):

roll106 napisał(a):

czy można odebrać ten płyn micelarny w innej drogerii niż się podawało.. próbował ktoś???


chyba można bo u mnie nic nie sprawdzała tylko wczytała wydrukowany kod. Przecież wszystkie kody są jednakowe.


a u mnie pytali o nazwisko i odhaczyli na liście, że odebrałam płyn Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4632737 Napisano: 26.08.2011 10:32:13 w Pomocy!!!!
isiulka napisał(a):

Mam pewien problem. Mianowicie, kończyła mi się umowa na internet mobiny z .... , mimo że mialam złe doświadczenia z tą firmą to dałam się nammowić na przedłużenie umowy. Wyglądało to tak, że zadzwoniła do mnie kobieta z inforlini zaproponowała mi stosunkowo atrakcyjna ofertę na która przystałam. Miałam płacić co miesiąc 34.50 ,minęło półtora miesiąca przyszedł rachunek na 90 zł (50 zł+ 40 za 3 tyg). Okazało się że to zupełnie inna umowa, niż ta na którą przystałam telefonicznie. Zadzwoniłam na infolinie zrobiłam zgłoszenie, i poprosiłam o odsłuch rozmowy. Koleś przyjmujący zgłoszenie powiedział, że w tym wypadku rozpatrzenie potrwa ok 2 tygodnie. Upłynął kolejny miesiąc..do zapłaty mam już 140 zł, a moja sprawa jest nadal rozpatrywana. Zadzwoniłam znowu, i tym razem kobieta powiedziała, że nie mają terminu w jakim muszą to rozpatrzyć, i w zasadzie może to potrwać nawet rok. A ja muszę zapłacić rachunek gdyż zgodnie z umową ( oczywiście nie tą na która się godziłam) odłączą mi internet i może zostać nałożona na mnie kara. Nie bardzo wiem co mam teraz zrobić. Może ma ktoś podobne doświadczenia i jakoś z tego wybrnął?


zadzwoń do rzecznika konsumentów w swoim mieście i przedstaw sytuację. On Ci pomoże (bezpłatnie), nie tylko powie co powinnaś zrobić, ale często taki rzecznik sam wysyła pismo do przedsiębiorcy (w tym wypadku dostawcy internetu).
Niestety, z tego co wiem,zanim reklamacja zostanie rozpatrzona itd rachunki trzeba opłacać
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4624891 Napisano: 22.08.2011 11:48:02 w Konkursowiczki w ciąży
ziolko napisał(a):

cukrzyca/podwyższony poziom cukru wcale nie musi być spowodowana jedzeniem czy piciem dużych ilości słodkicg rzeczy i napojów


dokładnie, ale jeśli cukier jest podwyższony, bądź już mamy cukrzycę, cukrów prostych należy unikać Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4624879 Napisano: 22.08.2011 11:44:46 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

być może masz grusia rację choć czy wynik jest dobry to nie wiadomo, bo ja w sumie ciast nie jem, nie słodzę kawy czy herbaty, a słodycze to raz na jakiś czas bo lubię jeść owoce emotka
a wtedy na pobraniu się bardzo źle czułam i nie mogłam za bardzo utrzymać w żoładku glukozy i nawet zwymiotowałam część...
u mnie w rodzinie nie ma cukrzycy nikt, a siostra gdy urodziła to miała dużą córkę 4250g.
No ale pójdę i zobaczymy.


w owocach również jest bardzo dużo cukru, dlatego lepiej owoce również ograniczyć, ewentualnie wybieraj te o niskim indeksie glikemicznym http://dietamm.co...i-indeks-glikemiczny
W poradni Ci powiedzą co masz jeść - bo zapewne zalecą dietę, może dostaniesz glukometr i sama będziesz kontrolować cukier. Na pewno warto iść. I na razie nie stresuj się (bo przy stresie cukier również się podnosi)
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4618009 Napisano: 18.08.2011 11:56:02 w Paragony
Kupię paragony na aktualny konkurs Superpharm (żele lub balsamy FA za min. 7 zł) Wyświetl w wątku >>
0 0